Stranica 1 od 7 123 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 30 od 187

Tema: Prey

  1. #1
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    1337 Zagreb
    Postova
    1.001

    Prey

    nakon odigranog demoa..mogu reć igra je ok..ima kul novosti koje druge igre nemaju...enđin je doom3 no malo unaprijeđen..grafika je dobra..atmosfera je horror...vrijedi igranja
    može

  2. #2
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    gol ispred kompa
    Postova
    561
    ja ga isto igram,i nisam ga prešao,dođem do tamo gdje ona 3 zombi tipa nose one velike epruvete! ona antigravitacijska staza mi ne radi a kad kliknem na panel pokraj nje ništa se ne dogodi.

    inače mi se igra sviđa a mislio sam da će bit bzvze

    EDIT: nevrmajnd...treba dofurati onu ljigavu loptu do onih vrata.skužio sam
    When you kill 5 enemies in a row in UT its MONSTERKILL,in Quake 3 its EXCELLENT in Counter Strike its KICKED BY CONSOLE.

  3. #3
    Moderator Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    1.352
    Demo mi je odličan. Nakon previše monotonih i neinovativnih shootera dobivano nešto malo drugačije.

    Vidi se da su dečki iz Human Heada posebnu pažnju obratili na detalje. Puno toga u svijetu je interaktivno. Primjerice možete okretati one barske stolice, otvarati i zatvarati vodu, mjenjati programe na televizji, pjesme na jukeboxu, možete čak i odigrati partiju nekakvog kwazi pac-mana na obližnjem automatu...

    Jedino mi se MP ne sviđa. Imo bi MP trebao biti brži, a ni oružja mi nisu nešto simptatična za multiplayer ( za SP su još i dobra )

  4. #4
    fora mi je ova "im an indian" stvar

  5. #5
    Senior Member Small step for mankind kulamasta's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Postova
    2.241
    Koliko je zahtjevna u odnosu na Doom 3 i Quake 4? Treba puno jaci komp ili?
    Kupujem Sonic Tower!
    Ponude na PM

  6. #6
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    gol ispred kompa
    Postova
    561
    meni ide na preko 25fpsa ponekad malo uspori(ne trza nego samo se primjeti da nije skroz glatko) na 2600+,1GB memorije i radeon 9550GT 256MB. rezolucija 800x600, svi detalji na max, bez AA i AF i v sync.

    a doom 3 mogu isto igrat,samo sa uključenim AF i v sync na ultra high s mrvicu usporavanja ponekad,90% ide glatko.

    quake 4 isto tako. dakle tu su negdje, samo Prey izgleda bolje i zanimljiviji je.
    When you kill 5 enemies in a row in UT its MONSTERKILL,in Quake 3 its EXCELLENT in Counter Strike its KICKED BY CONSOLE.

  7. #7
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    3.994
    gdje ima taj demo? na novom pcp dvd-u?? pitam jer još nisam kupio novi pcp... uvijek zaboravim

  8. #8
    Senior Member It lives by night antrax5's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2006
    Lokacija
    Somewere from Middle Earth
    Postova
    644
    cool jadva čekam da izađe
    The DOOM shall apear from dark caves of Moria. And there shall be no peace...

  9. #9
    = Citat = Izvorno postao MindReader
    gdje ima taj demo? na novom pcp dvd-u?? pitam jer još nisam kupio novi pcp... uvijek zaboravim
    ne.mozda na sljedecem

  10. #10

  11. #11
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    1337 Zagreb
    Postova
    1.001
    igra nije puno zahtjevnija od doom3..svi koji su igrali d3 igrat će i ovo
    može

  12. #12
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Nov 2005
    Postova
    8.709
    = Citat = Izvorno postao hanzaplast
    fora mi je ova "im an indian" stvar
    e mene to baš malko odbija od igre

  13. #13
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    gol ispred kompa
    Postova
    561
    meni se sviđa ta indijanska spika,igra ima stil,ful sam mislio da će bit ok igra ali da mi se neće svidjet jer kad sam vidio onu antigrqavitacijsku traku i ono okretanje prostora na 100 načina mislio sam da se će bit teško se snalaziti...ali uopće nije teško,taman dovoljno da ti mozak malo radi,super mi je kad pričaš s djedom pokraj one vatre,baš su pogodili atmosferu.

    grafika je zakon,dizajn zakon,zvuk i glazba zakon,priča mi je strava zanima me kao će završiti

    kao šta sam rekao iz demoa se puno vidi i puno se da zaključiti..puno bolje od dooma 3 i kvake4.

    P.S. prejebeno mi je kad naletiš na onaj bar s početka a ono sve srušeno.. i svira ona zakn pjesma sad sam ime zaboravio..

    A još mi je bolje kad igra koja mi se ne svidi na prvi pogled ispadne baš ona prava...

    tako mi je bilo s Arx Fatalisom,Morrowindom,Arcanumom,Disciples 2....
    When you kill 5 enemies in a row in UT its MONSTERKILL,in Quake 3 its EXCELLENT in Counter Strike its KICKED BY CONSOLE.

  14. #14
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    gol ispred kompa
    Postova
    561
    e sad sam opet sve prešao i pjesma je od Judas priestae jebemu sad sam joj ime zaboravio

    enivej jedva čekam da ovo čudo izađe
    When you kill 5 enemies in a row in UT its MONSTERKILL,in Quake 3 its EXCELLENT in Counter Strike its KICKED BY CONSOLE.

  15. #15
    Senior Member It lives by night BINUX's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    576

    Prey

    Prešao sam demo i jedva ćekam da cjela izađe.
    Igra je iznenađujuće dobra kupujem orginal definitivno.
    Q9550-Oc (3.3ghz), Lan Party X48-T3RS,4gige DDR3 Patriot Viper Extreme 1900mhz,Saphire HD4870 X2,Frotron 1010w,Seagate 750GB,
    Samsung SyMaster 203b 20inch

  16. #16

  17. #17
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    5.945
    Ja mislim da je igra zakon po viđenim screenshotovima, ali i da će puno teže raditi nego doom 3 i quake 4. Onaj tko je rekao da svi koji su mogli igrati doom 3 da će moći i ovo nevjerujem. Ipak se mora imati jača kanta. Ipak smo u sredini 2006, a ne u 2004.
    AMD Athlon II x4 640 3.0GHz 4 GB Kingmax DDRIII RAM 1333MHz Palit GeForce GTS 450 1GB SATA 500GB Apolon 550W

  18. #18
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    5.945
    e da zaboravih se pomoliti:

    Dragi bože molim te mi ostvari da demo prey bude na sljedećem pcplay dvd-u i da ga nogu igrati.
    I naravno da pcplay podeblja svoj časopis.
    Hvala!
    AMD Athlon II x4 640 3.0GHz 4 GB Kingmax DDRIII RAM 1333MHz Palit GeForce GTS 450 1GB SATA 500GB Apolon 550W

  19. #19
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    gol ispred kompa
    Postova
    561
    = Citat = Izvorno postao Valtiel
    lici mi na kopiju Doom-a 3, dakle cisti shit!
    doom 3 sucks...nije ni do koljena ovoj igri,isprobaj demo ako ne vjeruješ.

    quote zoki-

    Ja mislim da je igra zakon po viđenim screenshotovima, ali i da će puno teže raditi nego doom 3 i quake 4. Onaj tko je rekao da svi koji su mogli igrati doom 3 da će moći i ovo nevjerujem. Ipak se mora imati jača kanta. Ipak smo u sredini 2006, a ne u 2004.
    Rolling On The Floor -end quote

    radi jednako kao i doom3 i quake 4,imam demo,2600+,1gb nmemorije,shrot grafička 9550GT 256Mb i igriva je na max detaljima u 800x600 bez aa i af. pa ti vidi.
    When you kill 5 enemies in a row in UT its MONSTERKILL,in Quake 3 its EXCELLENT in Counter Strike its KICKED BY CONSOLE.

  20. #20
    Administrator My way or the highway W1k1n6's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    45,8/16 stupnjeva
    Postova
    7.146
    = Citat = Izvorno postao mravojed
    e sad sam opet sve prešao i pjesma je od Judas priestae jebemu sad sam joj ime zaboravio
    Pjesma Judasa koja svira zove se You've Got Another Thing Comin' (album Screaming for Vengeance), mada je greškom napisano da se album zove Living After Midnight. Tako se zapravo zove jedna pjesma s albuma British Steel. Osim krivog naslova albuma stavili su i krivu sliku s live ploče Unleashed in the East. Inače ne volim cjepidlačiti, ali kad se radi o Bogovima...
    Pratite nas na Facebooku i Twitteru!

  21. #21
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    gol ispred kompa
    Postova
    561
    hehe,nisam to znao,ne slušam ih inače,ali da sam znao da je ono njihova pjesma....

    reću curi šta želim za rođendan
    When you kill 5 enemies in a row in UT its MONSTERKILL,in Quake 3 its EXCELLENT in Counter Strike its KICKED BY CONSOLE.

  22. #22
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    5.945
    ALI KAKO MOŽE RADITI KAO I DOOM 3 KADA JE VELIKA RAZLIKA ČAK I IZMEĐU DOOM 3 I QUAKE 4 , AKOMLI PREY. TO DA RADI JEDNAKO MOGU REĆI SAMO ONI SA DOBROM KANTOM.
    AMD Athlon II x4 640 3.0GHz 4 GB Kingmax DDRIII RAM 1333MHz Palit GeForce GTS 450 1GB SATA 500GB Apolon 550W

  23. #23
    bezze... barem meni... grafika ispolirana, ali nigdje neki detalja... mozda trazim previse, ali sam navikao na snijeg, rizu, kao u SH

    hmmm... jedini no brain fps... a to su svi fpsovi osim Half Life, koji mi se svidio zbog amosfere je Painkiller... Cisto samo zbog atmosfere sektora... ali ostalo sve shit...

  24. #24
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    gol ispred kompa
    Postova
    561
    = Citat = Izvorno postao zoki
    ALI KAKO MOŽE RADITI KAO I DOOM 3 KADA JE VELIKA RAZLIKA ČAK I IZMEĐU DOOM 3 I QUAKE 4 , AKOMLI PREY. TO DA RADI JEDNAKO MOGU REĆI SAMO ONI SA DOBROM KANTOM.

    A pa ja imam smeće kantu pa mi radi bolje od dooma3 na ultra high.

    a bolja grafika....jebiga.nismo navikli da neko i optimizira svoju igru
    When you kill 5 enemies in a row in UT its MONSTERKILL,in Quake 3 its EXCELLENT in Counter Strike its KICKED BY CONSOLE.

  25. #25
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    gol ispred kompa
    Postova
    561
    = Citat = Izvorno postao Valtiel
    bezze... barem meni... grafika ispolirana, ali nigdje neki detalja... mozda trazim previse, ali sam navikao na snijeg, rizu, kao u SH

    hmmm... jedini no brain fps... a to su svi fpsovi osim Half Life, koji mi se svidio zbog amosfere je Painkiller... Cisto samo zbog atmosfere sektora... ali ostalo sve shit...
    ovo meni definitivno nije no brain....u rangu s half lifeom 2.

    a majko mila painkiller demo mi dosadio nakon prvog levela...
    When you kill 5 enemies in a row in UT its MONSTERKILL,in Quake 3 its EXCELLENT in Counter Strike its KICKED BY CONSOLE.

  26. #26
    hmmm... maybe, igra jeste bezze... ali su mi sektori, izgled samih cool...

    Ali NIKAKO prey nije na levelu na kojem je Half Life... sorry, ali tako je..

  27. #27
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    gol ispred kompa
    Postova
    561
    gle meni je half life 2 jedna od najboljih pucačina...ali kad je usporedim s preyom,nema niti tako zanimljivu priču,a meni je jako važna priča u igri,a ovdje se već u samom demou nazire dovoljno intrigantnih detalja vezanih uz priču samo treba pratit šta se događa!

    grafički je prey bolji,barem interijeri,half life ima bolju fiziku,ali ovdje su mi oružja veći gušt jer su neobična.

    ovdje ima puno inovacija,a u half lifeu nema skoro nijedne. ( jaje za pozivanje antliona)

    prey ima jako IZRAŽEN STIL,možda i više nego half life 2,atmosfera je jako bitna. a prey je definitvno ima.

    mene zanima šta tebi točno smeta?jer reć da je igra bezveze nema smisla ako nemaš argumente zašto ona nevalja.

    nit je kopija dooma nit quakea nit half lifea.

    ima dobru grafiku,ok priču,jako jako dobru atmosferu,strava oružja,glazba i zvuk da ne govorim,baš ima ono nešto.

    nije valjda da se bojiš tu i tamo ić po mraku i ubijat odvratna čudovišta?jel to razlog?ne znaima te tematika? ne zanima ni mene Civilization 4 a to nipošto ne znači da je ta igra bezveze.
    When you kill 5 enemies in a row in UT its MONSTERKILL,in Quake 3 its EXCELLENT in Counter Strike its KICKED BY CONSOLE.

  28. #28
    cuj, ne plasim se niceg nakon Silent Hill-a

    Prvi pogled, a i sve ostalo mi je isto kao i Doom 3, prica mi je debilna... a grafika mi je totalno na doom 3, ama bas totalno. No eto...

  29. #29
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    gol ispred kompa
    Postova
    561
    = Citat = Izvorno postao Valtiel
    cuj, ne plasim se niceg nakon Silent Hill-a

    Prvi pogled, a i sve ostalo mi je isto kao i Doom 3, prica mi je debilna... a grafika mi je totalno na doom 3, ama bas totalno. No eto...
    na prvi pogled sam ja mislio isto to. ispalo je suprotno. nuff said.
    When you kill 5 enemies in a row in UT its MONSTERKILL,in Quake 3 its EXCELLENT in Counter Strike its KICKED BY CONSOLE.

  30. #30
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    5.945
    Jer je netko probao prey igrati sa 256 rama? i kak mu radi?
    AMD Athlon II x4 640 3.0GHz 4 GB Kingmax DDRIII RAM 1333MHz Palit GeForce GTS 450 1GB SATA 500GB Apolon 550W

Slične teme

  1. Prey 2
    By Deadwalker in forum Gaming općenito
    Odgovora: 56
    Posljednji post: 19-04-2012, 15:32
  2. Wings Of Prey
    By Tegla Ajvara in forum Gaming općenito
    Odgovora: 5
    Posljednji post: 02-04-2010, 14:19
  3. Prey
    By Đevad in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 30-11-2008, 17:49
  4. Prey rezolucija
    By Rz Brzotrz in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 03-09-2006, 20:57
  5. Problem s gledanjem NWN2 i Prey Treilera
    By BINUX in forum Hardware F.A.c.Q.
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 11-05-2006, 10:34

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •