Pc Play Portal, glavna stranica časopisa Pc Play izgleda vrlo, vrlo jadno za svoje vrijeme.
Sve puno reklama, zastarjeli izgled, malo sadržaja.

Već neznam ni sam kolko godina niste portal napunili sadržajem, u Downloads nema apsolutno ničega, wallovi stari godinama, beskorisne stvari, kako vas nije sramota.

Sjećam se da je W1k1n6 na nekom intervjuu rekao da uskoro planiraju obnovu portala, a koliko se sjećam taj intervju je bio prije oko 2 godine, i još ništa.

Gaming novosti su rijetkost, svako malo naiđe IgGy s nekom novom vijesti, ali nažalost to je rijetko. Bug, časopis za uglavnom hardware i software na svom webu svakodnevno objavljuje gaming vijesti. Iskreno, više ni ne posjećujem http://www.pcplay.hrSniti ga nemam bookmarkiranog, što mi je žao reći.

Nadam se da ćete uskoro obnovit portal, te da ćete ga nastavit obnavljat sadržajem i vijesti pisat svakodnevno.
Uskoro će internet biti dostupan skoro svakome, tako da se smanjuje potreba za časopisima, što znači da bi vam bilo dosta isplativo se malo više orijentirati na vaš web.

Bilo bi lijepo vidjeti starije verzije PcPlaya onako kakav je Digital Pc Play, zapravo imate toliko mnogo stvari koje možete napravit, ali sumnjam da ćete išta poduzet, tako da sam vjerojatno ovu temu bzvz otvorio.





PS: one ankete su vam beskorisne zato jer su sve lažirane, i uopće više nisu zanimljive