Stranica 40 od 48 PrvaPrva ... 303839404142 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1.171 do 1.200 od 1432

Tema: Borilački sportovi

  1. #1171
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: Borilački sportovi

    Impresivna karijera.
    Mislim, iskreno ne bih mu znao pobrojat sve mečeve, ali onoliko koliko sam gledao svih ovih godina impresivan je borac.

  2. #1172
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: Borilački sportovi

    http://tmi.kotaku.com/bidding-farewe...ium=Socialflow

    Sve mečeve koji stoje uz članak sam gledao na TV-u uživo. Od Fujite pa nadalje.

  3. #1173
    Senior Member My way or the highway Kostolomac's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    7.152

    Re: Borilački sportovi

    Spam spam, flame flame, that's the way of PcPlay!
    Ryzen 5 3600X # Liquid Freezer II 360 # Asus Prime X370-Pro # 16GB DDR4 # MSI RTX2070S Ventus OC # Adata SX8200 Pro 1TB
    & Samsung 860 EVO 500GB # Corsair RM650 # Lenovo Y27q-20 IPS 165Hz

  4. #1174

    Re: Borilački sportovi

    Izgleda da je UFC suspendirao Mirka zbog dopinga Užas,
    http://www.fightsite.hr/vijesti-iz-r...a-doping-testu


  5. #1175

  6. #1176
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    zagreb
    Postova
    4.337

    Re: Borilački sportovi

    nije ga suspendirao ufc nego usada. a nista čudno, išao je ubrzati oporavak ramena, malo se napucao, ali su ga sjebali usadovci s novom politikom sad sve ima smisla

  7. #1177

    Re: Borilački sportovi

    Pa valjda taj doktor nije kupio diplomu ako se bavi sportskim ozljedama, i valjda zna koji kokteli su dozvoljeni a koji ostaju u tijelu dovoljno dugo i zabranjeni su. Sve u svemu podlo od Mirka da je objavio mirovinu kada je saznao da će biti suspendiran. Nisam naivan i ne mislim da je kroz karjeru on jedini prolazio bez dopinga ali sam mislio da je jedan od pametnijih koji to zna odlično tempirati. Izgleda da ga samo nisu dovoljno dobro testirali...ali nije to toliko bitno koliko mi smeta ovaj njegov odlazak u mirovinu na ovakav način. Šteta, velika mrlja.


  8. #1178
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    zagreb
    Postova
    4.337

    Re: Borilački sportovi

    Ma pametan je on. Samo je USADA uvela nove tehnike i politiku anti dopinga i mirko je prva žrtva tog sistema

  9. #1179
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: Borilački sportovi

    Haha, pa koga boli kurac sada? Prebio je gro ekipe i zaradio brdo love.

  10. #1180

    Re: Borilački sportovi

    Po novim informacijama priznao je uzimanje hormon rasta. Pravda se ozljedom ramena. Jasno je i laiku da se tragovi povišene doze tog hormona lako otkriju. Znači ako si povrijeđen i drugi lijekovi ne pomažu otkažeš borbu. Znao je da UFC-u više nema šale sa time. Sad je ušao u kolo sa varalicama poput Sonnena i ostalih . Zaradio je paru ali ako mu je stalo do čistog obraza upravo ga je izgubio.


  11. #1181
    Senior Member My way or the highway Kostolomac's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    7.152

    Re: Borilački sportovi

    Kopi-pejst sa Mirkovog fejsa:
    Evo prvi dan mirovine i odmah problemi.prvi sam valjda borac kojeg su suspendirali nakon odlaska u mirovinu.valjda im je dobro doslo da na nekom poznatom vjezbaju strogocu.evo o cemu se zapravo radi.ufc je potpisao ugovor sa usadom,americkom antidopinskom agencijom koja ce provoditi i koja od nedavno i provodi testiranja boraca.morao sam ispuniti upitnik kao i svi borci i specificirati gdje sam i kada tokom priprema radi dolaska njihovih ljudi na testiranje.kad su poceli problemi sa ramenom,obzirom da klasicne metode poput leda i masaza nisu pomagale,presao sam na krvne plazme koju sam dobijao direktno u rame a uz to sam uzeo malu kolicinu hormona rasta radi brzeg zacjeljivanja.hormon rasta je na listi zabranjenih supstanci i to sam znao,ali nije bilo drugog nacina da spasim rame,barem sam tako mislio.u kombinaciji sa krvnom plazmom.nazalost jedini lijek za rame je visetjedna pauza i mirovanje,ali ocajnik se i za slamku hvata.nakon 6 dana plazmi i hormona dosli su me testirati,uredno sam dao uzorak krvi i urina i odmah sam obavijestio ufc o testiranju i da sam radi sanacije ramena uzeo malu kolicinu hormona rasta ,jer nista drugo ne pomaze a zelio sam odraditi borbu pod svaku cijenu.jer ako budem morao otkazati borbu radi ramena znao sam da je to kraj,jer je vec proslo 8 mjeseci od zadnje borbe a ja u ovim godinama cekati nemogu 5,6 mjeseci do iduce borbe.niti su nalazi testiranja gotovi,niti sam siguran da ce ista naci jer sam to uzeo svega nekoliko dana samo da spasim borbu i rame,oni su nekakvu suspenziju odrezali i to samo zato jer sam im sam rekao o cemu je rijec a koja nema nikakvog smisla jer sam se povukao i to radi ozljeda po cijelom tijelu,a kruna je bila ozljeda ramena.glupo je uopce spominjati da taj hormon samo tijelo luci i da se neka povisena razina moze detektirati do 10 ak dana i da bi na borbi bio cist.i niti mi to poboljsava performanse u bilo kojem obliku,kao sto to rade testesteron,i razni steriodi i anabolici ali takva su pravila.jos u petak sam molio da ne otkazuju borbu i da zelim nastupiti,nakon toliko muke i truda tokom priprema.i da cu otici na saslusanje u agenciju i reci o cemu se radi.i neka provedu testiranja uoci i nakon borbe i sve ce biti ok,5 puta sam do sada samo u ufc-u testiran,zadnji puta prije i nakon zadnje borbe sa gonzagom.i naravno da je uvijek sve bilo ok.subotnji trening mi je bio zadnji u ovim pripremama i tu je rame otislo do kraja,magnet ponovljeni u ponedjeljak pokazao rupture misica,ostecenje tetive i puno rame tekucine.i tu sam prelomio,i tu vece doneo odluku da nemam snage vise boriti se sa ozljedama.i objavio prekid karijere.i to je to.a ovo prozivanje i suspenzije stvarno nemaju smisla.iako moram reci da razumijem ufc i da se zele ograditi.sad ce ispasti da sam uzimao nedozvoljena sredstva tj.doping a to veze sa vezom nema.al sta je tu je,nedo bog veceg zla.
    Spam spam, flame flame, that's the way of PcPlay!
    Ryzen 5 3600X # Liquid Freezer II 360 # Asus Prime X370-Pro # 16GB DDR4 # MSI RTX2070S Ventus OC # Adata SX8200 Pro 1TB
    & Samsung 860 EVO 500GB # Corsair RM650 # Lenovo Y27q-20 IPS 165Hz

  12. #1182

    Re: Borilački sportovi

    LOL. Zašto nije prvo pitao UFC i agenciju može li to napraviti i tražiti dozvolu nego APP metodom


  13. #1183
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: Borilački sportovi

    = Citat = Izvorno postao dugi Pregledaj post
    Po novim informacijama priznao je uzimanje hormon rasta. Pravda se ozljedom ramena. Jasno je i laiku da se tragovi povišene doze tog hormona lako otkriju. Znači ako si povrijeđen i drugi lijekovi ne pomažu otkažeš borbu. Znao je da UFC-u više nema šale sa time. Sad je ušao u kolo sa varalicama poput Sonnena i ostalih . Zaradio je paru ali ako mu je stalo do čistog obraza upravo ga je izgubio.
    Mirko je koristio kapljicu, a Sonnen ima celjust do poda. Neusporedivo.

  14. #1184
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    zagreb
    Postova
    4.337

    Re: Borilački sportovi

    nema dozvole za hgh to je čisti PED i strogo je zabranjen

    vedro - daj molim te od kud ti znaš koliko je koristio? borio se u japanu di su PED-ovi bili kao dobar dan, cijelo vrijeme je trenkao u hrv di mu nisu mogli doci na vrata i testirati ga sve do 1. srpnja ove godine kad je USADA počela i izvan usa ici borcima doma na vrata... nije se očistio i voila. klasična priča roidabusera. Pa prije par dana je izjavio kako je zaliječio sve ozljede, spreman je 100% i da jedva čeka borbu. Sad odjednom mijenja ploču i nije mogao uopce normalno trenirati, išao je na tretmane bla bla bla, bullshit. Isto govno drugo pakovanje.

  15. #1185
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: Borilački sportovi

    A jbg, tak i moj frend jebeno vjeruje da je lik na steroidima. Nonstop komentiramo i zajebavamo se , al kaj ćeš. Najgore bi bilo sad pljuvati i srati po njemu i svemu i to, a dok god je skidao glave highkickovima bio je bog. Šta ja znam, jbg takva je ljudska priroda

  16. #1186
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: Borilački sportovi

    I uopće ne želim nikakve vijesti o tome čitat. Mogu samo općenito raspravljat. Bilo mi je gušt gledat i navijat i zbog toga sam zadovoljan.

  17. #1187
    Senior Member My way or the highway Kostolomac's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    7.152

    Re: Borilački sportovi

    http://mmajunkie.com/2015/10/ufc-rei...hamp-jon-jones

    Mirko barem ne gazi trudnice okolo našikan kokainom.
    Spam spam, flame flame, that's the way of PcPlay!
    Ryzen 5 3600X # Liquid Freezer II 360 # Asus Prime X370-Pro # 16GB DDR4 # MSI RTX2070S Ventus OC # Adata SX8200 Pro 1TB
    & Samsung 860 EVO 500GB # Corsair RM650 # Lenovo Y27q-20 IPS 165Hz

  18. #1188
    Senior Member My way or the highway Hexfire's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2011
    Lokacija
    Konjščina
    Postova
    7.552

    Re: Borilački sportovi

    Uopće ju nije jako pregazio

  19. #1189
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: Borilački sportovi

    hahahaha!
    Sa Crocopom u krevetu. . "U raljama dopinga"
    https://www.facebook.com/MirkoCroCopOfficial/

  20. #1190
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    zagreb
    Postova
    4.337

    Re: Borilački sportovi

    Ovaj drviš je nevjerojatno glupa osoba

    da kažem i svoje mišljenje. hgh je super stvar. Realno taj hormon rasta bi trebalo prodavati u ljekarnama jer zbilja pomaže masovno ljudskome tijelu, a nuspojava skoro da i nema ili su mizerne. Naravno ako se koristi onaj vrhunski, ali on i košta. U medicini je hgh nazvan eliksirom mladosti, znatno uvecava kvalitetu života. Nije onaj klasišni anabolik da se nabildaš ko svinja i polude ti svi hormoni u tijelu. Pa jedan Lionel Messi je odrastao na hormonskoj terpaiji hgh-om jer je bio slabašan i midget.

    Svi borci i sportaši, a čak i obično ljudi pri zaliječivanju ozljeda koriste hgh. Meni osobno je žao što nisam ga isto koristio pri lomovima laktova, jer sad cu cijeloga života imati lagani hendikep u čašicama i osjecati bolove kad preforsiram ruku.

    Razlog zašto hejtam mirka je taj što je licemjer. Stalno je pljuvao i kudio druge borce koji bi pali na dopingu, čak i ove koji bi na marihuanu pali, a on sam je bio isti kao i oni. Jebeni hipokrit. Sad je uhvacen s prstima u pekmezu i tvrdi da nije upoznat s tim HGHom itd itd. Bullshit. Realno nemoguce je imati ovakvu karijeru do 40godine na tako visokom nivou i s toliko ozljeda i operacija. Pa ja osobno sam trenirao borilačke sportove od 10godine. S 18 sam počeo mma i trenirao ga dobrih 5-6 godina i jednostavno od svih silnih sitnih ozljeda osjetim kako tijelo pati i ne može dalje. A di nebi patilo tijelo jednog mirka koji vec 20 i kusur godina trenira dvaput dnevno i udara se sa stokilašima. To je nemoguce bez pomocnih sredstava.

    Eto da imam viška 5 hiljada eura zaliječio bi si sve ozljede u tijelu i bio bi kao nov .

  21. #1191

    Re: Borilački sportovi

    Fora je kad Mirko "objašnjava" kako je hormon rasta čisto OK jer ga i tako proizvodi svaki zdrav organizam, ali testosteron je kao opaki doping .


  22. #1192

    Re: Borilački sportovi

    Kako dobar kraj noćašnjeg eventa. Bolje nije moglo. Dana skoro plakao na pres konferenciji


  23. #1193
    Senior Member My way or the highway Hexfire's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2011
    Lokacija
    Konjščina
    Postova
    7.552

    Re: Borilački sportovi

    Naravno da je plakao kad im je sad Holy zeznula hrpu planova . A i napokon se vidjelo koliko Rondi ustvari fali da bi bila kompletan borac. Sve u svemu dobar event sa savršenim krajem.

  24. #1194

    Re: Borilački sportovi

    Pitanje je kada će se i da li će Ronda vratiti. Navodno je nakon borbe odmah išla na operaciju vilice koja je smrskana, tj. prelomljena na tri mjesta. Navodno će dva mjeseca imati nepokretnu vilicu, koma.


  25. #1195
    Senior Member My way or the highway Hexfire's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2011
    Lokacija
    Konjščina
    Postova
    7.552

    Re: Borilački sportovi

    Pa UFC 200 je tek u šestom mjesecu. Lako moguće da će do onda Holm "staviti na led" da mogu i taj rematch dodati uz DC vs Jones 2.

    Za mjesec dana je UFC 194, main card izgleda kao nešto najbolje ikad pa je skoro sigurno da će se netko ozlijediti .

  26. #1196
    Senior Member My way or the highway Kostolomac's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    7.152

    Re: Borilački sportovi

    Holm je totalno deklasirala Rondu. Svaka čast. Ali bila mi je Ronda nekako čudna na weigh insima. Nepotrebno agresivna.
    Spam spam, flame flame, that's the way of PcPlay!
    Ryzen 5 3600X # Liquid Freezer II 360 # Asus Prime X370-Pro # 16GB DDR4 # MSI RTX2070S Ventus OC # Adata SX8200 Pro 1TB
    & Samsung 860 EVO 500GB # Corsair RM650 # Lenovo Y27q-20 IPS 165Hz

  27. #1197

    Re: Borilački sportovi

    Ne da je deklasirala nego je ovo bila borba profesionalca i amatera. Npr. ona eskivaža od Holm kad je Ronda propala i završila na mreži, lol.


  28. #1198
    Senior Member My way or the highway Hexfire's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2011
    Lokacija
    Konjščina
    Postova
    7.552

    Re: Borilački sportovi

    Taj detalj je baš bila kulminacija njene nemoći. Svim silama se sad nastoje pronaći opravdanja za Hrondu, od pogrešne taktike (neki su uvjereni da bi lako dobila da je koristila judo lol), do nekakvog sukoba njene stare i trenera (iako da, ako ti borac popije u jednoj rundi više batina nego u prošlih 10 borbi i izgleda skroz nemoćno, a i mu veliš da je sve savršeno i neka tako nastavi, jebeno si loš trener), pa kao ogroman pritisak na njoj bla bla bla. A jedina istina je baš ovo što veliš, u standap-u je Ronda za Holm baš početnik koliko god su svi bili "šokirani" njenim napretkom u tom segmentu. Mislim da rematch teško može biti drugačiji jer em je Holly veća em ima briljantan footwork i TD defence. Štoviše, jedini pravi takedown u fajtu je napravila Holly. Mislim da je Ronda tad skroz pukla.

  29. #1199

  30. #1200
    Senior Member Master Blaster hacker's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    4.054

    Re: Borilački sportovi

    Meni je zanimljivo kako svi ljudi padaju na dopingu taman pred kraj karijere, kao prije se ništa nije znalo.

Slične teme

  1. Odgovora: 9
    Posljednji post: 10-02-2009, 21:44
  2. Borilački sportovi
    By fan in forum Alt-F4
    Odgovora: 43
    Posljednji post: 09-01-2007, 14:22

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •