Stranica 3 od 3 PrvaPrva 123
Prikazujem rezultate 61 do 82 od 82

Tema: PC VS PS3

  1. #61
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    May 2009
    Lokacija
    iSHOP
    Postova
    2.953

    Re: PC VS PS3

    Sva 3 su bila "neispravna".

    No vjerujem da ako su ispravni, da bi se moglo odmah to napraviti.
    S tim da se preskoči točka sa pregrijavanjem, jer ona na neki način resetira sve postavke,
    pa XBoX misli da je svjež iz kutije i zaboravlja RRoD probleme.

    http://www.thinktechno.com/2008/05/12/t ... ering-kit/

    Pogledaj video i sve će ti biti jasno.

    Naravno, na nekim videima nije prikazano čekanje pregrijavanja, ali imaš ih na tubeu mnogo,
    makar ih je dosta i fejk, ali snaći ćeš se.

    PS - Ako netko ima rodbinu u Švicarskoj, zamolite ih da kupe 2-3 RROD XBoX-a za mene.
    Tamo se prodaju takvi neispravni za 10 franaka.
    STARI PC ->
    NOVI PC ->
    A otključani?

  2. #62
    Senior Member Fight fire with fire
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    11.945

    Re: PC VS PS3

    Mene samo zanima odakle vucete te informacije da se svaki drugi Xbox shebe...

    Uostalom, za razliku izmedu cijene Xboxa i PS3 nadoplatis si garanciju i vola...

    A i svi znamo da je Xbox bolji izbor jerbo nema Bluray medij

    @Don Kihot

    Ne. Nezelis to reci Albancu...trust me ^^

  3. #63
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Jun 2008
    Lokacija
    Okrnjak!
    Postova
    884

    Re: PC VS PS3

    Vidi ti njiha na E-Bay-u koliko ima: http://cgi.ebay.de/X-BOX-360-Defekt-...d=p3286.c0.m14

    http://cgi.ebay.de/X-Box-360-ROD-def...d=p3286.c0.m14

    Kostaju sve po 30/40 € mozes se nakupovati kantama.
    "Programski jezici kao što su C++ i Java dizajnirani su za profesionalni razvoj sa velikim timovima iskusnih programera koji se brinu za efikasnost izvršavanja svog koda."

  4. #64
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Oct 2008
    Lokacija
    Von Braun
    Postova
    148

    Re: PC VS PS3

    = Citat = Izvorno postao bezimeni
    Znači fulao sam u svezi rezolucije

    Kak onda na onim filmekima unutar samog meni-a igre biraju rezoluciju od kojih je i 1080 p ponuđena ? Ili je to bio meni od PS 3 ?

    PS. Sad mi moj 720 p televizor još i draži .

    Da, to je PS3 menu. Lik je namjestio da mu igra radi na TVu samo u 1080p rezoluciji (kao da mu TV podrzava samo tu rez), pa je upscaleao igru na tu rezu... to nema veze s native rezolucijom igre, ona nece izgledati nista bolje.

    btw ako te zanima procitaj si malo tu, naci ces zanimljivih informacija - http://forum.beyond3d.com/showthread.php?t=46241

    720p telka ftw!
    "L-l-look at you, hacker: a p-papathetic creature of meat and bone, panting and sweating as you r-run through my corridors. How can you challenge a perfect, immortal machine?"

  5. #65
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Lokacija
    Split
    Postova
    9.374

    Re: PC VS PS3

    bijedno,eto zasto nikad nebi kupio konzolu.

  6. #66
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    9.855

    Re: PC VS PS3

    A je ti razlog .

    Uostalom pogledaj si kakva je to "strašna" razlika kod nešto manje rezolucije klikS.Kliknite na hd za filmek jer inače nema smisla .

  7. #67
    Senior Member Fight fire with fire RIDER32's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2008
    Lokacija
    u nekoj nezapisanoj baladi
    Postova
    11.126

    Re: PC VS PS3

    Hm. Na PS3 mi izgleda ljepše ali mi se zadnjih par scena ucinilo ljepše na xboxu.

  8. #68
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Lokacija
    Split
    Postova
    9.374

    Re: PC VS PS3

    = Citat = Izvorno postao bezimeni
    A je ti razlog .

    Uostalom pogledaj si kakva je to "strašna" razlika kod nešto manje rezolucije klikS.Kliknite na hd za filmek jer inače nema smisla .
    ne nije,igre koje kostaju 550kn su glavni razlog,ono,tko jos danas ima 550kn za neku igru,cast izuzecima naravno.

  9. #69
    Senior Member My way or the highway hansi's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2009
    Postova
    8.614

    Re: PC VS PS3

    A ma kakvih 550 kuna tko još kupuje za te pare. I igre na ps3 su većinom bolje zbog ekskluziva ( uncharted, gt5, mgs4, ima ih još).... Cijene igara padaju, kupiš si jednu igru za 400 kn, pređeš ju i zamjeniš sa nekim drugim, pa tako sve dalje i dalje.... Ja kupujem, evo već skupljam lovu, fali mi još 1100...

  10. #70
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Lokacija
    Split
    Postova
    9.374

    Re: PC VS PS3

    svejedno nikad to nebi kupio,ipak igre na PC-u izgleaju mnogo mnogo bolje,a kad bi kupovao konzolu kupio bi wii.

  11. #71
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Oct 2008
    Lokacija
    Von Braun
    Postova
    148

    Re: PC VS PS3

    Najskuplja igra koju sam kupio je bila za 270kn i to prije 10ak dana - Batman: AA.

    I da imas para na bacanje opet moras biti debil ako kupujes u Hrvatskoj (Algoshitam). Kupujem preko ebaya ili trazim niske cijene preko raznih (i provjerenih) web shopova.

    Evo negdjeprije sam platio Dead Space 78kn (s postarinom) na thehut.com... a da ne govorim jos o igrama koje su Platinum edition, za nesto preko 100kn (kod nas su 250kn naravno). Znaci nije skupo, odnosno skupo je ako si retard koji dopusti da ga varaju.

    Otkad kupujem originale (sto PS3 sto PC) - bas full se izigram, nemam vise ono na hardu 100 razlicitih igara od kojih niti jednu ne predem.


    Ako se smatras gamerom i mozes si priustit jednu od konzola nema razloga da jednu ne kupis. Ja si kao gamer ne mogu dozvoliti da ne igram Metal gear Solid 4, Uncharted 1 i 2, Killzone, God Of War 3, Gran Turismo 5, Infamous, Little big Planet, Resistance 1 i 2.... zato sam i kupio PS3.

    Za multiplatformske igre je tu PC kralj i nebih ga mijenjao - to stoji.
    "L-l-look at you, hacker: a p-papathetic creature of meat and bone, panting and sweating as you r-run through my corridors. How can you challenge a perfect, immortal machine?"

  12. #72
    Senior Member Fight fire with fire RIDER32's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2008
    Lokacija
    u nekoj nezapisanoj baladi
    Postova
    11.126

    Re: PC VS PS3

    = Citat = Izvorno postao SHODAN
    Otkad kupujem originale (sto PS3 sto PC) - bas full se izigram, nemam vise ono na hardu 100 razlicitih igara od kojih niti jednu ne predem.
    Da. Slažem se. Nikad nebi bacio pare na igru u kojoj mi nije zajamceno barem 100h igre (eventualno 50+).
    Tako sam npr nakon 300+h kupio CoD4 i nabio 400+ sati.
    GTA4 sam u manje od tjedan dana nabio samo jedan dan igre damn mislim 24h . I dosadio mi je ali cu ga iduci tjedan opet razbaciti kad mi se glava malo dmori...

  13. #73
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Small Village Near BAGHDAD
    Postova
    914

    Re: PC VS PS3

    studeni 2007,kupio novi komp intel C2D 6750,2GB,1950gt,monitor aoc crt 19" zadnji u hrvatskoj(to je bio pametan potez 1000kn,za monitor koji je sad bolji od većine lcd monitora od 3000kn,nemam problema sa input lagom,promjenama reze.....)
    sve u svemu me goštalo 6500kn.......svo ovo vrime pc radi besprijekorno,od svih igara koje nabavih i isprobah samo jedna stvara problem,ovaj zadnji riddick koji je total ne igriv 1fps,al to je stvar igre.

    Do kraja ovog miseca kupujem gtx 260,dodatnih 2GB to me bude goštalo oko 1500kn,znači kad zbrojimo prethodnih 6500kn dobijemo 8000kn.......svi mi znamo kako nabavljamo igre za pc,kao što znamo da mnogi od nas 99,99% su upravo zahvaljujući
    playstationu 1&2,x-box većinu igara nabavljali na taj naćin i stekli tu naviku jer ipak smo ljudi i neovisno kolika su primanja ako imaš izbor između 500kn i mukti biraš tu drugu soluciju........u tim tzv. razvijenim zemljama nije ništa drukćije....(zapadni svijet) i tamo se u velikoj mjeri bira free opcija.....tako da je to globalni izbor.

    Playstation 3:jedino što mu zamjeram je laž oko rezolucije samih igara,jer je istina da se mali broj igara može pohvaliti full hd rezom igara od 1920x1080.....većina koristi manju hd ready 1280x720 pa ćak i manje od toga...
    uzmimo crysis i stavimo rezu od 1280x720 ima da leti........prije kupnje grafe sam gledao po internetu recenzije dotične(s tim da sam samo gledao rezultate za rezu 1920x1200,poradi odluke o kupnji nekog skupljeg lcd monitora te reze) i bez problema sa mojom konfiguracijom budem u većini igara bio od 30fps pa nadalje

    1920x1200=2304000 pixela
    1920x1080=2073600 pixela
    1280x720=921600 pixela

    razlika između prve dvi je točno 10%.....novi batman na konzolama je prezentiran u 1280x720,a ja sam demo igrao na rezi monitora koja je 1600x1200 55% veća od konzolaške verzije po broju pixela i ide na prosjećnih 30 fps sa sadašnjom 1950 gt grafom,a da o gtx 260 ne govorim,malo sam dosadan......pa da skratimo
    u svijetu računalnog hardwera se desila stvar da za relativno malu lovu se može kupiti moćan komad gamerskog hardwera,pa uz postojeći naćin nabavke igara je PC od 8000kn još uvik bolja solucija od PS 3 za 2200kn(+lcd ili plasma min 3000kn).

    inače PS 3 nema 7 procesora nego 1+6,1 potpuna jezgra i 6 polujezgri,jedino kad bi nekim čudom igre za PS 3 počele izlaziti isključivo u full hd rezi 1920x1080 sa uključenim svim blagodatima AA,AF itd i da to sve šljaka ne ispod 30fps,onda možemo govoriti o superiornosti ali ovako su nas zahebali.
    Inače kao blue-ray player,ima u hgšrota kupiti http://www.hgspot.hr/Article.aspx?aid=152790,zaS599kn dobiješ blue-ray&hd dvd ćitać i dvd pisać s garancijom od 2 godine dok sony daje samo 1 godinu.
    Većina hardwera u računalu ima garanciju od 3-5 godina a konzole samo 1 godinu.

    u svijetu di se svaka kuna važe i do koje većina teško dolazi nije svejedno za igre potrošiti minimalno 2000kn godišnje,mislim na one igre koje svaki gamer želi imati u trajnom vlasništvu

    SVE u svem budem i ja kupio PS 3,alk prije toga moram kupiti neku kvalitetnu full hd plasmu,jer ipak im dobrih igara koje bi tija zaigrati a hebiga nema ih na PC a dobra stvar je da se radi samo o exclusivama koje u većini slućaja financira sony tako da u kratkom roku osvanu kao platinum naslovi po razumnim cijenama 250kn
    ----NO GODS OR KINGS,ONLY MEN----
    (N)EZAVISNA
    (A)MERIČKA
    (T)ERORISTIČKA
    (O)RGANIZACIJA

  14. #74
    Moderator No Mercy
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Deepinaharta. Nowhere
    Postova
    6.360

    Re: PC VS PS3

    = Citat = Izvorno postao GODSKILLER
    monitor aoc crt 19" zadnji u hrvatskoj(to je bio pametan potez 1000kn,za monitor koji je sad bolji od većine lcd monitora od 3000kn,nemam problema sa input lagom,promjenama reze.....)
    yeah, right
    [center:tmc6d2x6]I am my own god, I do as I please....
    [/center:tmc6d2x6]

  15. #75
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Lokacija
    Split
    Postova
    9.374

    Re: PC VS PS3

    ahahhahaahha


    yeah right.

  16. #76
    Senior Member Fight fire with fire RIDER32's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2008
    Lokacija
    u nekoj nezapisanoj baladi
    Postova
    11.126

    Re: PC VS PS3

    Ja sam prije 3 godina dao soma kuna za CRT koji jos i danas daje 25 slika više od vaših LCDa i daje bistriju sliku i kvalitetnije i prirodnije boje od vasih dvosomerskih monitora.
    Manji je al sta mogu... oce ga ko kupiti za 3k?

  17. #77
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    9.855

    Re: PC VS PS3

    Moguće da si ti zadovoljan sa crt-om ali ja sam se preporodio sa lcd-om.Istina gledanje tv programa je lošije nego na crtu što se kvalitete slike tiče.Također i prikaz boja je neuvjerljivi-ji u više manje svemu i skuplji je ALI već godinama mi oči ne suze , nemam crvenila i osjećaja svraba ! Također gledam prirodnije u ekran jer je širok a s time sam i opušteniji u gledanju .Također filmovi su daaaaaleko veći zbog širine ekrana a na monitoru je igranje nebrojeno puta ugodnije .Znači jedino je pušing kod gledanja klasične televizije s obzirom na mali broj HD kanala .

    Povratak na crt ....nikada .

  18. #78
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Lokacija
    Split
    Postova
    9.374

    Re: PC VS PS3

    meni je zanimljivo LCD jedno stostruko bolji od CRT-a u svemu,prije svega uvijek mi je slika izgledala nevjerovatno kad bi se nakon dužeg vremena na crt-u preselio na LCD,sve je lijpse,jedino sto je dijagonala stvarno mala,22" i omjer stranica je retardiran(16:10)

  19. #79
    Senior Member My way or the highway hansi's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2009
    Postova
    8.614

    Re: PC VS PS3

    Pa što Isusovo fali 22"? Koliko bi ti? 50"?

  20. #80
    Senior Member Fight fire with fire RIDER32's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2008
    Lokacija
    u nekoj nezapisanoj baladi
    Postova
    11.126

    Re: PC VS PS3

    Makuzim ja vas. Samo sam se malo nasprdao na godskillerov post.
    Ok i ono tamo stoji ali također žudim za LCDom. Ali pokusavam se suzdržati od trcanja za LCDima jer imam loš komp (tj imao sam loš pa sam si sad kupio nesto bolje ali sam spuco sve pare pa sam opet na nuli sa parama) i moram si uzet novu grafu, disk i kuciste.

    I nakraju svega imam jos jedan plan "B" a to je da prvo kupim HDD pa onda monitor (24' minimalno) i da se bacim na montažu u Premiere-u. Ionako igram vecinom CoD koji bi mogao tjerati na 1280px AAx4 i izgledalo bi dobro (barem mislim jer sam igrao na 22" na 1024px AAx4).

  21. #81
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Lokacija
    Split
    Postova
    9.374

    Re: PC VS PS3

    = Citat = Izvorno postao Hansi Kürsch
    Pa što Isusovo fali 22"? Koliko bi ti? 50"?
    ne,ocu 27" i 16:9 omjer da mogu gledat filmove u miru.

  22. #82
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Small Village Near BAGHDAD
    Postova
    914

    Re: PC VS PS3

    godskiller i tako uskoro kupuje plasmu od 9000kn(http://hdtelevizija.com/2009/06/04/rece ... -cm/all/1/,)koju bude spojio na PC a koja je definitivno bolja od većine lcd monitora na tržištu,možda postoji par ali su za to skuplji za 50%
    godskiller također nema ništa protiv PS 3 jer ga nakon plasme bude kupio
    PC+PS 3(+PLASMA Full HD)LIVE FOREVER
    ----NO GODS OR KINGS,ONLY MEN----
    (N)EZAVISNA
    (A)MERIČKA
    (T)ERORISTIČKA
    (O)RGANIZACIJA

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •