Stranica 11 od 48 PrvaPrva ... 91011121321 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 301 do 330 od 1432

Tema: Borilački sportovi

  1. #301
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    2.424

    Re: Borilački sportovi

    Kimbo nema nikakve šanse u profesionalnom boksu isto ka šta nije ima šanse u UFC-u protiv kvalitetnijih boraca. Vec se bliži 40-oj i da se tek sad pocne natjecat u profesionalnom boksu ne da nema logike nego je i opasno po zdravlje. Boksu nece donit ništa osim promocije. S druge strane Badr Hari ce bit zanimljiv boksac

  2. #302
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    zagreb
    Postova
    4.337

    Re: Borilački sportovi

    u ufcu je dobio po pickhi od prosječnih boraca ajmo reci , za onog petruzelia nitko nije cuo ni prije, a ni poslije borbe s kimbom roy nelsonu je to bio početak ufc karijere i izdominirao ga je, isto tako ga je i mitrione školski dobio,

    i slažem se whiskey, treba vidjeti kako ce badr hari se prilagoditi boxu, mislim da to svi iscekuju, on ili ce failati ili ce ujediniti sve titule nema ništa između


    i jadan onaj boksač koji se s njim na presici zakači kad krenu letjeti koljena i high kickovi nikakva boksačka tehnika im nece pomoci

  3. #303
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jun 2009
    Postova
    1.030

    Re: Borilački sportovi

    Ali je bio najjveci trash talker, istina, ali se nije mlatio bocama i fotografskim tronošcima na press konferencijama.

  4. #304
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    zagreb
    Postova
    4.337

    Re: Borilački sportovi


  5. #305
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    9.855

    Re: Borilački sportovi

    Slažem se sa pimpom. Ne vidim ništa pretjerano skandalozno ...je sirovo ali promoviraju boks bolje sa ovom barskom tučnjavom nego braća Kličko sa svim "borbama" u zadnjih deset godina .Onu pljusku i pljuvanje u facu su zaslužili ...također i onaj bolesni prstić David Haye koji se branio bocom .

    Kimbo je druga liga .

  6. #306
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jan 2010
    Postova
    1.799

    Re: Borilački sportovi

    Boks je plemenit sport po definiciji. Ne krkanluk i "senzacije". Ne pljuvanje seljakluk koji su demonstrirali ona dvojica. Obojica su bila pretucena i tehnicki nadigrana, u ringu, u sportu koji se zove boks od Klichka jer su losiji boksaci. Nema litara krvi i trash talking gluposti,kurcenja, i odma nevalja. Muhammad je pravio sranja,isao protivnicima pred ulazna vrata stanova i prijetio al ih je cisto posteno isprebijao nakon toga. Tyson je Tyson van ringa i unutar. A ne pokazivao prstice i pravio skandale nakon sto te neko nadigra. Haye i Delboy su obicni primitivni nasilnici.
    Mozda grijesim za Kimba al time will tell.

  7. #307
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jun 2009
    Postova
    1.030

    Re: Borilački sportovi

    = Citat = Izvorno postao bezimeni
    Slažem se sa pimpom. Ne vidim ništa pretjerano skandalozno ...je sirovo ali promoviraju boks bolje sa ovom barskom tučnjavom nego braća Kličko sa svim "borbama" u zadnjih deset godina .Onu pljusku i pljuvanje u facu su zaslužili ...također i onaj bolesni prstić David Haye koji se branio bocom .

    Kimbo je druga liga .
    je, super promocija, gdje se boce razbijaju po glavama i gdje se prijeti pištoljima, mislim da bas takvu promociju treba sport prema kojem i onako ima previše predrasuda.

  8. #308
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    zagreb
    Postova
    4.337

    Re: Borilački sportovi

    da, zato i je vladimir izbjegao delboya jer se navodno ozljedio i odmah poslije toga prihvatio borbu protiv hayea

    gle, da nije bilo ovoga svega tko bi uopce sinoc gledao borbu i pricao sad po svim forumima itd? i dalje bi bila najdosadnija teškaška divizija u boxu ikad, nitko ne osporava nadmoc blace kličko u boxu, ali vidim svi živi razapinju ovu dvojicu kao da su napravili neznam šta, a napravili su preveliku uslugu boxu, digli su gledanosti zanimanje za ovaj umiruci sport samo tako, sad ne gine borba haye-delboy, najveci box meč u engleskoj ikad bla bla borba za otok, miljun novinski naslova, bad blood ce se napraviti u trenu, miljuni ce se okrenuti ko iz picke, box ce biti aktualan, i pobjednik ide na jednog brata klička i eto ti aktualnosti i malo oživljavanja boxa...

    ovo isto su radili svi velikani ovog sporta

    bRBfZna8QlA


    box je oduvijek uz ono u ringu bio i ono izvan ringa, show i spektakl, sve ono za nabrijavanje pred borbu je poteklo od boxa, te plemenit vještine


    kimbo i ma oko 38 godina? jos koja godina i u mirovinu ce covjek...


    marvin- prema uf su sve te predrasude, box je uvijek bio ovo, trash talk i bad blood, daj vi kao da nikad niste gledali skandale na presicama? kao da je ovo prvi puta?

  9. #309
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    9.855

    Re: Borilački sportovi

    Pre malo ili pre kratko neki ovdje prate ovu "plemenitu" vještinu da bi znali kako se to radilo dok su harali istinski velikani ovog cirkusa...jer profi boks je cirkus .Plemenitom vještinom možemo ga nazivati u amaterizmu gdje nije u pitanju dobar posao ili kao olimpijski sport koji se odigrava po drugačijim pravilima i sa drugačijom zaštitom sportaša.

  10. #310
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    zagreb
    Postova
    4.337

    Re: Borilački sportovi

    e točno to, amaterski box je plemenita vještina, ovo nije nikako

  11. #311
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jan 2010
    Postova
    1.799

    Re: Borilački sportovi

    Znaci boks jeste plemenita vjestina. Ali u stvarnosti nije jer ga kao takvog niko ne bi gledao jer svi zele krv i krkanluk. Ok.
    Mozda je do mene al ja nikad nisam volio seljakluk u sportu. Likovi,ustvari da se ispravim, LEGENDE fudbala poput Roya Keana su za mene primitivci obicni. Fer plej. I sam sam volio kosarku al nikad nisam lakat uvalio kad sudija ne vidi niti nastavio igrati kad ga meni neko uvali. Ja tad idem sa terena kao bolji kosarkas,taj nek stane tu sa svojim viskom testosterona i misli da zna nesto o i u tom sportu. Ja imam takvu percepciju sporta. A oni koji nasijedaju i loze se na predstave poput sinocne je njihov problem. Tyson i Lenox su se toboze TOLIKO mrzili kao i svi ostali pa ne mogu docekati da udju u ring? Ne znam kako bi mogao povjerovati u to a da mi nije 15 godina. To nije sport,upravu si. To je cirkus u kome se mrze najbolji a to su trenutno braca Klichko.

  12. #312
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    9.855

    Re: Borilački sportovi

    Pa i sami meč je bio izuzetno korektan ...čak i previše za moj ukus .Ni jedan prljavi udarac .Nekada je bilo "normalno" namjerno sudaranje glavama , udarci ispod pojasa , psovanje u ringu i sl.Jedino je Kličko dosljedno prljav gaženjem protivničkih stopala i namjernim naslanjanjem kako bi izborio niže boksače . Ove šore na presicama su očito previše za nove generacije othranjene na čokolinu i vegetarijanskoj kuhinji .

  13. #313
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jan 2010
    Postova
    1.799

    Re: Borilački sportovi

    Ili ne vole filmove Stevena Segala i Ramba

  14. #314
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jun 2009
    Postova
    1.030

    Re: Borilački sportovi

    evo jos promocije: haye, chisora i njihovi treneri privedeni ne mogu iz Njemačke dok se ne obavi ''istraga''.

  15. #315
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jan 2010
    Postova
    1.799

    Re: Borilački sportovi

    Jos da koga siluju u zatvoru i boks nece nikad biti bolji

  16. #316
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    9.855

    Re: Borilački sportovi

    Počinje za 15 minuta...taman da si ispečem kokice .

    http://gol.dnevnik.hr/clanak/mma/gledaj ... ol-hr.html

  17. #317
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    9.855

    Re: Borilački sportovi

    Bila je dobra borba , skroz ozbiljna .Mirko se dobro namučio ali uspio je prisiliti Barryja na jedno tapkanje .Mirko je i dalje zvijer ...šteta što je popušio onakve poraze u zadnje vrijeme .

  18. #318
    Senior Member No Mercy MasaKrisT's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Pozega, Gosuland
    Postova
    6.367

    Re: Borilački sportovi

    Apsolutno se slažem
    Digli su mi tlak retardi na komentarima ispod još se nisam uspio odvići od čitanja komentara. 1-2 čovjeka znaju što su gledali, ostatak....
    Won't Bow Don't Know How.

  19. #319
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jan 2010
    Postova
    1.799

    Re: Borilački sportovi




  20. #320
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    9.855

    Re: Borilački sportovi

    Pravi Bosanac .


  21. #321

    Re: Borilački sportovi

    Pravi Hrvat.


  22. #322
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    2.424

    Re: Borilački sportovi

    Koja smrt.. Srce me zaboli kad vidim i cujem taj high kick.

  23. #323
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    9.855

    Re: Borilački sportovi

    Istina


  24. #324

    Re: Borilački sportovi

    Guglaj Felix Sturm.

    Cro Cop je prošlost. Samo da i on to već nauči.
    Al' fakat mi nije jasan tvoj komentar "pravi bosanac". Da je neko djetence od desetak godina, i shvatio bih. No tako vrijeđat nisko. Fuj.
    No od tebe me ni ne čudi.

  25. #325
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    9.855

    Re: Borilački sportovi

    Vidim da te ipak čudi .Ispričavam seSako sam te uvrijedio , nije mi bila namjera .Tip mi je u meću ispao urnebesno smiješan i podsjetio me na neke viceve o boasncma koje nisam ja izmislio.Kažu da je čovjek velik ako se zna našaliti na vlastiti račun ...ti odmah ovo pretvorio u međunacionalno prepucavanje i dokazivanje tko ima veće sportaše .Zaboli me za to...ako te tješi , jača ste nacija od moje u svakome pogledu .

  26. #326
    Moderator God from the machine Kid A's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2009
    Lokacija
    5-HT2A
    Postova
    21.916

    Re: Borilački sportovi

    Ne vrijedi, to sad samo krv moze oprati
    = Citat = Izvorno postao flander Pregledaj post
    kolko se sjećam u First class Xavier je pokušao navest Magneta da ne napravi neku pizdariju, dakle isti klinac je i mind kontrol i čitanje misli

  27. #327

    Re: Borilački sportovi

    = Citat = Izvorno postao bezimeni
    Vidim da te ipak čudi .Ispričavam seSako sam te uvrijedio , nije mi bila namjera .Tip mi je u meću ispao urnebesno smiješan i podsjetio me na neke viceve o boasncma koje nisam ja izmislio.Kažu da je čovjek velik ako se zna našaliti na vlastiti račun ...ti odmah ovo pretvorio u međunacionalno prepucavanje i dokazivanje tko ima veće sportaše .Zaboli me za to...ako te tješi , jača ste nacija od moje u svakome pogledu .
    Ma ne znam. Ruzno reagujem u zadnje vrijeme na sve"sale".
    Lik je popio batine, zasluzene.
    Ne slazem se za ovo zadnje. I isprike i od mene, pretjerao sam u svakom pogledu i djetinjasto reagovao. izvini

  28. #328
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jan 2010
    Postova
    1.799

    Re: Borilački sportovi

    Hocu tj mogu i ja ovako da izazovem Klichka

  29. #329

    Re: Borilački sportovi

    Fakat. 3ipo runde. 2 direkta i gg. Smiješno.

  30. #330
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jan 2010
    Postova
    1.799

    Re: Borilački sportovi

    Ja i prijatelj gledali mec i u jednom trenutku on rece kako bi bilo fino da niger bar pokusa da udari Klichka. Kaze "De barem rukom zamahni prema njemu. Samo jednom!"

Slične teme

  1. Odgovora: 9
    Posljednji post: 10-02-2009, 21:44
  2. Borilački sportovi
    By fan in forum Alt-F4
    Odgovora: 43
    Posljednji post: 09-01-2007, 14:22

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •