Prikazujem rezultate 1 do 8 od 8

Tema: Mis+HDD problemi

  1. #1
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    ...gdje more ljubi nebo...
    Postova
    146

    Mis+HDD problemi

    Pozdrav!
    Uzeo sam novi komp, no dvije me stvari zabrinjavaju...

    1. Mis Logitech MX-518 Gaming
    Kad sam ga izvadio iz kutije primjetio sam da su nogice izderane, pa je vjerojatno da je mis rabljen. Takoder, serijski broj proizvoda na kutiji je 910-000616, a onog na samom misu 810/000636. Da li se oni moraju podudarati? Sto da sad napravim? Kako da dokazem da sam dobio polovnog stakora?

    2. HDD WD 750 GB Black Edition
    Takoder je rijec o novom disku, ali prilikom paljenja kompjutera bucan je k'o turbina. Nakon dizanja Windowsa buka je znatno manja, ali i dalje primjetna i po meni prevelika za disk. Inace, kuciste je CoolerMaster CM690, pa mislim da do toga nije problem. Jel to normalno za taj disk, imate li slicnih iskustava?

    Unaprijed zahvaljujem!
    Prodajem NBA dresove!
    http://pcplay.hr/forum/viewtopic.php?f=31&t=47674
    _________________
    AMD Phenom II X4 940 BE/Gigabyte MA790X UD3P/2x DDR2 Kingmax 1066 MHz/WD 750 GB BE/Gigabyte GTX 275/Corsair TX 650 W/LG W2343T 23/Pioneer 117-FBK

  2. #2
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Feb 2009
    Postova
    2.327

    Re: Mis+HDD problemi

    = Citat = Izvorno postao bjede
    Pozdrav!
    1. Mis Logitech MX-518 Gaming
    Kad sam ga izvadio iz kutije primjetio sam da su nogice izderane, pa je vjerojatno da je mis rabljen. Takoder, serijski broj proizvoda na kutiji je 910-000616, a onog na samom misu 810/000636. Da li se oni moraju podudarati? Sto da sad napravim? Kako da dokazem da sam dobio polovnog stakora?

    ovo jos nisam nigdje cuo,ako je to istina onda je sramota!
    gdje si kupio mis?

  3. #3
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    ...gdje more ljubi nebo...
    Postova
    146

    Re: Mis+HDD problemi

    U ADM-u. Ali nisam ga uzeo osobno, vec mi ga je lik uzeo i donio, tako da nismo vidjeli dok nisam otvorio kutiju. Sto sad, to ne mogu reklamirat.
    Prodajem NBA dresove!
    http://pcplay.hr/forum/viewtopic.php?f=31&t=47674
    _________________
    AMD Phenom II X4 940 BE/Gigabyte MA790X UD3P/2x DDR2 Kingmax 1066 MHz/WD 750 GB BE/Gigabyte GTX 275/Corsair TX 650 W/LG W2343T 23/Pioneer 117-FBK

  4. #4
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    May 2009
    Lokacija
    iSHOP
    Postova
    2.953

    Re: Mis+HDD problemi

    = Citat = Izvorno postao bjede

    2. HDD WD 750 GB Black Edition
    Takoder je rijec o novom disku, ali prilikom paljenja kompjutera bucan je k'o turbina. Nakon dizanja Windowsa buka je znatno manja, ali i dalje primjetna i po meni prevelika za disk. Inace, kuciste je CoolerMaster CM690, pa mislim da do toga nije problem. Jel to normalno za taj disk, imate li slicnih iskustava?

    Skini disk van, i uzmi si onu tanku "trulex" krpu (ne spužvu) za pranje suđa.

    Izređi si 4 komada od 1x2 CM. Onda te komadiće saviješ popola da budu 1x1CM, i šilom probiješ rupicu po skredini.
    Staviš na mjesto gdje idu šerafi na kućištu, i preko toga zašerafiš.

    99% vibracije u kućištu pa imaš osjećaj da disk roštilja.

    Provjeri tako da makneš disk iz kućišta i upališ kom dok disk stoji samo na kablovima na stolu.
    STARI PC ->
    NOVI PC ->
    A otključani?

  5. #5

    zolpidem online cheap Bolton Landing

    Howdy! I am TESS. I live in Homeland.
    does zolpidem come in 200 mg South Dakota and zolpidem cr 12.5 price AntonioOt: It is possible that you may experience some or none of these zolpidem side effects. Recommend: zolpipen tartrate er discount coupon Tennessee and zolpidem effects Texas One whole-wheat tortilla with a few spoonfuls of canned black beans.
    P.S. Sorry for selection matter to leave a provide for men about how many mg of zolpidem can you take nachzumachen inde farther shoesthat

  6. #6
    = Citat = Izvorno postao bjede Pregledaj post
    Pozdrav!
    Uzeo sam novi komp, no dvije me stvari zabrinjavaju...

    1. Mis Logitech MX-518 Gaming
    Kad sam ga izvadio iz kutije primjetio sam da su nogice izderane, pa je vjerojatno da je mis rabljen. Takoder, serijski broj proizvoda na kutiji je 910-000616, a onog na samom misu 810/000636. Da li se oni moraju podudarati? Sto da sad napravim? Kako da dokazem da sam dobio polovnog stakora?
    Taj miš nije odavno u ponudi...daj link iz ADM-a koji si točno miš kupio.

  7. #7
    Super Moderator Fight fire with fire marijanovic's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Virovitica
    Postova
    10.759
    Dugi, šta ti bi da odgovaraš na post iz 2009.?
    Moj YT kanal | Komp i periferija | Mob: OnePlus 6
    I'm running out of boxes to think outside of.

  8. #8
    Nisam ni skužio

Slične teme

  1. problemi
    By Nemesis in forum Hardware F.A.c.Q.
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 12-07-2007, 08:22
  2. 3d problemi
    By HELIX.D in forum Software
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 12-11-2006, 20:26
  3. problemi s RAM-ima
    By Duke of Earl in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 7
    Posljednji post: 21-10-2006, 20:43

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •