Stranica 1 od 2 12 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 30 od 35

Tema: Koj mu je...

  1. #1

    Koj mu je...

    Zabrinjava me moja mašina zadnjih 4 dana...nakon 4-5 sati rada pocne se tresti,vibrirati,drmati i ispusta cudne zvukove(zujanje).Jos nije doslo do nikakvog crasha ili neceg slicnog al bojim se igrat da ne krepa jer je jos mlad i cijeli je zivot jos pred njim.Sta mi je cinit?!?

  2. #2
    Senior Member Master Blaster hacker's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    4.054
    Maybe ventilator

  3. #3
    Senior Member Small step for mankind Glass's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Postova
    2.147
    Vrlo vjerovatno ventilator jer nevjerujem da ikoja druga komponenta ima snage drmati komjuter.

  4. #4
    Senior Member Master Blaster hacker's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    4.054
    odmakni komp od zida i provjeri zagrijanost kompa

  5. #5
    Senior Member Lock'n'Load $DJ DYX$'s Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Orahovica, Club Blues, iza Miksete
    Postova
    123
    makni ga od perilice za rublje
    I've suffered just so i can return harder


    Live For Speed PcE & Omikron Forum - http://www.cropes.net/lfs

  6. #6

  7. #7
    neznam,ak je ventilator,mogu sam nekaj napraviti ili mora na servis? kuciste mi ima 7 ventilatora al su samo 2 ukljucena

  8. #8
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    ..::Bizovac::..
    Postova
    5.373
    mozda je koji vent otiso... nesto u njemu... mozda imas garanciju na njih pa ih izvadi i odnesi da provjere u servisu sta je s njim....
    // E8200 2.66 @ 3ghz||Gigabyte DS3L||ASUS 8800GT 512mb + Zalman Vf700Cu||Seagate 250Gb + Samsung 250Gb||2x 2Gb DDR2 800mhz||Raptoxx 550W rev1.3||Audigy SE||MX518 \\
    = Citat = Izvorno postao W3DR4N
    .........,,,,,,,,,
    Evo ti par točki i zareza, pa ih strateški rasporedi po rečenicama.

  9. #9
    evo,provjeril sam:

    SYSTEM TEMPERATURE: 48°C
    CPU TEMPERATURE: 50 °C


    znaci,da ga dam na servis?

  10. #10
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Jun 2006
    Lokacija
    Dugave
    Postova
    935
    Rekao si tek nakon 4-5 sati rada? Uključuje li to neprestano igranje ili samo mirovanje?
    Jesi provjerio da se kakav šaraf nije otpustio il nekaj ispalo iz ležišta? Servis je uvijek razumno rješenje,međutim,ako tek počne zezat nakon 4-5 sati IGRANJA,čisto sumnjam da će netko na servisu tolko igrat da bi vidio kaj ne valja...

  11. #11
    = Citat = Izvorno postao Domy
    Rekao si tek nakon 4-5 sati rada? Uključuje li to neprestano igranje ili samo mirovanje?
    Jesi provjerio da se kakav šaraf nije otpustio il nekaj ispalo iz ležišta? Servis je uvijek razumno rješenje,međutim,ako tek počne zezat nakon 4-5 sati IGRANJA,čisto sumnjam da će netko na servisu tolko igrat da bi vidio kaj ne valja...
    mozda sam se krivo izrazil.najjace pocinje vibrirati nakon 2h igranja recimo Cod 2,mada nakon 4-5h mirovanja isto pocne malo vibrirati ali zanermarivo.znaci,pocinje se jace drmati nakon jaceg rada...neznam koj mu je

  12. #12
    Pritegni sarafe od napajanja na zadnjoj starani kucista ili to ili ti hard nje dobro zasarafljen.


  13. #13
    Senior Member Small step for mankind Glass's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Postova
    2.147
    = Citat = Izvorno postao hanzaplast
    = Citat = Izvorno postao Domy
    Rekao si tek nakon 4-5 sati rada? Uključuje li to neprestano igranje ili samo mirovanje?
    Jesi provjerio da se kakav šaraf nije otpustio il nekaj ispalo iz ležišta? Servis je uvijek razumno rješenje,međutim,ako tek počne zezat nakon 4-5 sati IGRANJA,čisto sumnjam da će netko na servisu tolko igrat da bi vidio kaj ne valja...
    mozda sam se krivo izrazil.najjace pocinje vibrirati nakon 2h igranja recimo Cod 2,mada nakon 4-5h mirovanja isto pocne malo vibrirati ali zanermarivo.znaci,pocinje se jace drmati nakon jaceg rada...neznam koj mu je
    99% ventilator, nakon 2h igranja kompjuter se zagrije i vjerovatno pojača brzinu ventilatora.
    Pogledaj ventilatore koji se ne vrte cijelo vrijeme istom brzinom nego im brzina ovisi o temperaturi i na njima obavezno pogledaj šarafe jer vibracije mogu oslabiti ostale šarafe i ako ti se ventilator odvije i padne bum nastal veliko sranje.

    P.S.: Ako ovo neuspije pokušaj pozvati egzorcista

  14. #14
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    the City
    Postova
    4.506
    odnesi na popravak, tehnicki, kako os' to je jedino rjesenje
    Cheap, but not as cheap as your girlfriend.
    I'm so goth I don't drink coffee, I drink goffee.

  15. #15
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: Koj mu je...

    = Citat = Izvorno postao hanzaplast
    Zabrinjava me moja mašina zadnjih 4 dana...nakon 4-5 sati rada pocne se tresti,vibrirati,drmati i ispusta cudne zvukove
    Zaljubljen je.

  16. #16
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    the City
    Postova
    4.506

    Re: Koj mu je...

    = Citat = Izvorno postao W3DR4N
    = Citat = Izvorno postao hanzaplast
    Zabrinjava me moja mašina zadnjih 4 dana...nakon 4-5 sati rada pocne se tresti,vibrirati,drmati i ispusta cudne zvukove
    Zaljubljen je.
    OD KADA TI SPAMMAS?
    Cheap, but not as cheap as your girlfriend.
    I'm so goth I don't drink coffee, I drink goffee.

  17. #17
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Sarajevo
    Postova
    4.197
    OD KADA TI SPAMMAS?
    Vjerovatno mu je neko u kaficu stavio neku tableticu u pice pa je sad lood
    tarmi rićmi

  18. #18
    Senior Member Small step for mankind Glass's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Postova
    2.147
    Naučite razlikovati spam i zdravu zajebanciju

  19. #19
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    When Gotham Is Ashes You Have My Permission To Die
    Postova
    1.596
    Isuse pa mozda da pomislis da hard nije zasarafljen kako treba ili ako igras sa cd-om onda ti ga cd citac trese pri vrtnji to se meni znalo desavat i ja vas sve nabijem kako ste vi to fanovi za kompice a neznate popravit sami kvar.JA NIKAD NISAM NOSIO KOMP KOD SERVISERA MENE BI BILO SRAMOTA
    Myspace: Defused

    MSI G41M-P28 // Intel Quad Core Q8400@4X 3.2 Ghz // 1X 4GB Kingmax DDR3-800// Gainward GTX 660//Samsung SpinPoint F1 640 GB + Seagate 160 GB // Sound Blaster Audigy 2 //Corsair TX650 // Samsung SM 2232BW // Logitech MX 518

  20. #20
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Sarajevo
    Postova
    4.197
    Boli na racku kakav si ti maher za kompove i za tvoje traumaticne probleme sa serviserima kompova.
    tarmi rićmi

  21. #21
    evo ga.napravil sam sve kaj ste rekli,al sarafi su svi ok.obrisal sam prasinu sa svih ventilatora,i danas ne vibrira đubre mada nisam puno igral.budem videl kak bu sad.ak je u prasini bila caka,pocinil bum samoubojstvo ilitiga suicid

  22. #22
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Jun 2006
    Lokacija
    Dugave
    Postova
    935
    = Citat = Izvorno postao hanzaplast
    evo ga.napravil sam sve kaj ste rekli,al sarafi su svi ok.obrisal sam prasinu sa svih ventilatora,i danas ne vibrira đubre mada nisam puno igral.budem videl kak bu sad.ak je u prasini bila caka,pocinil bum samoubojstvo ilitiga suicid
    He he he,nije samo osobna higijena bitna...

  23. #23
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Jun 2006
    Lokacija
    Serbus Zagreb
    Postova
    434
    Možda ti je vibrator u kompu?Imaš ventilator i imaš kablove i imaš 2ventilatora i 4 kabla!Matematički 2vent + 4kabl=2 zap kabl u vent i ostatak 2kabl!Što riječima znači:reakcijom 2 ventilatora i 4 kabela nastaju zapetljani kabeli(II)u ventilatoru i ostaje ti 2 kabela!Rješenje:Odi na jebeni servis!!!a I MOŽDA je u pitanju HD i koliko ti ima okretaja u minuti?A i napajanje je jedan od glavnih osumnječenih!!!
    = Citat = Izvorno postao Prince of Persia freak
    Gle, oni su junaci zato jer su poginuli za nešto što su smatrali da vrijedi poginuti. Oni su junaci zato jer su svoj život zamijenili za život prirode.

  24. #24
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    the City
    Postova
    4.506
    vidio sam ovo da odes na servis...kako da ne, zadrze ti komp oko 1tj, nista ti ne naprave i naplate 3X vise...
    Cheap, but not as cheap as your girlfriend.
    I'm so goth I don't drink coffee, I drink goffee.

  25. #25
    Senior Member Master Blaster hacker's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    4.054
    = Citat = Izvorno postao v4MP1r3
    vidio sam ovo da odes na servis...kako da ne, zadrze ti komp oko 1tj, nista ti ne naprave i naplate 3X vise...
    Moj stari ima veze pa ga ljepo servisiraju za 2 dana besplatno.Dobar je servis samo moras nac dobre servisere

  26. #26
    Senior Member Respawned sorcerer Mr.G4m3r's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    665 - one more step and i'm there
    Postova
    1.214
    cekaj malo... Mislite da se nista ne moze doma rijesit?

    Imas vjerojatno Pentium 4 na platformi prescott, to je starija generacija od northwood-ovaca... Oni se cesto griju, dignu ventilatoru brzinu. Ako imas ASUS plocu lako je rjesivo, a ako ne ne znam...
    Mr.G4m3r is retarted nickname... call me GmR or edzZ =]

  27. #27
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Nov 2005
    Postova
    8.709
    = Citat = Izvorno postao Mr.Gamer
    cekaj malo... Mislite da se nista ne moze doma rijesit?

    Imas vjerojatno Pentium 4 na platformi prescott, to je starija generacija od northwood-ovaca... Oni se cesto griju, dignu ventilatoru brzinu. Ako imas ASUS plocu lako je rjesivo, a ako ne ne znam...
    prescott je noviji od northwooda i lošiji

  28. #28
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    the City
    Postova
    4.506
    = Citat = Izvorno postao hacker
    = Citat = Izvorno postao v4MP1r3
    vidio sam ovo da odes na servis...kako da ne, zadrze ti komp oko 1tj, nista ti ne naprave i naplate 3X vise...
    Moj stari ima veze pa ga ljepo servisiraju za 2 dana besplatno.Dobar je servis samo moras nac dobre servisere



    ja moram cekati ;((
    Cheap, but not as cheap as your girlfriend.
    I'm so goth I don't drink coffee, I drink goffee.

  29. #29
    Senior Member Respawned sorcerer Mr.G4m3r's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    665 - one more step and i'm there
    Postova
    1.214
    [quote=Prince-Artas]
    = Citat = Izvorno postao "Mr.Gamer":21gmnz4y
    cekaj malo... Mislite da se nista ne moze doma rijesit?

    Imas vjerojatno Pentium 4 na platformi prescott, to je starija generacija od northwood-ovaca... Oni se cesto griju, dignu ventilatoru brzinu. Ako imas ASUS plocu lako je rjesivo, a ako ne ne znam...
    prescott je noviji od northwooda i lošiji [/quote:21gmnz4y]

    to znam, ali nisam siguran da je prescott noviji
    Mr.G4m3r is retarted nickname... call me GmR or edzZ =]

  30. #30
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    ..::Bizovac::..
    Postova
    5.373
    noviji je znam iz pouzdanih izvora ... no salu na stranu.. stvarno je noviji...noviji i losiji.....
    // E8200 2.66 @ 3ghz||Gigabyte DS3L||ASUS 8800GT 512mb + Zalman Vf700Cu||Seagate 250Gb + Samsung 250Gb||2x 2Gb DDR2 800mhz||Raptoxx 550W rev1.3||Audigy SE||MX518 \\
    = Citat = Izvorno postao W3DR4N
    .........,,,,,,,,,
    Evo ti par točki i zareza, pa ih strateški rasporedi po rečenicama.

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •