Stranica 35 od 43 PrvaPrva ... 253334353637 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1.021 do 1.050 od 1286

Tema: World of WarCraft: Cataclysm

  1. #1021
    Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Nov 2010
    Lokacija
    Kraljevstvo Nebesko - Ravencrest
    Postova
    46

    Re: World of WarCraft: Cataclysm

    = Citat = Izvorno postao m4dsk33lZ
    = Citat = Izvorno postao Gu$ht3r
    nemojte tolko covjeka napadat, ima donekle pravo, mene veseli da je cataclysma otezala cijelu situaciju oko dobivanja geara i sl. jer ovo sto je bilo u Wotlku je zivo sranje, a s druge strane ono sto je bilo u vanilli je pre hardcore za mene , zlatna sredina , samo da ne bude previse wajananja pa da nakon 2 mjeseca ekspanzije se sve vrati na staro.
    vanilla ti je bila prehardcore? ozbiljno?

    25 man HC LK je daleko najteži encounter u cijeloj igri. Čak ga ni sa 30% buffom većina guilda ne može ubit.

    Meni se čini da trenutno najviše "wajna" sponzorusa.

    = Citat = Izvorno postao sponzorusa

    ma neka napada tko god zeli *_* svi se nasi ljudi prave pametni ja sam samo rekao svoje misljenje ali nvm ali eto barem san se lipo nasmia
    Bravo.
    daj jel ti sebe cujes sta pricas????? omg nemozes usporedivat lich kinga sa vanilla bossevima a i u wotlk po meni najtezi fajtovi su yogg saron & mimiron vidi se da si new player!
    Svi pametni svatko tjera svoje
    Svi hrabri a mraka se boje


    http://eu.wowarmory.com/character-sheet ... razenaroba

  2. #1022
    Senior Member Nuke me please
    Datum registracije
    Nov 2010
    Postova
    276

    Re: World of WarCraft: Cataclysm

    = Citat = Izvorno postao sponzorusa

    daj jel ti sebe cujes sta pricas????? omg nemozes usporedivat lich kinga sa vanilla bossevima vidi se da si new player!
    ozbiljno? jesi ti probao lk 25 hc?

  3. #1023
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jun 2009
    Postova
    1.030

    Re: World of WarCraft: Cataclysm

    = Citat = Izvorno postao m4dsk33lZ
    = Citat = Izvorno postao Gu$ht3r
    nemojte tolko covjeka napadat, ima donekle pravo, mene veseli da je cataclysma otezala cijelu situaciju oko dobivanja geara i sl. jer ovo sto je bilo u Wotlku je zivo sranje, a s druge strane ono sto je bilo u vanilli je pre hardcore za mene , zlatna sredina , samo da ne bude previse wajananja pa da nakon 2 mjeseca ekspanzije se sve vrati na staro.
    vanilla ti je bila prehardcore? ozbiljno?

    25 man HC LK je daleko najteži encounter u cijeloj igri. Čak ga ni sa 30% buffom većina guilda ne može ubit.

    Meni se čini da trenutno najviše "wajna" sponzorusa.
    nisam ja nikada igro vanillu tako da nemogu sa sigurnoscu govorit, ali po pricanju igraca tako mi se cini, a i 40 man raidovi mi ne bi odgovarali, 25man HC LK treba bit ne tezak nego nemoguc za napravit, jebiga ipak je to najteza verzija najjaceg bossa u igri

  4. #1024
    Senior Member Nuke me please
    Datum registracije
    Nov 2010
    Postova
    276

    Re: World of WarCraft: Cataclysm

    = Citat = Izvorno postao Gu$ht3r
    s druge strane ono sto je bilo u vanilli je pre hardcore za mene
    = Citat = Izvorno postao Gu$ht3r
    nisam ja nikada igro vanillu tako da nemogu sa sigurnoscu govorit
    Ok, sad razmisli malo o tome što si rekao.

    I ti i sponzorusa ste slicni sto se ovog tice. Ti nisi igrao vanillu, a pricas da je bila preharcore. S druge strane, sponzorusa nije igrao cataclysm, a tvrdi da će bit loša ekspanzija.

  5. #1025
    Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Nov 2010
    Lokacija
    Kraljevstvo Nebesko - Ravencrest
    Postova
    46

    Re: World of WarCraft: Cataclysm

    = Citat = Izvorno postao m4dsk33lZ
    = Citat = Izvorno postao sponzorusa

    daj jel ti sebe cujes sta pricas????? omg nemozes usporedivat lich kinga sa vanilla bossevima vidi se da si new player!
    ozbiljno? jesi ti probao lk 25 hc?
    da ima 3 mjeseca imam achi na loocka 11/12 icc25 a taj guild u kojem sam je najbolji na serveru i ima dva mjeseca da su ga downali sada ga farmaju i boostaju druge za golde a ja sam quitao jer nisam mogao radi osobnih problema i nisam ja rekao da je lich na 25 hc lagan je tezak fight i sve ali nemozes usporedivat vanillu s wotlkom to je isto kao da usporedujes nebo i zemlju
    Svi pametni svatko tjera svoje
    Svi hrabri a mraka se boje


    http://eu.wowarmory.com/character-sheet ... razenaroba

  6. #1026
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jun 2009
    Postova
    1.030

    Re: World of WarCraft: Cataclysm

    a brate nisam ni moro igrat, vidim sto ljudi pisu, ti si igro Catu sate i sate preso cijeli content pa si ekvivalentan da govoris kakva ce ekspanzija bit?

  7. #1027
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Nov 2007
    Lokacija
    t(-.-t)
    Postova
    957

    Re: World of WarCraft: Cataclysm

    Ma gle sponzoruša je izgubio/la pravo glasa kada je rekao/la da vanillu nisu igrali klinci a on/a je tada imao/la 13 godina? Koji pogled, borrow me your "glasses".

    flander, obriši sve ove bespotrebne postove i gg /uključujući moj

    EDIT: its a male

  8. #1028
    Senior Member Nuke me please
    Datum registracije
    Nov 2010
    Postova
    276

    Re: World of WarCraft: Cataclysm

    = Citat = Izvorno postao sponzorusa
    = Citat = Izvorno postao m4dsk33lZ
    = Citat = Izvorno postao sponzorusa

    daj jel ti sebe cujes sta pricas????? omg nemozes usporedivat lich kinga sa vanilla bossevima vidi se da si new player!
    ozbiljno? jesi ti probao lk 25 hc?
    da ima 3 mjeseca imam achi na loocka 11/12 icc25 a taj guild u kojem sam je najbolji na serveru i ima dva mjeseca da su ga downali sada ga farmaju i boostaju druge za golde a ja sam quitao jer nisam mogao radi osobnih problema i nisam ja rekao da je lich na 25 hc lagan je tezak fight i sve ali nemozes usporedivat vanillu s wotlkom to je isto kao da usporedujes nebo i zemlju
    Pa? Moj guild je prvi na serveru, i među top 50 već godinama, i ja na svom mageu imam light of dawn. I boli me briga što si linkao, svatko može linkat random likove s armorija.

    A hoćeš molim te, meni ovakom noobu, objasnit zašto ne mogu uspoređivat wotlk i vanillu?

    EDIT:

    = Citat = Izvorno postao Gu$ht3r
    a brate nisam ni moro igrat, vidim sto ljudi pisu, ti si igro Catu sate i sate preso cijeli content pa si ekvivalentan da govoris kakva ce ekspanzija bit?
    Pa da, u pravu si. Uopće ne trebaš igrat igre/pogledat filmove/poslušat bendove da imaš svoje mišljenje o njima. Možeš jednostvano poslušat šta drugi pričaju o tom, i onda copy pastat njihovo mišljenje. Čestitam, sada si službeno idiot.

    = Citat = Izvorno postao Gu$ht3r
    ti si igro Catu sate i sate preso cijeli content pa si ekvivalentanSda govoris kakva ce ekspanzija bit?
    jel mi možeš to objasnit, molim te? "ekvivalentan da govoris kakva ce ekspanzija bit"? ekvivalentan da govorim?

    Ali da. Imam više znanja o temi nego ti, ako si na to ciljao?

  9. #1029
    Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Nov 2010
    Lokacija
    Kraljevstvo Nebesko - Ravencrest
    Postova
    46

    Re: World of WarCraft: Cataclysm

    haha i sta sad da imas tu titulu light of dawn to na nasem serveru mozes kupit za 30k golda tako da a ne sjecam se da su se vanille titule mogle kupovati? ili po tvome da?
    I da si wowas kao sta se predstavljas mozes sam shvatiti da wotlk nemozes usporedivat s vanillom
    Svi pametni svatko tjera svoje
    Svi hrabri a mraka se boje


    http://eu.wowarmory.com/character-sheet ... razenaroba

  10. #1030
    Senior Member Nuke me please
    Datum registracije
    Nov 2010
    Postova
    276

    Re: World of WarCraft: Cataclysm

    = Citat = Izvorno postao sponzorusa
    haha i sta sad da imas tu titulu light of dawn to na nasem serveru mozes kupit za 30k golda tako da a ne sjecam se da su se vanille titule mogle kupovati? ili po tvome da?
    I da si wowas kao sta se predstavljas mozes sam shvatiti da wotlk nemozes usporedivat s vanillom
    30k golda? Na kojem ti to serveru igras? Mi prodajemo za 100k.

    = Citat = Izvorno postao sponzorusa
    I da si wowas kao sta se predstavljas mozes sam shvatiti da wotlk nemozes usporedivat s vanillom
    Pa već sam rekao da mi nije jasno zašto to ne bih mogao uspoređivati. Zato sam i tebe zamolio da mi objasniš svoju tvrdnju.

    Dakle, objasni mi zašto ne mogu.

  11. #1031
    Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Nov 2010
    Lokacija
    Kraljevstvo Nebesko - Ravencrest
    Postova
    46

    Re: World of WarCraft: Cataclysm

    vanilla je bila puno teza i zanimljivija od wotlk moje misljenje! drugo kako si mogao igrati catu vec? jel to falsi server ili beta? jer ja sam to oba dvoje proba trece nema! niko nezna kako ce jos cata bit
    Svi pametni svatko tjera svoje
    Svi hrabri a mraka se boje


    http://eu.wowarmory.com/character-sheet ... razenaroba

  12. #1032
    Senior Member Nuke me please
    Datum registracije
    Nov 2010
    Postova
    276

    Re: World of WarCraft: Cataclysm

    = Citat = Izvorno postao sponzorusa
    vanilla je bila puno teza i zanimljivija od wotlk moje misljenje!
    Bravo, ovo si fantastično objasnio.

    = Citat = Izvorno postao sponzorusa
    Sdrugo kako si mogao igrati catu vec? jel to falsi server ili beta? jer ja sam to oba dvoje proba trece nema! niko nezna kako ce jos cata bit
    igram na beti već nekoliko mjeseci. Znam kakva će igra bit kad izađe, zato što je sada 97% završena.

  13. #1033
    Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Nov 2010
    Lokacija
    Kraljevstvo Nebesko - Ravencrest
    Postova
    46

    Re: World of WarCraft: Cataclysm

    = Citat = Izvorno postao m4dsk33lZ
    = Citat = Izvorno postao sponzorusa
    vanilla je bila puno teza i zanimljivija od wotlk moje misljenje!
    Bravo, ovo si fantastično objasnio.

    = Citat = Izvorno postao sponzorusa
    Sdrugo kako si mogao igrati catu vec? jel to falsi server ili beta? jer ja sam to oba dvoje proba trece nema! niko nezna kako ce jos cata bit
    igram na beti već nekoliko mjeseci. Znam kakva će igra bit kad izađe, zato što je sada 97% završena.
    nemoze to nitko zna beta je beta original je original vidis i sam da svaki dan sve nesto mjenjaju
    Svi pametni svatko tjera svoje
    Svi hrabri a mraka se boje


    http://eu.wowarmory.com/character-sheet ... razenaroba

  14. #1034
    Senior Member Nuke me please
    Datum registracije
    Nov 2010
    Postova
    276

    Re: World of WarCraft: Cataclysm

    = Citat = Izvorno postao sponzorusa

    nemoze to nitko zna beta je beta original je original vidis i sam da svaki dan sve nesto mjenjaju
    da, ali je igra sad skoro pa završena. točnije, neće se više mijenjat puno do izlaska. probaj raidove u beti i onda mi reci jel su prelagani. nema šanse da će se to moć pugat.

  15. #1035
    Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Nov 2010
    Lokacija
    Kraljevstvo Nebesko - Ravencrest
    Postova
    46

    Re: World of WarCraft: Cataclysm

    = Citat = Izvorno postao m4dsk33lZ
    = Citat = Izvorno postao sponzorusa

    nemoze to nitko zna beta je beta original je original vidis i sam da svaki dan sve nesto mjenjaju
    da, ali je igra sad skoro pa završena. točnije, neće se više mijenjat puno do izlaska. probaj raidove u beti i onda mi reci jel su prelagani. nema šanse da će se to moć pugat.

    neznam koliko sam cua da su sve bosseve vec rjesili na ptr serverima a nadam se da nece bit puga
    Svi pametni svatko tjera svoje
    Svi hrabri a mraka se boje


    http://eu.wowarmory.com/character-sheet ... razenaroba

  16. #1036
    Senior Member Master Blaster Wizard's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Zemlja čudesa
    Postova
    4.918

    Re: World of WarCraft: Cataclysm

    Kolko gluposti se moze ode procitat u samo par sponzorusinih postova, dok citam imam osjecaj da lik nije nikad igrao wow, sam da ima nekog prijatelja koji igra a on gleda kako to radi, lk hc mu je prelagan al nema ga rijesenog, ti su mi najbolji . Mimiron i Yogg su mu najtezi fajtovi u igri, pretpostavljam da misli na Firefightera koji je pa u usporedbi s HLKom, Yoggom, Algalonom ipak niza klasa tezine, al Yogg + 0 je tu negdi s hlkom.

    Al kako ljudi mogu srati o Cati a nisu je nikad igrali, otidji u betu pitaj nekoga da ti posudi il nesto, il bar citaj mmo i gledaj filmice, jednostavno ocarava na svakom koraku. Ponovno iskoristavanje starog svijeta, promjena uzasno dosadnih lvling zona i questova. Odlicne nove zone, ni istance nove nisu lose, heroici su teski, raidove nisam isa, al gledajuci na sve ostalo, filmove, blue postove i oni bi trebali biti zahtjevniji nego Wotlkovi.

    Al sinko sta ti je u vanilli bilo dobro, to sto si mira farmat 5 sati dnevno 2 miseca da bi moga prismrdit raidanju, to sto balans nije ni postojao, sto si mora nac 40 ljudi za raidanje, sto je odma srezalo broj dobrih gildova na serveru na 2. Boss fightovi su bili ok, al de kad odes yogga, ma cili ulduar, lka, neznam kako ti mogu nedostajati stari bossevi. I sto se taktike tice bili su laksi, samo sve ostalo je bilo teze, i to nije bilo nimale dobro.

    Il ti mozda nedostaje PvP, farmanje titule mjesecima, onda neigrat 2 tjedna i izgubit je, to sto su titule imali oni koji su farmali a ne on koji imaju skill, ne kazem da je arena savrsena, zapravo je bezveze al isto bolje od toga, al sad ce uvest i rated bg tak da vanilla 0 bodova. Il mozda world PvP, treba biti iskren i priznati to nikad nije funkcioniralo kako je trebalo, svi bi mi volili da je blizzard napravio neko odlicno rijesenje al jbga nije, to je bia logican sljed stvari, pokusavali su nisu uspjeli, al sto je tu je.

    I nemoj protiv blizzarda kad dojde do pravljenja ekspanzija, niti jedna druga kompanija ne daje toliko vremena i rada u to, ne slusa toliko community, uzmaju velike pare, al mislim da se u usporedbi s drugima to moze bez problema opravdati. I shvati da community nije jedan igrac u ovom slucaju ti, sumnjam da ima neko s tvojim misljenjem, nego milijuni igraca, treba sve to izbalansirat. Ako imas neku pametnu ideju odi na forum objavi mozda se i drugima svidi, ako mislis wajnat bez razloga i argumenata odi spat.

    Sve u svemu sranje po cati bez ikakovog predznanja samo da se pravis pametan te nece daleko dovesti, iduci put ponesi i par argumenata, nije to lose imat kad se idjes svadjati s ljudima koji znaju puno vise od tebe.
    Well, as long as it's interesting.

  17. #1037
    Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Nov 2010
    Lokacija
    Kraljevstvo Nebesko - Ravencrest
    Postova
    46

    Re: World of WarCraft: Cataclysm

    = Citat = Izvorno postao Wizard
    Kolko gluposti se moze ode procitat u samo par sponzorusinih postova, dok citam imam osjecaj da lik nije nikad igrao wow, sam da ima nekog prijatelja koji igra a on gleda kako to radi, lk hc mu je prelagan al nema ga rijesenog, ti su mi najbolji . Mimiron i Yogg su mu najtezi fajtovi u igri, pretpostavljam da misli na Firefightera koji je pa u usporedbi s HLKom, Yoggom, Algalonom ipak niza klasa tezine, al Yogg + 0 je tu negdi s hlkom.

    Al kako ljudi mogu srati o Cati a nisu je nikad igrali, otidji u betu pitaj nekoga da ti posudi il nesto, il bar citaj mmo i gledaj filmice, jednostavno ocarava na svakom koraku. Ponovno iskoristavanje starog svijeta, promjena uzasno dosadnih lvling zona i questova. Odlicne nove zone, ni istance nove nisu lose, heroici su teski, raidove nisam isa, al gledajuci na sve ostalo, filmove, blue postove i oni bi trebali biti zahtjevniji nego Wotlkovi.

    Al sinko sta ti je u vanilli bilo dobro, to sto si mira farmat 5 sati dnevno 2 miseca da bi moga prismrdit raidanju, to sto balans nije ni postojao, sto si mora nac 40 ljudi za raidanje, sto je odma srezalo broj dobrih gildova na serveru na 2. Boss fightovi su bili ok, al de kad odes yogga, ma cili ulduar, lka, neznam kako ti mogu nedostajati stari bossevi. I sto se taktike tice bili su laksi, samo sve ostalo je bilo teze, i to nije bilo nimale dobro.

    Il ti mozda nedostaje PvP, farmanje titule mjesecima, onda neigrat 2 tjedna i izgubit je, to sto su titule imali oni koji su farmali a ne on koji imaju skill, ne kazem da je arena savrsena, zapravo je bezveze al isto bolje od toga, al sad ce uvest i rated bg tak da vanilla 0 bodova. Il mozda world PvP, treba biti iskren i priznati to nikad nije funkcioniralo kako je trebalo, svi bi mi volili da je blizzard napravio neko odlicno rijesenje al jbga nije, to je bia logican sljed stvari, pokusavali su nisu uspjeli, al sto je tu je.

    I nemoj protiv blizzarda kad dojde do pravljenja ekspanzija, niti jedna druga kompanija ne daje toliko vremena i rada u to, ne slusa toliko community, uzmaju velike pare, al mislim da se u usporedbi s drugima to moze bez problema opravdati. I shvati da community nije jedan igrac u ovom slucaju ti, sumnjam da ima neko s tvojim misljenjem, nego milijuni igraca, treba sve to izbalansirat. Ako imas neku pametnu ideju odi na forum objavi mozda se i drugima svidi, ako mislis wajnat bez razloga i argumenata odi spat.

    Sve u svemu sranje po cati bez ikakovog predznanja samo da se pravis pametan te nece daleko dovesti, iduci put ponesi i par argumenata, nije to lose imat kad se idjes svadjati s ljudima koji znaju puno vise od tebe.
    haha nisam reka da je lich na 25 hc lagan ali kazem nemozes usporedivat vanillu i wotlk!
    naravno da je bilo zanimljivije igrat mjesecima za nesto nego sada u mjesec dana sve nabavis svako ima jaki gs a i da si igrao vanillu nebi ovako mislio btw neda mi se vise ode svadat i jos smo slobodna drzava da mozemo iznjeti svoje misljenje ili nismo? pozdrav
    Svi pametni svatko tjera svoje
    Svi hrabri a mraka se boje


    http://eu.wowarmory.com/character-sheet ... razenaroba

  18. #1038
    Senior Member Nuke me please
    Datum registracije
    Nov 2010
    Postova
    276

    Re: World of WarCraft: Cataclysm

    = Citat = Izvorno postao sponzorusa
    = Citat = Izvorno postao m4dsk33lZ
    = Citat = Izvorno postao sponzorusa

    nemoze to nitko zna beta je beta original je original vidis i sam da svaki dan sve nesto mjenjaju
    da, ali je igra sad skoro pa završena. točnije, neće se više mijenjat puno do izlaska. probaj raidove u beti i onda mi reci jel su prelagani. nema šanse da će se to moć pugat.

    neznam koliko sam cua da su sve bosseve vec rjesili na ptr serverima a nadam se da nece bit puga
    otkad se na ptr serverima moze raidat cataclysm content?

    opet ponavljam, nemoj pričat o nečemu što nisi igrao. ja sam prošao raidove, i većinu encountera će bit nemoguće pugat, barem dok se content ne outgeara.

    EDIT:

    Wizard ti je sve lijepo rekao, a ti i dalje nisi ništa shvatio i odgovorio si kao kreten. gg.

  19. #1039
    Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Nov 2010
    Lokacija
    Kraljevstvo Nebesko - Ravencrest
    Postova
    46

    Re: World of WarCraft: Cataclysm

    tako je bilo i za wotlk nitko nezna kakav ce cata mozemo mi pricati sta hocemo
    Svi pametni svatko tjera svoje
    Svi hrabri a mraka se boje


    http://eu.wowarmory.com/character-sheet ... razenaroba

  20. #1040
    Senior Member Master Blaster Wizard's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Zemlja čudesa
    Postova
    4.918

    Re: World of WarCraft: Cataclysm

    = Citat = Izvorno postao sponzorusa
    haha nisam reka da je lich na 25 hc lagan ali kazem nemozes usporedivat vanillu i wotlk!
    naravno da je bilo zanimljivije igrat mjesecima za nesto nego sada u mjesec dana sve nabavis svako ima jaki gs a i da si igrao vanillu nebi ovako mislio btw neda mi se vise ode svadatSi jos smo slobodna drzava da mozemo iznjeti svoje misljenje ili nismo? pozdrav
    Napokon si shvatia da nemas ode sta traziti s takim stavom, odi i nevracaj se .

    Igram wow od 5 miseca 2005 godine, sto bi reklo da san igra vanilu, nisan bia hc, nisan ima vremena ni volje za to.

    Farmanje titule 10 sati dnevno 3 miseca je vrhunska zabava, pogotovo ako si neka slabija klasa, il hiler, uf kako je to bilo dobro. Zasto nije iopet tako.

    = Citat = Izvorno postao sponzorusa
    tako je bilo i za wotlk nitko nezna kakav ce cata mozemo mi pricati sta hocemo
    Kako nemos shvatit da znamo, da je beta skoro do kraja gotova, 99% je kako ce biti i kad izadje, skoro sve se zna, i zato i imamo ovi pokusaj, nazalost neuspjesni da ti objasnimo.

    Ali moram priznat nece mi tesko past ako odustanes od wowa, sto manje takih ljudi to bolje.
    Well, as long as it's interesting.

  21. #1041
    Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Nov 2010
    Lokacija
    Kraljevstvo Nebesko - Ravencrest
    Postova
    46

    Re: World of WarCraft: Cataclysm

    = Citat = Izvorno postao Wizard
    = Citat = Izvorno postao sponzorusa
    haha nisam reka da je lich na 25 hc lagan ali kazem nemozes usporedivat vanillu i wotlk!
    naravno da je bilo zanimljivije igrat mjesecima za nesto nego sada u mjesec dana sve nabavis svako ima jaki gs a i da si igrao vanillu nebi ovako mislio btw neda mi se vise ode svadatSi jos smo slobodna drzava da mozemo iznjeti svoje misljenje ili nismo? pozdrav
    Napokon si shvatia da nemas ode sta traziti s takim stavom, odi i nevracaj se .

    Igram wow od 5 miseca 2005 godine, sto bi reklo da san igra vanilu, nisan bia hc, nisan ima vremena ni volje za to.

    Farmanje titule 10 sati dnevno 3 miseca je vrhunska zabava, pogotovo ako si neka slabija klasa, il hiler, uf kako je to bilo dobro. Zasto nije iopet tako.

    = Citat = Izvorno postao sponzorusa
    tako je bilo i za wotlk nitko nezna kakav ce cata mozemo mi pricati sta hocemo
    Kako nemos shvatit da znamo, da je beta skoro do kraja gotova, 99% je kako ce biti i kad izadje, skoro sve se zna, i zato i imamo ovi pokusaj, nazalost neuspjesni da ti objasnimo.

    Ali moram priznat nece mi tesko past ako odustanes od wowa, sto manje takih ljudi to bolje.
    hahaha sta ti je sad zanimljivije imas jak gear dode ti neko djete i hvali ti se s boljim gearom?ili imas ks titulu sad si uzivljen a svi je okolo imaju shvati da sve titule mozes kupiti iz icca. vanillu nisi igra 100% tako da nemoj meni pricati kakva je vanilla ovo vise nije gust igrat kao u vanilli
    Svi pametni svatko tjera svoje
    Svi hrabri a mraka se boje


    http://eu.wowarmory.com/character-sheet ... razenaroba

  22. #1042
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jun 2009
    Postova
    1.030

    Re: World of WarCraft: Cataclysm

    cata ce bit odlicna ekspanzija ako stanje ostane kako je sada ( valjda se smijem ovako izrazit mada nisam igro betu madskiilz??), samo da se ne desi da nakon nekog vremena jedan patch promijeni stvari za 180

  23. #1043
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Nov 2007
    Lokacija
    t(-.-t)
    Postova
    957

    Re: World of WarCraft: Cataclysm

    Rekao si wizardu da nije igrao vanillu? /double facepalm
    Ja ga ne znam ali pratim ovaj topic od kada je napravljen i mogu ti reći da je lik bio aktivan dok ti nisi znao razliku između pelena i kahlice za drekec. /sad sam out

  24. #1044
    Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Nov 2010
    Lokacija
    Kraljevstvo Nebesko - Ravencrest
    Postova
    46

    Re: World of WarCraft: Cataclysm

    da je igrao nebi ovako bljuvao vanillu jer neznam bas old playere da tako nesto govore drugo svatko ima svoja misljenja neda mi se svadati i pametovati ovdje jer mi to nije cilj ali to je problem u nas balkanaca nije ni cudo sta nasi guildovi ne uspijevaju u wowu!
    Svi pametni svatko tjera svoje
    Svi hrabri a mraka se boje


    http://eu.wowarmory.com/character-sheet ... razenaroba

  25. #1045
    Senior Member Master Blaster Wizard's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Zemlja čudesa
    Postova
    4.918

    Re: World of WarCraft: Cataclysm

    Iopet da mu se neda svadjati i pametovati al nis .

    Mislim da godine nisu vazne kod uspjeha u wowu, neki od najbolje igraca koje sam upozna nisu punoljetni, a dosta sto ih znam su poceli s 15-16 godina, i to im nije minus sigurno. Wow nije igra za 12k ljudi nego za 12 mil, sada svi mogu osjetiti car borbe s svim bossevima, dok to prije je mozda moglo 10% u vanilli 0,1%. Al nemogu svi imati najjace titule, i te se titule cjene, vise nego se cjenia HWL recimo, jer znaci da ljudi imaju skilla i da su rijesili tezak fajt, ili server first jos vise, a ne da nemaju nista drugo raditi u zivotu pa farmaju po cili dan i dobiju titule.

    Ja imam odlicna sjecanja za vanillu, lipo mi je bilo tada, trud za svaki item, svako postignuce je bilo ogromno, ali sve je trazilo previse vremena. Kasnije je to postalo bolje i bolje, ja sam dugo tugova za vanillom onda san malo odlucia da se sjetim kako je tada bilo, jer covjek tezi da izgubi losa sjecanja, zato ti je sve bajno, kad se sjetim da je svaka klasa prakticki imala samo 1 spec za igrat, jer drugi nisu bili prihvatiljivi za raidanje. Da balans klasa nije ni postojao, a jos raid od 40 ljudi di se nezna ko pije ko placa, di uvik neko slacka, neko sere, uvik su bili neki problemi. Sada je lakse sastavit, al simetrija raida je puno vaznija, balans je bolji, ni savrsen al bolji. I tako ta vanilla je bila odlicna, ali wow se je samo nastavia razvijat, cata je sljedeci stupanj i jedva cekam da dojde, jer mislim da ce zadovoljiti sve, vise i od wotlka.

    Pogledaj i ti malo vanillu, kako je to izgledalo, rotacije, talente, bosseve, raidove, pa mozda ti pomogne da shvatis da je ovo bolje. Sve u svemu imala je vanilla neku svoju car, lipo je to bilo vrijeme, al prosao joj je rok i morao se wow razviti da bude igra za sve igrace i to je uspio a da nije izgubio ono da se hc djele od casual, a u cati ce to biti jos i bolje.
    Well, as long as it's interesting.

  26. #1046
    Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Nov 2010
    Lokacija
    Kraljevstvo Nebesko - Ravencrest
    Postova
    46

    Re: World of WarCraft: Cataclysm

    ee ovo si opisa vrhunski ma znam ali jednostavno wotlk mi nie sjela expanzija tbc mi je donekle bia odlican al ovaj wotlk je sve postalo lakse prvo ovo faction change prije je bilo 50/50 horde i aliance ili tako nesto a sada ne ili je horde ili aliance vise znam da vecinom horda vlada na serverima. Ja se nadam da ce cata biti bolja ne kao wotlk i u nadi s ekipom da ce i doci dan kada ce biti serveri za vanillu ili tbc. to bi bilo sve od mene .)
    Svi pametni svatko tjera svoje
    Svi hrabri a mraka se boje


    http://eu.wowarmory.com/character-sheet ... razenaroba

  27. #1047
    Senior Member My way or the highway Kostolomac's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    7.152

    Re: World of WarCraft: Cataclysm

    @Wizard, m4dsk33lZ
    svaka vam čast što vam se uopće da konstruktivno raspravljat s ovim tipom
    Spam spam, flame flame, that's the way of PcPlay!
    Ryzen 5 3600X # Liquid Freezer II 360 # Asus Prime X370-Pro # 16GB DDR4 # MSI RTX2070S Ventus OC # Adata SX8200 Pro 1TB
    & Samsung 860 EVO 500GB # Corsair RM650 # Lenovo Y27q-20 IPS 165Hz

  28. #1048
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Nov 2009
    Lokacija
    Osijek.Najblizi komp mom krevetu...
    Postova
    138

    Re: World of WarCraft: Cataclysm

    Decki jel primaju u algoritmu preko kartice dda se plati?
    Dont live in game,Live in Reality

  29. #1049
    Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Nov 2010
    Lokacija
    Kraljevstvo Nebesko - Ravencrest
    Postova
    46

    Re: World of WarCraft: Cataclysm

    u nas u Splitu imaju ja sve s karticom placam
    Svi pametni svatko tjera svoje
    Svi hrabri a mraka se boje


    http://eu.wowarmory.com/character-sheet ... razenaroba

  30. #1050
    Senior Member You have been warned flander's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Ispod hrasta,zarađujem plaću
    Postova
    15.767

    Re: World of WarCraft: Cataclysm

    = Citat = Izvorno postao Shadow031
    Decki jel primaju u algoritmu preko kartice dda se plati?

    reci mi jedan dućan koji danas ne prima kartice

Slične teme

  1. World of WarCraft: Mists of Pandaria
    By Arbiter of Change in forum World Of Warcraft
    Odgovora: 232
    Posljednji post: 20-12-2013, 21:36
  2. World of Warcraft: Cataclysm izlazi 7. prosinca
    By IgGy in forum Komentari vijesti PCPlay.hr i PlayZone.hr
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 07-10-2010, 17:58

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •