Stranica 1 od 2 12 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 30 od 50

Tema: PSP pitanje

  1. #1
    Junior Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Aug 2009
    Postova
    27

    PSP pitanje

    Zanima me psp ima internet pa jeli taj internet besplatan jer ne vjerujem da na pspu ima kuna pa da to troši?

  2. #2

    Re: PSP pitanje

    PSP priključiš na WLAN i troši onoliko koliko i tvoj net, osim ako isti ne kradeš. Onda net nije tvoj
    "O, words are poor receipts for what time hath stole away."
    - John Clare, Remembrances

  3. #3
    Junior Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Aug 2009
    Postova
    27

    Re: PSP pitanje

    Znaci ja npr. imam 10 gb prometa ukopcam onaj bijeli kabel u psp i surfam a to mi trosi promet.

  4. #4
    Senior Member No Mercy THUNDER_DINIX's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    OSIJEK
    Postova
    6.724

    Re: PSP pitanje

    nemoras nikakav kabel imat, to ti je wireless (bežićno), samo dodas psp u opcijama na pc-u i nadjes ga

  5. #5
    Junior Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Aug 2009
    Postova
    27

    Re: PSP pitanje

    OK.

  6. #6
    Senior Member No Mercy THUNDER_DINIX's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    OSIJEK
    Postova
    6.724

    Re: PSP pitanje

    jel imas psp uopce?

  7. #7
    Junior Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Aug 2009
    Postova
    27

    Re: PSP pitanje

    Ne ali namjeravan kupiti

  8. #8
    Senior Member No Mercy THUNDER_DINIX's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    OSIJEK
    Postova
    6.724

    Re: PSP pitanje

    koju verziju?

  9. #9
    Junior Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Aug 2009
    Postova
    27

    Re: PSP pitanje

    Verziju 3004

  10. #10
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Dec 2008
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    1.945

    Re: PSP pitanje

    gle..ukoliko imas wirelless net doma jednostavno ukljucis lan i odes na net i onda on trazi dostupne mreze i nade tvoju kliknes connect on te pita password i to je to

  11. #11
    Senior Member No Mercy THUNDER_DINIX's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    OSIJEK
    Postova
    6.724

    Re: PSP pitanje

    pa to je valda skuzio vec

  12. #12
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Jun 2008
    Lokacija
    Okrnjak!
    Postova
    884

    Re: PSP pitanje

    Jel se mora sta ugradzivati u PSP ako zelim da imam WLAN.Mislio sam ija da kupim bas zbog neta ali nisam siguran jel pametno.Neki govore da se treba nesto ugradzivati u PSP da bi imao net.
    "Programski jezici kao što su C++ i Java dizajnirani su za profesionalni razvoj sa velikim timovima iskusnih programera koji se brinu za efikasnost izvršavanja svog koda."

  13. #13
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Dec 2008
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    1.945

    Re: PSP pitanje

    e
    = Citat = Izvorno postao Ghost_Rider
    Jel se mora sta ugradzivati u PSP ako zelim da imam WLAN.Mislio sam ija da kupim bas zbog neta ali nisam siguran jel pametno.Neki govore da se treba nesto ugradzivati u PSP da bi imao net.
    em..ti ocito jos nemas psp..jer da ga poisjedujes znao bi da na vrhu psp imas samo jednu tipku koju pomaknes i wlan je ukljucen

  14. #14
    Senior Member No Mercy THUNDER_DINIX's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    OSIJEK
    Postova
    6.724

    Re: PSP pitanje

    da, s lijeve strane je "tipka", poput one za paljenje s desne strane

  15. #15
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Jun 2008
    Lokacija
    Okrnjak!
    Postova
    884

    Re: PSP pitanje

    Dobro,dobro sada mi je jasno.

    Sada je ovo pitanje,znaci moram sve znati prije kupnje,ne zelim da se zajebem.

    1. Dali mogu emulatori od konzola na PSP,npr. GBA,SNES.NES i PSone.Jeli treba da se ubaci taj nekakav chip u PSP pa da idu emulatori ili samo nadzem odgovarajuci Emulator.

    2.Koja je najbolja vrzija PSP-a,imaju neke 1000,2000 i 3000 pa koja je najkvalitetnija ili najbolja verzija.

    3.Koja ide memori kartica u PSP i od koliko GB.

    4.Koliko WLAN ima domet,dali mogu npr. sa jaranom igrati neku igru u MP i dali mogu koristiti MSN ili Skype na PSP-u.

    To je sve.

    Hvala na odgovorima i ako ne odgovorite.

    BTW: Ova pitanja postavljam tu da ne otvaram novu temu Bezveze.
    "Programski jezici kao što su C++ i Java dizajnirani su za profesionalni razvoj sa velikim timovima iskusnih programera koji se brinu za efikasnost izvršavanja svog koda."

  16. #16
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Dec 2008
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    1.945

    Re: PSP pitanje

    ODGOVORI
    1) nisam siguran mislim da ne
    2) ja ima 2000..nisam siguran da je u hrv stigla cijela verzija 3000..stigao je psp 3000 ali nisam siguran dal je dosla i potpuna verzija..ja ti predlazem 2000..imas dva razlicita normalan i slim and light..ovaj normal bolje lezi u ruci kad igras no slim and light je laksi i tanji ti odluci
    3) u njega idem memory stick pro duo....nema veze od koliko s njim ces dobit 32 mb tj trebao bi a ako planiras igrat puno razlicitih igri kupi si jedan od 1 gb jeftini su
    4)wlan nema neki veliki domet mozda 5m nisam siguran...a kako izlaze nove verzije software tako dolazi i msn skype itd..mislim nakon verije 5.00 dobijas msn
    eto to it je to

  17. #17
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Jun 2008
    Lokacija
    Okrnjak!
    Postova
    884

    Re: PSP pitanje

    = Citat = Izvorno postao Viper33
    ODGOVORI
    1) nisam siguran mislim da ne
    2) ja ima 2000..nisam siguran da je u hrv stigla cijela verzija 3000..stigao je psp 3000 ali nisam siguran dal je dosla i potpuna verzija..ja ti predlazem 2000..imas dva razlicita normalan i slim and light..ovaj normal bolje lezi u ruci kad igras no slim and light je laksi i tanji ti odluci
    3) u njega idem memory stick pro duo....nema veze od koliko s njim ces dobit 32 mb tj trebao bi a ako planiras igrat puno razlicitih igri kupi si jedan od 1 gb jeftini su
    4)wlan nema neki veliki domet mozda 5m nisam siguran...a kako izlaze nove verzije software tako dolazi i msn skype itd..mislim nakon verije 5.00 dobijas msn
    eto to it je to
    1. Jebiga,bas steta,jer ja vamo u bosni nejmam nigdje kupovati oriđi igre od PSP-a,pa zato sam pitao o Emulatorima.

    2.Znaci sve manje od 3000 ,u Genelecu u tuzli je izasla u prodaju verzija 3004,sada dali je piratluk ili je prava verzija

    Link : http://www.genelec.ba/cart.php?sta=v...=217&cid=14164

    4. Vazno je da radi internet i msn.

    Mnogo hvala jarane,pomogao si mi da bih mogao odluciti .
    "Programski jezici kao što su C++ i Java dizajnirani su za profesionalni razvoj sa velikim timovima iskusnih programera koji se brinu za efikasnost izvršavanja svog koda."

  18. #18
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Dec 2008
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    1.945

    Re: PSP pitanje

    ja nezz ja govorim za hrv..ali mozes pitat ove u toj prodavaonici jeli to zavrsna verzija 3 psp 3000

  19. #19
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Area 51 - talking to Helios
    Postova
    2.357

    Re: PSP pitanje

    Odgovor na prvo pitanje je netocan. Ima podosta emulatora, imas GB(A), (S)NES, C64, PS1, te od nedavno Nintendo DS.
    No, nisam siguran moras li imati Custom Firmware da bi ih mogao koristiti
    A.K.A 7h30n
    = Citat = Izvorno postao Terran Marine
    It says press any key....but which one's the any key?!

  20. #20
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Jun 2008
    Lokacija
    Okrnjak!
    Postova
    884

    Re: PSP pitanje

    = Citat = Izvorno postao Teon
    Odgovor na prvo pitanje je netocan. Ima podosta emulatora, imas GB(A), (S)NES, C64, PS1, te od nedavno Nintendo DS.
    No, nisam siguran moras li imati Custom Firmware da bi ih mogao koristiti
    Nesto mi lose zvuci,mescini da cu bezz kupiti PSP .
    "Programski jezici kao što su C++ i Java dizajnirani su za profesionalni razvoj sa velikim timovima iskusnih programera koji se brinu za efikasnost izvršavanja svog koda."

  21. #21
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Area 51 - talking to Helios
    Postova
    2.357

    Re: PSP pitanje

    A zbog cega si primarno mislio kupit PSP?

    Ja sam ga kupio od frenda Slim verziju, sa vec svime + 2 original igre (Syphon Filter i GTA) prilicno jeftino. Htio sam odigrat Metal Gear Ac!d, a uskoro izlazi MGSeace Walker i Gran Turismo 5 te fakat lijepo izgledaju. Jos kad stigne na europsko trziste Disgaea 2. Ma milina, i jos k tome ak ispadne IL-2 Sturmovik kak spada. Uglavnom lijepe igre nadolaze, a jos nisam ni odigrao vecinu dobrih naslova
    A.K.A 7h30n
    = Citat = Izvorno postao Terran Marine
    It says press any key....but which one's the any key?!

  22. #22
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Jun 2008
    Lokacija
    Okrnjak!
    Postova
    884

    Re: PSP pitanje

    = Citat = Izvorno postao Teon
    A zbog cega si primarno mislio kupit PSP?

    Ja sam ga kupio od frenda Slim verziju, sa vec svime + 2 original igre (Syphon Filter i GTA) prilicno jeftino. Htio sam odigrat Metal Gear Ac!d, a uskoro izlazi MGSeace Walker i Gran Turismo 5 te fakat lijepo izgledaju. Jos kad stigne na europsko trziste Disgaea 2. Ma milina, i jos k tome ak ispadne IL-2 Sturmovik kak spada. Uglavnom lijepe igre nadolaze, a jos nisam ni odigrao vecinu dobrih naslova
    Pa mislio sam kupiti radi interneta,par igara od psp-a koje su mi se svidile i zbog glazbe.Tu bi ubrojao i igre sa emulatorima.

    Ovaj Gran Turizmo 5 za psp izgleda predobro,gotov pa slicno kao na PS3 .

    BTW Recitemi jesteli zadovoljni psp-om.
    "Programski jezici kao što su C++ i Java dizajnirani su za profesionalni razvoj sa velikim timovima iskusnih programera koji se brinu za efikasnost izvršavanja svog koda."

  23. #23
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Area 51 - talking to Helios
    Postova
    2.357

    Re: PSP pitanje

    Ja jesam. Dobio sam kaj sam htio.
    Portabilna konzola sa mogucnostima interneta ukoliko bas nemogu pogledat nesto na kompu (npr. na WCu )

    Internet na PSPu ti je vise manje onak ak fakat nemos na komp il iPhone il nes... Konzole jednostavno nisu za internet, pogotovo ne tako male.
    Glazbu radje slusam preko mobitela, jednostavno mi je manje i lakse za mjenjat il poglasnit muziku na mobu (Sony Ericsson imam).
    No ono sto mi je odlicno na PSPu jest gledanje filmova (iako moraju biti u formatu koj on podrzava, vecinom je to mp4)

    Na kraju, PSP je ipak samo za portable gaming i tu i tamo gledanje filmova. A internet dobro dodje kad lezis u krevetu, il fotelji, ili pak na zahodu xD

    Tak da mislim da ti se ne isplati kupit ganc novi PSP, mozda rabljeni ...
    A.K.A 7h30n
    = Citat = Izvorno postao Terran Marine
    It says press any key....but which one's the any key?!

  24. #24
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Jun 2008
    Lokacija
    Okrnjak!
    Postova
    884

    Re: PSP pitanje

    = Citat = Izvorno postao Teon
    Ja jesam. Dobio sam kaj sam htio.
    Portabilna konzola sa mogucnostima interneta ukoliko bas nemogu pogledat nesto na kompuS(npr. na WCu )

    Internet na PSPu ti je vise manje onak ak fakat nemos na komp il iPhone il nes... Konzole jednostavno nisu za internet, pogotovo ne tako male.
    Glazbu radje slusam preko mobitela, jednostavno mi je manje i lakse za mjenjat il poglasnit muziku na mobu (Sony Ericsson imam).
    No ono sto mi je odlicno na PSPu jest gledanje filmova (iako moraju biti u formatu koj on podrzava, vecinom je to mp4)

    Na kraju, PSP je ipak samo za portable gaming i tu i tamo gledanje filmova. A internet dobro dodje kad lezis u krevetu, il fotelji, ili pak na zahodu xD

    Tak da mislim da ti se ne isplati kupit ganc novi PSP, mozda rabljeni ...
    E bas to,sjedim na krevetu i mrsko mi sada ici do kompa da pogledam na netu PCP teme ili pogledam koji YouTube video.

    Ma dobro ne mislim ja samo zbog neta i glazbe koristiti psp,on je dobar u gotov svim stvarima.

    Vam u bosni nejmam bas mnogo original igara kupiti,nema bas mnogo naslova onih koje ja zelim da odigram.Zato bih zelio da bar ako su emulatori za psp legalni da mogu nesto igrati.Nkako bi dosao do psp igara,makar jednom u 5 mjeseci kupovao .

    BTW Jedino mi preostaje Pir***uk.Nemoj sada ban ,ovo sam naveo kao primjer.
    "Programski jezici kao što su C++ i Java dizajnirani su za profesionalni razvoj sa velikim timovima iskusnih programera koji se brinu za efikasnost izvršavanja svog koda."

  25. #25
    Senior Member No Mercy THUNDER_DINIX's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    OSIJEK
    Postova
    6.724

    Re: PSP pitanje

    = Citat = Izvorno postao Ghost_Rider
    Dobro,dobro sada mi je jasno.

    Sada je ovo pitanje,znaci moram sve znati prije kupnje,ne zelim da se zajebem.

    1. Dali mogu emulatori od konzola na PSP,npr. GBA,SNES.NES i PSone.Jeli treba da se ubaci taj nekakav chip u PSP pa da idu emulatori ili samo nadzem odgovarajuci Emulator.

    2.Koja je najbolja vrzija PSP-a,imaju neke 1000,2000 i 3000 pa koja je najkvalitetnija ili najbolja verzija.

    3.Koja ide memori kartica u PSP i od koliko GB.

    4.Koliko WLAN ima domet,dali mogu npr. sa jaranom igrati neku igru u MP i dali mogu koristiti MSN ili Skype na PSP-u.

    To je sve.

    Hvala na odgovorima i ako ne odgovorite.

    BTW: Ova pitanja postavljam tu da ne otvaram novu temu Bezveze.
    1.) mogu, ali moras imat downgrejdan psp
    2.) psp 3004 je najnovija trenutno
    3.) Memory stick pro duo kolko os GB
    4.) 10 m, mozes igrati u MP....

    ja ti imam psp 1004, prodajem za 1000 kn, downgrejdan je, idu ti i emulatori i sve, dobijes uz to 2 original igre i memory card od 2 gb

  26. #26
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Aug 2009
    Postova
    115

    Re: PSP pitanje

    A PSP Go?

  27. #27
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Area 51 - talking to Helios
    Postova
    2.357

    Re: PSP pitanje

    Nije jos gotov/izaso
    A.K.A 7h30n
    = Citat = Izvorno postao Terran Marine
    It says press any key....but which one's the any key?!

  28. #28
    Senior Member No Mercy THUNDER_DINIX's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    OSIJEK
    Postova
    6.724

    Re: PSP pitanje

    sad jos malo izlazi.

  29. #29
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Jun 2008
    Lokacija
    Okrnjak!
    Postova
    884

    Re: PSP pitanje

    Ja sam odlucio da uzmem ovaj http://www.bigbang.si/igrice-in-konz...psp-3000-blackSstari mi je u SLO pa da usput i donese PSP.

    Odlucio sam ove dvije igre.

    1.

    2.

    To je moja zadnja odluka .

    BTW: Ili ako vi znate koju dobru Racing igru za psp umjesto Pro Street-a.

    Edit: Mozda uzmem ovu umjesto NFS PS.


    "Programski jezici kao što su C++ i Java dizajnirani su za profesionalni razvoj sa velikim timovima iskusnih programera koji se brinu za efikasnost izvršavanja svog koda."

  30. #30
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Area 51 - talking to Helios
    Postova
    2.357

    Re: PSP pitanje

    Meni osobno je Burnout bolji od NFS na PSPu. Imao sam oboje, i trenutno imam samo Burnout Fizika stete je genijalna, dijelovi lete. Jos kad upalis slow-motion sudara, fakat odlicno izgleda. Nazalost auti nemaju stvarna imena, ali ipak najveca fora ih je unistavat

    God of War nisam jos probao, no dobila je odlicne ocjene
    A.K.A 7h30n
    = Citat = Izvorno postao Terran Marine
    It says press any key....but which one's the any key?!

Slične teme

  1. Keyba pitanje... Hlađenje pitanje...
    By blood4me in forum Komponente
    Odgovora: 35
    Posljednji post: 24-09-2009, 19:33
  2. ddr pitanje
    By Freedom Station in forum Hardware F.A.c.Q.
    Odgovora: 27
    Posljednji post: 11-09-2007, 11:47
  3. pitanje..
    By Zmaj88 in forum World Of Warcraft
    Odgovora: 5
    Posljednji post: 17-03-2007, 23:08

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •