Stranica 4 od 43 PrvaPrva ... 2345614 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 91 do 120 od 1286

Tema: World of WarCraft: Cataclysm

  1. #91
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Nov 2008
    Lokacija
    XV. gimnazija
    Postova
    121

    Re: World of WarCraft: Cataclysm

    Ja se nadam da ce bas iz tih razloga blizz bit pametan pa stavit neki hendikep na taj transformation ono tipa nemres se transformirat cesce neg svakih 30 min i izgubis odredeni amount healtha kad se transformiras i tak nesto da nebi bilo klinaca kojima je najzabavnija stvar zivcirat sve oko sebe eksplozijam
    Idu dva lika ulicom jedan ima život drugi ide u MIOC.

  2. #92
    Senior Member You have been warned flander's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Ispod hrasta,zarađujem plaću
    Postova
    15.767

    Re: World of WarCraft: Cataclysm

    = Citat = Izvorno postao Aerendyl


    kasniš 4 dana

    @Gothmog kažem ako bude potopljen

    jebate ovo bu baš jedna od ekspanzija di bum prvih 10 dana samo letal okolo i divil se krasnom/uništenom krajoliku

  3. #93

    Re: World of WarCraft: Cataclysm

    = Citat = Izvorno postao Hellboy
    ARGH! Ne smiju potopiti Mulgore! Iako pripadnik Alijanse, obožavam tu zonu. Već su mi uništili Desolace koji sam obožavao zbog osjećaja samoće i tišine (nema kretena sa "plz, 2g me, plz, if yoo dont give yuo nob!"). I da, ne sviđa mi se ta ravnoteža snaga. Horda dobija previše. Mi samo dobismo dlakovuke i skršene zone poput Wetlandsa. Horda dobija kamp kod Auberdinea, dobijaju Hillsbrad, Orgrimmar biva ojačan, Thrall odlazi sa mjesta šefa Horde (nikad mi nije ni bio drag... so that's another win). Mislim stvarno. Mi dobijemo Gilneas pod opsadom. Ooooooh, big deal, zadržite si dlakovuke, ionako će ih svaka njubara rollati...već vidim kako će Stormwind izgledati... Svako malo vidiš eksploziju i novog dlakovuka. -_-
    Zapravo, mislim da bi to mogao biti pokušaj da se Horda izjednači sa Allianceom budući da se potonjem nedavno vratio badass kralj (Stormwindu barem, ali to je ionako središte Allianca tako da... da), ali istovremeno čini se da idu na to da Horda, unatoč sadašnjem pro-ratnom stavu, ima i svojih internih problema zbog novog vodstva i tih stvari. Što se tiče samih zona, mislim da jednostavno ne znamo dovoljno za prosuditi i čisto sumnjam da će ijedna strana na kraju ispasti underdog budući da su do sada uvijek bili više-manje izbalansirani (Ogrimmar nije toliko ojačan koliko razrušenSi sada će imati potpuno novi layout... što je šteta, jer je jedan od najatmosferičnijih gradova u igri).

    @Elraxery;
    Sumnjam, budući da Worgen forma nema nikakve prednosti osim samog oblika (i ono, sama transformacija traje neke 2-3 sekunde).

  4. #94
    Senior Member Master Blaster Wizard's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Zemlja čudesa
    Postova
    4.918

    Re: World of WarCraft: Cataclysm

    Ma horda se rijesila thralla i sad napokon moze biti prava horda, kaki mir, treba otvoreni rat, palit sela gnomova, ubijat draneie... tako treba warcraft svijet izgledat
    Well, as long as it's interesting.

  5. #95
    Senior Member Giant leap for forum mravojed20's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Postova
    3.755

    Re: World of WarCraft: Cataclysm

    Mi sad imamo 'presence' usred Barrensa

  6. #96

    Re: World of WarCraft: Cataclysm

    Za one koji su još sumnjali (ili su se ludo nadali) - potvrđeno je da Cataclysm (heh, Cata) doista dolazi 2010. godine.
    Kada točno? Još se ne zna.

    http://www.wow.com/2009/08/23/world-of- ... ease-date/

  7. #97
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    Nova Gradiška
    Postova
    6.248

    Re: World of WarCraft: Cataclysm

    = Citat = Izvorno postao Wizard
    Ma horda se rijesila thralla i sad napokon moze biti prava horda, kaki mir, treba otvoreni rat, palit sela gnomova, ubijat draneie... tako treba warcraft svijet izgledat
    Navratit ćemo dovršiti Orgrimmar


    @Arby - Izjednači? Katrana Prestor je potkopavala Alijansu godinama, Varian se vratio i sad moramo gubiti toliko toga jer je Horda ostala bez Thralla (što mi je nekako najčudnije palo...promjena faction leadera je nešto novo)? Lejm.

  8. #98
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    3.630

    Re: World of WarCraft: Cataclysm

    = Citat = Izvorno postao flander
    = Citat = Izvorno postao Aerendyl


    kasniš 4 dana
    Skužio, ali si nemogu brisati post

    Nego daj mi recite. Zašto vam nevaljaju ove izmjene klasa i rasa? Kakve veze ima dali je tauren druid ili troll itd...



  9. #99
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    Nova Gradiška
    Postova
    6.248

    Re: World of WarCraft: Cataclysm

    Ok, jesi li ikad vidio gej elfa u paladin opremi? Sad zamisli kravu u toj istoj opremi. Isto tako, Gnomeovi su magevi, rogovi, ratnici, warloci, death knightovi... nemaju hilera. Ni jednog. A sad dobijaju prišteve. Dis makes me a sad panda, mon...

  10. #100

    Re: World of WarCraft: Cataclysm

    I jer su Paladini u biti jedna od rijetkih klasa koja ima striktno definiran izvor moći (iskreno, po meni je čitava stvar trebala ostati vezana za Holy Light, nisu trebali miješati Naarue u sve) i čitav lore koji se vrti oko njega (u izvoru Human, kasnije su tek prihvatili u Dwarfove u red, a BElf paladini su već bili rejpanje Lore-a, Draenaii nešto manje zbog bliskog odnosa koji imaju sa Naaru i jer su... pa, općenito pozitivci kao rasa).

    @Hellboy;
    Ne znam baš koliko ljudi ovdje prati Lore i to sve aka. koliko će im biti dosadan ovaj razgovor, ali mislim da stvar i je djelomično u tome što je Thrall odstupio i to je sada dovelo do promjene politike Horde (znam, zabavno je spajati pojmove kao što su Horda i politika), tj. ekspanzionističke i nastrojene prema aktivnom ratu protiv Alliancea, tj. odmicanju od stanja hladnog rata u kojem su do sada bili (zahvaljujući nešto razumnijim vođama kao što su Thrall i Cairne). Čitava Kataklizma je Hordi samo išla na ruku izgleda... ako zaboravimo manje stvari kao što su razrušeni Ogrimmar i slično.

  11. #101
    Senior Member Master Blaster Wizard's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Zemlja čudesa
    Postova
    4.918

    Re: World of WarCraft: Cataclysm

    Ma neka inak su undeadovi najaci, power to the forsaken, samo treba uvest da pocnu unistavat i porobljavat cijeli svijet , ma trebali su biti zasebna frakcija i gg
    Well, as long as it's interesting.

  12. #102
    Senior Member You have been warned flander's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Ispod hrasta,zarađujem plaću
    Postova
    15.767

    Re: World of WarCraft: Cataclysm

    pa da, Lady Sylvanas, najzanimljivi lik u cijelom WoW-u

    sad bi trebalo pošto Thrall više nije glavni, Forsaken se pobuni i postanu zasebna frakcija, zavladaju cijelim EK-om i odjebu hordu ^^

  13. #103
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    Mostar
    Postova
    1.655

    Re: World of WarCraft: Cataclysm

    Ja bih volio da mozemo praviti elektrane pune thunder lizarda...

  14. #104
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    Nova Gradiška
    Postova
    6.248

    Re: World of WarCraft: Cataclysm

    = Citat = Izvorno postao Arbiter of Change
    I jer su Paladini u biti jedna od rijetkih klasa koja ima striktno definiran izvor moći (iskreno, po meni je čitava stvar trebala ostati vezana za Holy Light, nisu trebali miješati Naarue u sve) i čitav lore koji se vrti oko njega (u izvoru Human, kasnije su tek prihvatili u Dwarfove u red, a BElf paladini su već bili rejpanje Lore-a, Draenaii nešto manje zbog bliskog odnosa koji imaju sa Naaru i jer su... pa, općenito pozitivci kao rasa).

    @Hellboy;
    Ne znam baš koliko ljudi ovdje prati Lore i to sve aka. koliko će im biti dosadan ovaj razgovor, ali mislim da stvar i je djelomično u tome što je Thrall odstupio i to je sada dovelo do promjene politike Horde (znam, zabavno je spajati pojmove kao što su Horda i politika), tj. ekspanzionističke i nastrojene prema aktivnom ratu protiv Alliancea, tj. odmicanju od stanja hladnog rata u kojem su do sada bili (zahvaljujući nešto razumnijim vođama kao što su Thrall i Cairne). Čitava Kataklizma je Hordi samo išla na ruku izgleda... ako zaboravimo manje stvari kao što su razrušeni Ogrimmar i slično.

    Ali ono što me čudi je to što kako Thrall odstupa a onaj mulac počinje svoju vladavinu strave, kako to da Varian, jedan od najbadass likova u igri, nije odlučio krenuti istim putem. Opet Alijansa igra defenzivno i to mi se ne sviđa. Gubimo teritorije i samo je pitanje vremena kad će Blizzard odlučiti ograničiti nas na Elwynn, Teldrassil, Dun Morogh i slične zone. Wetlands je jedna od meni najljepših zona u igri, biva demolirana. Potpuno. Auberdine mi je također zanimljiva i ugodna zona zbog nekakve mistike kojom odiše, i ona također biva demolirana. Desolace su pretvorili u novi Un'Goro, Tanaris izgleda kao Nagrand (da ne spominjem činjenicu da jedino naselje u toj zoni stoji pod goblinima za koje se nadam da neće otići u Hordu kao i onaj prvi kartel). Hordine baze niču posvuda (Well, dobili smo prisutnost u Barrensu ali ne znam tko će htjeti tamo ići. Orgrimmar je svega par kilometara od te točke i iskreno govoreći, radije ne bih tamo išao. Mjesto će biti pod stalnom opsadom level 85 likova na letećim grdosijama poput Onyxia brooda) a Alijansa šuti. Hoću all out war. Vrijeme je da Horda sazna gdje joj je mjesto i tamo ostane - Twisting Nether.

  15. #105
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Aug 2009
    Lokacija
    U kaminu
    Postova
    441

    Re: World of WarCraft: Cataclysm

    Kad stize ovaj Onixija revamp? Nisam bas u toku.

  16. #106
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    Nova Gradiška
    Postova
    6.248

    Re: World of WarCraft: Cataclysm

    3.2.2 Za petu godišnjicu.

  17. #107
    Senior Member Small step for mankind Gothmog's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Dorthonion
    Postova
    2.287

    Re: World of WarCraft: Cataclysm

    = Citat = Izvorno postao Hellboy
    Hoću all out war. Vrijeme je da Horda sazna gdje joj je mjesto i tamo ostane - Twisting Nether.
    Hahahaha, al' ti mene cinis ponosnim sto sam pripadnik Alliancea (cini se da smo u manjini na PCP), k tome me i nabrijavas opet na WoW...a taman sam prije par mjeseci stao sa njim...
    Doduse, tesko da me itko moze vise nabrijat od same najave Cataclysma, povratka u Kalimdor i Eastern Kingdoms, i pojave Deathwinga, najveceg badass lika od pojave WoW-a (morat cu uskoro procitat "Day Of The Dragon")...

    M5A97 R2.0//FX6300@3,8GHz//CM Hyper 212 Evo//Kingmax 8GB RAM//F3 1TB//ATI ASUS R9 280 3GB DDR5//Chieftec 550W//Thermaltake Soprano//Dell U2312HM 23"//Logitech G11//Razer Diamondback

  18. #108

    Re: World of WarCraft: Cataclysm

    = Citat = Izvorno postao Hellboy
    Ali ono što me čudi je to što kako Thrall odstupa a onaj mulac počinje svoju vladavinu strave, kako to da Varian, jedan od najbadass likova u igri, nije odlučio krenuti istim putem. Opet Alijansa igra defenzivno i to mi se ne sviđa.
    Zbog birokracije. Alliance ne može konkretno održati jedno vijeće i krenuti u sveopći marš (kao što vidimo u W3 intro filmiću, pretpostavljam da je nekakva slična situacija i sada), ali mislim da bi se to moglo promijeniti zbog Variana koji zapravo i JE prvi objavio da će početi aktivni rat prema Hordi i koji mi se općenito čini kao no-nonsense tip. Pesimist u meni kaže da je čitava stvar sa Varianom i novim Hellscreamom u biti zapravo potez kako bi se podilazilo novoj generaciji igrača koji ne poznaju Lore i samo žele vidjeti pokolj, tj. pokušaj da se WoW učini više... action-ish. Naravno, ja isto želim takvo nešto vidjeti, ali prvenstveno jer će to biti ogroman pomak u svijetu i samom lore-u što je dobra stvar budući da do sada nije bilo konkretnih promjena koje bi se osjetile u čitavom Azerothu, sve je više manje bilo rezervirano za high-end zone i slične stvari.

    Ja ću se isto vjerojatno vratiti sa Cataclysmom, bar da vidim svijet i izmjene ove.
    Ono, jedan lega mi igra od nekoliko mjeseci od kad je WoW prvo izašao (kad smo još visili na modemima) i još je aktivan... damn.

  19. #109
    Senior Member Small step for mankind Gothmog's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Dorthonion
    Postova
    2.287

    Re: World of WarCraft: Cataclysm

    Ne znam, Arbiter...nekako mi je cudno da ce nakon toliko Warcraft igara (i jedne propale, na svaciju zalost) sa Thrallom, od Cataclysma jednostavno bacit doticnog u pozadinu, i bacit ga u zaborav...Osim toga, sam Thrall je rekao da onaj njihov dvoboj (izmedju Hellscreama i njega) nije gotov...*dramaticna glazba*
    Ne sjeda mi to. S druge strane, ne sjedaju mi nikako ni Holy Cows, pa ih svejedno uvode, tako da posotji mogucnost da i ti budes u pravu...

    M5A97 R2.0//FX6300@3,8GHz//CM Hyper 212 Evo//Kingmax 8GB RAM//F3 1TB//ATI ASUS R9 280 3GB DDR5//Chieftec 550W//Thermaltake Soprano//Dell U2312HM 23"//Logitech G11//Razer Diamondback

  20. #110

    Re: World of WarCraft: Cataclysm

    Da, ali stvar je u tome da je on pripadnik "stare garde", tj. starih heroja, a vidimo da su već počele izmjene u redovima istih (npr, Varian je relativno novi heroj Alliancea koji je postao centralna figura istog). Ali isto tako, mi ne znamo ima li Thrall što drugo na pameti te je li možda pustio da Garrosh pobijedi jer je vidio da Horda treba krenuti novim pravcem kako bi se suprotstavili Allianceu, pogotovo zato jer Thrall nije baš klasični krvoločni vođa. Na kraju krajeva, ne ide on u propast... koliko sam čuo, početi će voditi Warsong Offensive.

    Ne znam, ja se potajno nadam da će dobiti spin-off igru (hint, hint)... ili barem unique model, ako ništa drugo.

  21. #111
    Senior Member Fight fire with fire Aerial's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Assuma kontrolu
    Postova
    11.692

    Re: World of WarCraft: Cataclysm

    Ne ide Thrall u zaborav, on postaje jedan od famoznih guardian of Tirisfala. Sargeras and all that shit.
    Highborne (night elf magevi) se vraćaju na scenu. Reckless use of magic, Sargeras and all that shit.
    Ne možeš postati tako brzo iza zadnjeg posta kojeg si postao/la.

  22. #112
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    Nova Gradiška
    Postova
    6.248

    Re: World of WarCraft: Cataclysm

    @Arby
    Suprotstave? Mogu probati. Osobito uzevši u obzir da dobijaju gobline (Mislim stvarno, goblin tenkovi? Gnome tenkovi barem izgledaju kao hodajuće kacige, ovi izgledaju debilno).


    Mhm...Thrall kao Guardian. To će biti čudno uzevši u obzir kako su Guardiani neutralni prema Azerothian fakcijama. Vidjeti Thralla kao pripadnik Alijanse je dosad značilo da si stajao pred njime i gađao ga frostboltovima.

  23. #113
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Aug 2009
    Lokacija
    U kaminu
    Postova
    441

    Re: World of WarCraft: Cataclysm

    = Citat = Izvorno postao Hellboy
    3.2.2 Za petu godišnjicu.
    Više sam ciljao na datum , ili se još ne zna?

  24. #114
    Senior Member Small step for mankind Gothmog's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Dorthonion
    Postova
    2.287

    Re: World of WarCraft: Cataclysm

    Studeni ove godine...

    M5A97 R2.0//FX6300@3,8GHz//CM Hyper 212 Evo//Kingmax 8GB RAM//F3 1TB//ATI ASUS R9 280 3GB DDR5//Chieftec 550W//Thermaltake Soprano//Dell U2312HM 23"//Logitech G11//Razer Diamondback

  25. #115
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Feb 2008
    Postova
    371

    Re: World of WarCraft: Cataclysm

    ne igram wow od kad smo ubili yogg sarona ali se sigurno vracam kad dode ekspanzija

  26. #116

    Re: World of WarCraft: Cataclysm

    Ja se još uvijek potajno i ludo nadam da Blizzard radi na nekom tajnom graphics updejtu za WoW, pogotovo jer sa svakom novom ekspanzijom podižu minimalne zahtjeve i... pa, u biti dodaju naprednije modele/teksture za pojedine stvari, da ne spominjem kako su dodali poboljšane sjene sa WotLK-om i sada će doći DX9 shader za vodu sa Catom. Sve eye candy, jel'te. Pogotovo jer je Blizzard već dokazao da može dodati naprednije modele i zadržati onaj WoW "feel" pri dizajnu, kao što vidimo sa VarianomSi Sylvanas. Isto tako je zanimljivo za vidjeti koliko će addonsa prestati raditi, posebno oni tracking vrste i slični kad Cataclysm dođe i promijeni čitav svijet. He he he.

    @Hellboy:
    Stvarno, Goblini nisi glavati kao Gnomi... a svi znamo da se oprema i mountovi scalaju prema glavurdi.

    -----------

    Jeste li čuli za glasinu da će Blizzard ipak možda updejtati modele starih rasa (potvrđeno je da će racialsi biti modificirani)?
    http://www.worldofraids.com/news/815-bl ... tails.htmlS

    On new models for old player races (we asked this):

    They want to do it at some point as they realize the older models don't look as great as the recent races. However, they're being very careful with approaching it as there's a possibility some players won't like any new versions of an old race. If they do this, it will likely be an option to either see the old race or the new one. It's also unclear if they're be able to do this in time for Cataclysm.
    -----

    Jedan dev intervju koji otkriva da je WoW daleko od kraja te da čak ni sada nije kasno za početi igrati:
    http://www.wow.com/2009/09/04/joystiq-i ... len-brack/

    It's not any surprise that Brack told Kevin that there's no end in sight for WoW, and that he expects the game to survive at least another 10 years.SBut Brack immediately followed up by saying that Blizzard has changed the way they view the franchise novels recently. Back in the day, it seems, they just let authors go wild. "Go off and create a kind of story in the world," Brack told Kevin. Now, however, it seems like the creative team is spending more time trying to make sure the novels reflect what they plan in the game, as well as vice versa.

  27. #117

    Re: World of WarCraft: Cataclysm

    Novi video intervju koji se tiče patcha 3.3 i Arthasove priče, zajedno sa sada već poslovičnom dozom informacija o Cati i promjenama koje stižu (ima video link).
    http://www.mmorpg.com/gamelist.cfm/game ... rview.html

  28. #118
    Senior Member My way or the highway Kostolomac's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    7.152

    Re: World of WarCraft: Cataclysm

    Sad sam malo pronjuškao po informacijama o Cataclysmu... jebemu, mislio sam da neću ni razmišljat o povratku, ali me nova expanzija stvarno stavlja na kušnju
    Spam spam, flame flame, that's the way of PcPlay!
    Ryzen 5 3600X # Liquid Freezer II 360 # Asus Prime X370-Pro # 16GB DDR4 # MSI RTX2070S Ventus OC # Adata SX8200 Pro 1TB
    & Samsung 860 EVO 500GB # Corsair RM650 # Lenovo Y27q-20 IPS 165Hz

  29. #119

    Re: World of WarCraft: Cataclysm

    Sažetak nekoliko chattova koje je MMORPG.com vodio sa Blizzardovim ljudima u zadnje vrijeme - World of Warcraft: Chatting With Blizzard.
    Još ništa od spomena tetovaža, gadovi jedni.


  30. #120
    Senior Member Nuke me please
    Datum registracije
    Jan 2006
    Postova
    217

    Re: World of WarCraft: Cataclysm

    Baš čitam sad tu vašu malu raspravu oko priče u WoW-u, i ostao sam paf.
    Gdje ste sve "to" naučili? Iz Warcraft novela? Ili igrajući Warcraft igara? Iako igram WoW, nikad se nisam previše udubio u priču, ali nakon ove vaše raspravice sam se stvarno zagrijao.

Slične teme

  1. World of WarCraft: Mists of Pandaria
    By Arbiter of Change in forum World Of Warcraft
    Odgovora: 232
    Posljednji post: 20-12-2013, 21:36
  2. World of Warcraft: Cataclysm izlazi 7. prosinca
    By IgGy in forum Komentari vijesti PCPlay.hr i PlayZone.hr
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 07-10-2010, 17:58

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •