Stranica 4 od 48 PrvaPrva ... 2345614 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 91 do 120 od 1432

Tema: Borilački sportovi

  1. #91
    Senior Member My way or the highway Kostolomac's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    7.152

    Re: Borilački sportovi

    Uf, baš sam pogledao kako je Silva pobijedio Sonnena, i ponovno obranio naslov. Odlična borba, Sonnen je izgledao nadmoćniji,
    stalno je bio nad Silvom, ali na kraju svake runde je bio sve krvaviji i krvaviji
    A onda ga je Silva u zadnjoj rundi dobro zafrknuo i sredio ga triangle chokeom.
    Ma nebi ga pobijedio da nije odradio onaj trening sa Seagalom

    Uglavnom, evo link za one koje zanima:
    http://gol.hr/clanak/rubrika/ufc/nevjer ... silve.html
    Spam spam, flame flame, that's the way of PcPlay!
    Ryzen 5 3600X # Liquid Freezer II 360 # Asus Prime X370-Pro # 16GB DDR4 # MSI RTX2070S Ventus OC # Adata SX8200 Pro 1TB
    & Samsung 860 EVO 500GB # Corsair RM650 # Lenovo Y27q-20 IPS 165Hz

  2. #92
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Mar 2009
    Lokacija
    Under your bed
    Postova
    1.318

    Re: Borilački sportovi

    Ja na jen počinjem ići na tekwando
    "Dem white boyz be comin' over da sea!"-Indian chieftain

  3. #93
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    zagreb
    Postova
    4.337

    Re: Borilački sportovi

    = Citat = Izvorno postao Kostolomac
    Uf, baš sam pogledao kako je Silva pobijedio Sonnena, i ponovno obranio naslov. Odlična borba, Sonnen je izgledao nadmoćniji,
    stalno je bio nad Silvom, ali na kraju svake runde je bio sve krvaviji i krvaviji
    A onda ga je Silva u zadnjoj rundi dobro zafrknuo i sredio ga triangle chokeom.
    Ma nebi ga pobijedio da nije odradio onaj trening sa Seagalom

    Uglavnom, evo link za one koje zanima:
    http://gol.hr/clanak/rubrika/ufc/nevjer ... silve.html

    nije ga završio triangle chokeom nego polugom

    crazysmurf- jesi razmisljao o nekom malo atraktivnije borilackom sportu? tipa grappling, muay thai ili mma?

  4. #94
    Banner No Mercy
    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    Archbishop Lazarus' lair
    Postova
    5.316

    Re: Borilački sportovi

    Što fali taek won dou?
    Ja mislim da izgleda vrlo impresivno :/

  5. #95

    Re: Borilački sportovi

    Rađe bih da me netko tae kwon doom nokautira nego muay thaijem.
    Mnogo rađe.

  6. #96
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Mar 2009
    Lokacija
    Under your bed
    Postova
    1.318

    Re: Borilački sportovi

    da i prijatelj mi trenira tae kwan dou i zna some pretty mean moves
    "Dem white boyz be comin' over da sea!"-Indian chieftain

  7. #97
    Banner No Mercy
    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    Archbishop Lazarus' lair
    Postova
    5.316

    Re: Borilački sportovi

    = Citat = Izvorno postao Nodakim
    Rađe bih da me netko tae kwon doom nokautira nego muay thaijem.
    Mnogo rađe.
    Da, muay thai je zakon, ali nema ti tolike veze koji je borilački sport naspram kako ćeš ga radit.
    Predan taekwondoac će lako pobjediti muay thaijevca i obrnuto.

    Also, neat:


  8. #98
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jan 2010
    Postova
    1.799

    Re: Borilački sportovi

    E2PE0GT6oNo


    Ovo ne bi volio doziviti. Udarce nogama brzinom jednog MG42

  9. #99
    Senior Member Master Blaster GDra's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2008
    Lokacija
    Vvardenfell
    Postova
    4.623

    Re: Borilački sportovi

    Počinjem trenirati judo.
    "Snow falls. Why worry where it goes. M'aiq thinks the snowflakes are pretty."

  10. #100

    Re: Borilački sportovi

    Nisam gledala videje, al' ajd, da se priključim Trenirala Aikido prije par godina ali tempom ne-početnika, u sred ljeta tako da mi se život zgadio (zbog majstora, ne vještine), kasnije prešla na tai-chi...koji nije borilačka al' je genijalna stvar. I to sam, doduše, prestala ali pomoglo je.
    Najbolji anger managment tretmani, poslije metal koncerata i još nečega.

    "They don't think it be like it is, but it do." Oscar Gamble

  11. #101

    Re: Borilački sportovi

    Tai Chi boguje, jeste da izgleda sporo i glupo, al mogu ti likovi dosta sranja napraviti.
    = Citat = Izvorno postao Kid A
    Bar si ti svake nedelje ne fiksas mozak najgorim smecem otkako je civilizacije

  12. #102
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Mar 2009
    Lokacija
    Under your bed
    Postova
    1.318

    Re: Borilački sportovi

    Trrebamo se mi forumaši borci svi nać i napravit jedan death mach da vidimo ciji je stil bolji
    "Dem white boyz be comin' over da sea!"-Indian chieftain

  13. #103

    Re: Borilački sportovi

    = Citat = Izvorno postao Mirko L
    = Citat = Izvorno postao Nodakim
    Rađe bih da me netko tae kwon doom nokautira nego muay thaijem.
    Mnogo rađe.
    Da, muay thai je zakon, ali nema ti tolike veze koji je borilački sport naspram kako ćeš ga radit.
    Predan taekwondoac će lako pobjediti muay thaijevca i obrnuto.

    Also, neat:

    [youtube]PqYCNSH-Wjo[youtube]

    Čisti show-off video,previše pokreta i vremena ima.

  14. #104
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Apr 2008
    Postova
    327

    Re: Borilački sportovi

    najbolje: chess boxing ... Kombinacija uma i snage

    kK5TQSKmS3o

  15. #105
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    zagreb
    Postova
    4.337

    Re: Borilački sportovi

    = Citat = Izvorno postao Nodakim
    Rađe bih da me netko tae kwon doom nokautira nego muay thaijem.
    Mnogo rađe.
    KO je KO, tak svejedno kojom se vještinom baviš...

    ostali - u smislu atraktivnije, mislio sam zastupljenijem i kompletnijem sportu na našim prostorima, tkd je siromašan konkurencijom u hrvatskoj i natjecanja su za k*rac i dosadno je to sve vezano uz tkd, karate, judo

  16. #106
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Sep 2009
    Lokacija
    Ploče
    Postova
    627

    Re: Borilački sportovi

    Trenira li tko judo? Kakva su vam iskustva? Može li tko reći koji su najbolji dojoi u Zagrebu, Rijeci i Zadru (pošto ih ima više)?
    Humans were never meant to bring each other happiness. From the moment we are thrown into this world, we bring each other nothing but pain and misery. ---Psycho Mantis
    last.fm profil Playfire profil

  17. #107
    Senior Member Master Blaster GDra's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2008
    Lokacija
    Vvardenfell
    Postova
    4.623

    Re: Borilački sportovi

    U Zagrebu je najbolji Mladost, ostalo ne znam.
    "Snow falls. Why worry where it goes. M'aiq thinks the snowflakes are pretty."

  18. #108
    Senior Member Nuke me please
    Datum registracije
    Mar 2010
    Postova
    247

    Re: Borilački sportovi

    = Citat = Izvorno postao zerica
    Ali od Hrvanja nemaš nikakve koristi u stvarnome svijetu jer je napravljen čisto za 1 on 1 situacije u kojima nemaš nikakav hendikep...
    hoho majstore,hrvaca bolje nokautiraj isprve inace ces imati polomljenu koju koscicu,ne treniram hrvanje niti sam se tukao s nekim ko trenira,ali poznajem dovoljno ljudi koji se tim bave da znam kolko je to jeben sport.

  19. #109
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Complex
    Postova
    9.283

    Re: Borilački sportovi

    Trenirao sam punih 10 godina karate s svjetskim prvakom, ovisno o vrsti karatea, ja sam trenirao karate mješavine tea kwan doa, kung-fua i još nekih sitnica, možeš dosta stvari naučiti u današnjim pogledima kao što sam ja učio, fajtovi poput 1v5, obrana od mačeva, palica, teleskopa, noževa, taflona, pištolja, kratkih i dugih cijevi, i sl., te napade s istima, kao i bolne ili kritične točke na čovjeku pomoću kojih možeš onesposobiti protivnika ili ubiti u najgorem slučaju, ovisno o točki, a ujak mi je majstor kung-fua koji mi je smješan ali i to je zanimljivo. Kung-fu je vještina pravljena za ženske (žena koja je osmislila Kung-fu se tako zvala), znači ne treba ti puno snage, samo spretnost, brzina, um i znanje da nekoga ozlijediš (uzmi u obzir da je kung-fu ne humani sport; znači dozvoljeno je udarati u jajnike i jajca, kao i griženje XD ), napram većine ostalih borilačkih sportova gdje ti većinom na prvom mjestu treba snaga.
    [sub:16lsqdy7]Χάος

    [center:16lsqdy7]Zvuk leptirovih krila na jednoj strani svijeta izaziva efekt divljenja, a na drugoj prouzrokuje domino efekt uništenja.[/center:16lsqdy7]

    [center:16lsqdy7][ Complex Server ][/center:16lsqdy7][/sub:16lsqdy7]

  20. #110
    Moderator God from the machine Kid A's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2009
    Lokacija
    5-HT2A
    Postova
    21.916

    Re: Borilački sportovi

    In its original meaning, kung fu can refer to any skill. Gōngfu (功夫) is a compound of two words, combining 功 (gōng) meaning "achievement" or "merit", and 夫 (fū) which translates into "man", so that a literal rendering would be "human achievement". Its connotation is that of an accomplishment arrived at by great effort. In Mandarin, when two "first tone" words such as gōng and fū are combined, the second word often takes a neutral tone, in this case forming gōngfu
    = Citat = Izvorno postao flander Pregledaj post
    kolko se sjećam u First class Xavier je pokušao navest Magneta da ne napravi neku pizdariju, dakle isti klinac je i mind kontrol i čitanje misli

  21. #111
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Jun 2006
    Postova
    7.160

    Re: Borilački sportovi

    = Citat = Izvorno postao C
    a ujak mi je majstor kung-fua koji mi je smješan ali i to je zanimljivo. Kung-fu je vještina pravljena za ženske (žena koja je osmislila Kung-fu se tako zvala), znači ne treba ti puno snage, samo spretnost, brzina, um i znanje da nekoga ozlijediš (uzmi u obzir da je kung-fu ne humani sport; znači dozvoljeno je udarati u jajnike i jajca, kao i griženje XD ), napram većine ostalih borilačkih sportova gdje ti većinom na prvom mjestu treba snaga.
    Daj mi molim te reci otkud ti ovo da je Kung Fu žena koja ga je osmislila, s obzirom da Kung Fu kao takav ne postoji, već je samo drugi naziv za skup raznih kineskih borilačkih vještina, kojih ima na jebene tisuće, i poprilično sam siguran da ih tvoj "kung fu master" ujak nije sve izučio. Imam neugodan osjećaj da je cijeli tvoj post izmišljen i da melješ neutemeljene gluposti.

  22. #112
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    9.855

    Re: Borilački sportovi

    Da sam zločest rekao bih da je značenje riječi kung-fu stvar opće kulture...kakva sad žena

  23. #113
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    zagreb
    Postova
    4.337

    Re: Borilački sportovi

    ja bih nekoga zamolio da ovom C ogranice pisanje postova samo u pomagaj brate ili di je vec moderator,

    jer on iz dana u dan, iz mjeseca u mjesec izvaljuje takve gluposti i nebuloze da meni dodje da se objesim, evo molim vas zbog zdravlja ostalih članova foruma da uslišite moje molbe jer njegovi postovi mogu biti uzrok necijeg nedaj bože samoubojstva

  24. #114
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Complex
    Postova
    9.283

    Re: Borilački sportovi

    Prvo, ne meljem gluposti i imam čvrste dokaze za sve navedeno.

    Drugo, naravno da ih nije sve izučio, njih ne postoji puno kako ti kažeš, svega par, možda njih 5, ali svaki se dijeli na stupnjeve. Ako se dobro sjećam ima 7 stupnjeva (nije sigurno), prvi je početnički, i tako redom, tamo negdje na sredini je učiteljski, masterski i sl., a zadnji je filozofski, geekovski i oni nisu borci.

    Treće, majstor iz Kine je došao i ispričao mi tu priču, od tipice je sve krenulo, tamo negdje u pickovcima i pripizdini su uzimali momke i ratovali, tako da je na kraju ostalo malo žena, s obzirom da se nisu mogli boriti protiv zaštitara jer su slabije, ta likica Kung-fu je osmislila vještinu pomoću koje će moći ući u fajt s nabildanim zaštitarima. I od tuda je sve krenulo, do danas se to razvio jako puno. Ako misliš mene pobiti slobodno, svatko ima pravo na svoje mišljenje, ali znaj da ne pobijaš mene nego ching chung koga chang kako već, Kineske gikove. Ja ne ulazim u to u što se sve do danas razvio Kung-fu, samo kažem kako je nastao i od strane koga.

    Četvrto, istina, danas je to sada kao neka kultura, to čak nije ni borilački sport, ja sam samo rekao kako je sve krenulo i kako je nastao Kung-fu, ono u što se on sve razvio do danas ne ulazim. Oni imaju stav u kojem dokazano možeš stojati 72 sata bez da se umoriš, a potezi su im temeljeni na jednostavnosti, kritičnim točkama i lakim udarcima bez snage. Samo sam dao odgovor na to, jer u većini današnjih sportova ti treba snaga na prvom mjestu, a nikada još nitko nije vidio da kung-fuist radi sklekove, trbušnjake, čučnjeve, skokove, sklopke ili pak ide u teretanu.
    Ponavljam, ne ulazim u to u što se sve kung-fu danas razvio, jer oko toga se može filozofirati, samo velim od koga je sve krenulo i u koju svrhu. Makar naš muški ego ne dopušta da prihvatimo kako je kung-fu krenuo od jedne žene, muškarci su ga razvili onakvim kakvim ga je ona upravo osmislila. Brzina, jednostavnost, bolne točke i um, bez snage, jedan kung-fuist će reći bolje 20 brzih i slabih udaraca za redom, jer će se neprijatelj izgubiti i biti ćeš u prednosti, dok će jedan boksač reći bolje jedan snažan udarac i amen, a temelji se na ulaženje u protivnika, skrećujuće sposobnosti i kontre, kako bi se svatko tko nije jak mogao odbraniti.

    @Vi koji ste protiv mene i pokušavate me na sve moguće načine ocrniti, nema ništa od toga, već ste pokušali i nije vam uspjelo, pa vas molim da prestanete smarati.
    [sub:16lsqdy7]Χάος

    [center:16lsqdy7]Zvuk leptirovih krila na jednoj strani svijeta izaziva efekt divljenja, a na drugoj prouzrokuje domino efekt uništenja.[/center:16lsqdy7]

    [center:16lsqdy7][ Complex Server ][/center:16lsqdy7][/sub:16lsqdy7]

  25. #115
    Moderator God from the machine Kid A's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2009
    Lokacija
    5-HT2A
    Postova
    21.916

    Re: Borilački sportovi


    E ali ti si tacno sad nesto najblize Psetu sto imamo na forumu.
    Kralj je mrtav, zivio kralj!
    = Citat = Izvorno postao flander Pregledaj post
    kolko se sjećam u First class Xavier je pokušao navest Magneta da ne napravi neku pizdariju, dakle isti klinac je i mind kontrol i čitanje misli

  26. #116
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Complex
    Postova
    9.283

    Re: Borilački sportovi

    Moderator si, molim bez vrijeđanja i spamanja, jer to može samo loše završiti.
    [sub:16lsqdy7]Χάος

    [center:16lsqdy7]Zvuk leptirovih krila na jednoj strani svijeta izaziva efekt divljenja, a na drugoj prouzrokuje domino efekt uništenja.[/center:16lsqdy7]

    [center:16lsqdy7][ Complex Server ][/center:16lsqdy7][/sub:16lsqdy7]

  27. #117
    Moderator God from the machine Kid A's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2009
    Lokacija
    5-HT2A
    Postova
    21.916

    Re: Borilački sportovi

    Sendaces mi keyloggera?
    EDIT
    Vjerojatno ti je dosadno pa trollas ili si samo jebeno glup (perhaps oboje) ali eto ti si u pravu a wikipedia laze.....i hrpa drugih sajtova na netu. Utipkaj samo "the origin of kung fu" pa mi nadji gdje se pominje zena, bilo gdje. S druge strane, opce prihvacena stvar je da je vecina dusevnih bolesti/psihicnih anomalija nasljedna i genetski prenosiva pa to mozda objasnjava tvog ujaka i tvoje stanje. Daj bogte samo miruj i drzi se onog podforuma
    = Citat = Izvorno postao flander Pregledaj post
    kolko se sjećam u First class Xavier je pokušao navest Magneta da ne napravi neku pizdariju, dakle isti klinac je i mind kontrol i čitanje misli

  28. #118
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Complex
    Postova
    9.283

    Re: Borilački sportovi

    Code:
    Sljedeće upozorenje je dano korisniku/ci
    » Pa nemres se tako debilizirati i jos na kraju navoditi i druge pacijente ovog foruma da se debiliziraju s tobom. Pa zar si i ti jedan od tih pacijenata?
    Code:
    Sljedeće upozorenje je dano korisniku/ci
    » Lažno uzbunjivanje admina.
    Code:
    Sljedeće upozorenje je dano korisniku/ci
    » This is a warning regarding the following post made by you: http://www.pcplay.hr/forum/viewtopic...68120#p1068120S.
    
    Ide te isto što i nortera.
    Code:
    Sljedeće upozorenje je dano korisniku/ci
    » Spam, nakon molbi i prohtjeva.
    Imaš već 4 opomene i vidim te u tri teme da spammaš i navlačiš ostale korisnike na spam.
    P.S. I vrijeđaš.


    Usput, koji keylogger? Pokušaj pročitati tu temu, praktički nisam ništa odgovorio, čovjek je pitao, nakon nekog vremena je napisao da je našao jedan od keylogera, zašto sada mene u to uplićeš? Nema smisla s tobom razgovarati.

    [sub:16lsqdy7]Χάος

    [center:16lsqdy7]Zvuk leptirovih krila na jednoj strani svijeta izaziva efekt divljenja, a na drugoj prouzrokuje domino efekt uništenja.[/center:16lsqdy7]

    [center:16lsqdy7][ Complex Server ][/center:16lsqdy7][/sub:16lsqdy7]

  29. #119
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Jun 2006
    Postova
    7.160

    Re: Borilački sportovi

    = Citat = Izvorno postao C
    /cut
    Bog te ubio da te ubio, evo ti par PROVJERENIH ČINJENICA, dobro ih pročitaj i razmisli o ovome što ti pišeš:



    The term "kung fu"
    In Chinese, kung fu can also be used in contexts completely unrelated to martial arts, and refers colloquially to any individual accomplishment or skill cultivated through long and hard work.Wushu is a more precise term for general martial activities.

    The term kung fu was not popularly used in the sense of "Chinese martial art" until the 20th century, thus the word would be seldom found in any ancient texts.

    Gongfu was invented approx. 700 A.D. with the arrival of Boddhidarma to the Shaolin temple. You are probably asking about the martial arts so, offically its around the 700's. The idea of "Kung Fu" however, the traditional definition, is in fact as old as China itself, the idea of "refinement through correct guidance and endless repetition," thus, roughly 4,000 years, so, OFFICIALLY, Kung Fu was "invented" around the year 2,000 B.C.E, according to official "non-myth" history, as the Yellow emperor is considered a myth

    U cijeloj toj priči ne postoje nikakve jebene žene, niti se povijest Kung Fua, tojest, Kineskih borilačkih vještina, ne zna u detalje, stotine ljudi je sudjelovalo u razvoju kroz stoljeća, i često se mitovi mješaju s stvarnošću.



    = Citat = Izvorno postao C
    Drugo, naravno da ih nije sve izučio, njih ne postoji puno kako ti kažeš, svega par, možda njih 5.
    "Kung Fu" škole koje su postojale prije 20. stoljeća, i održavaju se do danas:



    Bafaquan (八法拳) - Eight Methods
    Baguazhang (八卦掌; Bagua Zhang) - Eight Trigrams Palm
    Bajiquan (八極拳) - Eight Extremes Fist
    Bak Mei (白眉拳) - White Eyebrow
    Black Tiger Kung Fu (黑虎拳)
    Chaquan (查拳) - Cha Fist
    Changquan (長拳) - Long Fist
    Chuo Jiao (戳腳) - Poking Feet
    Choy Gar (蔡家) - Choi Family style,
    Choy Li Fut (蔡李佛; Càilǐfó)
    Dachengquan (大成拳) - Great Achievement Boxing (Yiquan)
    Ditangquan (地躺拳) - Ground-Prone Fist, Ground Tumbling Boxing
    Do Pai (道派) - Style of the Way
    Dragon Kung Fu (Lung Ying) (龍形拳)
    Duan Quan (短拳) - Short Range Boxing
    Emeiquan (峨嵋拳, O Mei Ch'uan)
    Fanziquan (翻子拳) - Overturning Fist, Tumbling Boxing
    Five Ancestors (五祖拳) - Wuzuquan or Ngo Cho Kun
    Five Animals (五形)
    Fujian White Crane (福建白鶴拳) - also known as Bai He Quan (白鶴拳)
    Fu Jow Pai (虎爪派) - Tiger Claw System (also titled Black Tiger Kung Fu or Haak Fu Mun)
    Fut Gar (佛家)- Buddhist Palm
    Gouquan (狗拳) - Dog Fist
    Hakka Kuen (客家拳)
    Hap Ga (俠家)
    Houquan (猴拳) - Monkey Fist
    Drunken Monkey (醉猴)
    Heihuquan: see Black Tiger Kung Fu (黑虎拳)
    Hsing-i Ch'uan: see Xingyiquan (形意拳)
    Huaquan (華拳) - China Fist
    Hung Fut (洪佛) - Hung and Buddha style kung fu
    Hung Gar (洪家拳; also known as Hung Ga or Hung Kuen)
    Jing Wu Men (精武門) - Jing Wu, a famous school founded in Shanghai that teaches several different styles.
    Jow-Ga Kung Fu (周家) - Jow family style
    Lai Tung Pai- Shaolin Style that mixes long and short fist
    Lama Pai (喇嘛派)
    Leopard Kung Fu (豹拳)
    Li Gar (李家) - Li Family or Lee Family style
    Liuhebafa Chuan (六合八法; Liu He Ba Fa) - Six Harmonies, Eight Methods or Water Boxing
    Luohan Quan (羅漢拳) Arhat Boxing, Loh Han Kuen
    Mei Hua Quan (梅花拳 Plum Blossom Fist)
    Mian Quan (棉花拳擊 Cotton Boxing)
    Mizongyi (迷蹤拳; Mízōngquán) - Lost Track Fist (also known as My Jong Law Horn; 迷蹤羅漢拳)
    Mok Gar (莫家拳) Mok family style
    Monkey Kung Fu see Houquan
    Nam Pai Chuan (南北拳) - North South Fist
    Nan Quan (南拳) - Southern Fist
    Ng Ga Kuen - Five Family/Five Animal style (Hung, Mok, Li, Choy, Fut)
    Northern Praying Mantis (北派螳螂拳)
    Northern Shaolin (北少林) - Bei Shaolin
    Paochui (炮捶) - Cannon Fist, Sanhaung Paochui
    Piguaquan (劈掛拳) - Chop-Hitch Fist, Axe-hitch boxing
    Praying Mantis: see either Northern or Southern Praying Mantis
    Shaolin Quan (少林拳)
    Shequan (蛇拳) - Snake Fist
    Shuai Chiao (摔跤; Shuaijiao) - Chinese and Mongolian styles of wrestling
    Southern Praying Mantis (南派螳螂拳)
    Chow Gar (周家)- Chow Style Southern Praying Mantis
    Tai Chi Chuan (太極拳 Tai Chi Chuan, Taijiquan) - Supreme Ultimate fist
    Chen style tai chi chuan
    Yang style tai chi chuan
    Wu/Hao style tai chi chuan
    Wu style tai chi chuan
    Sun style tai chi chuan
    Tantui (彈腿/譚腿) - Springing legs style
    Tibetan White Crane (白鶴派)
    Tien Shan Pai (天山派)
    Tongbeiquan (通背拳) - Through-the-Back Fist
    White Crane: see either Fujian White Crane or Tibetan White Crane
    Wing Chun (詠春 or 永春) - Style based on movements of a snake and a crane. See also Wing Tsun
    Wudangquan (武當拳)
    Xingyiquan (形意拳; Hsing-i Chuan) - Form-Intent Fist
    Yau Kung Mun (软功門) - Flexible-Power Style
    Yingzhaoquan (鷹爪拳) - Eagle Claw Fist
    Yuejiaquan (岳家槍) - Yue family Fist/Boxing
    Yiquan (意拳; I Ch'uan) - Mind Boxing
    Zi Ran Men (自然门) - Natural Boxing or "fist of nature"



    Plus još cijela sila manje poznatih škola, i razne grane ovih tu spomenutih. Idiotu.

  30. #120
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    zagreb
    Postova
    4.337

    Re: Borilački sportovi

    = Citat = Izvorno postao C
    Prvo, ne meljem gluposti i imam čvrste dokaze za sve navedeno.

    Drugo, naravno da ih nije sve izučio, njih ne postoji puno kako ti kažeš, svega par, možda njih 5, ali svaki se dijeli na stupnjeve. Ako se dobro sjećam ima 7 stupnjeva (nije sigurno), prvi je početnički, i tako redom, tamo negdje na sredini je učiteljski, masterski i sl., a zadnji je filozofski, geekovski i oni nisu borci.

    Treće, majstor iz KineSje došao i ispričao mi tu priču,

    sta imate isto china shop u rijeci? prodaju price kažeš? sve po 7kn, price o kung fu, karateu, tkd, wing chun etc?

Slične teme

  1. Odgovora: 9
    Posljednji post: 10-02-2009, 21:44
  2. Borilački sportovi
    By fan in forum Alt-F4
    Odgovora: 43
    Posljednji post: 09-01-2007, 14:22

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •