Prikazujem rezultate 1 do 21 od 21

Tema: Gdje je Epizoda III?

  1. #1
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Gdje je Epizoda III?

    Valve radi Left 4 Dead 2, no gdje je Epizoda III?
    Ne patim na grafiku previše, no već je prošlo pet godina od orginalne dvojke, i cijeli HL2 je već zastario.
    Izađe li sljedeće godine, već kasni previše.

  2. #2
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: Gdje je Epizoda III?

    Ja već godinama odgađam igranje epizode 1 i 2 samo zato što čekam trojku. Sada samo fali da na kraju niti neće izaći trojka pa sam čekao bez veze.

  3. #3
    Senior Member Master Blaster Feanor's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Zadar
    Postova
    4.480

    Re: Gdje je Epizoda III?

    Agreed, Koliko sam čuo i istrazivao navodno su epizode 1, 2 i 3 trebali biti Half Life 3, ali to je nakraju odgođeno i ''prebačeno'' u epizode, kao da nebi predugo čekali.
    Look at us. Everything is backwards; everything is upside down. Doctors destroy health, lawyers destroy justice, universities destroy knowledge, governments destroy freedom, the major media destroy information and religions destroy spirituality

  4. #4

    Re: Gdje je Epizoda III?

    Toliko o PR govorancijama da je ovo novi plan kojim će izdavati epizode u konstantnim vremenskim intervalima.

  5. #5
    Senior Member You have been warned Aral's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Sanctuary
    Postova
    18.718

    Re: Gdje je Epizoda III?

    Ma je, da bi cekao da ne igram epizodu 1 i 2 dok ne dodje trojka. Odigrajte odma, nema svrhe cekat, necete se razocarat. Damn, cak cu to sad odigrat kolko je dobro

    Btw. release date za trojku ce tek objavit ali izlazi tokom 2010, nadajmo se da je to prva polovica. A inace, nije tesko izracunat sta je porfitabilnije, LFD2 ili epizoda3; u ovo doba recesije...do the numbers.

    Al inace, fakat lejm kaj to do sad nije izaslo
    "Extinction is the rule. Survival is the exception." - Carl Sagan

  6. #6
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: Gdje je Epizoda III?

    = Citat = Izvorno postao Aral
    A inace, nije tesko izracunat sta je porfitabilnije, LFD2 ili epizoda3; u ovo doba recesije...do the numbers.
    Epizoda 3, vjerojato deseterostruko, ako ne i više.
    Kupce Half-Lifea i epizoda zanima kraj cijele trakavice, tako da imaju već ustaljeni broj igrača.
    Kad bi zaključili kompletnu radnju, dobar dio njih bi kupio Orange Box + Epizodu III, kako bi imali cijeli HL2 u kompletu.

    Tim više što se komuna pobunila i bojkotira kupnju L4D2, zbog prebrzog izlaska i slabog supporta za jedinicu, koji je i danas poludovršen. Dvojka L4D-a će se pokazati kao najveći Valveov promašaj u postojanju firme.

  7. #7
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: Gdje je Epizoda III?

    Znači ništa ne gubim ako sada odigram prve dvije epizode? Jel ima neki "čvršći" završetak svaka epizoda ili iskoči "to be continued" pakao na kraju svake?

  8. #8
    Senior Member You have been warned Aral's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Sanctuary
    Postova
    18.718

    Re: Gdje je Epizoda III?

    To bi continued, da poludis! Jos je bilo dobro kad sam odigrao jedinicu pa presao odma na dvojku, al kad nije bilo trojke

    @Vedran: Mozda i je tako, i ja bi se slozio s time, ali trziste je ocito drugo pokazalo posto su developeri radili na LFD2 a ne na epizodi3. Neznam, ne vidim neki poseban razlog zasto je to tako...
    "Extinction is the rule. Survival is the exception." - Carl Sagan

  9. #9
    Senior Member Master Blaster Feanor's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Zadar
    Postova
    4.480

    Re: Gdje je Epizoda III?

    = Citat = Izvorno postao Bartuc
    Znači ništa ne gubim ako sada odigram prve dvije epizode? Jel ima neki "čvršći" završetak svaka epizoda ili iskoči "to be continued" pakao na kraju svake?
    Dvojka je takav ''to be continue...'' za popizdit , a za prvu epizodu nemogu prosuditi posto sam poceo igrati kad sam nabavio orange pack pa sam nakon prve odmah odigrao drugu epizodu...
    Look at us. Everything is backwards; everything is upside down. Doctors destroy health, lawyers destroy justice, universities destroy knowledge, governments destroy freedom, the major media destroy information and religions destroy spirituality

  10. #10
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: Gdje je Epizoda III?

    Ma onda ću još čekati. Ako sam izdržao do sada, a epizode mi stoje među kolekcijom, onda ću još i godinu dana

  11. #11
    Senior Member Giant leap for forum mravojed20's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Postova
    3.755

    Re: Gdje je Epizoda III?

    Ma ne gubiš ništa ako odigraš sada, jedino ako čekaš će ti lošije izgledati jer će već bit zastarjele grafički, za godinu dana eeeej.

    Prva završava onak..ne sjećam se iskreno kako a druga pravo onako dramatično filmski i jako tužno i zlokobno. Ali nije neki očajni cliffhanger. Samo si pomisliš, jebeno, kad će trojka?

  12. #12
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: Gdje je Epizoda III?

    Nema nikakve naznake da Epizoda 3 izlazi sljedeće godine, niti koji je idući Valveov projekt.

  13. #13
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Lokacija
    Split
    Postova
    9.374

    Re: Gdje je Epizoda III?

    = Citat = Izvorno postao W3DR4N
    Nema nikakve naznake da Epizoda 3 izlazi sljedeće godine, niti koji je idući Valveov projekt.
    ali glavno da ce izdat dpsadni l4d nastavak

  14. #14
    Moderator Master Blaster Čux's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    4.041

    Re: Gdje je Epizoda III?

    = Citat = Izvorno postao Feanor
    = Citat = Izvorno postao Bartuc
    Znači ništa ne gubim ako sada odigram prve dvije epizode? Jel ima neki "čvršći" završetak svaka epizoda ili iskoči "to be continued" pakao na kraju svake?
    Dvojka je takav ''to be continue...'' za popizdit , a za prvu epizodu nemogu prosuditi posto sam poceo igrati kad sam nabavio orange pack pa sam nakon prve odmah odigrao drugu epizodu...

    'to be continued...'' ko u u nekoj sapunici, al svejedno se isplati odigrat, EP2 je stvarno iznenadio u odnosu na ostatak, bar mene

    Živi bili pa umrli

  15. #15
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    9.855

    Re: Gdje je Epizoda III?

    Ja već i zaboravio na trojku...inače totalno loš koncept ali s obzirom da su igrači ovisnici ne sumnjam da će dobro zaraditi i da su dobro zaradili prodavajući jednu te istu igru u nekoliko pakiranja.

  16. #16
    Administrator God from the machine
    Datum registracije
    Mar 2007
    Lokacija
    Chicago
    Postova
    20.497

    Re: Gdje je Epizoda III?

    Eh, sjetih se ovog:
    http://www.escapistmagazine.com/videos/ ... Orange-Box

    Meni jedna od najboljih Jaceovih recenzija ^^
    [center:chmelrcv][/center:chmelrcv]
    [center:chmelrcv]BITCH, IT IS 5:30![/center:chmelrcv]

    -kazem ti, nisu sredeni.

  17. #17
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: Gdje je Epizoda III?

    Onda bi i mogao odigrati prve dvije. Ne bojim se da bi mi grafika mogla zastariti pošto je igra i u trenutku izlaska imala isprane i loše texture, ali zato vrhunsku atmosferu i čar koja je ipak do danas održala grafiku oku ugodnom. Meni je taj HL2 nekako bezvremenski što se grafike tiče, isto kao i Vampire Redemption, Sacrifice i BG2... Svi imaju lošu grafiku za današnje standarde, ali i dalje je oku ugodnija od pola novih naslova koji pate od previše Blooma, HDR-a, Motion Blura, Depth of Fielda i sl.



    Nego, još jedno pitanje Jel se EP1 i EP2 nastavljaju na HL2 ili je to potpuno odvojena priča?SMoram znati jerbo ako se nastavlja, onda moram i HL2 reprizirati (iako se svakog detalja sjećam xD)

  18. #18
    Senior Member Master Blaster Feanor's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Zadar
    Postova
    4.480

    Re: Gdje je Epizoda III?

    = Citat = Izvorno postao Bartuc
    Nego, još jedno pitanje Jel se EP1 i EP2 nastavljaju na HL2 ili je to potpuno odvojena priča?SMoram znati jerbo ako se nastavlja, onda moram i HL2 reprizirati (iako se svakog detalja sjećam xD)
    Par sekunda prije nego half life 2 završi HL ep1 počinje, samo iz drugog kuta, shvatit ćeš kad počmeš igrati...
    Look at us. Everything is backwards; everything is upside down. Doctors destroy health, lawyers destroy justice, universities destroy knowledge, governments destroy freedom, the major media destroy information and religions destroy spirituality

  19. #19
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: Gdje je Epizoda III?

    Cool, znači moram sve reprizirati. Hvala...


    Sada dosta off topica od mene, pljuvati ću po EP3 kada joj se majke sjetim nakon EP2

  20. #20
    Moderator Fight fire with fire Systematic Reverse's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    10.573

    Re: Gdje je Epizoda III?

    Neznam di je EP3, ali zelim je igrat ASAP!
    #paperplatoongoonz

  21. #21
    Moderator Fight fire with fire Deadwalker's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    13.180

    Re: Gdje je Epizoda III?

    Epizoda 2 je fakat meni bilo najljepse gaming iskustvo u zadnjih par godina. Da ne pricam o kraju koji je bio ekstatican. Fakat neznam zasto se tako dugo ceka s trojkom, al sam siguran kada se za zadnju epizodu odredi tocan datum, jos cu jedamput prije preci sve ponovo u komadu
    "Death smiles at us all. All a man can do is smile back."


Slične teme

  1. Gdje jesti
    By McPingvin_v2.0 in forum Genetski modificirani krpelji
    Odgovora: 392
    Posljednji post: 06-05-2018, 14:28
  2. Gdje?
    By C in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 6
    Posljednji post: 15-12-2010, 15:37
  3. Gdje je Neven?
    By W3DR4N in forum Genetski modificirani krpelji
    Odgovora: 18
    Posljednji post: 09-08-2010, 10:24
  4. Gdje ste?
    By Osiru$ in forum Call of Duty
    Odgovora: 28
    Posljednji post: 02-08-2007, 14:44

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •