Stranica 13 od 48 PrvaPrva ... 3111213141523 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 361 do 390 od 1432

Tema: Borilački sportovi

  1. #361
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    zagreb
    Postova
    4.337

    Re: Borilački sportovi

    = Citat = Izvorno postao Hexfire
    Samo zato jer si nabrojio random borce iz drugih kategorija ne znači da nisam u pravu.

    1GB7eytP-r8


    evo random borac iz druge kategorije razbacuje najboljeg na svijetu....

  2. #362
    Senior Member My way or the highway Hexfire's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2011
    Lokacija
    Konjščina
    Postova
    7.552

    Re: Borilački sportovi

    Ok nije bitno, vidim da nema smisla kad ne znaš o čemu pričaš.

    Carry on sa topicom.

  3. #363
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    zagreb
    Postova
    4.337

    Re: Borilački sportovi

    pa ajde mi pojasni onda molim te, di si izvukao da je mighty mouse najbolji na svijetu?


    totalno si me pobio argumentima utvrdivši da nemam blage veze o čemu pričam hhahahah

  4. #364
    Senior Member My way or the highway Hexfire's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2011
    Lokacija
    Konjščina
    Postova
    7.552

    Re: Borilački sportovi

    Sorry, ali tvoj argument je da je Cruz koji se nije borio skoro dvije godine, u ovom trenu bolji borac na temelju borbe od prije par godina u sasvim drugoj kategoriji. Nakon tak nečega nema nikakvog smisla pokušavati normalno raspravljati.

  5. #365
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    zagreb
    Postova
    4.337

    Re: Borilački sportovi

    jedi buranije brateuuuu, DEMETRIUS JOHNOSON NAJBOLJI BORAC NA SVIJETU!!! JUVE PRVAK SVIJETA ISTO!!!


    ako ne priznaješ taj argument onda, onda pogleda p4p listu boraca... jel i to nije valjani argument?

  6. #366
    Senior Member My way or the highway Hexfire's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2011
    Lokacija
    Konjščina
    Postova
    7.552

    Re: Borilački sportovi

    Pound for pound lista nije toliko bitna. Čovjek je najbržim nokautom u povijesti obranio pojas, pobijedivši ne nekog random lika kojeg su mu stavili tek toliko, nego najopasnijeg suparnika koji je dotad razbio ostatak divizije. Ako tebi to nije impresivno, to je tvoj problem. Uz to, čovjek u svakoj obrani naslova traži kraj, bilo nokautom ili submissionom za razliku od mnogih ostalih koje se zadovolje odrađivanjem borbe za naslov tek toliko da dobe na bodove. I jedan je od rijetkih koji izgleda sve bolje i nedodirljivije iz borbe u borbu.

    Ko što sam rekao, trenutno možda i je najbolji jer je teško uspoređivati različite težinske kategorije, a ti se okani komentiranja bez argumenata.

  7. #367
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    zagreb
    Postova
    4.337

    Re: Borilački sportovi

    a da možda ne gledaš tako slijepo, usporedi njegovu divizju s drugima npr, njegova kategorija je nešto kao hnl, dok su ostale lige petice npr

    želiš reci da prva dvojica koju sam nabrojao jose aldo i renan barao ne završavaju protivnike? i ne traže nokaut? jedini prvak (sad vec bivši) za kojeg to ne vrijedi je po meni gsp, svi ostali žele dokrajčiti izazivača

    pa jedan a. silva kaže da je jose aldo najbolji mma borac ikada,

  8. #368
    Senior Member My way or the highway Hexfire's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2011
    Lokacija
    Konjščina
    Postova
    7.552

    Re: Borilački sportovi

    Ok, neda mi se više.

  9. #369
    Senior Member No Mercy MasaKrisT's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Pozega, Gosuland
    Postova
    6.367

    Re: Borilački sportovi

    Ima tko zainteresiran?
    Idem 100%.

    Won't Bow Don't Know How.

  10. #370
    Administrator My way or the highway W1k1n6's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    45,8/16 stupnjeva
    Postova
    7.146

    Re: Borilački sportovi

    = Citat = Izvorno postao McPingvin_v2.0
    To "natezanje po podu" je fizički daleko zahtjevnije od stajanja i mlataranja rukama i nogama. Ukoliko si baziran na udaranje i završiš na podu, najebo si ko žuti. Primjer: Mirko Filipović.
    Moguće, ali ne mijenja činjenicu da mi se to ne gleda. Neki dan sam na Fight Channelu gledao čisti kick box meč. Kako je to lijepo i čisto, tamo čak nije dozvoljen ni klinč.

    Uglavnom, meni je K1 bio majka borilačkih sportova za gledat, vjerojatno zato jer volim i klasični boks.
    Pratite nas na Facebooku i Twitteru!

  11. #371

    Re: Borilački sportovi

    Sve 5 ali taman da je i 70% MMA mečeva dosadno zbog hrvača, zbog onih 30% zanimljivih, sport je izvan konkurencije po kvaliteti, atleticizmu, hrabrosti ali na žalost i po kemiji .

    http://www.profightstore.hr/novosti/-bi ... 15414.aspx


  12. #372
    Administrator God from the machine
    Datum registracije
    Mar 2007
    Lokacija
    Chicago
    Postova
    20.497

    Re: Borilački sportovi

    = Citat = Izvorno postao W1k1n6
    Moguće, ali ne mijenja činjenicu da mi se to ne gleda. Neki dan sam na Fight Channelu gledao čisti kick box meč. Kako je to lijepo i čisto, tamo čak nije dozvoljen ni klinč.

    Uglavnom, meni je K1 bio majka borilačkih sportova za gledat, vjerojatno zato jer volim i klasični boks.
    Nema "moguće", u životu nisam osjetio jaču upalu mišića nego nakon jednog(!) hrvačkog (!!) meča u kojem sam konstantno bio u klinču, a falabogu imao sam upala i upala. Bio to klinč ili parter, mišići su cijelo vrijeme napeti i od tog umreš.

    Jasno, i meni je ljepše gledati ekipu kako se mlati, samo znam da sport ne može ići tako, osim ako imaš meč u kojem se hrvač staklene brade bori protiv novog Alija.
    [center:chmelrcv][/center:chmelrcv]
    [center:chmelrcv]BITCH, IT IS 5:30![/center:chmelrcv]

    -kazem ti, nisu sredeni.

  13. #373
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: Borilački sportovi

    = Citat = Izvorno postao Hexfire
    Spektakularan nokaut Mighty Mousa i samo potvrda da je trenutno možda i najbolji na svijetu. Užitak je gledati kako se kreće po kavezu. Prve dvije borbe eventa su bile malo slabije, ali srećom su dvije posljednje bile vrh.
    I Velasqueza je isto uzitak gledati kako se krece po kavezu ,ali drugacije izgleda jer je duplo tezi.

  14. #374
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    zagreb
    Postova
    4.337

    Re: Borilački sportovi

    = Citat = Izvorno postao McPingvin_v2.0
    = Citat = Izvorno postao W1k1n6
    Moguće, ali ne mijenja činjenicu da mi se to ne gleda. Neki dan sam na Fight Channelu gledao čisti kick box meč. Kako je to lijepo i čisto, tamo čak nije dozvoljen ni klinč.

    Uglavnom, meni je K1 bio majka borilačkih sportova za gledat, vjerojatno zato jer volim i klasični boks.
    Nema "moguće", u životu nisam osjetio jaču upalu mišića nego nakon jednog(!) hrvačkog (!!) meča u kojem sam konstantno bio u klinču, a falabogu imao sam upala i upala. Bio to klinč ili parter, mišići su cijelo vrijeme napeti i od tog umreš.

    Jasno, i meni je ljepše gledati ekipu kako se mlati, samo znam da sport ne može ići tako, osim ako imaš meč u kojem se hrvač staklene brade bori protiv novog Alija.

    kakvu upalu imaš u rukama nakon hrvačkog treninga di se zavlače ruke, baca ovo ono, istu takvu imaš i nakon prvog pravog kickbox treninga, samo ruke i listovi na nogama najebu

  15. #375
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: Borilački sportovi

    Na podu si cijelo vrijeme u klincu sa protivnikom i u konstantnom grcu, a u kick boxu malo setuckas okolo pa ispalis udarac, pa se opet malo odmaknes i tako... misici nisu u konstantnom grcu.

  16. #376
    Administrator God from the machine
    Datum registracije
    Mar 2007
    Lokacija
    Chicago
    Postova
    20.497

    Re: Borilački sportovi

    = Citat = Izvorno postao Vedro
    Na podu si cijelo vrijeme u klincu sa protivnikom i u konstantnom grcu, a u kick boxu malo setuckas okolo pa ispalis udarac, pa se opet malo odmaknes i tako... misici nisu u konstantnom grcu.
    Nemoj se zajebavat, on ima preko 300 potvrđenih nokauta i trenirao je s leopardom Cikatićem.
    [center:chmelrcv][/center:chmelrcv]
    [center:chmelrcv]BITCH, IT IS 5:30![/center:chmelrcv]

    -kazem ti, nisu sredeni.

  17. #377
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    zagreb
    Postova
    4.337

    Re: Borilački sportovi

    = Citat = Izvorno postao Vedro
    Na podu si cijelo vrijeme u klincu sa protivnikom i u konstantnom grcu, a u kick boxu malo setuckas okolo pa ispalis udarac, pa se opet malo odmaknes i tako... misici nisu u konstantnom grcu.

    tako je u sparingu, ali kad radiš repeticijske vježbe low kickova, koljena, shadow s utezima itd itd bude upala na prvom treningu


    s druge strane hrvanje i parter su smrt za neke stand up borce ili početnike koji su stalno u grču, ali za nekog tko je trenirao hrvanje ili điju, on se zna opustiti u parteru i raditi normalno, nema takvih problema

  18. #378
    Administrator God from the machine
    Datum registracije
    Mar 2007
    Lokacija
    Chicago
    Postova
    20.497

    Re: Borilački sportovi

    O hriste. Naravno da bude upala kad dođeš od nule na bilokakav rad, ali serije udaraca, ma kakve god bile, i dalje nisu jednake konstantnom grču koji je prisutan u aktivnom klinču ili borbi u parteru. Opusti se dok ti ovaj pokušava napravit ličko rebro pa da vidim ))
    [center:chmelrcv][/center:chmelrcv]
    [center:chmelrcv]BITCH, IT IS 5:30![/center:chmelrcv]

    -kazem ti, nisu sredeni.

  19. #379
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    zagreb
    Postova
    4.337

    Re: Borilački sportovi

    dobro, pričam o bjj parteru i opuštanju, u hrvanju ofc da nema opuštanja

  20. #380
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Jun 2006
    Postova
    7.160

    Re: Borilački sportovi

    Kako se UFC rematch godine sve više bliži, kakva su vam predviđanja ? Iako bi volio da Silva vrati naslov, mislim da je nekako izgubio žar za borbu sudeći po njegovim izjavama nakon prvog meča, a i godine su već lagano tu.

  21. #381
    Senior Member My way or the highway Hexfire's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2011
    Lokacija
    Konjščina
    Postova
    7.552

    Re: Borilački sportovi

    Sve ovisi o tome kakav će Silva izaći u kavez, koncentriran na fight ili sa glavom već u penziji. Nadam se da će Weidman ak niš drugo morati dokazati da je stvarno bolji, a ne samo lucky punch prvak.
    Protiv pravog Silve nitko nema šanse, ali kao i kod GSP-a i njemu je svega već dosta. Ne bi mi baš bilo drago da i ovaj fight samo odradi tek toliko nakon takve karijere. Nek razbije Weidmana pa onda fino neka prepusti pojas kao što je napravio i GSP.

    Rousy Tate rematch bi isto morao biti odličan. Još par dana, jedva čekam.

    I onda ubrzo u 2014. u istoj večeri se vraća Cruz da povrati svoj, a Aldo brani svoj pojas. Ovo je stvarno fantastično razdoblje za biti fan slobodne borbe.

  22. #382
    Administrator My way or the highway W1k1n6's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    45,8/16 stupnjeva
    Postova
    7.146

    Re: Borilački sportovi

    = Citat = Izvorno postao McPingvin_v2.0
    = Citat = Izvorno postao W1k1n6
    Moguće, ali ne mijenja činjenicu da mi se to ne gleda. Neki dan sam na Fight Channelu gledao čisti kick box meč. Kako je to lijepo i čisto, tamo čak nije dozvoljen ni klinč.

    Uglavnom, meni je K1 bio majka borilačkih sportova za gledat, vjerojatno zato jer volim i klasični boks.
    Nema "moguće", u životu nisam osjetio jaču upalu mišića nego nakon jednog(!) hrvačkog (!!) meča u kojem sam konstantno bio u klinču, a falabogu imao sam upala i upala. Bio to klinč ili parter, mišići su cijelo vrijeme napeti i od tog umreš.

    Jasno, i meni je ljepše gledati ekipu kako se mlati, samo znam da sport ne može ići tako, osim ako imaš meč u kojem se hrvač staklene brade bori protiv novog Alija.
    Vjerujem da ti se upalilo mišićje, ali da 12 rundi u jednom meču dobivaš udarce u glavu, mislim da bi ti bilo "malo" gore. Hrvači nemaju kondicije za takvo što, čak i kada pobijede boksače, gotovo u pravilu izgledaju lošije od poraženih.
    Kad su već odlučili sve borilačke sportove spojiti u jedan cušpajz, onda bih da uvedu da se smije lupat u jaja, gristi i kopati oči, a valja razmisliti i o korištenju oružja. Previše dosadno i degutantno to guženje po podu brate.
    Pratite nas na Facebooku i Twitteru!

  23. #383

    Re: Borilački sportovi

    Onda gledaj boks koji je na aparatima te Glory koji je prepun starih boraca. Tko želi gledati elitu borilačkih sportova gleda UFC i "guženje". I nije bitno tko kako izgleda poslije meča nego tko je odradio meč sa mudima.


  24. #384
    Administrator My way or the highway W1k1n6's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    45,8/16 stupnjeva
    Postova
    7.146

    Re: Borilački sportovi

    Mislim da su MMA izmislili zatvorenici iz američkih zatvora koji su svoje omiljene noćne aktivnosti proširili na sportska natjecanja. Zbilja moraš biti barem latentan da uživaš u gledanju, a pogotovo u bavljenju tim "vještinama".
    Pratite nas na Facebooku i Twitteru!

  25. #385

    Re: Borilački sportovi

    Ne, ne, ti to "ne kužiš", to su ti plemeniti sportovi.

    "They don't think it be like it is, but it do." Oscar Gamble

  26. #386
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: Borilački sportovi

    Ja najvise uzivam u dobrom boksu, a i kikboks rula mozda jos vise, pogotovo kada gledas tehnicki odlicne borce. U MMA najvise volim gledati Jiu Jitsu majstore, brazilce tipa Minotauro sto je bio.

  27. #387
    Administrator My way or the highway W1k1n6's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    45,8/16 stupnjeva
    Postova
    7.146

    Re: Borilački sportovi

    Minotaur je primjer zbog čega ja ne volim MMA pravila. Mirko ga je toliko razbio da je ovaj 6 mjeseci pišao krv ali je izgubio zbog glupe poluge na ruci. Naravno, priznajem poštenu pobjedu, ali jebga ne volim taj sport. Kad se sjetim one garniture K1 još u doba Cikatića, Aertsa, Huga, Hoosta, to su bili fightovi.
    Sustav K1 turnira mi se također sviđa, jer moraš dobiti 3 borbe u jednom danu, ukratko to mi je uz boks najdraži borilački sport.
    Pratite nas na Facebooku i Twitteru!

  28. #388
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: Borilački sportovi

    Ne bih nazvao polugama glupim u MMA borbama. Meni je to spektakularno, toliko udaraca primiti, izdrzati sve i na kraju pobijediti polugom za sto treba biti vrlo spretan i snazan takoder.

  29. #389

    Re: Borilački sportovi

    = Citat = Izvorno postao W1k1n6
    Mislim da su MMA izmislili zatvorenici iz američkih zatvora koji su svoje omiljene noćne aktivnosti proširili na sportska natjecanja. Zbilja moraš biti barem latentan da uživaš u gledanju, a pogotovo u bavljenju tim "vještinama".
    Ni blizu. Izmislila ga ( UFC ne MMA ) grupa ljudi koja je dobila ideju gledajući Konana ( zbilja) , ona borba Švarcija u u svojevrsnoj jami omeđena zidinama. Bilo ima je zanimljivo suočiti borce različitih stilova i vdjeti čija će majka crnu vunu presti. Bilo je pokušaja i ranije u povijsti ali ni jedan nije pobudio toliku zainteresiranost. Za UFC 1 su prodali PPV-a više nego što su se u najluđim snovima nadali. Jedva su našli državu unutar USA koja ima je uopče dozvolila event. Naravno prvi pobjednik turnira je bio Royce Gracie. Obitelj Gracie je imala i jačih članova ali namjerno su poslali relativno manjeg borca kako bi dokazali superiornost jiu jitsu i protiv težih i većih protivnika. Udarači i hrvači jednostavno nisu bili spremni na taj stil. Sve ostalo je legenda . Što se latentnosti tiče mislim da sa time nemaju problema ljudi koji su sigurni u svoju seksualnost nego takve stvari primjećuju baš skloni pederluku .


  30. #390

    Re: Borilački sportovi

    = Citat = Izvorno postao Dania
    Ne, ne, ti to "ne kužiš", to su ti plemeniti sportovi.

    Što ti podrazumijevaš pod plemenitim sportom?


Slične teme

  1. Odgovora: 9
    Posljednji post: 10-02-2009, 21:44
  2. Borilački sportovi
    By fan in forum Alt-F4
    Odgovora: 43
    Posljednji post: 09-01-2007, 14:22

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •