Stranica 1 od 3 123 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 30 od 84

Tema: Gameri i antigaming političari PSIHOPATI

  1. #1
    Senior Member Respawned sorcerer Fencing_LORD's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Negdje između planeta zemlje, Tamriela i Međuzemlja
    Postova
    1.488

    Gameri i antigaming političari PSIHOPATI

    Ovdje će da se pljuje i sere po američkim i ostalim psihopatskim gamerima i političarima koji nas ugrožavaju i ta će se sranja i pljuvačke objasniti argumentima.

    U skoro svakoj temi pljujemo po psihopatskim gamerima, a nemamo temu baš za njih pa sam otvorio ovu u kojoj MOLIMSsvakogSčlana PCPLAY foruma da se izjasni. (molim da ne prekinete svi sa svojim komentarima nakon W3DR4Novog, već da se i dalje nastavite izjašnjavati)

    Dakle, govorite o njihovim ubojstvima, tužbama, parnicama itd. i o ozbiljnom utjecaju tih sranja na naš život.

    Isprazniti se, psujte, vješto argumentirajte, dajte si oduška, recite sve što hoćete..., ali ipak nemojte da se ovo pretvori u temu puno psovki, agresivnih smajlića i glupih spammova!!!

    Tu nemojte govoriti o njihovom pametarenju(za to služi tema "gameri i ostali wannabe junaci"9, već o gore navedenim stvarima.!!!
    Metal Up Your Ass \m/

  2. #2
    Senior Member Master Blaster Wizard's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Zemlja čudesa
    Postova
    4.918
    Gameing jeumjetnost, a ameri nisu sposobni to shvatiti, nemozekrivitinjih veccijeli taj njihovsustavkoji kvari sve vrijednosti, oni su nauceni dabudu debili i damisle da vide ono sto rade likovi iz filmovai igara i onimogu raditi, mislim datome nema ljeka, ali nadauvijek postoji, a sto se tice antigamerskih politicara, hmmmm, on jednostavo nemogu dopustiti nestosto neshvacaju, nesmiju dopustitida se narod i svijet razvijai da shvati kako suoni pokvarena govna, ne zele dasvijet shvati daim netrebaju oni, oni moraju sve to ugusiti prijenogostosestvori, moraju maksimalnosuziti ljudskaobzorja razmisljanja i shvacanja jer bi mogli izgubiti tu moc nad nama koju trenutno imaju, ljudi jednostavno neznaju primiti nove stvari, a politcari tootezavaju, tako jeotkad postoji covijeka i onih koji tim covijekom upravljaju
    Well, as long as it's interesting.

  3. #3
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    1.566
    kad neki klinac pukne i pobije 200 ljudi kažu da je to zbog video igara. ako ćemo prema tome svaka 5 osoba na svijetu bi trebala činiti isto. video igre nisu krive za većinu stvari nego je stvar u čovjeku i njegovoj poremećenoj psihi
    Start wearing purple for me nOOOOOOoooooooooooowwwwwwww.

  4. #4
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    1.094
    Svaki čovjek ima dar odlučivanja za sebe! Nećeš ti ubiti čovjeka, ako ti to nećeš! Pazi čovječe, ak igraš wow, to neznači da si ti sad neki ork, i svaki čovjek oko tebe, mama,tata, da su neki paladini koji te želi slaveat!!! Kada gledaš, postoje ljudi koji gejmaju i završe i ljudi koji gejmaju,užive se i koknu nekoga! Koliko god mi bili gameri i pol, mi nemožemo igrati 24/7!!! Postoji određena granica! Za smirenja živaca, jel jednom kad pukne živac, teško ga se zakrpat! Imaš glupe amere koji stvaraju igre s 100%krvi i ratom, da neki lik ostane bez noge, usto traže grafulju po 4k kuna, da ti realnije to pokažu! Imaš kretene poput Jacka Thompsona, koji glumi Zoro-a, osvetničkog odvjetnika, koji želi uništiti tehnologiju!!! Ali čemu? Zašto? Čovjek je dobio mozak, da ga koristi, a ne da ga zapusti!!!
    Ako se mi tako ponašamo, nismo onda zaslužili izači iz kamenog doba!
    Tehnologija treba ići naprijed, a ne nazad!A što se tiče ubojstava, smrti, i ostalog sranja, svatko treba znati svoje granice, reći e sad "jebem mu mater" je dosta! Nemogu koknuti ovoga luđak, koknut ću ga sutra!!!
    A ne reći, nemogu koknuti ovoga luđaka, kokut ću nekog vani!!!!!!!
    Nismo u svijetu fantazije, već u stvarnome svijetu!

  5. #5
    Senior Member Lord of The Fleas Daniel666's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Postova
    385
    Gaming je zabava, i to je sve. Ako počinjete viđati gluposti i halucinacije odite van i razbistrite glavu.
    Samo psihički poremećena osoba može imati nešto protiv gaminga jer
    gaming=zabava=dobar provod....
    Znači to je osoba koja sebi ne želi dobro. Treba ići u Vrapče.
    All power demands sacrifice

  6. #6
    Senior Member Respawned sorcerer WEASEL's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    sinj
    Postova
    1.646
    I prije igara je bilo ubojica pa tako za što su njih optuživali?? Da su igrali monopol i vješala sa susjedom

  7. #7
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    17.106
    Ko je tu kriv ak se neki klinac TOLIKO uživi.
    JEDINI moment kad sam se ja pravo uživio u igru je bilo u COD 2, ali trajalo je samo par sekundi, i nakon toga ja ono "wtf se dogodilo sa mnom"

    Pljuj ih sve budale glupe , da da stalno u časopisima objavljuje onaj ubio onog zbog neke IGRE. Uvijek smo mi krivi. A ti ljudi što polude, oni su več poremećeni od prije.
    Dabogda ti ameri pocrkaju od sindroma "ne igranja"
    (╯°□°)╯︵ ┻━┻

    Relaxation.mp3

  8. #8
    Senior Member No Mercy Outmind's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    The six-sided star
    Postova
    6.571
    Ja sam vec na ovu temu pred par mjeseci napravio topic, pogledajte i to malo
    Then a gypsy woman comes, says "There's one thing you should know;
    I've just read your fortune, and you died five years ago. "

  9. #9
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Postova
    9.747
    bio topic, lock
    = Citat = Izvorno postao Praetorian the Wise
    Ma "nove" igre su sto puta bolje od "starih". Napredovale su u apsolutno svemu, oni koji govore da su stare igre bolje lažu sami sebe.

  10. #10
    Senior Member Small step for mankind Glass's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Postova
    2.147
    Da je po političarima i odvjetnicima iz Amerike PCPlay bi vjerovatno nosio oznaku 21+

  11. #11
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Postova
    9.747
    = Citat = Izvorno postao Broken Mirror
    Da je po političarima i odvjetnicima iz Amerike PCPlay bi vjerovatno nosio oznaku 21+
    ne nego bio underground samo
    = Citat = Izvorno postao Praetorian the Wise
    Ma "nove" igre su sto puta bolje od "starih". Napredovale su u apsolutno svemu, oni koji govore da su stare igre bolje lažu sami sebe.

  12. #12
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Karlovac
    Postova
    2.199
    ma Ameri su svi neodgojena telad...tko im kriv kad ne razlikuju fantaziju od zbilje...


    ovo još jednom potvrđuje moju teoriju: Ameri su najdebilnija bića u univerzumu
    I noga u guzicu korak je naprijed!

    // Pentium 4C 2.8@3.5 / 7000AlCu // P4P800E-Deluxe // 1 GB TwinMOS @ 400 // Radeon 9800Pro @ 400/692 / VF700-Cu // 2x Baracuda 80GB / Maxtor 76 GB // Creative SB PCI 128 / Sony CMT-CP101 // Hauppauge WinTV // Asus DRW-1604P // Tagan EasyCon 430W / Chieftec LBX-02B-B-B // Logi G15, Logi Mx518, Logi Chillstream, M$ FreeStyle Pro, Logi MOMO // 2x SM 710N \\

  13. #13
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    the City
    Postova
    4.506
    ja zanm da je jedan klinac poludio dok je igrao pokemone na kompu (emulator) i onda je smao an ekran anpisao "on me je natjerao" zabio si je noz direktno u srce i umro ispred tipkovnice, hej pa to je kina ^^ kaj tamo nije normalno??

    nego, to je smoa prijer bolesnog gamera...


    a u americi, hmm, tamo je tipican gamer, debeli... ima naocale, po mogucnosti da je celav i da ima neke debele prste...aha, tipicni amerski gamer... pih, zar je tako u hrvatskoj?? NEEEE mi NISMO debeli, nas PIVSKI trbuh je SAMO od cevapa i piva a NE GRICKALICA mi OBOZAVAMO trebe (samo da imaju dobr noge) i mi NISMO lijeni da se dignemo do doljanskog, mi ga uvijek imamo pri ruci


    stereotipi, o stereotipi...
    Cheap, but not as cheap as your girlfriend.
    I'm so goth I don't drink coffee, I drink goffee.

  14. #14
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    1.094
    = Citat = Izvorno postao v4MP1r3
    a u americi, hmm, tamo je tipican gamer, debeli... ima naocale, po mogucnosti da je celav i da ima neke debele prste...aha, tipicni amerski gamer... pih, zar je tako u hrvatskoj?? NEEEE mi NISMO debeli, nas PIVSKI trbuh je SAMO od cevapa i piva a NE GRICKALICA mi OBOZAVAMO trebe (samo da imaju dobr noge) i mi NISMO lijeni da se dignemo do doljanskog, mi ga uvijek imamo pri ruci


    stereotipi, o stereotipi...

    Sve si reko,brate!

  15. #15
    Moderator Giant leap for forum
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    U kanti za smeche
    Postova
    3.552
    Pa sta smo mi, posteni i nadasve NORMALNI (relativno )
    gameri krivi sta americki roditelji daju DOOM 3 svojoj
    psihopatskoj djeci pa ona pocnu klat po skolama.
    Onaj koji ima slab um neka jednostavno ne igra takve igre.
    I dosta!

  16. #16
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Unknown
    Postova
    1.549
    kako kaže jedan lik u Noćnoj mori:

    "Meni to uopće ne igra nikaku ulogu"

    što se tiče amera, baš me briga što se kokaju pod utjecajem igara, jedino mi je krivo što se zbog glupih stereotipa sastavlja cijela negativna slika o gamingu.

    Ja igram igre jer su zabavne i predstavljaju bijeg od stvarnosti. Mislim da je bolje da se ratovi vode na serverima nego u Iraku. Bolje je da se igraju igre nego da se drogira.

    Svi oni koji bi vrlo rado iskoristili priliku da pljuju po igrama svrstavajući ih u nešto što potiče nasilje, svi oni zaslužuju bar godinu dvije tri zatvora za poticanje krivih ideala.

  17. #17
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Sarajevo
    Postova
    4.197
    Kao sto sam vec rekao jednom na slicnom topicu, igre ne mogu potaknuti razmisljanje na ubistvo.Ovdje na Balkanu vjerovatno 70% igara koje se kupi su peerati(bez zahebavanja svi znamo i ne podrzavamo to) i sad boli k**** lika koji prodaje da li ce djetetu od 8 god prodati doom3 ili Suncicu.
    Po americkoj logici ovdje bi svaki dan neko trebao ubiti nekog po scenariju iz Manhunta, ali to se ovdje naravno ne desava.
    Ogromna vecina ubistava se desava u Americi, zemlji meda i mlijeka jelte, u kojoj kupis oruzje gdje hoces ali zato ne mozess kupiti doom3 dok nisi punoljetan(neznam tacan ESBR) jer on "lose utice" na tebe.Usporedite kupovinu oruzja i (ne)kupovinu igara.
    tarmi rićmi

  18. #18
    Moderator Giant leap for forum
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    U kanti za smeche
    Postova
    3.552
    U Americi ljudi ispod 21 godine ne smiju piti pivo, ali smiju umirat u Iraku.

  19. #19
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Postova
    9.747
    u nizozemskoj otvorern centar liječenja protiv gaminga

    al to je čak dobro ovima kojima to treba
    = Citat = Izvorno postao Praetorian the Wise
    Ma "nove" igre su sto puta bolje od "starih". Napredovale su u apsolutno svemu, oni koji govore da su stare igre bolje lažu sami sebe.

  20. #20
    Senior Member Lord of The Fleas Dark Saruman's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2006
    Lokacija
    Kod table pa desno
    Postova
    381
    LOL bilo na vijestima AHAHAHA...stvarno mislim...ja sam uvik govoria :

    Ne znači to što sam cili dan i svaki dan na kompjuteru da sam ovisan,
    mogu tako biti svaki i cijeli dan na kupanju. Znači li to da sam ovisan o moru (kupanju, svejedno ) ili isto tako svaki dan idem na igralište i budem cijeli dan na igralištu, znači li to da sam ovisan o tome ?

    NARAVNO DA NE !!!
    3
    reda
    teksta

  21. #21
    Senior Member Respawned sorcerer WEASEL's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    sinj
    Postova
    1.646
    = Citat = Izvorno postao Dark Saruman
    LOL bilo na vijestima AHAHAHA...stvarno mislim...ja sam uvik govoria :

    Ne znači to što sam cili dan i svaki dan na kompjuteru da sam ovisan,
    mogu tako biti svaki i cijeli dan na kupanju. Znači li to da sam ovisan o moru (kupanju, svejedno ) ili isto tako svaki dan idem na igralište i budem cijeli dan na igralištu, znači li to da sam ovisan o tome ?

    NARAVNO DA NE !!!

    umm znači......

  22. #22
    Senior Member Lord of The Fleas Dark Saruman's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2006
    Lokacija
    Kod table pa desno
    Postova
    381
    jebiga valjda sam falia koju riječ dok sam pisa, tia sam reći naravno da nismo ovisni...u onom kontekstu gore
    3
    reda
    teksta

  23. #23
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Jun 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    105
    To ti je sve ta Amerika tamo su ljudi došli od svugdje došli i pomješali se!I nastala žuta kuća Nek oni tam sebi zabranjuju igrice!Njihova djeca su umobolna do bola!Sad će oni po cijelom svijetu reda raditi!Majku im!Kolko je puta u Hrvatskoj neko ubijen zbog igrica?
    Dinamo Zagreb!

  24. #24
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Pakao
    Postova
    4.571
    chevap novi si na forumu pa te molimo da govoris igre ako ti nije jasno zasto posalji mi PM... mmm znate da u pojedinim dijelovima SADa nije legalno NEMATI oruzje

  25. #25
    sto se tice mene ja mislim da ta ubistva u americi poticu gangsteri i rap kao ono cool je biti reper(ovo se odnosi na americke nasi balkanski reperi nemojte se uvrediti) cool je raditi driveby-ove i sl., zatim ratovi koje amerika vodi i koji su kao naftokratski i sluze da oslobode zamlje od naf.. um mislim zlih talibana
    nah sad sam rekao vise gluposti nego sto mogu zamisliti ja sam komp freek mogu mi ga pusiti svi koji mi govore da sam nasilan bla bla bla
    And when you kill a man, youre a murderer
    Kill many, and youre a conqueror
    Kill them all...ooh...oh youre a god!

    BSG FAN

  26. #26
    Senior Member You have been warned Maloki's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Duga Resa/Zagreb
    Postova
    15.390
    Pazi sad ovo, ja sam pobro batina zbog igre! Kao, frend mi dao igru za ročkas (mislim da je bila NBA 2003, nesejćam se točno), ali smo se 2 dana kasnije posvađali. I sad on mene traži da mu vatim sve njegove CD-e, i ok, ja mu vratim. Al onda je lik tražio i NBA natrag.Ja mu kažem "Pa to si mi za rođendan dal" al njega boli quratz, i kaže da će me nalemat ak mu ne vratim. I ja niš, kažem mu "odhebi" i gotovo. Taj dan navečer sam krenuo u videoteku vratit filmove i uzet nove. Na jednom uglu me dočeko on i njegov frend. Prvo sam se potuko s njim, idiotom, i slomio sam mu nos, al onda me onaj njegov kompić primio, a ovaj me mlatio. Tjedan dana nisam izlazio jer me bolio trbuh! Sad, ne kažem da ima puno ovakvih idiota ovdje, al nađu se...

  27. #27
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Pakao
    Postova
    4.571
    = Citat = Izvorno postao Maloki
    Pazi sad ovo, ja sam pobro batina zbog igre! Kao, frend mi dao igru za ročkas (mislim da je bila NBA 2003, nesejćam se točno), ali smo se 2 dana kasnije posvađali. I sad on mene traži da mu vatim sve njegove CD-e, i ok, ja mu vratim. Al onda je lik tražio i NBA natrag.Ja mu kažem "Pa to si mi za rođendan dal" al njega boli quratz, i kaže da će me nalemat ak mu ne vratim. I ja niš, kažem mu "odhebi" i gotovo. Taj dan navečer sam krenuo u videoteku vratit filmove i uzet nove. Na jednom uglu me dočeko on i njegov frend. Prvo sam se potuko s njim, idiotom, i slomio sam mu nos, al onda me onaj njegov kompić primio, a ovaj me mlatio. Tjedan dana nisam izlazio jer me bolio trbuh! Sad, ne kažem da ima puno ovakvih idiota ovdje, al nađu se...
    koliko imas godina i odakle si?
    EDIT: i da koliko ti "frend" ima godina?

  28. #28
    Senior Member You have been warned Maloki's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Duga Resa/Zagreb
    Postova
    15.390
    = Citat = Izvorno postao D.E.M.O.
    = Citat = Izvorno postao Maloki
    Pazi sad ovo, ja sam pobro batina zbog igre! Kao, frend mi dao igru za ročkas (mislim da je bila NBA 2003, nesejćam se točno), ali smo se 2 dana kasnije posvađali. I sad on mene traži da mu vatim sve njegove CD-e, i ok, ja mu vratim. Al onda je lik tražio i NBA natrag.Ja mu kažem "Pa to si mi za rođendan dal" al njega boli quratz, i kaže da će me nalemat ak mu ne vratim. I ja niš, kažem mu "odhebi" i gotovo. Taj dan navečer sam krenuo u videoteku vratit filmove i uzet nove. Na jednom uglu me dočeko on i njegov frend. Prvo sam se potuko s njim, idiotom, i slomio sam mu nos, al onda me onaj njegov kompić primio, a ovaj me mlatio. Tjedan dana nisam izlazio jer me bolio trbuh! Sad, ne kažem da ima puno ovakvih idiota ovdje, al nađu se...
    koliko imas godina i odakle si?
    EDIT: i da koliko ti "frend" ima godina?
    Ma to je bilo pred jedno 3 godine, sad imam 15, i iz Duge Rese sam (u to vrijeme sam živio u ZGB). Taj "frend" ima 16 godina...

  29. #29
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Pakao
    Postova
    4.571
    = Citat = Izvorno postao Maloki
    = Citat = Izvorno postao D.E.M.O.
    = Citat = Izvorno postao Maloki
    Pazi sad ovo, ja sam pobro batina zbog igre! Kao, frend mi dao igru za ročkas (mislim da je bila NBA 2003, nesejćam se točno), ali smo se 2 dana kasnije posvađali. I sad on mene traži da mu vatim sve njegove CD-e, i ok, ja mu vratim. Al onda je lik tražio i NBA natrag.Ja mu kažem "Pa to si mi za rođendan dal" al njega boli quratz, i kaže da će me nalemat ak mu ne vratim. I ja niš, kažem mu "odhebi" i gotovo. Taj dan navečer sam krenuo u videoteku vratit filmove i uzet nove. Na jednom uglu me dočeko on i njegov frend. Prvo sam se potuko s njim, idiotom, i slomio sam mu nos, al onda me onaj njegov kompić primio, a ovaj me mlatio. Tjedan dana nisam izlazio jer me bolio trbuh! Sad, ne kažem da ima puno ovakvih idiota ovdje, al nađu se...
    koliko imas godina i odakle si?
    EDIT: i da koliko ti "frend" ima godina?
    Ma to je bilo pred jedno 3 godine, sad imam 15, i iz Duge Rese sam (u to vrijeme sam živio u ZGB). Taj "frend" ima 16 godina...
    3 godine i nije tako puno.. nisam iz zagreba ali mozda wiking moze nesto srediti salim se ako hoces uvijek netko moze pomoci... na forumu clanova iz zagreba ima... dosta

  30. #30
    Senior Member You have been warned Maloki's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Duga Resa/Zagreb
    Postova
    15.390
    [quote=D.E.M.O.]
    = Citat = Izvorno postao Maloki
    = Citat = Izvorno postao "D.E.M.O.":2aaw5jvw
    = Citat = Izvorno postao Maloki
    Pazi sad ovo, ja sam pobro batina zbog igre! Kao, frend mi dao igru za ročkas (mislim da je bila NBA 2003, nesejćam se točno), ali smo se 2 dana kasnije posvađali. I sad on mene traži da mu vatim sve njegove CD-e, i ok, ja mu vratim. Al onda je lik tražio i NBA natrag.Ja mu kažem "Pa to si mi za rođendan dal" al njega boli quratz, i kaže da će me nalemat ak mu ne vratim. I ja niš, kažem mu "odhebi" i gotovo. Taj dan navečer sam krenuo u videoteku vratit filmove i uzet nove. Na jednom uglu me dočeko on i njegov frend. Prvo sam se potuko s njim, idiotom, i slomio sam mu nos, al onda me onaj njegov kompić primio, a ovaj me mlatio. Tjedan dana nisam izlazio jer me bolio trbuh! Sad, ne kažem da ima puno ovakvih idiota ovdje, al nađu se...
    koliko imas godina i odakle si?
    EDIT: i da koliko ti "frend" ima godina?
    Ma to je bilo pred jedno 3 godine, sad imam 15, i iz Duge Rese sam (u to vrijeme sam živio u ZGB). Taj "frend" ima 16 godina...
    3 godine i nije tako puno.. nisam iz zagreba ali mozda wiking moze nesto srediti salim se ako hoces uvijek netko moze pomoci... na forumu clanova iz zagreba ima... dosta [/quote:2aaw5jvw]

    MA znam, al nije potrebno. Lik je sad gromada, vidio sam ga kad sam išo posjetit svoju staru ekipu. Ogroman je (visok i pun mišića), al kladim se da bi ga netko s foruma mogo sredit. Al pusti ga, bilo pa prošlo, spomenuo sam to sam zato da kažem da ima takvih manijaka i u HR...

Slične teme

  1. PC Gameri i Gamepad
    By GODSKILLER in forum Gaming općenito
    Odgovora: 17
    Posljednji post: 11-07-2011, 07:02
  2. "Gameri" bez mozga
    By Outmind in forum Pljuvačnica
    Odgovora: 265
    Posljednji post: 25-04-2010, 18:47

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •