Stranica 2 od 43 PrvaPrva 123412 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 31 do 60 od 1286

Tema: World of WarCraft: Cataclysm

  1. #31
    Senior Member Master Blaster Wizard's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Zemlja čudesa
    Postova
    4.918

    Re: World of WarCraft: Cataclysm

    spirit - mp5
    intelect - spell power
    agility - ap
    block - mignition stat
    mal ce biti nezanimljiviji statsi na itemima al eto

    micu spirit s wlock i mage itema, haste povecava regeneraciju ragea, energya, focusa...

    i enhan shamani nemoraju brinit vise za manu, ne samo hunteri

    samo da ne uvedu sve one kombinacije klasa/rasa ostalo je preepicno

    Casters will finally get a Legendary item in one of the first raids of the expansion. aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

    Every healer class can now dispell magic, the niches will other debuffs.
    Well, as long as it's interesting.

  2. #32
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Ljubuški, BiH
    Postova
    734

    Re: World of WarCraft: Cataclysm

    Spell Power => Intellect
    Mp5 => Spirit

    Non-spirit klase => +Meditation

    dakle, dobivamo ona sranja kao u prista i druida

    edit: lejmer me prestigo dok sam gledao House MD..

  3. #33
    Senior Member You have been warned flander's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Ispod hrasta,zarađujem plaću
    Postova
    15.767

    Re: World of WarCraft: Cataclysm

    http://rapidshare.com/files/270132170/W ... ler-HD.rar

    evo HD trailer pa ga dodajte u kolekciju ^^

  4. #34
    Senior Member Small step for mankind Gothmog's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Dorthonion
    Postova
    2.287

    Re: World of WarCraft: Cataclysm

    Nakon odgledanog trailera za Cataclysm...mogu samo ponovit rijeci iz one WoW reklame...

    "Just when I thought, I was out... They pulled me back in!"

    M5A97 R2.0//FX6300@3,8GHz//CM Hyper 212 Evo//Kingmax 8GB RAM//F3 1TB//ATI ASUS R9 280 3GB DDR5//Chieftec 550W//Thermaltake Soprano//Dell U2312HM 23"//Logitech G11//Razer Diamondback

  5. #35
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    Nova Gradiška
    Postova
    6.248

    Re: World of WarCraft: Cataclysm

    Mene su kupili čim sam vidio sve ono uništenje. Nešto je prokleto epic u postapokaliptičnom fantasy settingu a WoW upravo ulazi u tu fazu. Deathwing se vraća, Ragnaros napada Hyjal dok ga Malfurion brani, kontinenti se raspadaju. Blizzard uistinu zna nahajpati svoje podanike.

  6. #36
    Senior Member Fight fire with fire Aerial's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Assuma kontrolu
    Postova
    11.692

    Re: World of WarCraft: Cataclysm

    Možda malo neoriginalno, ali Deathwing izgleda predobro.. Napokon pravi fantasy bad guy - ogromna mrcina od zmaja koja bi vjerojatno Illidana, KealThasa i ostale spržila jednim prdcem

    @flander : tyvm
    Ne možeš postati tako brzo iza zadnjeg posta kojeg si postao/la.

  7. #37

    Re: World of WarCraft: Cataclysm

    Imamo i animaciju Worgenske transformacije... gledajte do kraja jer se tek pred kraj vidi konačna verzija:
    http://www.wow.com/2009/08/21/blizzcon- ... animation/

  8. #38
    Senior Member Giant leap for forum mravojed20's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Postova
    3.755

    Re: World of WarCraft: Cataclysm

    = Citat = Izvorno postao Hellboy
    Mene su kupili čim sam vidio sve ono uništenje. Nešto je prokleto epic u postapokaliptičnom fantasy settingu a WoW upravo ulazi u tu fazu. Deathwing se vraća, Ragnaros napada Hyjal dok ga Malfurion brani, kontinenti se raspadaju. Blizzard uistinu zna nahajpati svoje podanike.
    Pa ćemo svejedno opet dobiti questove tipa : Odi mi donesi 12 bataka, odrezaka, šapa... /sigh.


  9. #39
    Senior Member Master Blaster Wizard's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Zemlja čudesa
    Postova
    4.918

    Re: World of WarCraft: Cataclysm

    Neznam, meni ovi path of the titans ili sto vec cini se kao neki osvjezavajuci sistem, 80-85 bi moglo biti dobro iskustvo sve mi se cini
    Well, as long as it's interesting.

  10. #40
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    Nova Gradiška
    Postova
    6.248

    Re: World of WarCraft: Cataclysm

    @Mravojed
    Ali ovaj put to neće biti tako idilično kao nekad. Ovaj put ćeš imati rijeku lave, pecto zmajeva i vatrenih elementala i novo jezero ispred sebe.

    I da, što je taj Path of the Titans? Njuškao sam jutros po WoWWikiju i nisu imali informacija.

  11. #41
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Mar 2008
    Lokacija
    Calculator
    Postova
    1.172

    Re: World of WarCraft: Cataclysm

    Svi kliču, svi su ovo dočekali sa oduševljenjem... Al meni je sve to nekak mutavo...
    Ko prvo, zakaj nisu mogli negdje izniknuti jos jedan koktinent i bog andrija, ovak mi ja malo munjeno kaj su uništili kalimdor i eastern kingdoms,
    drugo : ovi vorgeni sa svojim pretvaranjem ce bit glavna fora(vjerojatno će ih bit više od šugavih gayelfova),
    treće : bit će se mutavo lvl-at(od prvog lvl-a) kad ćes imat klipane lvl 85 koji ti lete oko glave već u drugoj regiji...
    četvrto : svete kravice i dwarf magovi, gnome priestovi(kak ta mala pokvarena gamad može bit priest?), nisu trebali to sa classama uopće... Jedino kaj mi ima smisla je Troll Druid(iako i to je pomalo maloumno)

    Fora je kaj dobiva taj neki osjećaj ko da si stvarno u svijetu warcrafta, zbog tih kojekakvih izmjena u izgledu svijeta(al i dalje mi se ne sviđa pomisao da više necu trkat po onak ogromnom i žutom barrensu, već po kojekakvom crvenom kamenju i lavi...).

    I zašto su to morali objavit, još nismo ni pošnjofali lich kinga kak smrdi nakon dugogodišnjeg sjedenja na frozen throne-e, a već dobivamo obavjesti o nekoj mutavoj zmajskoj nemani.

  12. #42
    Senior Member Small step for mankind Gothmog's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Dorthonion
    Postova
    2.287

    Re: World of WarCraft: Cataclysm

    Sto ljudi, sto cudi...meni je pak dojadilo to nicanje kontinenata, i bas mi je drago da su odlucili posvetit paznju Azerothu...Jedino nisam siguran, kako ce te devastirane zemlje izgledat ukoliko ne kupis Cataclysm; da li je teren svejedno prisutan, pa si ostao zakinut za nove rase,questove i ine stvarcice...

    Nove rase su mi okej...potrudili su se napravit lore za gobline, i ispalo je tako da su bili prisiljeni stat uz hordu...Worgeni su vise-manje ostali dosljedni prvobitnoj prici...

    Meni je letenje iznad SW i Elwynna a dream come true, pa da se preseravas pocetnicima sa svojim gearom i mountovima

    Oko svetih krava se slazem. U potpunosti cudan potez...iako ce dwarf shammy izgledat za prste polizat,hehe!

    Borba sa Lich Kingom se odgadja dok ne dodje lvl cap na 100...bar tako pise na mmochampion...

    M5A97 R2.0//FX6300@3,8GHz//CM Hyper 212 Evo//Kingmax 8GB RAM//F3 1TB//ATI ASUS R9 280 3GB DDR5//Chieftec 550W//Thermaltake Soprano//Dell U2312HM 23"//Logitech G11//Razer Diamondback

  13. #43
    Senior Member Giant leap for forum mravojed20's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Postova
    3.755

    Re: World of WarCraft: Cataclysm

    Ovo zadnje, say what? dok ne dođe na 100? znači za..4 godine negdje..

  14. #44
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    Nova Gradiška
    Postova
    6.248

    Re: World of WarCraft: Cataclysm

    Wait. To nema smisla. Zašto bi izdali ekspanziju nazvanu Wrath of the LICH KING in onda odgodili sam okršaj za 4. ili 5. ekspanziju? Neće mi valjda onaj koloseum biti endgame stvar?

  15. #45
    Senior Member Master Blaster Wizard's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Zemlja čudesa
    Postova
    4.918

    Re: World of WarCraft: Cataclysm

    nece

    al arthas necemo ubiti, al valjda cemo se ipak boriti protiv njega kao zadnjeb bossa u wotlku
    Well, as long as it's interesting.

  16. #46
    Senior Member Fight fire with fire Aerial's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Assuma kontrolu
    Postova
    11.692

    Re: World of WarCraft: Cataclysm

    Yep, Lich King je ipak jebačka faca, i s njim se nije igrati prije nego završimo human campaign u WarCraft 4: Rise of Some Scary Shit.
    Što se mene tiče ja bi ga napravio neranjivim i automatski bi wipeao raid čim se okrene prema njima.

    ...

    Što se tiče "novog" svijeta - Blizz je dao objašnjenje. Stvarajući nove kontinente ljudi sve više odmiču od originalnog Warcrafta, i nakon nekog vremena Azeroth bi otišao u zaborav. Zato su odlučili ne napraiti novi kontinent/planet/plane nego se jednostavno vratiti u originalni Azeroth i nastaviti priču kako spada.
    Osobno, to mi se sviđa. Ide mi na živce da 90% igrača zna tko je famozni Illidan Stormrage, a ne zna tko je Orgrim Doomhammer. Vjerojatno neće znati ni nakon expanzije, ali barem će shvatiti da se Warcraft odvija na Azerothu, Lordaeronu i Kalimdoru.

    Btw, jeste skužili koliko ljudi ne zna što je Lordaeron? ffs
    Ne možeš postati tako brzo iza zadnjeg posta kojeg si postao/la.

  17. #47
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    Mostar
    Postova
    1.655

    Re: World of WarCraft: Cataclysm

    trebali bi ubacit grupno castanje spellova recimo nesto kao blizzard mage spell i kliknu na tebe jos dva maga i dmg se poveca za 100%

    EDIT: ne 100% ne bi se isplatilo nego jedno mozda 350%
    EDIT2: mozda da se i poveca range za duplo yarda pa da 5 maga mogu snipat iz daljine

  18. #48
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    Nova Gradiška
    Postova
    6.248

    Re: World of WarCraft: Cataclysm

    @Aerial
    Takve bih šamarao. Jedan serijal poput Warcrafta ima prekrasan lore i grijeh je ne znati ga. No, ono što tako žarko želim vidjeti je fly-by preko svake zone.
    I da, arheologija? EPIC PROKLETI WIN. Iskopavati random sranja u devastiranom svijetu mora biti legendarno. Zamisli samo - odletiš do razvaljenog Southshorea (tom mjestu je uvijek nešto nedostajalo, a sad znam i što - više uništenja) i tamo provedeš par sati iskopavajući drevna night elven sranja stara tisućama godina.

    Morat ću si složiti nekakvog dwarfa. Uz njih bih si mogao povezati arheologiju.

  19. #49
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    Mostar
    Postova
    1.655

    Re: World of WarCraft: Cataclysm

    I morali bi napraviti pravi 101% RP server gdje se svi trebaju uzivit do krajnje granice pa bi to onda bilo nezaboravno iskustvo

  20. #50
    Senior Member Fight fire with fire Aerial's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Assuma kontrolu
    Postova
    11.692

    Re: World of WarCraft: Cataclysm

    http://www.blogcdn.com/www.wow.com/m...ostumes106.jpg

    Sa BlizzCona, kakav epic kostim (valjda Nefarian ili tko već lol)
    Ne možeš postati tako brzo iza zadnjeg posta kojeg si postao/la.

  21. #51
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    Mostar
    Postova
    1.655

    Re: World of WarCraft: Cataclysm

    = Citat = Izvorno postao Aerial_51
    Osobno, to mi se sviđa. Ide mi na živce da 90% igrača zna tko je famozni Illidan Stormrage, a ne zna tko je Orgrim Doomhammer. Vjerojatno neće znati ni nakon expanzije, ali barem će shvatiti da se Warcraft odvija na Azerothu, Lordaeronu i Kalimdoru.

    Btw, jeste skužili koliko ljudi ne zna što je Lordaeron? ffs

    Meni se osobno vise dopada Doomhammer jer iako je i Illidan bio veliki negativac on nije bio toliki kao pri otvaranju dark portala. Kad je Orgrim popio Magtheridonovu krv u potrazi za moci. Joj da njega ubace bar ko npca bio bih presretan

  22. #52
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    Nova Gradiška
    Postova
    6.248

    Re: World of WarCraft: Cataclysm

    Erm...Orgrim je mrtav. Ubijen je nakon što je human knight probio boga u njemu kopljem.

  23. #53
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    Mostar
    Postova
    1.655

    Re: World of WarCraft: Cataclysm

    znam ali da ga ubace kao npc-a u nekom portalu kroz vrijeme, ili mozda sina mu

    EDIT: orgrim nije imao sina sorry
    EDIT2: ili ga je imao ali nije zapisano u loreu

  24. #54
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    Mostar
    Postova
    1.655

    Re: World of WarCraft: Cataclysm

    Postoji mogucnost da se Nerubian Spideri pridruze Hordi ili Alijansi.
    Quote:
    " Brann Bronzebeard claims it may be possible for an alliance with living Nerubians if one is willing to help them clear out the Scourge from their empire. Still, some areas are controlled by Faceless Ones. "

    src WoWWiki

    Mozda je i nevazno ali ja mislim da oni utiru put za nove expanzije i ostalo

  25. #55

    Re: World of WarCraft: Cataclysm

    = Citat = Izvorno postao Aerial_51
    Što se tiče "novog" svijeta - Blizz je dao objašnjenje. Stvarajući nove kontinente ljudi sve više odmiču od originalnog Warcrafta, i nakon nekog vremena Azeroth bi otišao u zaborav. Zato su odlučili ne napraiti novi kontinent/planet/plane nego se jednostavno vratiti u originalni Azeroth i nastaviti priču kako spada.
    Apsolutno. I znate kome će se najviše svidjeti ova ekspanzija? Casual ekipi, jer je ovo prva kojoj je jedan od glavnih ciljeva, ako ne i glavni zapravo, revamp starog Azerotha, tj. zone u kojoj casual igrači još uvijek vise. Sa ove zadnje 2 ekspanzije oni nisu pretjerano puno dobili jer su bile fokusirane na end-game sadržaj. Naravno, trebam li napominjati da baš ta skupina igrača i čini većinu igrača WoW-a? I ono, možda sada neki lvl 60+ igrači budu viđeni u Azerothu, bar kroz neko vrijeme. Što ja želim? Želim vidjeti onaj mill u Westfallu konačno sagrađen.

    E da, rase, klase i silovanje Lore-a. Zanimljivo je koliko je kontradiktorno, ali nije li logično da svaka rasa može imati priesta, npr? Mislim da je problem u tome što Blizzard nije dao "flavour" imena svakoj rasi kad je njezina klasa u pitanju. Tako da se Priest kod jednih zove Priest, a kod drugih drugačije. Možda ne bi pomoglo kod nekih apsolutno glupih stvari (kao što su Taureni i Paladini jer, koliko se ja sjećam, Paladini crpe moći iz definiranih izvora), ali bar bi kod većine malo olakšalo stvari. Ali ajde, kad bi da bi.

    @Gothmog;
    Imao ekspanziju ili ne, ove promjene po pitanju zona i još neke stvari će se svima dogoditi. Vjerojatno neki giga-mega-ultra patch.

  26. #56
    Senior Member You have been warned flander's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Ispod hrasta,zarađujem plaću
    Postova
    15.767

    Re: World of WarCraft: Cataclysm

    mislimd a ću sada više vremena provodit u azerothu od kad su stavili flyingmountove, to mi je oduvijek bila želja, da malo letam okolo Kalimdora ili EK ^^

  27. #57
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Nov 2007
    Lokacija
    Primošten
    Postova
    4.381

    Re: World of WarCraft: Cataclysm

    Ček,jel još šta najavljeno na Blizzconu?

  28. #58
    Senior Member You have been warned flander's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Ispod hrasta,zarađujem plaću
    Postova
    15.767

    Re: World of WarCraft: Cataclysm

    to je sve za sada

    danas na rasporedu im je Q&A za WoW i D3, te gameplay i Lore za SC2
    koji bi trebal sad počet

  29. #59

    Re: World of WarCraft: Cataclysm

    @Hell;
    Da, čitava Path of the Titans stvar je nejasna za sada, ali danas ćemo navodno doznati više.

    Path of the Titans

    * * Talent trees won't be extended, you will just get 5 more talent points.
    * * The Path of the Titans will let players follow a path (not restricted to classes), this is a new talent system with new skills and passive abilities.
    * * A mastery system is being added as well, a lot of talents will be reworked to be more fun. The point is to get rid of a lot of the talent skills and not make you spend all your points in a talent tree just because it gives you more damage or higher crit chance.
    Inače, još neke stvari koje su možda zaobišle javnost:
    * Cataclysm will change the ways abilities are learned.SAbilities ranks are gone and ability will just scale progressively with levels instead.
    * Bags might get slightly bigger with Cataclysm.
    * Multi-passenger flying mounts could be added in the future. They might also allow crafters to craft 310% flying mounts if they already completed an achievement rewarding one.
    * If you already own a 310% mount, you might be able to boost the speed of all your 280% mount to 310% just to let you use the one that you prefer.
    * Engineers might be able to craft bows in the future.
    * Multi-gains will be added, while you level up your trade skills, rare items will give you more points as you skill up. (Rare items will give you 5 points for example, while green bracers will only give one)

  30. #60
    Senior Member You have been warned flander's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Ispod hrasta,zarađujem plaću
    Postova
    15.767

    Re: World of WarCraft: Cataclysm

    We're finaly be able to fight against Arthas in 3.2!

    Blackwing Descent : And Nefarian returns!
    The Firelands : Elemental plane of fire, exterior raid zone. Home of Ragnaros.
    http://static.blizzconlive.com/files/942_normal.png
    The Firelands : 10 and 25 player raid.
    Onyxia 5th aniversary : She's back!
    Onyxia : New & Updated loot
    Onyxia : Loot : The Brood of Onyxia - Epic Flyng Mount!
    http://static.blizzconlive.com/files/955_normal.png
    http://static.blizzconlive.com/files/959_normal.png
    Onyxia Whelpling : new pet. If you login to WoW Onyxia 5th Aniversary, you'll get via mail this pet!
    Corss Serever Looking For Groups.
    Cross Server LFG : Supports 5-player instances.
    There will be a reward system for Cross Server LFG. It's coming in patch 3.3.0
    Share this!
    There is no way you'll be disapointed when Arthan will be downed. There will be a lot of cinematics and drama!


    http://www.blizzard.com/blizzcon/video/stream-wow.xml

Slične teme

  1. World of WarCraft: Mists of Pandaria
    By Arbiter of Change in forum World Of Warcraft
    Odgovora: 232
    Posljednji post: 20-12-2013, 21:36
  2. World of Warcraft: Cataclysm izlazi 7. prosinca
    By IgGy in forum Komentari vijesti PCPlay.hr i PlayZone.hr
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 07-10-2010, 17:58

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •