Prikazujem rezultate 1 do 5 od 5

Tema: Half life 2

  1. #1
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    3.630

    Half life 2

    I ja imam jedan problem sa Half Life-om 2!!(nisam htjeo raditi novu temu pa sam htjeo pitati u temi Half Life: episode one no dok sam ja pisao post netko ju je zaključao)
    ovako znači igra mi radi normalno no kada deođem na dio gdje si ti kao u nekakvom zatvoru(prije toga dobiješ kao neko jaje s kojim prizivaš one bubue)!!!!
    I ja to snimi ko i obično i odem spavati.ujutro kada opet pokrenem HL 2 idem load game i piše THERE ARE NO SAVE FILES!!!!!
    I samo na tom dijelu mi je to govorili prije tog dijela(znači to u zatvoru) normalno sam sejvo i sve mi je odlično radilo!!!!
    Onda sam mislio da dobro nisam instalirao pa se reinstalirao igru no opet isto na tom djelu!!!!!
    Sada me zanima u čemu je problem te što trebam učiniti da mi se save fajlovi ne brišu sami?????



  2. #2

    Re: Half life 2

    = Citat = Izvorno postao Black-knight
    I ja imam jedan problem sa Half Life-om 2!!(nisam htjeo raditi novu temu pa sam htjeo pitati u temi Half Life: episode one no dok sam ja pisao post netko ju je zaključao)
    ovako znači igra mi radi normalno no kada deođem na dio gdje si ti kao u nekakvom zatvoru(prije toga dobiješ kao neko jaje s kojim prizivaš one bubue)!!!!
    I ja to snimi ko i obično i odem spavati.ujutro kada opet pokrenem HL 2 idem load game i piše THERE ARE NO SAVE FILES!!!!!
    I samo na tom dijelu mi je to govorili prije tog dijela(znači to u zatvoru) normalno sam sejvo i sve mi je odlično radilo!!!!
    Onda sam mislio da dobro nisam instalirao pa se reinstalirao igru no opet isto na tom djelu!!!!!
    Sada me zanima u čemu je problem te što trebam učiniti da mi se save fajlovi ne brišu sami?????
    pređi igru u komadu

  3. #3
    Senior Member Lord of The Fleas Daniel666's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Postova
    385
    Backup. Čim sejvaš izvadi ga iz foldera, kad oćeš igrat ponovo stavi.
    All power demands sacrifice

  4. #4
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Jun 2006
    Lokacija
    Serbus Zagreb
    Postova
    434
    najednostavnije bez ikakvih backupov i tih sranja pređi taj level i onda save poslije tog levela
    = Citat = Izvorno postao Prince of Persia freak
    Gle, oni su junaci zato jer su poginuli za nešto što su smatrali da vrijedi poginuti. Oni su junaci zato jer su svoj život zamijenili za život prirode.

  5. #5
    Moderator Fight fire with fire Systematic Reverse's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    10.573
    A Što Ako Je Lewel UrnebesnoSDugačak?!? Uwijek Je Dobro Imati Backup...
    #paperplatoongoonz

Slične teme

  1. Half life 2 coop
    By Kenyi in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 22-03-2008, 11:45
  2. Half life 2 problemi
    By Penzo in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 9
    Posljednji post: 11-07-2007, 21:39

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •