Stranica 2 od 8 PrvaPrva 1234 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 31 do 60 od 233

Tema: Ustaj, Mirko se fajta!

  1. #31
    Senior Member No Mercy MasaKrisT's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Pozega, Gosuland
    Postova
    6.367

    Re: Ustaj, Mirko se fajta!

    = Citat = Izvorno postao Neven <R>
    Vjerujem da kad bi se netko naš pojavio u F1, svi bi ju počeli pratiti i svi bili stručnjaci, baš kao u ovom topicu.
    pratim formulu od malih nogu ,dapace obozavam je, i smatram da si u pravu sto se tice ovog o gledanosti, ali nepricam ja o strucnosti vec o nasem mentalitetu, kad nekome ide- car je, a cim malo zastane- pokopat ga treba.
    Won't Bow Don't Know How.

  2. #32
    Administrator God from the machine
    Datum registracije
    Mar 2007
    Lokacija
    Chicago
    Postova
    20.497

    Re: Ustaj, Mirko se fajta!

    Nije on "malo" zastao... Zastao je on puno. Ne ulazi više u šakačke duele, što je prije redovito radio. Sad čeka i kruži, a udari samo ako je udaren. Daleko od toga da ne poštujem njegov trud i znam kakvi su životinjski treninzi koje odrađuje, ali mentalitet u borbi mu je u kurcu
    [center:chmelrcv][/center:chmelrcv]
    [center:chmelrcv]BITCH, IT IS 5:30![/center:chmelrcv]

    -kazem ti, nisu sredeni.

  3. #33
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Jul 2009
    Lokacija
    Babina Greda/Borovo
    Postova
    675

    Re: Ustaj, Mirko se fajta!

    gledaj te wwe
    to je zdravo
    Do or do not, there is no try

  4. #34
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    zagreb
    Postova
    4.337

    Re: Ustaj, Mirko se fajta!

    Iskreno,borbu nit sam pogledao niti neću.Nemam ni zašto.
    Mišljenja sam da su braća Fertita i Mirko dogovorili jedno a javnosti predstavili drugo.Manipulacija javnosti,Mirko je sklopio posao koji će odraditi na najbezbolniji način i pritom će profitirat i on i vlasnici UFC-a ali najmanje navijači.
    Onog trenutka kad sam to prihvatio kao takvo,prestao sam se nervirati i počeo sam pratiti to na jedan opušteniji način.
    Kao što rekoh,taman da Mirko izgubi 10 borbi za redom,opet ću navijati za njega ali onako pasivno,zašto da gubim živce zbog nečijeg poslovnog potezadontknow
    Samo se nadam da u toj svojoj pasivnosti ne zaradi neku težu ozljedu


    http://www.profightstore.com/default.as ... detaljno=8

  5. #35
    Senior Member No Mercy MasaKrisT's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Pozega, Gosuland
    Postova
    6.367

    Re: Ustaj, Mirko se fajta!

    Ustaj ustaj ,Mirko se uskoro bori
    Won't Bow Don't Know How.

  6. #36
    Senior Member No Mercy MasaKrisT's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Pozega, Gosuland
    Postova
    6.367

    Re: Ustaj, Mirko se fajta!

    Nakon ocajnog starta, spektakl)))sve ono sto nije dvije godine radilo,proradilo u jednu minutu .
    Won't Bow Don't Know How.

  7. #37
    Senior Member No Mercy MasaKrisT's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Pozega, Gosuland
    Postova
    6.367

    Re: Ustaj, Mirko se fajta!

    Lol kakva borba poslije...Nakarada mlate jedan drugog ,slobodni stil,frca krv na sve strane, chuck slomi ruku Aceu, i frajer ga pobjedi sa slomljenom rukom nokautom ahah Isplatilo se bit budan
    Won't Bow Don't Know How.

  8. #38
    Senior Member Master Blaster GDra's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2008
    Lokacija
    Vvardenfell
    Postova
    4.623

    Re: Ustaj, Mirko se fajta!

    Je pobjedio onda?
    EDIT: Vidio sam sada, gg Mirko.
    "Snow falls. Why worry where it goes. M'aiq thinks the snowflakes are pretty."

  9. #39
    Senior Member No Mercy MasaKrisT's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Pozega, Gosuland
    Postova
    6.367

    Re: Ustaj, Mirko se fajta!

    Odlicna vecer stvarno,je da me kostala toga da sam se tek sad probudio al ajde
    Won't Bow Don't Know How.

  10. #40
    Moderator My way or the highway Raz's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2009
    Postova
    9.692

    Re: Ustaj, Mirko se fajta!

    Bar nisam opet krivo protumačio naziv teme.

  11. #41
    Senior Member Small step for mankind fear's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Every part of your bones
    Postova
    2.734

    Re: Ustaj, Mirko se fajta!

    Jel može kakav link na video.
    booyaka



  12. #42
    Senior Member No Mercy MasaKrisT's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Pozega, Gosuland
    Postova
    6.367

    Re: Ustaj, Mirko se fajta!

    U 21:10 imas reprizu na novoj,video jos nisam nasao
    Won't Bow Don't Know How.

  13. #43
    Senior Member Small step for mankind fear's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Every part of your bones
    Postova
    2.734

    Re: Ustaj, Mirko se fajta!

    Znam za reprizu ali mi se ne čeka do 21h.
    booyaka



  14. #44
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    2.424

    Re: Ustaj, Mirko se fajta!

    Kako jebena borba.. Eto kako je Mirko steka svoju slavu ponovo nakon šta su ga svi otpisali

  15. #45
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Aug 2008
    Postova
    861

    Re: Ustaj, Mirko se fajta!

    Evo linka za one koji zele gledat
    http://sport.dnevnik.hr/clanak/rubrika/ ... losti.html
    A lesson without pain is meaningless, for you cannot gain something without sacrificing something else in return, but once you have overcome it and made it your own...you will gain an irreplaceable, fullmetal heart.
    T.H.E.

  16. #46
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    Behind the blue eyes
    Postova
    7.757

    Re: Ustaj, Mirko se fajta!

    Mirkovi komentari uoči fajta su me razočarali, provokacije i šepurenje dok je dečko (protivnik) zadržao dozu respekta...pogledajte Fedora, najbolji teškaš ikada i nikad ne radi takve prosere tipa "ubit ću te", "gledat ćeš kroz prozor dok te njeguje medicinska sestra"...niti je profesionalno niti je dostojno jednog čovjeka koji se bavi takvim sportom...

    Što se tiče zadnje fajta, imao je dva dobra potresa Mirko, nekako se izvukao submissionom...ali nije to za njega odkad se bacio u politiku

  17. #47
    Senior Member No Mercy MasaKrisT's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Pozega, Gosuland
    Postova
    6.367

    Re: Ustaj, Mirko se fajta!

    LOLOLOLOLO

    Ovo je valjda jedini mec u karijeri gdje je Mirko dosao opusten,znao je da ga lik respektira,druzili su se u hotelu i zajebavali se. Cak je za ovo sa medicinskom sestrom rekao da je sala.
    Ako ti je Fedor primjer pravog borca,onda nemam komentara. Covjek je pomeo konkurenciju, i kad ga je njegova generacija stigla, 4-5 god je izbjegavao kriticne meceve,da bi se sada povukao.Cista lova, nema srca.
    Won't Bow Don't Know How.

  18. #48
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    zagreb
    Postova
    4.337

    Re: Ustaj, Mirko se fajta!

    = Citat = Izvorno postao ReiKo
    Mirkovi komentari uoči fajta su me razočarali, provokacije i šepurenje dok je dečko (protivnik) zadržao dozu respekta...pogledajte Fedora, najbolji teškaš ikada i nikad ne radi takve prosere tipa "ubit ću te", "gledat ćeš kroz prozor dok te njeguje medicinska sestra"...niti je profesionalno niti je dostojno jednog čovjeka koji se bavi takvim sportom...

    Što se tiče zadnje fajta, imao je dva dobra potresa Mirko, nekako se izvukao submissionom...ali nije to za njega odkad se bacio u politiku

    fedor se ne bori u ufc, zato nema potrebe za timk...to je sve dio marketinga taj trash talk, a i po mirku si vidio da se zafrkava sve vrijeme sa izjavama i nije ništa zlonamjerno mislio

    šteta što je barry slomio prst pa nije koristio tu desnu rundu u ostale dvije runde

  19. #49
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    zagreb
    Postova
    4.337

    Re: Ustaj, Mirko se fajta!


  20. #50
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    9.855

    Re: Ustaj, Mirko se fajta!

    Mirko je došao totalno opušten i raspoložen za zajebanciju.Kod njega nije bilo ni najmanje zle krvi naspram protivnika .Čak su bili i previše prijateljski raspoloženi za moj ukus .Izjave tipa da će buljiti kroz prozor sa medicinskom sestrom pored sebe je bila totalna zajebancija .

    Barry ipak nije dorastao ovakvoj razini natjecanja.To nije kompletni borac.Nakon onih početnih udaraca kada je Mirko bio na zemlji svaki prosječni teškaš bi završio borbu u svoju korist bez obzira na slomljeni prst .Ovako polomljen postao je vreća za udaranje i davljenje s obzirom da su mu parteraške tehnike lošije od amatera uz brzo gubljenje snage .Čovjek ima jedino šansu ako u prvoj rundi pogodi protivnika svojim razornim low i middle kickovima te solidnim desnim direktom .

    Uglavnom solidna predstava za Mirka i najbolje bi bilo da se oprosti u ovome trenutku dok je na nekom dobitku .Makar će mi biti žao da ga više nema jer je popularizirao ovaj sport do maksimuma kod nas ali i šire .Hvala Mirko na svemu , jer po meni , šanse za osvajanje naslova više nema .Konkurencija je strašna.

  21. #51
    Senior Member No Mercy MasaKrisT's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Pozega, Gosuland
    Postova
    6.367

    Re: Ustaj, Mirko se fajta!

    Slazem se sa svime navedenim. Za njega najbolje da ode, a sa druge strane ostat ce takva praznina da to nije normalno
    Won't Bow Don't Know How.

  22. #52
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    Behind the blue eyes
    Postova
    7.757

    Re: Ustaj, Mirko se fajta!

    Uspoređivao sam MMA borce, Fedor je jedan od njih. Nisam rekao da je Mirko to "zapravo" mislio, no šala ili ne - nepotrebno je i u najmanju ruku neprofesionalno. Njihova je zadaća da treniraju i bore se, daju pokoji intervju koji bi trebao biti na razini profesionalca jer im je na kraju krajeva ovo posao. Za primjer sam dao Fedora koji nikad nije ovakve prosere imao, baš iz razloga jer čovjek trenira u šupi i u veoma jadnim uvjetima no zato i jest takav jer većinu novca troši na uzdržavanje obitelji i ne kurč* se s tim novcem, ima dosta dostojanstva, self-respecta i respecta prema protivniku.

    Naravno da volim sve što nam je Mirko tokom ovih godina priredio i dao, no problem je u tome što ne vidim razloga za ovakvim ispadima, a sve je krenulo od točke kada je počeo ulaziti u politiku. Zapravo, kad bolje pogledam - neznam što mu je uopće ta eskapada sa socijal-demokratskom partijom uopće trebala no ajde dobro.

  23. #53
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    9.855

    Re: Ustaj, Mirko se fajta!

    Fedor je proser sam po sebi s obzirom da od raspada Pridea , od čega je već nekoliko godina , bira protivnike koji mu pašu .Imao je prilike pokazati se tamo gdje je najjača konkurencija ali je podvio rep .Ko ga hebe neka se bavi politikom .Nekada je bio najveći , danas je samo prošlost sa mrljom .A on nije ni sposoban davati neke izjave takvoga tipa s obzirom da ne zna ni beknuti na engleskom.

    Mirko nikada ni nije srao po svojim protivnicima , uvijek je bio profesionalan iako malo prepotentan za moj ukus.Ovo na konferenciji je bila čista zajebancija i svi su to vidjeli i znali .Uostalom , jedan Muhamed Ali koji je najveći za sva vremena , koristio je deset puta gori jezik .

  24. #54
    Senior Member My way or the highway Kostolomac's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    7.152

    Re: Ustaj, Mirko se fajta!

    Dobar je fajt bio, i slažem se sa bezimenim. Samo mi je žao što Mirko nije kakvih 5 godina mlađi, da ih sve rasturi
    Ali ako mu je ovo stvarno zadnja borba, barem je otišao sa pobjedom
    Spam spam, flame flame, that's the way of PcPlay!
    Ryzen 5 3600X # Liquid Freezer II 360 # Asus Prime X370-Pro # 16GB DDR4 # MSI RTX2070S Ventus OC # Adata SX8200 Pro 1TB
    & Samsung 860 EVO 500GB # Corsair RM650 # Lenovo Y27q-20 IPS 165Hz

  25. #55
    Senior Member No Mercy MasaKrisT's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Pozega, Gosuland
    Postova
    6.367

    Re: Ustaj, Mirko se fajta!

    = Citat = Izvorno postao ReiKo
    Uspoređivao sam MMA borce, Fedor je jedan od njih. Nisam rekao da je Mirko to "zapravo" mislio, no šala ili ne - nepotrebno je i u najmanju ruku neprofesionalno. Njihova je zadaća da treniraju i bore se, daju pokoji intervju koji bi trebao biti na razini profesionalca jer im je na kraju krajeva ovo posao. Za primjer sam dao Fedora koji nikad nije ovakve prosere imao, baš iz razloga jer čovjek trenira u šupi i u veoma jadnim uvjetima no zato i jest takav jer većinu novca troši na uzdržavanje obitelji i ne kurč* se s tim novcem, ima dosta dostojanstva, self-respecta i respecta prema protivniku.

    Naravno da volim sve što nam je Mirko tokom ovih godina priredio i dao, no problem je u tome što ne vidim razloga za ovakvim ispadima, a sve je krenulo od točke kada je počeo ulaziti u politiku. Zapravo, kad bolje pogledam - neznam što mu je uopće ta eskapada sa socijal-demokratskom partijom uopće trebala no ajde dobro.

    A da je sjedio za HDZ onda bi sve bilo ok? Aj nemoj razmisljat ko prosjecni Hrvat molim te. Covjek je napravio ono sto je morao- osigurao mirovinu. Kako?Odes u sabor,budes godinu dana= mirovina do smrti od 10k kn. Ti nebi?Ja bi, sjedio bi za koga god treba.Po n-ti put ovo sto je rekao Barryu je rekao iz sale,jer je ovaj izjavio da ce mirka udarci bolit jos dvije godine(takojder iz sale), isto tako ako si gledao match, zagrlio se snjim usred matcha, a na kraju je zicao Danu bonus iz fore


    EDIT: i spike da je Fedor trenirao u supi ovo ono..Jesi ti gledao dokumentarac o Mirku gdje je on trenirao? Izlio si je od betona utege, udarao zid u garazi, izbio je stok iz jednih vrata, tako da o njegovom treningu u savrsenim uvijetima, a jos vise o nepostivanju novca nemoj
    Won't Bow Don't Know How.

  26. #56
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    9.855

    Re: Ustaj, Mirko se fajta!

    Mirko je imao priliku .Nije ju iskoristio.Došao je u UFC napuhano .Dobro , ozljede su ga jako shebale ali nije da i ostali fajteri ne idu pod nož .On je tek sada skužio da mu metode treninga nisu dobre .Ja sam si cijelo vrijeme kontao kako to da ne trenira u nekom kampu sa vrhunskim sparing partnerima ...da ne pričam koliko je podcijenio kavez .Pogriješio je i to jako .Šteta.Mogao je biti prvak uz bolje vodstvo .

    edit:

    Što se tiče njegove saborske avanture nije to sigurno radio zbog penzije ili novaca.koliko znam plaću je poklanjao .On je do sada zaradio preko desetak miliona dolara i nikakav saborska mirovina njemu nije motiv ili potreba .Po meni , on je naivno mislio kako može nešto promijeniti...kada je skužio da je tamo obična ukrasna lutka bez stvarnih ovlasti otišao je svojim putem .

  27. #57
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    zagreb
    Postova
    4.337

    Re: Ustaj, Mirko se fajta!

    = Citat = Izvorno postao ReiKo
    Uspoređivao sam MMA borce, Fedor je jedan od njih. Nisam rekao da je Mirko to "zapravo" mislio, no šala ili ne - nepotrebno je i u najmanju ruku neprofesionalno. Njihova je zadaća da treniraju i bore se, daju pokoji intervju koji bi trebao biti na razini profesionalca jer im je na kraju krajeva ovo posao. Za primjer sam dao Fedora koji nikad nije ovakve prosere imao, baš iz razloga jer čovjek trenira u šupi i u veoma jadnim uvjetima no zato i jest takav jer većinu novca troši na uzdržavanje obitelji i ne kurč* se s tim novcem, ima dosta dostojanstva, self-respecta i respecta prema protivniku.

    Naravno da volim sve što nam je Mirko tokom ovih godina priredio i dao, no problem je u tome što ne vidim razloga za ovakvim ispadima, a sve je krenulo od točke kada je počeo ulaziti u politiku. Zapravo, kad bolje pogledam - neznam što mu je uopće ta eskapada sa socijal-demokratskom partijom uopće trebala no ajde dobro.
    nije neprofesionalno zato što je to sve dio UFC-ovog showa, sve je to sastavni dio ovog branda koji je stvorio dana white... i fedor btw ne trenira u šupi, ima izvrsne uvjete, frajer ima svoj atletski centar sa vrhunskom tehnologijom di i trenira...


    masa - na kraju je i dobio 85000$ bonusa za najbolji submision te večeri


    ovo je taman za mirka prava borba za oproštaj, realno kako je i bezimeni rekao, pat barry je prosječni borac u ufcu, zavidne udaračke tehnike ali mizeran parter i loš cardio, poslije prve runde nemože više...

  28. #58
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    Behind the blue eyes
    Postova
    7.757

    Re: Ustaj, Mirko se fajta!

    = Citat = Izvorno postao MasaKrisT
    = Citat = Izvorno postao ReiKo
    Uspoređivao sam MMA borce, Fedor je jedan od njih. Nisam rekao da je Mirko to "zapravo" mislio, no šala ili ne - nepotrebno je i u najmanju ruku neprofesionalno. Njihova je zadaća da treniraju i bore se, daju pokoji intervju koji bi trebao biti na razini profesionalca jer im je na kraju krajeva ovo posao. Za primjer sam dao Fedora koji nikad nije ovakve prosere imao, baš iz razloga jer čovjek trenira u šupi i u veoma jadnim uvjetima no zato i jest takav jer većinu novca troši na uzdržavanje obitelji i ne kurč* se s tim novcem, ima dosta dostojanstva, self-respecta i respecta prema protivniku.

    Naravno da volim sve što nam je Mirko tokom ovih godina priredio i dao, no problem je u tome što ne vidim razloga za ovakvim ispadima, a sve je krenulo od točke kada je počeo ulaziti u politiku. Zapravo, kad bolje pogledam - neznam što mu je uopće ta eskapada sa socijal-demokratskom partijom uopće trebala no ajde dobro.

    A da je sjedio za HDZ onda bi sve bilo ok? Aj nemoj razmisljat ko prosjecni Hrvat molim te. Covjek je napravio ono sto je morao- osigurao mirovinu. Kako?Odes u sabor,budes godinu dana= mirovina do smrti od 10k kn. Ti nebi?Ja bi, sjedio bi za koga god treba.Po n-ti put ovo sto je rekao Barryu je rekao iz sale,jer je ovaj izjavio da ce mirka udarci bolit jos dvije godine(takojder iz sale), isto tako ako si gledao match, zagrlio se snjim usred matcha, a na kraju je zicao Danu bonus iz fore


    EDIT: i spike da je Fedor trenirao u supi ovo ono..Jesi ti gledao dokumentarac o Mirku gdje je on trenirao? Izlio si je od betona utege, udarao zid u garazi, izbio je stok iz jednih vrata, tako da o njegovom treningu u savrsenim uvijetima, a jos vise o nepostivanju novca nemoj
    Masa, di sam ja rekao da bi bilo da je sjedio za HDZ-om da bi bilo uredu? Nije se uopće trebao bacati u politiku. Njegov život je krv, znoj i suze ništa više ništa manje. Odkad je sjeo tamo izgubio je Eye of tiger i to je evidentno svakom tko se imalo kuži u MMA.

    Ja opet po n-ti put kažem da nije važno dali je bila šala, mogu se poslje fajta šaliti izvan gabarita novinarskih piskarala - ovako bilotko tko ozbiljno prati UFC od 1993. će samo lagano odmahnuti rukom ili se posprdno nasmijati. Si vidio Chucka da se tako preserava? Majstor je napravio jednu zgodnu fintu da je u onom svojem showu počeo "feud" sa Tito Ortizom no nikad se nisu prepucavali preko novinara nego su to ostavili na privatnoj razini ALI se ipak osjetila kemija mržnje (određene) između njih. To se vidjelo i u staredownu kada su se zadnji puta borili... tako se to radi, a ne kao da smo u srednjoj školi pa ćemo se prepucavati preko treće osobe i raznih posrednika.

    Ovo bi možda bilo dobro za WWE i slične hrvačke organizacije gdje je to dio folklora, no kad netko čuje pojam UFC onda bi to trebalo biti to - čisti profesionalizam. Zato mi se i sviđao više Pride jer azijati uopće ne pucaju na te prijetnje i gluposti - ono što znaš ćeš pokazati u ringu, managerima se ostavlja prdekanje protiv drugog protivničkog tima...ako je i to potrebno, zapravo u svakom trenutnu koliko god protivnik bio slab/jak ili kakav god bio - trebalo bi ga poštovati i ne baljezgati. Moderni si gladiator, a ne klaun... to što možda netko traži od njega da bude mali majmun na lancu koji će zabavljati par idiota je drugo, no sorry ako netko ide gledati dobar fajt ide gledati dobar fajt, a ne prepucavanja. Neka to ostave na privatnoj razini i to je to...

    Ako je išao u politiku zbog saborske mirovine to mi nažalost još više (a vjerujem i drugim ljudima) snižava mišljenje o kakvoj se osobi radi. Linija između morala i profita je veoma tanka, a to što današnji ljudi ne shvaćaju bit poštenja i časti je njihov problem...ovo je pogotovo važno kod boraca. Iskreno, da sam na njegovoj poziciji nikad se nebi izdrkavao za takvu mirovinu već bi radio da budem najbolji u onom što volim - MMA-u.

  29. #59
    Senior Member No Mercy MasaKrisT's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Pozega, Gosuland
    Postova
    6.367

    Re: Ustaj, Mirko se fajta!

    Ok,nema smisla da ispaljujem argumente dalje.
    Won't Bow Don't Know How.

  30. #60
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    Behind the blue eyes
    Postova
    7.757

    Re: Ustaj, Mirko se fajta!

    Ma slobodno brate, ako imaš - ovo je forum, zato i služi... al neznam odkud ti ova spika sa HDZ-om i ostalim kada uopće pola navoda nisam (koje si naveo kao da jesam jelte ) niti rekao.

    U trenutku kada je Cro Cop stupio u sabor sve je otišlo nizbrdo, bolje mu je bilo da sječe drva i baca se u hladnu vodu kao Fedor...osvježi svoj duh ako mu je u tom trenutku nešto falilo (možda je bio emocionalno prazan? I on je čovjek od krvi i mesa na kraju krajeva) ali par poteza je bilo dovoljno da karijera ode nizbrdo.

    Prave borce karakterizira žeđ za pobjedom dok su i na vrhu, tipični strong-silent type bez puno blebetanja. Uostalom i ako mu je toliko do love opet se može staviti u modus rada da jednostavno trenira ko' blesav i zarađuje na račun svojeg MMA uspjeha, a ne na račun jadnog državnog sustava koji omogućuje saborskim trutovima da dobivaju masne pare na osnovu toga što igraju Pinball na prijenosnim računalima u saboru i čitaju novine dok ljudi kopaju po kantama za smeće, a branitelji se poljevaju benzinom.

Slične teme

  1. Mirko
    By Razzarach in forum Pljuvačnica
    Odgovora: 10
    Posljednji post: 09-07-2010, 14:36
  2. Mirko - Overeem(danas u 14:00)
    By Death By Sexy in forum Multimedia
    Odgovora: 23
    Posljednji post: 24-09-2008, 10:05

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •