Stranica 5 od 43 PrvaPrva ... 3456715 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 121 do 150 od 1286

Tema: World of WarCraft: Cataclysm

  1. #121
    Senior Member My way or the highway Kostolomac's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    7.152

    Re: World of WarCraft: Cataclysm

    = Citat = Izvorno postao Zv0nZ1
    Baš čitam sad tu vašu malu raspravu oko priče u WoW-u, i ostao sam paf.
    Gdje ste sve "to" naučili? Iz Warcraft novela? Ili igrajući Warcraft igara? Iako igram WoW, nikad se nisam previše udubio u priču, ali nakon ove vaše raspravice sam se stvarno zagrijao.
    http://www.wowwiki.com/Portal:Main
    Spam spam, flame flame, that's the way of PcPlay!
    Ryzen 5 3600X # Liquid Freezer II 360 # Asus Prime X370-Pro # 16GB DDR4 # MSI RTX2070S Ventus OC # Adata SX8200 Pro 1TB
    & Samsung 860 EVO 500GB # Corsair RM650 # Lenovo Y27q-20 IPS 165Hz

  2. #122
    Senior Member You have been warned flander's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Ispod hrasta,zarađujem plaću
    Postova
    15.767

    Re: World of WarCraft: Cataclysm

    a lol pa nismo to preko noći naućili ^^

    ima tu dosta radnog staža ^^

    mada i ja neznam priću onak baš u detalj, ali ono najosnovnije znam ^^

    najvažnije je da znaš ko koga bije

  3. #123
    Senior Member Fight fire with fire Aerial's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Assuma kontrolu
    Postova
    11.692

    Re: World of WarCraft: Cataclysm

    Tako ja neki dan (zapravo, kad je 3.2.2 krenuo online) spomenem u guild chatu da je u Dalaranu highborne mage koji ti daje onaj quest kao mali "uvod" u Catacylsm.

    Syme: Oh, haven't noticeed there's a highborne dude near portals in Dalaran. Just got a quest.
    Random Casual (RC): Highborne?
    Syme: Yea.
    RC: Who's that?
    Syme: :O
    Lore Geek: LoL
    Syme: they are, well, night elven mages... they're, like, banned, but should be back in Cataclysm
    RC: >.>
    Lore Geek: The Highborne are the night elves who were loyal to Queen Azshara and went into exile about 10,000 years ago.
    Syme: Yup.
    RC: Azshara? Isn't that a region near Ogrimar?
    ...
    ..
    RC: How do you guys know this stuff?

    Teško mi je povjerovati da postoje ljudi koji nisu barem jedan članak pročitali na wowwiki
    Ne možeš postati tako brzo iza zadnjeg posta kojeg si postao/la.

  4. #124
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jun 2009
    Postova
    1.030

    Re: World of WarCraft: Cataclysm

    tu sam hehe jebiga ne zanima me to previse, a WoW sam poceo igrat uglavnom zbog PvP-a a ne kao vecina vas poslije W3, W3 TFT.

  5. #125
    Senior Member Nuke me please
    Datum registracije
    Jan 2006
    Postova
    217

    Re: World of WarCraft: Cataclysm

    = Citat = Izvorno postao Gu$ht3r
    tu sam hehe jebiga ne zanima me to previse, a WoW sam poceo igrat uglavnom zbog PvP-a a ne kao vecina vas poslije W3, W3 TFT.
    a jebiga, ja sam WoW počeo igrat zbog WoW-a, i to relativno nedavno, ali nisam očekivao da će me igra ovako zaokupiti, da ću čak i rado čitati o tome svijetu. mislio sam da će mi samo igranje biti dovoljno.

  6. #126

    Re: World of WarCraft: Cataclysm

    = Citat = Izvorno postao Gu$ht3r
    tu sam hehe jebiga ne zanima me to previse...
    A sad, isto kao što tebe to nimalo ne zanima meni nije jasno kako netko, bez obzira na to što ga je izvorno privuklo igri (PvP, PvE, RP, itd) može igrati bez da zna što se događa oko njega. Jednostavno sve ima dodatnu težinu kad znaš zašto se događa i slično. Ne mislim sad da znaš kao neki Lore buff (khm, guilty), ali bar neke osnovne stvari.

    @Zv0nZ1:
    Odigraj Warcraft 3 i ekspanziju, to će te upoznati sa pozadinama frakcija, ali WoW je i sam za sebe masivno proširio Lore. Ne znam, manual je dobar izvor informacija, posebno ako slučajno imaš Battlechest izdanje jer ti uz njega dolaze Prima Guidsi za WoW i TBC koji su puni materijala.

  7. #127
    Senior Member Nuke me please
    Datum registracije
    Jan 2006
    Postova
    217

    Re: World of WarCraft: Cataclysm

    [quote=Arbiter of Change]
    = Citat = Izvorno postao "Gu$ht3r":17ugdfb5
    tu sam hehe jebiga ne zanima me to previse...
    A sad, isto kao što tebe to nimalo ne zanima meni nije jasno kako netko, bez obzira na to što ga je izvorno privuklo igri (PvP, PvE, RP, itd) može igrati bez da zna što se događ oko njega. Jednostavno sve ima dodatnu težinu kad znaš zašto se događa i slično. Ne mislim sad da zna・kao neki Lore buff (khm, guilty), ali bar neke osnovne stvari.

    @Zv0nZ1:
    Odigraj Warcraft 3 i ekspanziju, to će te upoznati sa pozadinama frakcija, ali WoW je i sam za sebe masivno proširio Lore. Ne znam, manual je dobar izvor informacija, posebno ako slučajno imaš Battlechest izdanje jer ti uz njega dolaze Prima Guidsi za WoW i TBC koji su puni materijala.[/quote:17ugdfb5]

    da, imam BC, ali sam počeo čitati priču sa stranice WoW-a. i zasada je super. mislim na to da je ukratko sve objašnjeno i kuži se. manual sam dosad koristio samo ako me nešto zanimalo vezano u igru.
    šta se prvog dijela tvog posta tiče, moram priznat da sam u početku, dok me priča nije zanimala sve šta se događa u WoWu (ekspanzije ponajprije) svrstavao jednostavno uz zaradu novaca. eto, odlučili su malo igru unaprijedit pa su dodali neka nova područja. sad vidim da to nije istina potpuno. ipak uz sve to postoji neki background, i neka priča. šta je stvarno fascinantno.

  8. #128

    Re: World of WarCraft: Cataclysm

    Ja samo ne znam koliko ti se baš sadaSisplati pamtiti sve jer će se Lore WoW-a masivno promijeniti kad dođe Cataclysm. Ovo sve sa Outlandom i Lick Kingom je... ono, više-manje bilo poznato otprije (u W3 odeš u Outland, a život Lich Kinga pratiš kroz igru), ali ova nova događanja će baš biti nova i to će se osjetiti - zone će se promijeniti, gradovi će se promijeniti, otkriti će se još novih rasa (koje su isto tako dobrim dijelom nepoznanica) i tako.

    Ukratko, biti će zanimljivo do jaja.

  9. #129
    Senior Member Nuke me please
    Datum registracije
    Jan 2006
    Postova
    217

    Re: World of WarCraft: Cataclysm

    = Citat = Izvorno postao Arbiter of Change
    Ja samo ne znam koliko ti se baš sadaSisplati pamtiti sve jer će se Lore WoW-a masivno promijeniti kad dođe Cataclysm. Ovo sve sa Outlandom i Lick Kingom je... ono, više-manje bilo poznato otprije (u W3 odeš u Outland, a život Lich Kinga pratiš kroz igru), ali ova nova događanja će baš biti nova i to će se osjetiti - zone će se promijeniti, gradovi će se promijeniti, otkriti će se još novih rasa (koje su isto tako dobrim dijelom nepoznanica) i tako.

    Ukratko, biti će zanimljivo do jaja.
    e baš zato bi htio sve to proć prije Cataclysma. zato jer se praktički sve mijenja koliko sam skužio po traileru.

  10. #130
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    320

    Re: World of WarCraft: Cataclysm

    = Citat = Izvorno postao Gu$ht3r
    tu sam hehe jebiga ne zanima me to previse, a WoW sam poceo igrat uglavnom zbog PvP-a a ne kao vecina vas poslije W3, W3 TFT.
    same here.neznam nista o nijednoj rasi, nikakve price o bossovima itd. igram vec pun kurac wow i tbh nimalo me to ne zanima. pvpam, pveam kad mi se da...ostatak me nezanima

  11. #131
    Senior Member Fight fire with fire Aerial's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Assuma kontrolu
    Postova
    11.692

    Re: World of WarCraft: Cataclysm

    Datamined video iz ICC raida, animacjia smrti Lich Kinga:

    oR-wBXtUyus

    Na forumima je speculation rampant zašto baš tako umre i što nakon smrti... Zašto poseže za kacigom, gdje mu je Frostmourne, što će biti s kacigom, što bude s Bolvarom (živ je btw, i spašavamo ga tijekom raida) itd itd.
    Cijela stvar je pomalo mutna, ali ima nekoliko "hintova" oko toga što bi trebao dalje biti. Ja sam osobno pobornik ideje da će Bolvar nasljediti kacigu (Helm of Domination), ali ne kao bad guy


    -----

    e, da,

    SPOILER WARNING U OVOM POSTU XD
    Ne možeš postati tako brzo iza zadnjeg posta kojeg si postao/la.

  12. #132

    Re: World of WarCraft: Cataclysm

    Možda je kaciga vitalna za održavati ovaj konačni "proizvod" koji je nastao između Ner'Zhula i Arthasa (za one koji ne znaju, ni jedan od njih više nije tamo nego je nastala NOVA svijest koja je trenutni Lich King)? Koliko se sjećam iz TFT animacije, čitava transformacija se dogodi nakon što Arthas stavi kacigu na glavu.

    /expecting cheesy lines

  13. #133
    Senior Member You have been warned flander's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Ispod hrasta,zarađujem plaću
    Postova
    15.767

    Re: World of WarCraft: Cataclysm

    mene jedino zanima dal bu dropal Frostmaur

    malo bi bilo glupo da sad cijeli server farma frostaure xD

    dobro, budu oni to stavili 0.00000000000000001% drop rate ako bude dropal opće

    btw ovaj Bolvar jel to onaj lik kaj u onoj animaciji divlja pred onim vratima"Arthaaas blood of your father,yout ppl,demands justice!!!" ?

  14. #134
    Senior Member Fight fire with fire Aerial's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Assuma kontrolu
    Postova
    11.692

    Re: World of WarCraft: Cataclysm

    Frostmourne neće droppati kao legendary. Jedan od glavonja u Blizzu je pametno rekao da "ne bi mi držali mač, nego bi mač držao nas"
    Al će dropati Shadowmourne, kao neki kompenzacijski mehanizam

    ...

    Što se tiče kacige, da, Arthass i Nerzhul su se mergali... Kaciga je očigledno "vessel" preko kojeg je Nerzhul upravljao Arthasom, jer Arthas je još uvijek bio Arthas i dok je nosio Plate of the Damned i Frostmourne.

    Netko je napisao dobar komentar na WoW Insideru:

    He will die gurgling with a sword through his throat?
    'What are you doing, Bolvar?!'
    'Succeeding you, Arthas.'


    (za one koji ne kuže referencu, film iz WC 3S )
    Ne možeš postati tako brzo iza zadnjeg posta kojeg si postao/la.

  15. #135
    Senior Member Small step for mankind Gothmog's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Dorthonion
    Postova
    2.287

    Re: World of WarCraft: Cataclysm

    Op...on svejedno poseze za kacigom, a ja pomislio da ce bez nje postat svojih djela i nakon toga da ce uslijedit srcedrapateljski monolog tipa "what have I done..."

    M5A97 R2.0//FX6300@3,8GHz//CM Hyper 212 Evo//Kingmax 8GB RAM//F3 1TB//ATI ASUS R9 280 3GB DDR5//Chieftec 550W//Thermaltake Soprano//Dell U2312HM 23"//Logitech G11//Razer Diamondback

  16. #136
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Petrijevci
    Postova
    530

    Re: World of WarCraft: Cataclysm

    ma kaki nerzhul upravljo arthasom nema nerzhula ovi je unistio njegov duh

  17. #137
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Nov 2008
    Lokacija
    Zabreg
    Postova
    829

    Re: World of WarCraft: Cataclysm

    lame

    NEMOŽE PREVEL'KA SLIKA

  18. #138
    Senior Member Fight fire with fire Aerial's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Assuma kontrolu
    Postova
    11.692

    Re: World of WarCraft: Cataclysm

    Što je lame?

    Meni se osobno sviđa. Ne želim viditi Lich Kinga mrtvog. Lik je legenda
    Ne možeš postati tako brzo iza zadnjeg posta kojeg si postao/la.

  19. #139
    Senior Member Master Blaster Wizard's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Zemlja čudesa
    Postova
    4.918

    Re: World of WarCraft: Cataclysm

    sto nije sluzbeno objavljeno da arthas nece umrijeti, hoce biti zadnji boss u wotlk-u, ali nece umriijeti, ako me pamcenje dobro sluzi a u ovu pijanu uru nisam bas siguran
    Well, as long as it's interesting.

  20. #140
    Senior Member Fight fire with fire Aerial's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Assuma kontrolu
    Postova
    11.692

    Re: World of WarCraft: Cataclysm

    Ne znam za Arthasa, ali Lich King neće

    Lik na WoW Insideru (tj. sad je WoW.com or w/e) je dobro primjetio:

    Now, if this was Lord of the Rings, we'd all be telling Frodo (or Tirion, or Varian or whoever) to pick up that Helmet and cast it into the fires of Mount Doom.
    But this is Blizzard, and evil doesn't die that easily in Blizzard's world. Who says it will be so easy to destroy the energies of the Lich King? Sure, Arthas and Nerzhul are gone, but the dark energies of the Burning Legion that empowered them, left to wander free, might do more harm than leaving the helm alone.
    Much like the Horadrim were forced to sacrifice one of their best and brightest, Tal Rasha, and condemn him to eternal combat with one of the Prime Evils, it may be that we'll have to make one of our own take the mantle of the Lich King if only to stop a greater evil.

    And who would be better qualified to control such dread power as a man who has already shown the sheer determination to stand before the Lich King, bathed in his power, and refuse to bow?

    Bolvar Fordragon may survive, but he may become a member of the Scourge yet. But not a member, their leader, a benevolent Lich King -- at least as long as he can hold out against the whispers of madness and the dark power contained within himself.
    Arthas' story will end with Patch 3.3, but maybe, just maybe, the Lich King will live on.

    (p.s. ako se ispostavi da Bolvar bude Tal Rasha v2.0, nadam se da neće biti i novog Duriela )
    Ne možeš postati tako brzo iza zadnjeg posta kojeg si postao/la.

  21. #141
    Senior Member Fight fire with fire Aerial's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Assuma kontrolu
    Postova
    11.692

    Re: World of WarCraft: Cataclysm

    apdejtS

    Sjeća se tko one tri vizije tijekom borbe s Yogg-Saronom?
    U jednoj od njih Lich King muči Bolvara.. dotični nema ni ime ni prezime tijekom vizije, niti mu se spominje, nego se jednostavno naziva "Immolated Champion".

    E, pa, čini se da Bolvar Fordragon može izdržati jako mnogo torture.
    Ni ovaj novi model iz Icecrown Citadela nema konkretno ime Bolvara, ali se da naslutiti o kome se radi:



    Bolvar je očito indestructableS

    Lik mi postaje sve draži. Od nekog plain-boring paladina se pretvara u bad-ass nasljednika Lich Kinga
    Ne možeš postati tako brzo iza zadnjeg posta kojeg si postao/la.

  22. #142
    Senior Member You have been warned flander's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Ispod hrasta,zarađujem plaću
    Postova
    15.767

    Re: World of WarCraft: Cataclysm

    a izgleda ko princ u trećem dijelu

  23. #143
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Aug 2009
    Lokacija
    U kaminu
    Postova
    441

    Re: World of WarCraft: Cataclysm

    Ima kakav video o njegovim vizijama? Baš me zanima.

  24. #144

    Re: World of WarCraft: Cataclysm

    Vidi vraga... tko zna, možda nešto tipa "Mouth of Sauron" za Deathwing? Ono, vatra i to sve.

  25. #145
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Nov 2008
    Lokacija
    Zabreg
    Postova
    829

    Re: World of WarCraft: Cataclysm

    opet ista priča, paladin postane lich king....

    NEMOŽE PREVEL'KA SLIKA

  26. #146
    Senior Member Small step for mankind Gothmog's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Dorthonion
    Postova
    2.287

    Re: World of WarCraft: Cataclysm

    Koliko vidim, misija u Icecrown Citadel ce biti ista za obje frakcije... spasiti Bolvara, kako bi se ocuvala trunka nade da ce bit mira izmedju Alliancea i Horde... Ocito je da ce ta misija propasti, jer znamo sto kazu na pocetku Cataclysm trailera...

    M5A97 R2.0//FX6300@3,8GHz//CM Hyper 212 Evo//Kingmax 8GB RAM//F3 1TB//ATI ASUS R9 280 3GB DDR5//Chieftec 550W//Thermaltake Soprano//Dell U2312HM 23"//Logitech G11//Razer Diamondback

  27. #147
    Senior Member Fight fire with fire Aerial's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Assuma kontrolu
    Postova
    11.692

    Re: World of WarCraft: Cataclysm

    Bolvar će vjerojatno biti "žrtvovan" kao budući Lich King, mada ne kao bad guy, nego kao... umm... "dekontaminacijska komora" koje će držati lich kinga
    Tako da neće baš biti od koristi kao diplomat dok sjedi u komi i pokušava ostati priseban.

    A Varian i Garosh su dovoljno nabrijani da se potuku oko lizalice
    Ne možeš postati tako brzo iza zadnjeg posta kojeg si postao/la.

  28. #148

    Re: World of WarCraft: Cataclysm

    Slike i informacije o novom LFG sistemu iz patcha 3.3:
    http://www.wow.com/2009/10/21/patch-3-3 ... interface/

    Tko zna, kad se ovo sve spoji sa Catom i ljudi se vrate u Azeroth možda će se sada čak i moći naći skupina za stari materijal.

  29. #149

    Re: World of WarCraft: Cataclysm

    Screen novog character creatora, u pripremnoj fazi za Catu i sa detaljnijim opisima klasa.


  30. #150
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jun 2009
    Postova
    1.030

    Re: World of WarCraft: Cataclysm

    randomize name heh..

Slične teme

  1. World of WarCraft: Mists of Pandaria
    By Arbiter of Change in forum World Of Warcraft
    Odgovora: 232
    Posljednji post: 20-12-2013, 21:36
  2. World of Warcraft: Cataclysm izlazi 7. prosinca
    By IgGy in forum Komentari vijesti PCPlay.hr i PlayZone.hr
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 07-10-2010, 17:58

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •