Prikazujem rezultate 1 do 4 od 4

Tema: FREEZ pls help

  1. #1
    Senior Member Nuke me please
    Datum registracije
    Aug 2008
    Postova
    236

    FREEZ pls help

    Ovak igram ja malo gta4 mp i tako ubijem par nobzora ulazim u auto zatim FREEZ i stalno cujem zvuk otvaranja vrata nemogu micat kameru... sve se sledi i nakon 2 min sve uredu

    tako mi se dogodilo jednom na cod2,cod4,wow... igram igram igram i na ts sam i prica ovaj nesto i FREEZ cjeli sistem mi se smrzne a mislim da imam i pre jaki komp za wow,cod...

    i skeniram ja sistem sa bit defender 2009.. i nista nenade

    surfam po netu pise da se to dogoda i drugima al da neznaju kaj je to

    ak moze ko neki savjet ili kak da se rjesim toga ili pak da i on ima takvih problema nek mi javi pls

  2. #2
    Junior Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Aug 2009
    Lokacija
    Između redaka...
    Postova
    11

    Re: FREEZ pls help

    Evo ovako, pokušat ću ti pomoći... Iako trenutno nemam GTA 4. Probaj nešto od ovog:

    - podesi rezoluciju i sve grafičke postavke u igri na minimum.
    - skini najnoviju zakrpu... ne znam smijem li ovo reći, ali ako imaš piratsku verziju igre, nakon patcha ti vjerojatno više neće raditi
    - ako se problem javlja i nakon dvije metode spomenute gore, moraš manualno podesiti igrine postavke. Negdje na računalu moraju biti tzv. config fileovi... vjerojatno pod My Documents/Games ili nešto slično. Uđi u jedan od njih i pokušaj još podesiti grafičke postavke i ostalo. Obavezno napraviti backup prije nego petljaš u takvo nešto...
    - sumnjam da će ovo pomoći, ali probaj skinuti najnovije drivere...
    - ugasi sve nepotrebne procese prije pokretanja igre -> CTRL + ALT + DELETE - > Processes. Naravno, nemoj gasiti one za koje ne znaš čemu služe. Ako antivirus skenira za vrijeme igre, ugasi ga.

    To je više-manje to... Neznam da li će ti ovo pomoći ali ipak probaj. Gl.

  3. #3
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    Behind the blue eyes
    Postova
    7.757

    Re: FREEZ pls help

    = Citat = Izvorno postao xtali
    Ovak igram ja malo gta4 mp i tako ubijem par nobzora ulazim u auto zatim FREEZ i stalno cujem zvuk otvaranja vrata nemogu micat kameru... sve se sledi i nakon 2 min sve uredu

    tako mi se dogodilo jednom na cod2,cod4,wow... igram igram igram i na ts sam i prica ovaj nesto i FREEZ cjeli sistem mi se smrzne a mislim da imam i pre jaki komp za wow,cod...

    i skeniram ja sistem sa bit defender 2009.. i nista nenade

    surfam po netu pise da se to dogoda i drugima al da neznaju kaj je to

    ak moze ko neki savjet ili kak da se rjesim toga ili pak da i on ima takvih problema nek mi javi pls
    Dali je igra original?

  4. #4
    Senior Member Nuke me please
    Datum registracije
    Aug 2008
    Postova
    236

    Re: FREEZ pls help

    da org je ok probat cu to kaj ste rekli ...

Slične teme

  1. DEEP FREEZ
    By Lord Ragnarok in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 15
    Posljednji post: 19-09-2006, 16:21

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •