Stranica 22 od 23 PrvaPrva ... 1220212223 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 631 do 660 od 666

Tema: Titan Quest

  1. #631
    Senior Member You have been warned flander's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Ispod hrasta,zarađujem plaću
    Postova
    15.767

    Re: Titan Quest

    evo da malo dam svoje dojmove ove igre, trenutno sam lvl 31. Dream+Warrior kombinacija, zadnji act...

    + bodovi

    - solidna grafika, živa priroda mi se najviše dojmila, dodaje više atmosfere igri
    - lokacije kojima prolazite su stvarno fascinantne, Kineski zid mi je bio top topova
    - detalji kako na karakteru kako na mobovima je super, svaki item koji staviš ima poseban izgled, tako i na mobovima
    - jako su mi se dopali essenci i one pizdarije kaj dropaju životinje pa ih od djelova skupiš u cijelinu, čak su oni essenci i poučni, piše malo infoa o bogovima itd...
    - raznovrsnost mobova mi je super, od zmajeva, do titana, stvarno super, jako dobro odrađeno
    - 10 klasa više nego dovoljno da kombinirate, mada su mi nekako koda slabo odrađene, od kad igram tu igru nisam koristio više od 2 spella/skilla, a uvijek volim koristit sve što imam, sad opet ako trošim bodove na sve na lvl 31 sam klinac, preslab da bi išta prešao, tako da kolko sam ja skužio igra se bazira da pumpaš jedan skill i opleti
    - dobro što novac ima neku višu ulogu negoli samo kupovanje pošna, opet se da kupit neki dobar item, scroll ili restartanje skilova
    ....

    - bodovi

    - nedostatak krvi i takvih efekata kada mob umre, svi umiru na isti naćin, sa takvom krafikom su to mogli dodat
    - borba bosova mi je nekako jednolična, hit and run, trenutno sa ovim likom koji igram, blebnem onaj AoE i bjež, čekam da cd prođe i opet isto, i tako u krug...
    - mape preogromne sa vrlo malom količinom mobova, mislim kakve mape jesu mogli su digunt broj moboova za bar 50%, neznam ubim jednu grupu i onda trčim 100 metara i tak stalno, jednostavno mi u nekim trenucima postane pre pre dosadno
    - nedostatak čekpointova, tu sam dobio slom živaca, mapa kolko je ogromna i kad se te utuše vraća te skroz na zadnji čekpoint koji si aktivirao, desilo mi se to par puta malo je falilo da miš ode u vječna lovišta
    - nadalje exp ide presporo, uz tolku silinu skillova leveli idu presporo
    - neizbalansiranost dropova itemova, desilo mi se par puta da mi prvi mob kojeg ubiš dropa plavu stvar =/ onak wtf, ili imam nenadjebivo puno sreće ili je to bug i onda taj item furam 20 levela bez beda

    ima još al to je onak na prvi pogled, moram napomenuti da mi je ovo prva ozbiljna igra od kad sam uzeo novo računalo, na starom je štekalo za popizdit, mada i na novom se zna desit da onak ubrza ali rijetko

    dali igr amože bit neki diablo killer ? pa i ne baš, zabavna igra je, ima puno kombinacija, zanimljiva priča i lokacije kojima putujete, ali dali cu tu igru igrat kao i Diabla sumnjam, jedino što me održava da je igram su ti essenci, volio bi ih bar sve vidit...

    eto toliko

  2. #632
    Moderator No Mercy
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Olso novn as Cherry <3
    Postova
    6.225

    Re: Titan Quest

    A ja ću ti sve na to reći;
    modovi modovi modovi

    Zajednica je ogromna i vani ima gro modova, kako malenih tako i potpuno novih kampanja.

    Od povećavanja mobova na mapi do x6 puta, do povećavanja boseva do x3 puta.
    Dodavanja GORE efekta..etc etc : )
    [centern4txjf6]
    We&#39;re gonna bring that back!
    HA HA HO HA HI HO
    HA HO HA HA HI HI

    [/centern4txjf6]

  3. #633
    Senior Member You have been warned flander's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Ispod hrasta,zarađujem plaću
    Postova
    15.767

    Re: Titan Quest

    e jebiga to je onda sasvim druga prića, to nisam znao da ima...doduše nisam se tolko ni interesirao....

    slobodno ubaci pokoji preporučeni mod, onak must have...budem se bacio u googlanje

  4. #634
    Senior Member Small step for mankind Tegla Ajvara's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2008
    Lokacija
    Špaiz
    Postova
    2.104

    Re: Titan Quest

    nisam igro nes previse diablo 2, al ono sto sam igro, totalno sam igro nasilu
    tak da titan mi je vrh zasad, pa poslje njega torchlight, a za D3 cemo vidit
    a sto se tice levelanja, i to mi je sugavo, bas te tjera da predjes cjelu igru 3. put da dodjes do maximum lvla sto znaci, da tu ima dobirh mjesec-2 igranja, s obzirom kad pogledas neku danasnju igru koju predjes za par sati
    meni je dojaja igra
    Intel core i7 5820k 3.3 ghz // nVidia gtx 970 // 12gb ram ddr4 // gigabyte ud4 x99 // ssd samsung 128 gb // hdd caviar black 500gb // dvd rw samsung // internal card reader // xfx 750w

  5. #635
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: Titan Quest

    Od kuda se skidaju modovi i jel rade na Steam verziji, te da li možeš igrati OnLine sa likom kojega si levelao pomoću tih 3x;6x modova?

  6. #636
    Senior Member You have been warned flander's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Ispod hrasta,zarađujem plaću
    Postova
    15.767

    Re: Titan Quest

    skinuo sam Underlord 1.52 mod i krneuo sa novim likom te odma popizdio...dakle onaj prvi qvest kad moraš onog nekog šamana ubit e...krenem ja to obavit kad ono vidi vraga nemoš doć do njega da si bog, mobova ima ko dreka neam pošna neam para, agro se prejako povuče, neznam koji kok =/

    probam još koji put kad se smirim

  7. #637
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: Titan Quest

    Igrati ću ove 3 klase...

    Ranger (Hunting / Nature) = Bow & Arrow
    Harbinger (Warfare / Dream) = Dual Wield
    Oracle (Storm / Spirit) = Mage


    To mi je mix najzanimljivijih mastery-a u igri, ostali mi se baš i ne sviđaju previše. Defence je fenomenalan, ali mi je nekako pre pasivan. Earth je brutalan u početku, ali vjerujem da na Legendary ne valja zbog elemental damage-a (visok resistance neprijatelja). Rogue može biti dosta aktivna i zanimljiva klasa, ali nigdje mi ne leži kako spada.

  8. #638
    Senior Member You have been warned flander's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Ispod hrasta,zarađujem plaću
    Postova
    15.767

    Re: Titan Quest

    ma zbriso sam igru, nevalja mi niš

    nisam dalje došal od prvog qvesta sa ovim modom

    prejak agro, zalete se ko kamikaze i moš ga jebat, i još je cd na pošne povečan na 16 sekundi lol da lud sam...

    ne fala

  9. #639
    Senior Member Fight fire with fire
    Datum registracije
    Jan 2006
    Postova
    10.135

    Re: Titan Quest

    = Citat = Izvorno postao Bartuc
    Igrati ću ove 3 klase...

    Ranger (Hunting / Nature) = Bow & Arrow
    Harbinger (Warfare / Dream) = Dual Wield
    Oracle (Storm / Spirit) = Mage


    To mi je mix najzanimljivijih mastery-a u igri, ostali mi se baš i ne sviđaju previše. Defence je fenomenalan, ali mi je nekako pre pasivan. Earth je brutalan u početku, ali vjerujem da na Legendary ne valja zbog elemental damage-a (visok resistance neprijatelja). Rogue može biti dosta aktivna i zanimljiva klasa, ali nigdje mi ne leži kako spada.
    taj elemental dmg sta imaju ressitance imaju i za dream. a sve ti to nadoknaduje physical dmg. nebi ti rekao da build nevalja da nisam prelazio legendary i dio epica (mislim da se tako zove zadnja tezina) bez problema
    legendary mi je cak bio laksi od normala

  10. #640
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: Titan Quest

    Ide Normal, Epic, Legendary.

    Kod Dream je fora što se sve svodi na Physical i Vitality Damage, te manje važno na Electrical Damage kod Temoporal Rifta što i nije bitno pošto se on uzima zbog Petrify efekta. Dok Earth grana ima samo jedan skill koji diže physical damage (Brimstone), ostali svi dižu fire damage (Earth Ench. i Volativity).

  11. #641
    Senior Member Fight fire with fire
    Datum registracije
    Jan 2006
    Postova
    10.135

    Re: Titan Quest

    i onda uletis u grupu od 10 monstera di ima samo 1 magic ressitance, u roku 2 sec pobijes sve oko njega i onda njega podjebavas necime, sta ti je na volji.

    eto samo da jos kazem, najteze je bilo meni ubiti prvog titana na normal. ovo ostalo je sve bilo apsurdna laganica sa mojim buildom. ogroman firedmg doslovno pali sve na putu oo tebe...

    i vitality dmg nikada nisam shvacao previse ozbiljno. gledajuci ovu dream granu vidio sam svega 2-3 skilla koja bi uopce dizao. malo "jadno" no vi imate ocigledno drugaciji nacin igranja od mene

    e isam da velim, pobrko sma tezine, dosta dugo nisam ovo zaigro, a save nemam i nemam volje opet sve prolaziti

  12. #642
    Senior Member Small step for mankind Tegla Ajvara's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2008
    Lokacija
    Špaiz
    Postova
    2.104

    Re: Titan Quest

    = Citat = Izvorno postao Lord Ragnarok
    i onda uletis u grupu od 10 monstera di ima samo 1 magic ressitance, u roku 2 sec pobijes sve oko njega i onda njega podjebavas necime, sta ti je na volji.

    eto samo da jos kazem, najteze je bilo meni ubiti prvog titana na normal. ovo ostalo je sve bilo apsurdna laganica sa mojim buildom. ogroman firedmg doslovno pali sve na putu oo tebe...

    i vitality dmg nikada nisam shvacao previse ozbiljno. gledajuci ovu dream granu vidio sam svega 2-3 skilla koja bi uopce dizao. malo "jadno" no vi imate ocigledno drugaciji nacin igranja od mene

    e isam da velim, pobrko sma tezine, dosta dugo nisam ovo zaigro, a save nemam i nemam volje opet sve prolaziti
    uzmes bilo koji save di je predjena igra i sa hex editorom si promjenis klase koje zelis
    Intel core i7 5820k 3.3 ghz // nVidia gtx 970 // 12gb ram ddr4 // gigabyte ud4 x99 // ssd samsung 128 gb // hdd caviar black 500gb // dvd rw samsung // internal card reader // xfx 750w

  13. #643
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    5.945

    Re: Titan Quest

    imam problem, svaki put nakon loadinga me izbaci van iz igre, 5. sam lvl i do prekjucer sam igrao bez problema (tj. znalo me i onda izbacit nakon 2-3 minute igranja, ali to se dogodilo mozda jednom ili 2 puta...)...a sada nakon svakog loadinga...imam win 7 64bit...neko imao slican problem? ili zna kako rijesiti ovaj?
    AMD Athlon II x4 640 3.0GHz 4 GB Kingmax DDRIII RAM 1333MHz Palit GeForce GTS 450 1GB SATA 500GB Apolon 550W

  14. #644
    Senior Member Fight fire with fire
    Datum registracije
    Jan 2006
    Postova
    10.135

    Re: Titan Quest

    @ajvar

    lako ja sa char editorom si napravim charactera kakav bi trebal biti, al opet nije to to, nije to moj character kojeg sam lvlo...

  15. #645
    Moderator No Mercy
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Olso novn as Cherry <3
    Postova
    6.225

    Re: Titan Quest

    Ma to je grbavo, imam preko 30 likova lv75..full ekvipane, raznorazne klase..sve kroz igru.
    Sve ostalo totalno saksa!
    [centern4txjf6]
    We&#39;re gonna bring that back!
    HA HA HO HA HI HO
    HA HO HA HA HI HI

    [/centern4txjf6]

  16. #646
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: Titan Quest

    Isus Bog Dobro si ti utukao sati u tu igru. Koja su ti najdraža 3 lika (combo klase)?

    Ja sam malo probao sa Bow/Arrow likom, na početku mi je pre dosadan i ne znam da li bi igrao sa njime Ispasti će kao i Amazonka u D2, pre brutalna klasa koju ne mogu igrati zbog mehanike gameplaya iz ptičje perspektive koja mi ne odgovara. Bow/Arrow mi je uglavnom full zanimljiv, ali samo iz prvog lica (npr. Oblivion).

  17. #647
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Small Village Near BAGHDAD
    Postova
    914

    Re: Titan Quest

    Nočas završio ovu igretinu,prvo igrao kao warrior i do zadnjeg boss-a titana poginuo oko 90 puta a onda zadnjeg šefa nema šanse,čak kad sam koristio šifre nisam uspio iz prve.Inače sam za lika koristio savjete sa googla tako da ne bacam bezveze skill bodove. To mi diglo(završetak igre sa varanjem) tlak pa prekjučer počeo iz početka sa novim likom,ovog puta uzeo hunter-a+savjeti sa googla učiniše da u do finalnog boss-a poginuo samo 2 puta+ 2 puta na njemu sve skupa 4 puta za cilu igru na normal. I sad idem igrati expanziju i nemogu igrati nju nego me stavlja skroz na početak igre.

    Znači pitanje je kako igrati expanziju a da nemoram igrati igru iz početka jer,šta god uradim neda mi da igram a neda mi se sad sve prilaziti iz početka na(EPIC)mada sam išao malo isprobati onako brzinski samo main quest i ovaj hunter+rogue je nenadhebiv
    ----NO GODS OR KINGS,ONLY MEN----
    (N)EZAVISNA
    (A)MERIČKA
    (T)ERORISTIČKA
    (O)RGANIZACIJA

  18. #648
    Senior Member Fight fire with fire
    Datum registracije
    Jan 2006
    Postova
    10.135

    Re: Titan Quest

    cek, poginuo si?
    ja sam sa warrior+fire (battle mage)proso cjelu igru bez 1 smrti, a imao sam dovoljno lifeleacha da se nisam moro od nikoga micati (osim kiklopa, prvog bossa jer njegov napad te moze 1shotati, ebz obzira na hp/armor, provjereno sa cheatevima)
    doslovno sam kroz norma l se malo napatio, al epic mi je bio pre pre pre lagan., 1shoto sve mosntere osim boseva
    stvarno en kuzim kak je tebe ista uspilo ubiti xD

  19. #649
    Senior Member You have been warned flander's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Ispod hrasta,zarađujem plaću
    Postova
    15.767

    Re: Titan Quest

    a da si odma instalirao TQ+IT ? nemožeš nikako, kreni ispočetka...

    ginuo sam radi jebenih bugova....

  20. #650
    Moderator No Mercy
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Olso novn as Cherry <3
    Postova
    6.225

    Re: Titan Quest

    Nema bugova u toj igri.
    [centern4txjf6]
    We&#39;re gonna bring that back!
    HA HA HO HA HI HO
    HA HO HA HA HI HI

    [/centern4txjf6]

  21. #651
    Moderator Fight fire with fire Deadwalker's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    13.180

    Re: Titan Quest

    Kakvi bugovi, lol
    Rula igra, jedino joj fali bolja prezentacija radnje i dinamičniji gameplay.
    "Death smiles at us all. All a man can do is smile back."


  22. #652
    Moderator No Mercy
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Olso novn as Cherry <3
    Postova
    6.225

    Re: Titan Quest

    Grim Dawn bude u svim aspektima bolji.
    Možda se jedino et ne bude svima dopala atmosfera igre.
    [centern4txjf6]
    We&#39;re gonna bring that back!
    HA HA HO HA HI HO
    HA HO HA HA HI HI

    [/centern4txjf6]

  23. #653
    Moderator Fight fire with fire Deadwalker's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    13.180

    Re: Titan Quest

    Pa trebao bi biti. Sada su krenuli s Kickstarterom, da finiširaju projekt kak treba^^
    "Death smiles at us all. All a man can do is smile back."


  24. #654
    Senior Member Small step for mankind Gothmog's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Dorthonion
    Postova
    2.287

    Re: Titan Quest

    Muku ti Isusovu, kakav skok u težini kad se krene sa ekspanzijom...
    Ubije ti želju za igrom, kada doživiš gang bang na svakom mob packu.

    EDIT.
    Nije ni čudo da me krkaju. Dobro da sam i uspio završiti igru. Navodno moj battlemage Oracle build, ne vrijedi ni pišljiva boba. Toliko o tome, da u igri nema cookie cutter buildova...

    M5A97 R2.0//FX6300@3,8GHz//CM Hyper 212 Evo//Kingmax 8GB RAM//F3 1TB//ATI ASUS R9 280 3GB DDR5//Chieftec 550W//Thermaltake Soprano//Dell U2312HM 23"//Logitech G11//Razer Diamondback

  25. #655
    Senior Member Fight fire with fire
    Datum registracije
    Jan 2006
    Postova
    10.135

    Re: Titan Quest

    kaj je dosla neka nova tezina? ak velite da je tak tesko mogo bi oept zaigrati, pogotovo ako je netko za lan.
    jos jednog uber battlemagea napraviti

  26. #656
    Senior Member Small step for mankind Gothmog's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Dorthonion
    Postova
    2.287

    Re: Titan Quest

    Igra nije teža, jednostavno ne trpi mog melee Oraclea...

    M5A97 R2.0//FX6300@3,8GHz//CM Hyper 212 Evo//Kingmax 8GB RAM//F3 1TB//ATI ASUS R9 280 3GB DDR5//Chieftec 550W//Thermaltake Soprano//Dell U2312HM 23"//Logitech G11//Razer Diamondback

  27. #657
    Senior Member Fight fire with fire
    Datum registracije
    Jan 2006
    Postova
    10.135

    Re: Titan Quest

    kaj neb trebo staff korsititi za to? mislim, mos sa melee ici al ono xD

  28. #658
    Senior Member Small step for mankind Gothmog's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Dorthonion
    Postova
    2.287

    Re: Titan Quest

    Pa eto, ja sam mislio da je cijelu igru moguće prijeći u stilu nekakvog paladina iz Diabla II. I build (KLIK!)Sse držao odlično...do ekspanzije.
    Zbog mog balansiranja između Intelligence i Strenght sam popušio, jer u IT očito moraš imati nekakav class cookie cutter build. Manje-više sam osudio igru na uninstall, jer mi nema smisla resetirat stat pointove, kad od mage opreme imam samo lightning staff u stashu.
    Šteta, zanimao me Had...

    M5A97 R2.0//FX6300@3,8GHz//CM Hyper 212 Evo//Kingmax 8GB RAM//F3 1TB//ATI ASUS R9 280 3GB DDR5//Chieftec 550W//Thermaltake Soprano//Dell U2312HM 23"//Logitech G11//Razer Diamondback

  29. #659
    Senior Member No Mercy Outmind's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    The six-sided star
    Postova
    6.571

    Re: Titan Quest

    Trebao si ići defence + dream za melee. defence po meni ima najbolji melee aspekt jer ono malo napada koje ima su jaki, a buffovi su super za izzdržljivost i elemental resistance. Dream ti još doda speed i dps, i imaš tenka koji rastura.

    kad smo već kod tenkova, defence + nature je ultimativni tenkistina, nema bog zna koliko skilllova ali ima najviše hp-a i najbolji defence od svih.
    Then a gypsy woman comes, says "There's one thing you should know;
    I've just read your fortune, and you died five years ago. "

  30. #660
    Senior Member You have been warned flander's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Ispod hrasta,zarađujem plaću
    Postova
    15.767

    Re: Titan Quest

    mogu prožvakat sve te cookie cuttere, i štat ti ja znam ali ono trzanje ubija igru, na momente tako jako zašteka i onda tolko jako ubrza da se nemoš snać nikako, posebice kad uletiš tamo u Kini na one nekakve guštere kaj te one kill hitaju

Slične teme

  1. Titan Quest
    By kulamasta in forum Gaming općenito
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 13-05-2006, 11:10

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •