Stranica 14 od 48 PrvaPrva ... 4121314151624 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 391 do 420 od 1432

Tema: Borilački sportovi

  1. #391
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jun 2009
    Postova
    1.030

    Re: Borilački sportovi

    = Citat = Izvorno postao dugi
    = Citat = Izvorno postao W1k1n6
    Mislim da su MMA izmislili zatvorenici iz američkih zatvora koji su svoje omiljene noćne aktivnosti proširili na sportska natjecanja. Zbilja moraš biti barem latentan da uživaš u gledanju, a pogotovo u bavljenju tim "vještinama".
    Ni blizu. Izmislila ga ( UFC ne MMA ) grupa ljudi koja je dobila ideju gledajući Konana ( zbilja) , ona borba Švarcija u u svojevrsnoj jami omeđena zidinama. Bilo ima je zanimljivo suočiti borce različitih stilova i vdjeti čija će majka crnu vunu presti. Bilo je pokušaja i ranije u povijsti ali ni jedan nije pobudio toliku zainteresiranost. Za UFC 1 su prodali PPV-a više nego što su se u najluđim snovima nadali. Jedva su našli državu unutar USA koja ima je uopče dozvolila event. Naravno prvi pobjednik turnira je bio Royce Gracie. Obitelj Gracie je imala i jačih članova ali namjerno su poslali relativno manjeg borca kako bi dokazali superiornost jiu jitsu i protiv težih i većih protivnika. Udarači i hrvači jednostavno nisu bili spremni na taj stil. Sve ostalo je legenda . Što se latentnosti tiče mislim da sa time nemaju problema ljudi koji su sigurni u svoju seksualnost nego takve stvari primjećuju baš skloni pederluku .
    UFC je bio kurac dok nisu Pride sjebali.

  2. #392

    Re: Borilački sportovi

    Tadašnji UFC i ondašnji Pride su kurac u usporedbi sa sadašnjim UFC-om. Organizacija se širi globalno.


  3. #393
    Senior Member My way or the highway Kostolomac's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    7.152

    Re: Borilački sportovi

    Sjetili ste me na ovo:
    Spam spam, flame flame, that's the way of PcPlay!
    Ryzen 5 3600X # Liquid Freezer II 360 # Asus Prime X370-Pro # 16GB DDR4 # MSI RTX2070S Ventus OC # Adata SX8200 Pro 1TB
    & Samsung 860 EVO 500GB # Corsair RM650 # Lenovo Y27q-20 IPS 165Hz

  4. #394
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jun 2009
    Postova
    1.030

    Re: Borilački sportovi

    = Citat = Izvorno postao dugi
    Tadašnji UFC i ondašnji Pride su kurac u usporedbi sa sadašnjim UFC-om. Organizacija se širi globalno.
    mozda sto se tice boraca, ali to je zbog razvoja MMA-a kao sporta. Kada bi UFC poceo organiziravati turnire u stilu Prideovih Grand Prix-a, pogotovo open-weight onda bi mozda dosao na razinu nekadašnjeg Pride-a.

    ovo ne mozes uspoređivat s nijednim UFC eventom.

  5. #395

    Re: Borilački sportovi

    Ako uzmeš u obzir broj eveneta koji se u ovo vrijeme odigravaju onda je sve skupa brojnjije, masovnije, medijski razvikanije, boci su na višem nivou bez freak showa, bolje su plaćeni, istinske doping kontrole itd.


  6. #396
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Jun 2006
    Postova
    7.160

    Re: Borilački sportovi




    Izgleda ljuto. Puno sam sigurniji u Silvinu pobjedu sad kad je pustio brčine za borbu.

  7. #397
    Senior Member My way or the highway Hexfire's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2011
    Lokacija
    Konjščina
    Postova
    7.552

    Re: Borilački sportovi

    Jedva čekam sutra ujutro da skinem. Popizdit ću ak će biti neko sranje ko prošli put...

  8. #398
    Senior Member No Mercy MasaKrisT's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Pozega, Gosuland
    Postova
    6.367

    Re: Borilački sportovi

    Won't Bow Don't Know How.

  9. #399
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: Borilački sportovi

    Steta, teska ozljeda, bas mi ga je zao

  10. #400
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Jun 2006
    Postova
    7.160

    Re: Borilački sportovi

    Kakav tužni anti-klimaks. Na kraju opet Weidman nije dokazao puno, dvije lucky punch/defense pobjede

  11. #401
    Administrator My way or the highway W1k1n6's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    45,8/16 stupnjeva
    Postova
    7.146

    Re: Borilački sportovi

    Ovakva zvjerka fali u današnjim borilačkim sportovima.

    Pratite nas na Facebooku i Twitteru!

  12. #402

    Re: Borilački sportovi

    Je bio je zvijer iako često na kokainu te totalno divlji izvan ringa...zatvor i ostala sranja.

    Imamo i danas velikane ...istinske sportaše čeličnih muda i normalne psihe.






  13. #403
    Administrator God from the machine
    Datum registracije
    Mar 2007
    Lokacija
    Chicago
    Postova
    20.497

    Re: Borilački sportovi

    = Citat = Izvorno postao W1k1n6
    Hrvači nemaju kondicije za takvo što, čak i kada pobijede boksače, gotovo u pravilu izgledaju lošije od poraženih.
    Jok, bit će da je Filipović dolazio kod mene u klub na hrvačke treninge jer mu je bilo dosadno u životu. Nakon fajta s Minotaurom.

    Osim toga, evo ti kako izgleda meč protiv hrvača:


    EDIT: plus vidi kako je Fedor skoro najebao protiv hrvača koji nema kondicije za takve stvari: https://www.youtube.com/watch?v=BPaWwg2ZPuY&t=430
    [center:chmelrcv][/center:chmelrcv]
    [center:chmelrcv]BITCH, IT IS 5:30![/center:chmelrcv]

    -kazem ti, nisu sredeni.

  14. #404
    Senior Member My way or the highway Kostolomac's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    7.152

    Re: Borilački sportovi

    Napokon pogledao UFC 168. Jako mi je žao Silve, ali svaka čast Weidmanu. Nije bezveze neporažen. I žene su bile lude, samo mi nije jasna Tate zašto je toliko ulazila u klinč kad je znala da je slabija. Rousey ju je predivno bacala, fora mi je vidjeti tako efikasan judo. Nije ni čudo kad joj je Gene LeBell u ekipi.
    Spam spam, flame flame, that's the way of PcPlay!
    Ryzen 5 3600X # Liquid Freezer II 360 # Asus Prime X370-Pro # 16GB DDR4 # MSI RTX2070S Ventus OC # Adata SX8200 Pro 1TB
    & Samsung 860 EVO 500GB # Corsair RM650 # Lenovo Y27q-20 IPS 165Hz

  15. #405
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Jun 2006
    Postova
    7.160

    Re: Borilački sportovi

    Bit će luda 2014. u middleweight kategoriji, Weidmanu bude iznimno teško zadržat taj pojas dok mu Belfort i Machida dišu za vratom.

  16. #406
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jun 2009
    Postova
    1.030

    Re: Borilački sportovi



    evo jedna borba za Wikinga.

  17. #407
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: Borilački sportovi

    Ne znam zasto, ali Armwars na Eurosportu su superzanimljivi


  18. #408
    Senior Member No Mercy MasaKrisT's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Pozega, Gosuland
    Postova
    6.367

    Re: Borilački sportovi

    Koje smeće lol
    Won't Bow Don't Know How.

  19. #409
    Administrator My way or the highway W1k1n6's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    45,8/16 stupnjeva
    Postova
    7.146

    Re: Borilački sportovi

    = Citat = Izvorno postao McPingvin_v2.0
    = Citat = Izvorno postao W1k1n6
    Hrvači nemaju kondicije za takvo što, čak i kada pobijede boksače, gotovo u pravilu izgledaju lošije od poraženih.
    Jok, bit će da je Filipović dolazio kod mene u klub na hrvačke treninge jer mu je bilo dosadno u životu. Nakon fajta s Minotaurom.
    Pa normalno da je dolazio kad je popušio
    Inače kada bi se mene pitalo, ja bih promijenio malo pravila tih MMA borbi. Kad neko nekog sruši, sudac počne odbrojavati 5 sekundi da netko nekog zašarafi ili ih diže u stojku.
    Po sadašnjim pravilima sudac bi ih trebao dizat kad nisu dovoljno aktivni, ali to je njegova individualna procjena, pa dobar dio borbi gledaš pasivno guženje o kojem ovdje pričam.
    Pratite nas na Facebooku i Twitteru!

  20. #410
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Jun 2006
    Postova
    7.160

    Re: Borilački sportovi

    Ovi UFC fanovi su najveća skupina nezahvalnih, arogantnih debila i neznalica koja postoji u svijetu sporta. Baš mi jako neugodno bude kad čitam komentare vijesti na facebook stranici UFCa


    = Citat = Izvorno postao W1k1n6
    Kad neko nekog sruši, sudac počne odbrojavati 5 sekundi da netko nekog zašarafi ili ih diže u stojku.
    Po sadašnjim pravilima sudac bi ih trebao dizat kad nisu dovoljno aktivni, ali to je njegova individualna procjena, pa dobar dio borbi gledaš pasivno guženje o kojem ovdje pričam.
    Stvarno misliš da je moguće tako jednostavno i brzo zašarafiti nekoga ko je utreniran kao i ti i pruža otpor ? Kad borba ode u parter, rijetko se tu radi o pasivnom guženju, ali jebiga kad se trud, borba i tehnika koju sadrži parter u većini slučajeva nemože osjetiti preko ekrana.

    Neznam od kog je, ali ova izreka to savršeno opisuje:

    Perhaps the greatest sadness carried this world over by a player of Brazilian Jiu Jitsu is the impossibility of sharing the beauty of the art with a non-believer.

  21. #411
    Administrator My way or the highway W1k1n6's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    45,8/16 stupnjeva
    Postova
    7.146

    Re: Borilački sportovi

    = Citat = Izvorno postao Duke of Earl
    Stvarno misliš da je moguće tako jednostavno i brzo zašarafiti nekoga ko je utreniran kao i ti i pruža otpor ? Kad borba ode u parter, rijetko se tu radi o pasivnom guženju, ali jebiga kad se trud, borba i tehnika koju sadrži parter u većini slučajeva nemože osjetiti preko ekrana.
    Nešto bi svakako trebalo promijeniti, ovo sam samo bubnuo. Još je OK kad se radi o UFC ekipi iz prve lige, ali ubila me ona naša MMA liga. Dosadnije od curlinga za gledat
    Pratite nas na Facebooku i Twitteru!

  22. #412
    Senior Member My way or the highway Hexfire's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2011
    Lokacija
    Konjščina
    Postova
    7.552

    Re: Borilački sportovi

    Ta aktivnost u parteru jednostavno mora biti data na procjenu sucu, ko i neke odluke u 100 drugih sportova. Rijetko kad se dogodi, barem u UFC-u da sudac dopusti da likovi samo leže jedan na drugom i čekaju.

  23. #413

    Re: Borilački sportovi

    Novinar u solidnoj formi pokušao pratiti ženuSna treningu



    Na kraju je dobio i po pički pa je za kaznu morao popiti vlastitu pišalinu



  24. #414
    Senior Member My way or the highway Hexfire's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2011
    Lokacija
    Konjščina
    Postova
    7.552

    Re: Borilački sportovi

    Cruz se ozlijedio pa će se za titulu boriti Faber i Barao. Za gledatelje, vjerojatno i bolje.

  25. #415
    Administrator My way or the highway W1k1n6's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    45,8/16 stupnjeva
    Postova
    7.146
    Calzio Storico, najbolji borilački ali i loptački sport na svijetu.

    Pratite nas na Facebooku i Twitteru!

  26. #416
    Senior Member Respawned sorcerer Duke v2.0's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2014
    Postova
    1.271
    Jeben UFC 169, Overeem se vratio u velikom stilu i ispravio greške koje su mu uzrokovale poraze u zadnje dvije borbe, ali ovaj stoppage kod Barao-Faber je bio katastrofalan, bilo je očito da je Faber u stanju obraniti se i nastaviti, a nisam ni vidio palac koji je pokazao. Mislim i dalje bi Barao vjerojatno odnio pobjedu, ali svejedno.
    Zadnji uredio Duke v2.0 : 02-02-2014 u 16:09

  27. #417
    Senior Member My way or the highway Hexfire's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2011
    Lokacija
    Konjščina
    Postova
    7.552
    Meni je nekako drugi dio eventa (title borbe) bio malo antiklimaktičan. Do onda je sve bilo odlično, pogotovo one shot knockout onog Brazilca. Jebeno. Aldo je odradio borbu tek toliko i Lamas da je možda prije imao više hrabrosti mogao je dobiti. Ovako je bilo poprilično dosadno. Žao m je Fabera jer mu je ovo možda bila i zadnja šansa za naslov, ali Barao je to odradio bez greške. Slažem se da je mogao Herb to još malo pustiti, ali fino ga je složio na pod i Faber se u tom trenutku i nije baš aktivno branio jer je bio vidno uzdrman. Teško da je i sudac primijetio da ovaj drži palac u zraku.

    Sve u svemu, očekivao sam ipak malo više ukupno gledano.

    Za tri tjedna je Rousy opet u kavezu. Manje od 2 mjeseca od zadnje obrane, malo čudno. Očekujem opet dobar fight jer ženske rijetko kad razočaraju. A najviše me zanima kako će Cormier sad nakon promjene divizije. Evans možda nije u formi ko prije 2-3 godine, ali je još uvijek jako dobar. Bit će zanimljivo.

  28. #418
    Senior Member Respawned sorcerer Duke v2.0's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2014
    Postova
    1.271
    Meni je Aldo bio zabavan kao i uvijek, tehnički apsolutno savršen, vjerojatno najbolji p4p stand-up borac u UFCu. Mislim da bi nakon ove borbe stvarno trebao otići u LW diviziju na Pettisa, jer ga ovdje očito nitko nemože srušit sa trona. A kaj se tiče Fabera, istina da se nije aktivno branio, ali dobivao je udarce po nadlaktici i rukavici, što je gotovo bezopasno tako da je ovo ipak jedna od rijetkih loših odluka Herba. Ali post-fight intervju me ugodno iznenadio, način na koji je Faber podnio takav nepošten poraz, pravi gospodin. Fun fact, uspješno sam predvidio sve rezultate main carda, ali naravno nisam imao para za kladionicu


    UFC 170 zvuči dobro, ali prvo Machida-Mousasi, to bi isto moglo bit zanimljivo.

  29. #419
    Senior Member My way or the highway Hexfire's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2011
    Lokacija
    Konjščina
    Postova
    7.552

    Re: Borilački sportovi

    Machida je napravio dobar potez prelaskom u nižu kategoriju, ali nisam siguran da će se ponovno uspjeti vratiti na vrh.

    Aldo postaje novi GSP. Nekako se zadovolji sa time da odradi tih 5 rundi, bez da previše riskira jer je svjestan da ga teško netko može finishirati. A većina koji dođu imaju plan da ga 4 runde izmuče, pa će onda u petoj nešto probati, a onda je već kasno. Chad Mendez je vjerojatno slijedeći na redu za napad, ako će biti u pravom izdanju to bi moglo napokon biti jako jako neizvjesno.

    A što se stoppagea tiče, sve je to siva zona. Sucu je prioritet misliti na zdravlje boraca i spriječiti bilo kakvu mogućnost teže ozlijede. Možda bi u title fighovima trebalo pustiti malo dulje, ali opet se riskira zdravlje. S jedne strane ima fightova gdje se dosta brzo prekida, npr Cain vs Silva je isto prekinuto prebrzo, a pak ima onih gdje sudac pušta da se nekoga mrcvari do krajnjih granica, ko Cain vs Dos Santos. Kak sudac ima dan, tako procijeni.

  30. #420
    Senior Member Respawned sorcerer Duke v2.0's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2014
    Postova
    1.271

    Re: Borilački sportovi

    Meni je Machida možda i najdraži borac tako da se nadam da će dogurati do title fighta, stigne još ako dobro odigra ovu godinu.

    Jedino mi kod Alda nije jasno, svi protivnici već godinama znaju da su mu low-kickovi jedno od najdražih oružja, pa ja bi velik dio kampa posvetio isključivo čekiranju low-kickova, bar su sad nakon Silve svi mogli vidjeti da je to prilično efikasna tehnika, koju je Weidman ciljano trenirao, nije se desilo slučajno. Naravno, nije cilj slomit nekom nogu, to je bio 1 od 1000 nesretni slučaj. Općenito većinom nitko u UFCu ne koristi checking, kad usporediš s npr. Glory borbama, nebo i zemlja. Mislim jasno da udarački aspekt nemože biti na pro kick-box razini jer čini otprilike 50 % tehnika, ali opet se na tome sigurno da poraditi i poboljšati.

Slične teme

  1. Odgovora: 9
    Posljednji post: 10-02-2009, 21:44
  2. Borilački sportovi
    By fan in forum Alt-F4
    Odgovora: 43
    Posljednji post: 09-01-2007, 14:22

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •