Stranica 1 od 2 12 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 30 od 53

Tema: CrossFire

  1. #1

    CrossFire

    ne ljudi nije za spajanje grafička to je online pucačina
    igra je besplatna i moze se skinuti s strana subagames trenutno server im je u klincu pa ne mozete skinuti igru preostaje vam torent ali je riskantno ja cekam da dignu servere...
    Sve sta morate je napraviti acount na subagames i igrate sve njihove igre s njima meni je CroSniper11
    Skinite CrossFire
    kada instalirate instalirati ce vam zastitu da ne mozede chetati bla bla
    kada pokrenete igru moci cete birati izmedu nekoliko igraca sas swat i jos neki ja vam preporucam da uzmete onog prvog jer dobivate vise exp bodova i vise pare bla bla...
    od oruzja dobijete sniper noz i pušku i jednu granatu.... Oruzja se tjekom vremena trose i kvare razlog je grijanje oruzja kada previse drzite stisnutu ljevu tipku misa
    kada supite para mozete kupovati u shopu nova oruzja nozeve granate kacige onda ruksake ma svasta... naravno najbolja oruzja su lockana i mozete ih jedino kupiti pravim novcem tkao da uplatite pare...
    npr ak47 normalna ja sasvim dobra u igri dok ak47 camo koju morate kupiti s parama je jedno od jacih oruzja sve ima do kraja acuriti i power....
    U igri mogu biti clanovi vi mozete napraviti svoj server i odrediti koji gameplay ima.. death match, team death match, ghost nesto i tkao ima hrpetinu toga ima cak da morate igrati samo s nozevima pa vas njih 10 ganjaju a ti begas i cekas da se pokolju xD

    Evo neka javi netko tko bi igro i tako da se cujemo ja dugo nisam zbog grafičke a i zbog toga sta mi zgorio hdd.. igra ej po meni bolja nego CS bolaj grafika i sve.....

  2. #2
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Jan 2009
    Lokacija
    Liberty City
    Postova
    15.884

    Re: CrossFire

    Zvuci obecavajuce. Ima li igra svoju web stranicu? Zanimaju me hardverski zahtjevi...


  3. #3

    Re: CrossFire

    ma samo u google napisi crossfire i doci ce ti ili mozes ici na subagames i tmao ces je isto imat samo neznam dali cu jos popravili server ja vec tjedan dana pokusavam skinuti s stranice kaze error a neda mi se skidati s torenta da jos nes ne pokupim

  4. #4

    Re: CrossFire

    Evo stranica od crossfire http://crossfire.subagames.com/S
    I od subagames http://subagames.com/S
    kao sta vidite crossfire je nedostupan

  5. #5

    Re: CrossFire

    Evo sada bio an mailu i vidio da se crossfire prebacio da sada ga ima i Z8 Games da vise nije od suba games i tamo mozete skinuti igru evo linka http://crossfire.z8games.com/S
    I evo download linka http://crossfire.z8games.com/downloads.aspxSna download linku su vam i zahtjevi za komp...i vidim da su stavili nove pakete u igru i tako da je sada jos bolja tako da LJUDI NAVALITE I AJMO KLAT

  6. #6

    Re: CrossFire

    igro sam je ja do prije mjesec dana
    dobra je igra mada sad ima problema zbog novog updeta
    ali je za pohvalu sto ima malo hakera i radi na bas starim kantama
    gameplay je dobar-deathmatcm mi najdrazi(brz respawn0 al imate i druge modove
    lose strane su debili kojih ima dosta (ko i u svakom multiplejeru)
    neki bolesni i glupi skinovi(za bozic su bili bozic buske isl
    za valentinovo valentinovo skinovi i slicne fag gluposti

    al isto probajte je meni je draza od kantera 1.6

  7. #7

    Re: CrossFire

    al preporucio bih da probate
    http://ava.ijji.com/

    kazu da je odlicna igra
    meni je star pc tako da ne mogu da je igram
    igraje besplatna verzija mw2

  8. #8
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Mar 2008
    Lokacija
    mmo-balkan.com
    Postova
    1.283

    Re: CrossFire

    ava,sudden attack,wolf team,crossfire,evo sada za 4 sata izlazi blackshot sve je to ista pasta samo se razlikuju u sitnicama.Ja bih preporucio combat arms jer ima bolju grafiku nego ijedna navedena igra gore.
    Balkanski MMO Community http://mmo-balkan.com

  9. #9
    Moderator Fight fire with fire Systematic Reverse's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    10.573

    Re: CrossFire

    = Citat = Izvorno postao Lacko
    igra ej po meni bolja nego CS bolaj grafika i sve.....


    Igrao sam Crossfire, poprilicno smijesna kopija CS-a..
    #paperplatoongoonz

  10. #10

    Re: CrossFire

    = Citat = Izvorno postao Haki
    ava,sudden attack,wolf team,crossfire,evo sada za 4 sata izlazi blackshot sve je to ista pasta samo se razlikuju u sitnicama.Ja bih preporucio combat arms jer ima bolju grafiku nego ijedna navedena igra gore.
    sve ove igre su slicne al sve ove igre su fps
    pa isto imas i u mw2 i u drugim igrama koje placas

    sudden attack=ima najbolji gameplay od svih fps igara koje sam igrao ali je puna hakera tako da nije igriva,bolja je od kantera(meni)

    wolf team=hakeri i lag tako da ni ona nije igriva

    crossfire=malo hakera ,dobar gameplay
    jeste kopija kantera ali to se moze reci za svaki online fps
    al "smijesna" kopija nije
    Systematic Reverse mogo bi malo da obrazlozis zasto tako mislis

    a.v.a.=nisam je igrao ali je hvale i po klipovima odlicno izgleda a grafika joj je sigurno bolja od combat armsa mada grafika nije najbitnija

    combat arms=igra za mazohiste i debile(hakere)
    krcata je hakerima tako da uopste nije igriva
    osim ako niste retardirani pa hocete da koristite hakove

  11. #11
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Mar 2008
    Lokacija
    mmo-balkan.com
    Postova
    1.283

    Re: CrossFire

    = Citat = Izvorno postao no3225
    = Citat = Izvorno postao Haki
    ava,sudden attack,wolf team,crossfire,evo sada za 4 sata izlazi blackshot sve je to ista pasta samo se razlikuju u sitnicama.Ja bih preporucio combat arms jer ima bolju grafiku nego ijedna navedena igra gore.
    sve ove igre su slicne al sve ove igre su fps
    pa isto imas i u mw2 i u drugim igrama koje placas

    sudden attack=ima najbolji gameplay od svih fps igara koje sam igrao ali je puna hakera tako da nije igriva,bolja je od kantera(meni)

    wolf team=hakeri i lag tako da ni ona nije igriva

    crossfire=malo hakera ,dobar gameplay
    jeste kopija kantera ali to se moze reci za svaki online fps
    al "smijesna" kopija nije
    Systematic Reverse mogo bi malo da obrazlozis zasto tako mislis

    a.v.a.=nisam je igrao ali je hvale i po klipovima odlicno izgleda a grafika joj je sigurno bolja od combat armsa mada grafika nije najbitnija

    combat arms=igra za mazohiste i debile(hakere)
    krcata je hakerima tako da uopste nije igriva
    osim ako niste retardirani pa hocete da koristite hakove
    pa otidi na epvpers tamo svaki cit za ovakvu vrstu igre je osnovan na igri crossfire,cak su neki citevi od crossfirea radili na drugim igrama.sada ako gledamo u kojoj igri ima malo citera a u kojoj puno to nikako nemozes znati.
    Balkanski MMO Community http://mmo-balkan.com

  12. #12
    Moderator Fight fire with fire Systematic Reverse's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    10.573

    Re: CrossFire

    Grafika je onako post 90's.. wtf je u njoj tako dobro za novu igru? (makar mi je grafika nevazna, ali kad si se vec dotaknuo te teme..)

    Druga stvar, igra je prelagana.
    Kad sam igrao samo sam trcao i djelio headshotove.. ._.

    recoil je uistinu SMIJESAN.

    i ucinilo mi se da su neka oruzija overpowered.

    eto, ispravi me ako grijesim ili ako je sta od toga fixano.

    Koreanci suxaju
    #paperplatoongoonz

  13. #13

    Re: CrossFire

    pa otidi na epvpers tamo svaki cit za ovakvu vrstu igre je osnovan na igri crossfire,cak su neki citevi od crossfirea radili na drugim igrama.sada ako gledamo u kojoj igri ima malo citera a u kojoj puno to nikako nemozes znati.[/quote]

    ao kralju o cemu ti to?!
    hakovi tako ne funkcionisu,ne znam sto izmisljas take stvari
    i sto ti uopste ides na hakerske sajtove ?

    ako igras igru mozes znati da li ima puno ili malo hakera!

    jesi ti dobro?

  14. #14

    Re: CrossFire

    = Citat = Izvorno postao Systematic Reverse
    Grafika je onako post 90's.. wtf je u njoj tako dobro za novu igru? (makar mi je grafika nevazna, ali kad si se vec dotaknuo te teme..)

    Druga stvar, igra je prelagana.
    Kad sam igrao samo sam trcao i djelio headshotove.. ._.

    recoil je uistinu SMIJESAN.

    i ucinilo mi se da su neka oruzija overpowered.

    eto, ispravi me ako grijesim ili ako je sta od toga fixano.

    Koreanci suxaju

    grafika je ipak bolja od kantera
    a meni odgovara jer radi i na mom komjuteru

    igra je prelagana zato sto ima dosta pocetnika
    a i sto ti smeta da dijelis headsotove? -)

    recoil=ne znam ja samo snajper koristim tj. awm a on je slican ko u kanteru samo sto mozes da radis quickscoping sto volim
    gadi mi se sto to vise ne moze u kanteru

    a sto se tice overpowered oruzja sta znam to mi nije problem jer u ovoj igri svako moze da kupi svako oruzje tako ako ti je neko prejako kupi ga i osveti se

    a i veliki plus za ovu igru u moru besplatnih fps-ova jeste da ima malo hakera
    ALI problem je sto ako dobro igras znaju da te izbace te iz igre

    ima igra i druge mane ali ipak moze proc

    opet kazem probaj a.v.a. igru
    nisam je igro ali po onome sto sam vidio i cuo igra je odlicna

  15. #15
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Mar 2008
    Lokacija
    mmo-balkan.com
    Postova
    1.283

    Re: CrossFire

    = Citat = Izvorno postao no3225
    pa otidi na epvpers tamo svaki cit za ovakvu vrstu igre je osnovan na igri crossfire,cak su neki citevi od crossfirea radili na drugim igrama.sada ako gledamo u kojoj igri ima malo citera a u kojoj puno to nikako nemozes znati.
    ao kralju o cemu ti to?!
    hakovi tako ne funkcionisu,ne znam sto izmisljas take stvari
    i sto ti uopste ides na hakerske sajtove ?

    ako igras igru mozes znati da li ima puno ili malo hakera!

    jesi ti dobro?[/quote]

    neznam jeli rade ili ne rade ja samo znam da sam to vidio napisano i screenshot od cita....samo govorim sto sam vidio nisam probao..... (to sam vidio kada se otvorio sudden attack ili combat arms)

    epvpers ima preko 1 mil korisnika i ti mene pitas sto idem na taj site^^ ja sam igrao sve vrste tih igara i mogu ti slobodno reci da je to sve isto,okupi se drustvo skinu cit i eto ga sada ti znaj jeli to luck ili ne,jer znam dvojicu na combat arms za kojeg bi 90% ljudi reklo da imaju neki cit a evo ih jos igraju,jer se jednostavno nista nemoze dokazati ako ti nekoga prijavis i reces ovo je citer^^ bio to crossfire ili neka druga slicna igra kompanija ciji je vlasnik tih igara otkrivaju citere sa programima (nerazumjem se tocno kako....) i sada neka kompanija dokaze da je taj lik kojeg si prijavio citer.....ljudi placaju citeve da ih oni ne otkriju i banaju.
    Kao sto si rekao ako igram neku igru mogu znati jeli ima puno ili malo citera,koliko sam ja puta optuzio ljude da imaju citove jer su me skinuli snajperom par puta zaredom na cudan nacin,sada jeli lik skinuo igru i besplatni cit da bi se zahebavao po serverima ili lik koji za sebe kaze da je skiller ili lucker to pusti game masteru da prosudi.

    jer to nekada nema veze sa citerima,jednostavno covjek postane nervozan kada ga par puta isti lik ubije i rece da je citer.jbga igre su takve.....
    Balkanski MMO Community http://mmo-balkan.com

  16. #16
    Moderator Fight fire with fire Systematic Reverse's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    10.573

    Re: CrossFire

    = Citat = Izvorno postao no3225
    = Citat = Izvorno postao Systematic Reverse
    /cut
    /cut
    Naravno da mi smeta sto djelim headshotove kad igram igru prvi put i 80% ubijam u glavu.

    way to easy.

    Ako vec gledas graficki, Counter Strike Source > Crossfire. (meni je osobno i 1.6 ljepsi od crossfirea, takvu grafiku ko crossfire je imao prvi project IGI valjda..)

    i o cem ti pricas da nema quickscopea u CSu? :///

    jel ti treba crosshair na awp za quickscope? lol

    a vi decki gore naucite quotat ._.

    -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

    prestani se vise trollat i spamat.

    boli me kita jel ti video pase ili ne, novi sigurno necu radit ._.

    valjda imas toliko mozga da zakljucis zasto onaj lik nije bot.

    sad se slobodno vrati svom pateticnom crossfireu..

    bokbok
    #paperplatoongoonz

  17. #17
    Junior Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Jul 2010
    Postova
    27

    Re: CrossFire

    Igram igru već par mjeseci, stvarno je zakon igra.S

  18. #18
    Junior Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    May 2010
    Postova
    12

    Re: CrossFire

    Dodane su nove mape za igrati, nova verzija igrice je izasla, dobra je.
    Sreća prati hr@bre...

  19. #19

    Re: CrossFire

    = Citat = Izvorno postao Systematic Reverse
    Koreanci suxaju
    nije bitno koji, onaj SA mislim isto da je njihov i to sam tako eXpre$no ostavio da je to cudo - ako se sjeca tko je igrao, ona najigranija mapa, skladiste neko sa kutijama unutra i ventilacija sa strana ---> tip stoji u pola tog dugackog ventilacijskog prolaza i idu mu killovi, ni ne izadjes posteno iza kuta zida vec ide Head-$h0T jedan za drugim ... tako da nadam se da i ostali prijedlozi gore ne dodju svi na isto .

  20. #20

    Re: CrossFire

    = Citat = Izvorno postao imhotepbk
    = Citat = Izvorno postao Systematic Reverse
    Koreanci suxaju
    nije bitno koji, onaj SA mislim isto da je njihov i to sam tako eXpre$no ostavio da je to cudo - ako se sjeca tko je igrao, ona najigranija mapa, skladiste neko sa kutijama unutra i ventilacija sa strana ---> tip stoji u pola tog dugackog ventilacijskog prolaza i idu mu killovi, ni ne izadjes posteno iza kuta zida vec ide Head-$h0T jedan za drugim ... tako da nadam se da i ostali prijedlozi gore ne dodju svi na isto .

    LOL! Combat ArmsSisto sr*** ako netko bas zeli gubit zivce - slobodno nek proba.

  21. #21
    Guest

    Re: CrossFire

    istina kopija csa i donekle hl a

  22. #22

    Re: CrossFire

    = Citat = Izvorno postao KICO123
    istina kopija csa i donekle hl a
    da, ima ih podosta ocito, sto ne cudi ako cemo iskreno, ali u zadnje vrijeme dosta igram A.V.A.S- i malo rec da me je ugodno iznenadiloS---> odsustvo klasicnog neugodnog iznenadjenjaS koje se vec ocekuje pri samom pokretanju "kopije CSa"... hackSsinoc evo prvi put da sam klasican vidio, a i to je vise koristenje rupe koju su previdjeli mapo-spravljačiS nego ono klasicno davljenje koje se uvijek srece na sve strane.

    oružje i oruđeS fino napravljeno, radi "kako piše" (a ne da samo drugacije pise a isti klinac s cim pucas , AccuracySse bas vidi da je drugaciji kod razlicitih pusaka i nije isto jel 35 ili 65, bombeSse ne "lijepe za onog najblizeg" ili na kog se bace, dakako da se moze i pobjec od nje kad se na vrijeme primjeti gdje padne i ne ubije te samo to sto "eXplodira blizu tebe"...) , pimplaju se rankovi po malo s tim da nije nemoguce da noob razvali nekog sa imba-činom . . .


    [center:c7n7grh0]sve u svemu ---> http://ava.ijji.com/[/center:c7n7grh0]

  23. #23
    Guest

    Re: CrossFire

    ja sam gledo e jel mi mos dat link za download ?

  24. #24

    Re: CrossFire

    = Citat = Izvorno postao KICO123
    ja sam gledo e jel mi mos dat link za download ?
    of skroz ... samo sto ti ga nemam sto linkat, kad je vec tu na stranici... jedino sto je s tim bilo pimplanja malo, nisam ni ja mogao nac odmah, a ako se ne varam i poveci je malo Download, nekih 2 GbSako se ne varam pa baci oko da nije sto mjenjano u medjuvremenu.

  25. #25
    Guest

    Re: CrossFire

    evo skino i igrao
    a download je niti pola gigabajta oko 400 i nesto sitno
    ocjena : bijedna kopija cs a
    ali dobro je malo za promjenu

  26. #26

    Re: CrossFire

    = Citat = Izvorno postao KICO123
    evo skino i igrao
    a download je niti pola gigabajta oko 400 i nesto sitno
    ocjena : bijedna kopija cs a
    ali dobro je malo za promjenuS
    slazem se s 1. i zadnjim retkom a ostalo o tom po tom .

  27. #27

    Re: CrossFire

    = Citat = Izvorno postao Systematic Reverse
    = Citat = Izvorno postao Lacko
    igra ej po meni bolja nego CS bolaj grafika i sve.....
    :pray:

    Igrao sam Crossfire, poprilicno smijesna kopija CS-a..
    sign.

  28. #28
    Guest

    Re: CrossFire

    Naah...

  29. #29
    Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Mar 2010
    Lokacija
    Bjelovar, Obrovnica
    Postova
    61

    Re: CrossFire

    nemojte mi po crossfire pljuvat
    najbolja mp igra ikad (meni)
    scar light red dragon u ruke i onda ces vidjet sta je bit owerpowered
    i da puno puta su me kikali zbog score veceg od 20 : 5 xD
    najbolji bu u tdm-u 82:7
    oujea n00bz

  30. #30
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jul 2007
    Postova
    1.256

    Re: CrossFire

    omfg soz po,molim te ostavi nas obicne smrtnike na miru i idi ownaj pub servere pls

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •