Prikazujem rezultate 1 do 13 od 13

Tema: Windows XP neće da se pali

  1. #1
    Senior Member Master Blaster Kron's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Zadar
    Postova
    4.657

    Windows XP neće da se pali

    Evo započinjem drugo tisućljeće mojih postova bez živaca

    Znači, ovako, madafakin Windows XP neće se dižu (majkuimnjihovu)

    To mi se događa otkad sam ubacil 512 mb rama 3000+, i x800xl ati
    Smrdi mi (i vama) na napajanje, ali to nije sve!

    Prvo mi se to događalo pa onda ne i sad je opet počelo i to u 100% slučajeva.

    Znači, upalim komp na botun dugme kako oćeš i onda malo ono radi (sasvim normalno) i onda kao da se restarta ( znam to jer mi monitor ima LED koji kad je komp ugašen svijetli narančast, a kad je upaljen, zeleno). i onda mi dođe poruka u stilu da windoze nisu uspiješno startane da tome može biti uzrok nedavna promijena hardwera ili softwera. i ima opcije run normally, run with recent settings that worked, safe mode itd... i kad stisnem bilo što, opet iste priča, restart i ode sve u kur*c. onda ga izštekujem iz struje, pa pnovno, i ako mi se Svevišnji smiluje, upali se.
    Molim vas recite u cem je problem jer cu isp*zdit.

    Moram još vidit koje napajanje imam (staro 3 godine). Samo mi recite kojim programom to vidjeti jer everest piše da je trial version.

    Bux.to referrer

  2. #2
    Ima jedna fora a to je f8 drzis prije nego se dignu Windowsi te izaberes SAFE MODE... (inace windozi bez svih mogucih drivera) znaci mora radit osim ako nije neka fatalna hardwareska pogeska... i onda kad se dignu cekat da windowsi snime sve moguce potrebno za novi hardware. Te resetirat. Ako radi ok (trebalo bi) a u najgorem slucaju resinstalacija (ali na cisto, nikakv repair) windowsa. A ako ni to ne pomaze onda je definitivno hardwareska greška... nema druge. mozda flash biosa maticne pomogne...!

  3. #3
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Nov 2005
    Postova
    8.709

    Re: Windows XP neće da se pali

    = Citat = Izvorno postao Kron
    Evo započinjem drugo tisućljeće mojih postova bez živaca

    Znači, ovako, madafakin Windows XP neće se dižu (majkuimnjihovu)

    To mi se događa otkad sam ubacil 512 mb rama 3000+, i x800xl ati
    Smrdi mi (i vama) na napajanje, ali to nije sve!

    Prvo mi se to događalo pa onda ne i sad je opet počelo i to u 100% slučajeva.

    Znači, upalim komp na botun dugme kako oćeš i onda malo ono radi (sasvim normalno) i onda kao da se restarta ( znam to jer mi monitor ima LED koji kad je komp ugašen svijetli narančast, a kad je upaljen, zeleno). i onda mi dođe poruka u stilu da windoze nisu uspiješno startane da tome može biti uzrok nedavna promijena hardwera ili softwera. i ima opcije run normally, run with recent settings that worked, safe mode itd... i kad stisnem bilo što, opet iste priča, restart i ode sve u kur*c. onda ga izštekujem iz struje, pa pnovno, i ako mi se Svevišnji smiluje, upali se.
    Molim vas recite u cem je problem jer cu isp*zdit.

    Moram još vidit koje napajanje imam (staro 3 godine). Samo mi recite kojim programom to vidjeti jer everest piše da je trial version.
    nemoš vidit u everestu, otvori kućište i vidi da li šta piše na bočnoj str napajanja

  4. #4
    Senior Member Master Blaster Kron's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Zadar
    Postova
    4.657
    ma nece u safe modu matermublesavu

    Bux.to referrer

  5. #5
    Senior Member Master Blaster Kron's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Zadar
    Postova
    4.657

    Re: Windows XP neće da se pali

    = Citat = Izvorno postao Prince-Artas
    = Citat = Izvorno postao Kron
    Evo započinjem drugo tisućljeće mojih postova bez živaca

    Znači, ovako, madafakin Windows XP neće se dižu (majkuimnjihovu)

    To mi se događa otkad sam ubacil 512 mb rama 3000+, i x800xl ati
    Smrdi mi (i vama) na napajanje, ali to nije sve!

    Prvo mi se to događalo pa onda ne i sad je opet počelo i to u 100% slučajeva.

    Znači, upalim komp na botun dugme kako oćeš i onda malo ono radi (sasvim normalno) i onda kao da se restarta ( znam to jer mi monitor ima LED koji kad je komp ugašen svijetli narančast, a kad je upaljen, zeleno). i onda mi dođe poruka u stilu da windoze nisu uspiješno startane da tome može biti uzrok nedavna promijena hardwera ili softwera. i ima opcije run normally, run with recent settings that worked, safe mode itd... i kad stisnem bilo što, opet iste priča, restart i ode sve u kur*c. onda ga izštekujem iz struje, pa pnovno, i ako mi se Svevišnji smiluje, upali se.
    Molim vas recite u cem je problem jer cu isp*zdit.

    Moram još vidit koje napajanje imam (staro 3 godine). Samo mi recite kojim programom to vidjeti jer everest piše da je trial version.
    nemoš vidit u everestu, otvori kućište i vidi da li šta piše na bočnoj str napajanja
    ok probacu (usput malo, shake, shake and burn) ..... moram ga isključit

    Bux.to referrer

  6. #6
    Senior Member It lives by night gogs's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Rudeš_Metropola
    Postova
    598
    Imal sam skoro identični problem s tim da kad sam ga upalio, ventilator i sve to je radilo, samo se uopče nije htel bootat. I bil je tak u nekom stupnju paljenja i jedino rješenje je bilo ištekavanje iz struje i ponovni pokušaji dok se njemu nije prohtjelo upalit i isto se ubrzo ugasit.
    Problem je bila matična, iako sam ja već sugeriro likovima u dućanu da brijem da je napajanje u kurcu i naručio novo. Fala Bogu da je lik sve to pregledo iako ga niko nije tražio i skužio da je matična bila skroz sjebana.

    A.C.A.B.
    Josip Kuže 6.11.2006: "Svatko ide putem svog života, na rastanku srce kaže: Ja ću se vratiti..." Joža, hvala ti za sve...

  7. #7
    Senior Member Giant leap for forum Kiklop's Avatar
    Datum registracije
    Aug 2006
    Lokacija
    Lezim u krevetu,surfajuci kroz astralnu projekciju citam Kasopejske transkripte
    Postova
    3.134
    najvjerojatnije ces morat reinstalirat win ako vec nisi

    You have no Friends,go kill yourself
    I don't care if your world is ending today
    Because I wasn't invited to it anyway

  8. #8
    Member Plants Vs Zombies skin's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    31
    nije ti problem u Windovsima otislo ti je napajanje 10000% promjeni napajanje (btw meni se je to dogodilo)!!!!!!!
    SINE NISU WINDOWSI KRIVI!!!!!!!!!!!
    PROMJENI NAPAJANJE!!!!
    P4 2.4GHz 800FPS
    1GB ram
    80 GB HDD-Maxor
    ATi SAPPhIRE x1600 256MB

  9. #9
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    8.355
    tru enapajanje je u kurcu,ja sam isto imao takav problem i još imam s ovim đing,đang MS napajanjem moram ga ugasit na prekidać odnosno iz struje isključit i ponovno uključit i treba ti onda radit

  10. #10
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    When Gotham Is Ashes You Have My Permission To Die
    Postova
    1.596
    Ma nesto od tih komponenti nisi dobro usteko probaj to sve izadit i ponovo ljepo stavit i onda javi.
    Myspace: Defused

    MSI G41M-P28 // Intel Quad Core Q8400@4X 3.2 Ghz // 1X 4GB Kingmax DDR3-800// Gainward GTX 660//Samsung SpinPoint F1 640 GB + Seagate 160 GB // Sound Blaster Audigy 2 //Corsair TX650 // Samsung SM 2232BW // Logitech MX 518

  11. #11
    Senior Member Master Blaster Kron's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Zadar
    Postova
    4.657
    Danas se upalio!

    Napajanje:


    Codegen 300 w (Čitaj: KODEGEN)

    Roštiljda

    Bux.to referrer

  12. #12
    Senior Member Master Blaster Kron's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Zadar
    Postova
    4.657
    = Citat = Izvorno postao gogs
    Imal sam skoro identični problem s tim da kad sam ga upalio, ventilator i sve to je radilo, samo se uopče nije htel bootat. I bil je tak u nekom stupnju paljenja i jedino rješenje je bilo ištekavanje iz struje i ponovni pokušaji dok se njemu nije prohtjelo upalit i isto se ubrzo ugasit.
    Problem je bila matična, iako sam ja već sugeriro likovima u dućanu da brijem da je napajanje u kurcu i naručio novo. Fala Bogu da je lik sve to pregledo iako ga niko nije tražio i skužio da je matična bila skroz sjebana.

    Matična je nova a8n5x, valjda valja neki k.

    Bux.to referrer

  13. #13
    Member Plants Vs Zombies skin's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    31
    ISUSE DRAGI NAPAJANJE TI JE OTISLO KUPI NOVO I ZAKLJUČAJ OVO!!!!!
    NEMA VEZE JEL TI VENTILATOR RADI IL NE ON JE U DRUGOM STRUJNOM KRUGU(KOJI JE 12V A ON TI NE SLUŽI ZA RAD PROCESORA) tj. sjeban ti je ispravljac u napajanu koji stabilizira napon cpu-a pa kad trba cpu veci napon kod zahtjevniog rada ovaj mu nemre dat pa ti se komp gasi FFS!!!!
    KUPI NAPAJANJE!!!!
    P4 2.4GHz 800FPS
    1GB ram
    80 GB HDD-Maxor
    ATi SAPPhIRE x1600 256MB

Slične teme

  1. Kompjutor se ne pali
    By Filip_k in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 13
    Posljednji post: 07-08-2013, 08:37
  2. Battlefield 3 neće podržavati Windows XP
    By IgGy in forum Komentari vijesti PCPlay.hr i PlayZone.hr
    Odgovora: 13
    Posljednji post: 14-01-2011, 20:06
  3. Fallout: New Vegas neće Games For Windows LIVE
    By IgGy in forum Komentari vijesti PCPlay.hr i PlayZone.hr
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 09-06-2010, 20:55
  4. Windows Update Problem - neće instalirati update-ove
    By Psyclon Nine in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 5
    Posljednji post: 05-10-2008, 13:10
  5. ne pali
    By ivan in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 27-06-2007, 11:44

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •