Vidi rezultate ankete: Osim mene u kući kompom najbolje se koristi:

Glasači
320. Ne možeš glasati u ovoj anketi
  • Nitko!Ja sam jedini Gamer u kući!

    171 53,44%
  • Tata!

    40 12,50%
  • Mama!

    13 4,06%
  • Brat/sestra!

    88 27,50%
  • Žena/muž!!!

    3 0,94%
  • Sin/kćer

    1 0,31%
  • Unuk/unuka

    4 1,25%
Stranica 6 od 8 PrvaPrva ... 45678 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 151 do 180 od 231

Tema: Obitelj i Računalo

  1. #151
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Sep 2007
    Lokacija
    Lokacija
    Postova
    2.105
    samo ja

    pancakes are my business...and business is good

  2. #152
    Senior Member No Mercy THUNDER_DINIX's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    OSIJEK
    Postova
    6.724
    = Citat = Izvorno postao Demon Hunter
    Stari mi je lud za WoW-om!

    Toliko!
    nije vald da igra?!? KEWL. kak ti onda dodjes do kompa?

  3. #153
    Member Plants Vs Zombies Dic's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Karlovac
    Postova
    35
    NIKO!!!!!!!!!!!!!!!
    Stara me zivcira jer nema pojma,a starog nemogu nikako zarazit da pocne spilat.Sta mozes

  4. #154
    Senior Member My way or the highway TeraBajt's Avatar
    Datum registracije
    May 2007
    Lokacija
    dale
    Postova
    8.021
    Svi po redu! Buraz, ex gamer, sad samo švrlja po netu, mama nova gamerica (tetris FTW!!!11 ), tata radi na kompu (uz playtoy bolje ide) - nedavno kupio laptop... Ufff sta bi dao da je moj....

    Svako ima svoj komp. S tim da tata ima u uredu ih 3, a mama laptop(krama).
    "KAD VIDIM DA ONAJ KOME JE EMPEROR KLASA DA MI NAPISE DA JE OVO GOVNO...
    MENI JE DRAGO KO MAJMUNU KAD JEDE BANANU..."
    ~Vozd Jovan Pogani

  5. #155
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Sarajevo
    Postova
    1.462
    tata pregleda vijesti katkad
    mama igra spider soliter i nes za posao im zatreba pa ett.... inace pokusavam se odviknuti igranja igrica i ovaj forum je sve sto me drzi u kontaktu sa igricama....

  6. #156
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    May 2007
    Lokacija
    Spess
    Postova
    1.875
    = Citat = Izvorno postao pomahnitaliZLAYA
    pokusavam se odviknuti igranja igra
    Uživaj u igrama kao upotpunjenje slobodnog vremena... a ne kao nešto što te obuzme i ne pusti zbog zaraznosti

  7. #157
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Zelena Dolina
    Postova
    2.214
    ja jedino igram igre, jedino stari ode nekada na net, ili brat baci pinball, inače sam ja na kompu

  8. #158
    Senior Member Lock'n'Load travar's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Columbia
    Postova
    133
    Stari ima svoj laptop i na njemu radi svoje poslove (računovođa ).. Majstor je u excelu i većinu sam stvari naučio od njega.. Brat nekad prošvrlja blogove (razredni blog moustli), a ja stalno visim na svojoj makini, ovaj.. Kako bi rekli od jutra do sutra.. Matematički vrijeme=x;x e (0-24) / {škola}
    Ovo je bilo u stilu chronosa
    IT'S ChR0NoS

  9. #159
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    provincija
    Postova
    340
    dva su u uredu, tri doma, jedan na stanu. tak da ih imaju kolko hoće pa nek na njima i rade što hoće.kad zapizde nek mi jave.
    ja sam odnedavno mobilan, i to je mi je definitivno jedna od boljih investicija.barem u.....mobilnost.
    Long road out of Eden.

  10. #160
    hehe. meni stara dijeli po netu headshotove u UT
    a stari nes malo panzer general hala
    buraz potpuna neznalica...
    Eminem
    "Mosh"

    Rebel with a rebel yell, raise hell we gonna let em know
    Stomp, push, shove, mush, Fuck Bush, until they bring our troops home (c'mon)

  11. #161
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Barrayar
    Postova
    453
    Kod mene sestra se još koristi kompom, ali ima vlastitog maca, dok su mi starci primitivni

  12. #162
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Di pada snijeg?!
    Postova
    1.557
    = Citat = Izvorno postao Dic
    NIKO!!!!!!!!!!!!!!!
    Stara me zivcira jer nema pojma,a starog nemogu nikako zarazit da pocne spilat.Sta mozes
    i ja bi volio kad bi mi stari počeo igrat...ili CoD ili neki rts..ma bilo šta...ili čak neki MMORPG

  13. #163
    Senior Member Giant leap for forum FaTaL_mRkvA's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    3.701
    stara je računovođa pa neš piše i igra tetris, a stari neželi doć na komp ni na 5 minuta jer kaže da to šteti, dođe mail za njega, a on neželi pročitat nego mu moram isprintat ili da mu ja pročitam.... mislim ono

  14. #164
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    In da choppa with Arnie
    Postova
    1.378
    = Citat = Izvorno postao Jerry
    kod mene stari nekad sjedne za komp i onda u google upisuje url web stranice
    My dad too!

    @Jerry moram priznati da dobro kuriš staroga, tvojim postovima sam se najviše nasmijao

    Jednom kada je došao meni moj ujak u posjetu, dođe k meni u sobu i pita za PC jel to internet i koju ja sad trebam tipku stisnuti da nazovem Ameriku lol

    Jednom došao k meni moj susjed a ja i moj frend igramo NFS U2 i pita dali se nfs igra sa mačkom (umjesto mišom)

    P.S. Od igara jedine igre koje moj stari voli su Solitare, Tetris i Gran Turismo 2 prije dok sam imao plejku

  15. #165
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Nov 2007
    Lokacija
    god knows where
    Postova
    832
    Sestra ide na nekakav Naruto Forum,primjetio sam da joj nisu baš sve daske na broju,mislim,kak ona može voljet taj crtić za malu djecu,stara katkad dođe odigrat spider solitaire,a to je ono 2 sata na mjesec,stari kad dode ili mijenja muziku na mp3-u,ili igra kartaške igre ili ode na web od 24 sata.
    Koliko je policajaca potrebno da promijeni žarulju?
    "Pet",Jedan Stoji na stolu i drži žarulju,a četvorica okreču stol.

  16. #166
    Junior Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Aug 2006
    Postova
    29
    1. Naruto nije crtic za malu djecu. (osobno ne gledam, ali geekovi to vole)
    2. Moj komp nevoli nikog osim mene. Jednom je bila doslovno scena ovako: stari na netu, oce neki link kliknut. Klikne na link - nista. Drugi put - nista. Treci put - nista. Kliknem ja - otvara odma.

  17. #167
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Nov 2007
    Lokacija
    god knows where
    Postova
    832
    = Citat = Izvorno postao MentALaC
    1. Naruto nije crtic za malu djecu. (osobno ne gledam, ali geekovi to vole)
    2. Moj komp nevoli nikog osim mene. Jednom je bila doslovno scena ovako: stari na netu, oce neki link kliknut. Klikne na link - nista. Drugi put - nista. Treci put - nista. Kliknem ja - otvara odma.
    Pa nije za djecu,ali neki ga ljudi gledaju,mislim,šta je tak zanimljivo u njemu?
    Koliko je policajaca potrebno da promijeni žarulju?
    "Pet",Jedan Stoji na stolu i drži žarulju,a četvorica okreču stol.

  18. #168
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Nov 2007
    Lokacija
    on way to the moon
    Postova
    3.850
    stari mi u životu nije sjeo za komp i neš radio,braća su malo udarena u tom podrucju(al zato znaju sjest za komp i drkat po njemu cijeli dan,i onda kad neko-oni- neš sjebe onda meni dođu-ej ajde popravi to sa kompom),a stara zna samo brzo tipkat(ko mašina),ona je mozda sjela za komp kad je pisala molbe
    Ako se nekad osjetiš malen, zapostavljen i depresivan... Uvijek se sjeti da si nekad bio najbrži spermić u svojoj grupi

  19. #169
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Jan 2008
    Lokacija
    Blasting maggots on cp_blackmesa
    Postova
    133
    = Citat = Izvorno postao axe_wild
    = Citat = Izvorno postao v4MP1r3
    JA SAMO JA!
    I buraz ponekad kad dođe
    Proud member of Edge Gamers Organization.

  20. #170
    Senior Member It lives by night Iron Storm's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Sacred Sky
    Postova
    589
    Ja (najveći gamer u kući), tata (radi većinu posla na PCu, te je dipl. ing. elektrotehnike, to sve objašnjava), te brat i starija (ali ne od mene) sestra (oni isto postaju polago gameri, imaju svoj PC). Čak sa sestrom i bratom koji puta zaigram W3, Praetorians ili CoD2.

  21. #171
    Member Plants Vs Zombies Hammerfall's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Morrowind
    Postova
    75
    Ja vas stvarno nerazumijem sestra mi ima 14godina i moze bit na kompu kad ja nisam to jest nekih 15 min na dan kad je na kompu a ja trebam samo polagano tjeras iz sobe i papa dobro sad sam slozio svoj stari komp pa je na njemu u svojoj sobi a sto se tice oca on nesto isprobava svakodnevno u Sketch Up-u al mu dopizdi tak da meni ostaje puno vremena
    [GIGABYTE P35-DQ6/ Intel Quad Q6600BOX,4×2.4GHz/CORSAIR 620W HX/Kingmax 2x2GB/HDD WD 320GB/2xXFX 8800GT]

  22. #172
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Nova Gradiška
    Postova
    652
    brat

  23. #173
    Member Plants Vs Zombies Itachi's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2008
    Lokacija
    Somewhere
    Postova
    48
    = Citat = Izvorno postao Nitro3d
    = Citat = Izvorno postao MentALaC
    1. Naruto nije crtic za malu djecu. (osobno ne gledam, ali geekovi to vole)
    2. Moj komp nevoli nikog osim mene. Jednom je bila doslovno scena ovako: stari na netu, oce neki link kliknut. Klikne na link - nista. Drugi put - nista. Treci put - nista. Kliknem ja - otvara odma.
    Pa nije za djecu,ali neki ga ljudi gledaju,mislim,šta je tak zanimljivo u njemu?
    stari moj...puno toga još moraš naučit...Naruto je legenda i to je to..deal with it.
    on topic...moj komp ima muhe ko i ja...moj starci kartaju non stop,pogotovo stari kad počne belu igrat,ja se mičem što dalje....
    eh...kad god se komp blesira,zovu mene,jer kad ga se ja dočepam radi ko podmazan.
    nerijetko se desilo da moj stari hoće na net,pa ga usporava i zaštekava,a kad ja dođem ide ko na karabit...otvori sve linkove koje je moj stari htio otvorit,ali mu nije uspjelo...za krepat od smijeha.
    Fear leads to Anger....
    Anger leads to Hate....
    Hate leads to Darkside

    Life is boring and there is no reason to hold on to it, but it doesn't mean I'll let myself die

  24. #174
    Member Plants Vs Zombies Itachi's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2008
    Lokacija
    Somewhere
    Postova
    48
    = Citat = Izvorno postao Nitro3d
    = Citat = Izvorno postao MentALaC
    1. Naruto nije crtic za malu djecu. (osobno ne gledam, ali geekovi to vole)
    2. Moj komp nevoli nikog osim mene. Jednom je bila doslovno scena ovako: stari na netu, oce neki link kliknut. Klikne na link - nista. Drugi put - nista. Treci put - nista. Kliknem ja - otvara odma.
    Pa nije za djecu,ali neki ga ljudi gledaju,mislim,šta je tak zanimljivo u njemu?
    stari moj...puno toga još moraš naučit...Naruto je legenda i to je to..deal with it.
    a sad još budeš rekao da ti nisi dijete....čovječe....svi smo mi u duši djeca,stoga ako ne znaš šta bi rekao,drži jezik za zubima.takvi crtići NISU za malu djecu,jer ima sadržaja koji nisu za njih....
    on topic...moj komp ima muhe ko i ja...moj starci kartaju non stop,pogotovo stari kad počne belu igrat,ja se mičem što dalje....
    eh...kad god se komp blesira,zovu mene,jer kad ga se ja dočepam radi ko podmazan.
    nerijetko se desilo da moj stari hoće na net,pa ga usporava i zaštekava,a kad ja dođem ide ko na karabit...otvori sve linkove koje je moj stari htio otvorit,ali mu nije uspjelo...za krepat od smijeha.
    Fear leads to Anger....
    Anger leads to Hate....
    Hate leads to Darkside

    Life is boring and there is no reason to hold on to it, but it doesn't mean I'll let myself die

  25. #175
    Senior Member Lock'n'Load Azura's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2008
    Lokacija
    My own Daedric Shrine
    Postova
    142
    imam mlađeg brata gamera, koji ovih dana ne igra niš osim wow-a
    ja sam odustala od wow-a nakon petnaestog levela (2-3 dana igranja), ne kužim kaj on vidi u toj igri
    If it always keeps getting later and later, then how come it's sometimes early?

  26. #176
    Senior Member My way or the highway Kostolomac's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    7.152
    = Citat = Izvorno postao Itachi
    = Citat = Izvorno postao Nitro3d
    = Citat = Izvorno postao MentALaC
    1. Naruto nije crtic za malu djecu. (osobno ne gledam, ali geekovi to vole)
    2. Moj komp nevoli nikog osim mene. Jednom je bila doslovno scena ovako: stari na netu, oce neki link kliknut. Klikne na link - nista. Drugi put - nista. Treci put - nista. Kliknem ja - otvara odma.
    Pa nije za djecu,ali neki ga ljudi gledaju,mislim,šta je tak zanimljivo u njemu?
    stari moj...puno toga još moraš naučit...Naruto je legenda i to je to..deal with it.
    hehe, naruto je simpatičan dok ne otkriješ druge anime tipa samurai champloo, death note (kojeg mi frend još nije spržio ), full metal alchemist (ni to još nemam ), hellsing, blood trinity, fate stay night...

    onT: seka se koristi kompom, puno stvari skida preko torrenta. nisam joj to trebao pokazat i stari nekad prosurfa netom i odigra solitaire ili kyodai (najjača igra ). stara nešto sitno koristi excell i word i kopira slike sa fotića
    Spam spam, flame flame, that's the way of PcPlay!
    Ryzen 5 3600X # Liquid Freezer II 360 # Asus Prime X370-Pro # 16GB DDR4 # MSI RTX2070S Ventus OC # Adata SX8200 Pro 1TB
    & Samsung 860 EVO 500GB # Corsair RM650 # Lenovo Y27q-20 IPS 165Hz

  27. #177
    Member Plants Vs Zombies Itachi's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2008
    Lokacija
    Somewhere
    Postova
    48
    gledam ja većinu anime filmova.
    morao bi odgledat neke od početka,jer su odlični.DNAngel, Anime X,Samurai...sve je to cool...nisam dugo pogledao nove epizode za Bleach i Death Note....sad si me podsjetio da to pogledam ^^
    Fear leads to Anger....
    Anger leads to Hate....
    Hate leads to Darkside

    Life is boring and there is no reason to hold on to it, but it doesn't mean I'll let myself die

  28. #178
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Sarajevo/Сарајево
    Postova
    8.831
    vecina kvalitetnih animeja vam se nalazi u mojoj anime listi dosad odgledanih animeja, a ta lista je u mom sigu

  29. #179
    Senior Member Respawned sorcerer NiX4's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2007
    Lokacija
    U borbi protiv horda zla
    Postova
    1.426
    daj keny ne spamaj mi po temi
    silent we fall

  30. #180
    zar u drugim forumima osim Spam kafea nioje strogo zabranjen spam.
    = Citat = Izvorno postao Kid A
    Bar si ti svake nedelje ne fiksas mozak najgorim smecem otkako je civilizacije

Slične teme

  1. Računalo 4k
    By Azer in forum Konfiguracije
    Odgovora: 6
    Posljednji post: 13-10-2011, 08:48
  2. Računalo od 3k-3,4k
    By dyonza in forum Komponente
    Odgovora: 5
    Posljednji post: 22-09-2009, 10:39
  3. Računalo.
    By Quiet Riot in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 6
    Posljednji post: 28-12-2008, 18:46

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •