Stranica 2 od 7 PrvaPrva 1234 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 31 do 60 od 187

Tema: Prey

  1. #31
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Nov 2005
    Postova
    8.709
    mislim da još nije u prodaji, tek je pozlaćen

  2. #32
    Jel itko prešao? Koliko sati traje u prosjeku?

  3. #33
    Senior Member Lord of The Fleas jeretik's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    486
    Od onog sto sam igro, od ovog je bolji samo Blood 1

    Lista bi bila vaka:

    1. Blood 1
    2. Prey
    3. Half-Life 1

    Kao sto rekoh, jos nisam proso igru, al iz onog sto znam, kvaliteta je slicna tokom cijele igre. Ako se koji noviji FPS priblizio ocjeni od 100%, to je onda ovo...
    Psihopatološki poremećaji kod slabo samosvjesne kvazi-individue (kojoj je identitet otet od strane "Identitetnog Entiteta Vječnosti Trajanja Ojha Uzduž i Poprijeko Bijeli Labud Limunativ Grah Trešnjo") mogu izazvati teške... poremećaje... kupus...

  4. #34
    Ej čovječe, mogu misliti kako je to dobro, kada ga ti s ovolikom ocjenom ocjenjuješ! Znači moram to nabaviti jedan dan u sljedećem tjednu!

  5. #35
    Senior Member Lord of The Fleas jeretik's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    486
    Psihopatološki poremećaji kod slabo samosvjesne kvazi-individue (kojoj je identitet otet od strane "Identitetnog Entiteta Vječnosti Trajanja Ojha Uzduž i Poprijeko Bijeli Labud Limunativ Grah Trešnjo") mogu izazvati teške... poremećaje... kupus...

  6. #36
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Nov 2005
    Postova
    8.709
    onda ću vjerovatno nabavit igru

  7. #37
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    ..::Bizovac::..
    Postova
    5.373
    evo ljudi upravo sada sam presao igru... odlicna je.... iako je po meni malo prekratka... ali je prica odlicna!¨!!! nevjerojatan je ugođaj igre... atmosfera igre je fenomenalna.. nisam htio nista pricat prije nego je pređem... ali igra je odlicna.. ali grafika npr. na onoj tvojoj zenskoj nije bas nest.... ali inace je odlicna..... ocjena 93%... grafika u nekim djelovima jaako losa....(neke osobe, prekratka)... muzika je odlicna... ma super.. morate probat....
    // E8200 2.66 @ 3ghz||Gigabyte DS3L||ASUS 8800GT 512mb + Zalman Vf700Cu||Seagate 250Gb + Samsung 250Gb||2x 2Gb DDR2 800mhz||Raptoxx 550W rev1.3||Audigy SE||MX518 \\
    = Citat = Izvorno postao W3DR4N
    .........,,,,,,,,,
    Evo ti par točki i zareza, pa ih strateški rasporedi po rečenicama.

  8. #38
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    5.945
    Joj igra je luuuuuudnica! Svaki čistokrvni ljubitelj fps-a neće u njoj naći ni jednu jedinu jedincatu mrvu zamjerke na ovu vrhunsku pucačinu iz prvog lica. Kakva odlična grafika, a hardwerskih zahtjeva malo.
    Veliki prijedlog svima: IGRAJTE OVO!
    AMD Athlon II x4 640 3.0GHz 4 GB Kingmax DDRIII RAM 1333MHz Palit GeForce GTS 450 1GB SATA 500GB Apolon 550W

  9. #39
    Vidim da je na HCL-u, dobila ocjenu 71%!

  10. #40
    = Citat = Izvorno postao goGAMERo
    Vidim da je na HCL-u, dobila ocjenu 71%!
    čekaj LNL


    ROCK ON!

  11. #41
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Nov 2005
    Postova
    8.709
    = Citat = Izvorno postao goGAMERo
    Vidim da je na HCL-u, dobila ocjenu 71%!
    kako to?
    čekam jeretikovu reakciju

  12. #42
    Senior Member Small step for mankind kulamasta's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Postova
    2.241
    71 % ?

    pa....daje bas za 90+ iu nije, ali bogami nije niti za 71%

    Tu je vise ona fora... igra je bila hypana do bola ali ja cu biti turbo uber manga recenzent i dati cu joj mizernu ocjenu...
    Kupujem Sonic Tower!
    Ponude na PM

  13. #43
    HCL se odjenom pravi kao "objektivan"! Jeboga vi, ovo je dobilo ocjenu 71%, a kao mane stoje linearnost i kratkoća . . . Mogli su bar staviti 85%!

  14. #44
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    gol ispred kompa
    Postova
    561
    a koliko su onda dali hal lifeu 2 zbog kratkoce a da ne govorim linearnosti?
    When you kill 5 enemies in a row in UT its MONSTERKILL,in Quake 3 its EXCELLENT in Counter Strike its KICKED BY CONSOLE.

  15. #45
    Fora je što uopće nemaju HL2 recenziju, a episode 1 je dobila 83%!
    PREY definitivno zaslužuje bar 80%, po pričama drugih, a i jeretik vam je dovoljan primjer!

  16. #46
    Senior Member Small step for mankind kulamasta's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Postova
    2.241
    linearnost i kratkoca jesu mane, ali onda treba biti objektivan i drugim igrama sa tim manama treba dati takve ocjene... ako je tako onda 95% igra ne zasluzuje preko 75 %. Osobno, mislim da i ne zasluzuje ali onda treba sve igre ocjenjivat po istim kriterijima...

    Koje je ocjene dobivao Max Payne? Jel linearan??? i te kako! Jel kratak? Najkraca igra ikada!!! ocjene sve redom 90+

    BTW ako cemo iskrene niti jedan FPS nije tada zasluzio 80+ ako cemo recimo linearnost stvit kao ogroman minus... jer, koliko ja znam niti jedan fps koji sam vidio nije nelinearan vec su svi linearni do bola!

    Ali, recezent je dobio ono sto je zelio svojom ocjenom... komentare i malo paznje
    Kupujem Sonic Tower!
    Ponude na PM

  17. #47
    Senior Member Respawned sorcerer Om3G@'s Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    505
    Postova
    1.461
    Igra mi je sranje, a pogotovo grafika...

  18. #48
    Bravo care, inače HCL voli malo "odudarati" od drugih! Potpuno se slažem s tvojom kritikom, a ajde mi nađite nekoliko FPS-ova koji nisu linearni, dobiti će te

  19. #49
    Senior Member Respawned sorcerer Om3G@'s Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    505
    Postova
    1.461
    = Citat = Izvorno postao kulamasta
    linearnost i kratkoca jesu mane, ali onda treba biti objektivan i drugim igrama sa tim manama treba dati takve ocjene... ako je tako onda 95% igra ne zasluzuje preko 75 %. Osobno, mislim da i ne zasluzuje ali onda treba sve igre ocjenjivat po istim kriterijima...

    Koje je ocjene dobivao Max Payne? Jel linearan??? i te kako! Jel kratak? Najkraca igra ikada!!! ocjene sve redom 90+

    BTW ako cemo iskrene niti jedan FPS nije tada zasluzio 80+ ako cemo recimo linearnost stvit kao ogroman minus... jer, koliko ja znam niti jedan fps koji sam vidio nije nelinearan vec su svi linearni do bola!

    Ali, recezent je dobio ono sto je zelio svojom ocjenom... komentare i malo paznje
    Gledajte. Posto je jasno da danas nema nelinearnih FPS-ova pa recenzenti ocjenjuju druge dijelove, npr. pricu, igrivnost, grafiku... tako da se danas linearnost ne gleda kao nuzna mana.

    BTW, Max Payne je igra sa savrsenom pricom, atmosferom i akcijom. Nema sumnje da je igra vrhunska, a nije ni cudo sto je svuda dobila 90+%. Max Payne 2 jedna je od vrhunskih igara i kvalitetnom izvedbom i gledajuci jedna od najsladjih igara. Osim toga, igre se ocjenjuju objektivno, ne subjektivno.

  20. #50
    Senior Member Small step for mankind kulamasta's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Postova
    2.241
    Sto se tice grafike, Prey je igra sa najboljom grafikom do sada... Source engine je nesto za nijansu slabiji, Far Cry briljira i dan danas, ali nazalost osim Far Crya nismo vidjeli igru u doticnome. FEAR engine... hmmm... objektivno je dobar, ali osobno mi nije bas legao... Isto kao i sto smo vidjeli kod Dooma, 90% je orjentiran na inrerijere; a sto se tice atmosfericnosti u tim unutrasnjim prostorima; meni je DOOM engine nenadmasan.
    Dakle sto se tice grafike Prey je odlican, nekome se moze svidjat vise jedan engine, nekome drugi, ali objektivno od tih enginea koje sam nabrojio trenutno boljih nema tako da je Prey za danasnje standarde igra sa super grafikom. Tu nemam zamjerke.

    Sto se tice atmosfere, meni je sam po sebi Doom engine atmosferican tako da je i Prey. sjedi 5

    igrivost... nije nesto nevidjeno ali nije niti podbacila niti je losaija od drugih igra istoga zanra... 4

    Prica... Prica je za fps vise nego solidna... volim rec, ako vam je bas do svrsavanja na price, okanite se pucacina i primite se Dostojevskog...

    Znaci igra u najmanju ruku prati sve standarde ako vec ne postavlja nove, i kao takva po svim kriterijima koji trenutno vladaju pri recenziranju igra kako kod nas tako i vani zasluzuje 85 %.

    Ocjene tipa 71 % koliko sam vidio kod nas su dobivale teske mizerije od igra, a jedan Prey sigurno nije u toj kategoriji.
    Kupujem Sonic Tower!
    Ponude na PM

  21. #51
    Moderator Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    1.352
    odlučeno je!

    Više ne pišemo recenzije na HCL-u... od sada izdajemo samo info box. Čini se da samo to ljudi čitaju.



    Solidus je imho odlično opisao igru.
    Nakon završetka demo verzije ostao sam impresioniran i mislio da će igra biti stvarno hit. Kad sam odigrao cijelu verziju ona početna atmosfera je nestala, i nakon dva sta igranja izgubiš volju za daljnjim igranjem.

    Death walk je u početku onak zabavan. Ali kasnije uopće nemaš volje za igrajem... znaš da se ni nemoraš trudit (flegmatično ideš po linearnim levelima i klikćeš tipku za pucat ) kad je uostalom nemoguće umrijet...

    Spirit walk je jedina novina koja mi se u dugoročnom smislu i svidjela, portali gube smisao i mogli su biti izvedeni zabavnije ( pogledajte trailer za nadolazeći naslov Portal koji će doći kao bundle sa HL2:EP2 ), a ne da služe u biti kao vrata...


    Multiplayer je blago rečeno jadan, a broj oružaj zaista fascinira - 6 ( WOAH! )

    Doom 3 mi je bolji od ovoga, čisto zbog atmosfere.

    Ma neda mi se više pisat, uglavnom očekivao sam više od igre koja se radila 10 godina.

    i btw 71% ne dobivaju loše igre... da je ljestvica od 1 - 10 igra bi dobila 7/10... dakle definitivno nije loše,ali nije ni hit ( sve je objašnjeno u samom TEKSTU recenzije)...

  22. #52
    Senior Member Small step for mankind kulamasta's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Postova
    2.241
    ne baljezgajte da se igrala radila 10 godina... znate i sami da nije... to sto je neko prije 10 godina bubnuo da se radi prey ne znaci da se na igri radi 10 godina... Uvrh glave ako se radi zadnje dvije godine... sve ostalo je umjetno stvoren hype... kojega sa spikom o desetogodisnjem stvaranju" stvaras i ti recenicom tipa: "...od igre koja se radi 10 godina..."

    ...nemoguce umrijet?
    budimo realni, niti meni se taj dio ne svidja, ALI... sve dok u igri postoji opcija quick save i quick load dolazimo do iste stvari.... NEMOGUCE JE UMRIJET!... u preyu cak moras odigrat mini igru da se vratis, u ostalim pucacinama niti to... samo stisnut F9 ili slicno...

    Ovo sa linearnim levelima necu vise komentirat... tu sam vec sve reko o temi nelinearnosti kod drugih fsp... samo je jadan prey linearan...

    Ovo sve nema veze sa ercenzijom vec sa ocjenjivanjem... A da ocjenjivanje i izbacite, nebi se nista bunio...

    JEdnostavno nemate kriterija... ali to nije samo problem kod vas vec i kod svih drugih... Sto to znaci?

    Ovako: Igri zamjeramo do bola sto je linearan i zato joj skinemo recimo 10%

    Ako je kratka a kosta punu cijenu isto joj skidamo neki postotak...

    Ako je nastavak a u odnosu na prvi dio nema vecih promjena vec igra izgleda kao ekspanzija, skidamo jos neki postotak...

    Ako... bla bla...

    I ja bi se sa ovakvim nacinom ocjenjivanja slozio... ALI DA VRIJEDI ZA SVAKU IGRU!!!

    Sto znaci Prey dobije 71 %... oke... posteno, ali onda nemoze Max Payne 2 dobiti 96%!!! igra je bolesno linearna, bolesno kratka, IDENTICNA PRVOME DJELU, prica bas i nije state of art kako se zeli profurat... Atmosfera? je, imaju, al po meni ju ima i Prey...

    Brothers in Arms: EIB... igra izgleda kao najobicnija ekspanzija... ocjena 88 % ???

    Tu je stvar... u kriterijima...

    Sama recenzija moze biti pisana po nekome subjektivnome dozivljaju igre...

    ALI OCJENJIVANJE NESMIJE BITI SUBJEKTIVNO VEC MORA TEZITI APSOLUTNOJ OBJEKTIVNOSTI!!! ZATO SE I ZOVE OCJENJIVANJE!!!

    a to sto je netko ocekivao neznam sto to je samo njegov problem, i netreba zato smanjivat ocjenu igri...
    Kupujem Sonic Tower!
    Ponude na PM

  23. #53
    Senior Member Respawned sorcerer Om3G@'s Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    505
    Postova
    1.461
    ENGINE je totalno jadan. Teksture sa jako malo shader programa, vide se samo oni koji iscrtavaju bump-mapping, a sto najvise smeta, svaka tekstura je bump-mappirana, cak i tamo gdje se obicno to ne radi samo da bi se izbjeglo uocavanje manjka poligona. A poligona ima premalo. Prejadno prema meni. Kad pogledate shadere, stvarno vam se place od ocaja. FEAR je ponudio gotovo savrsen balans unutar virtualizacije grafike, tako kombinirajuci najmodernije tehnike, ostre teksture, sve, ali ama bas sve. Dok u Doom 3 engine-u necemo docekati mekane sjene, parallax mapping (sto bi najvise pomoglo ovom engineu - - jer se oslanja na lose shader programe i puno bump-mappinga). Osim toga, vidi se u svakom hodu da je Doom 3 engine u raspadu. Mislim da je ovo dovoljno da onaj tko nije isprobao igru shvati kakvom ce grafickom okruzenju biti izlozen!

  24. #54
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340
    Nisam igrao niti igru, niti čitao Solidusovu recenziju, ali mogu komentirati sustav ocjenjivanja. Svaka igra jednostavno treba dobiti 85+, čak i neigrivi Postal. Jednostavno, nitko se ne žali na previsoke ocjene, samo na preniske, a ako hoćeš zadržati kakav-takav broj čitatelja, jednostavno morašSdavati ocjene koje igre ne zaslužuju čisto zato jer je makar i 1/10 čitatelja popizditi radi nje. Znači, opet postoje ocjene od 1-10, samo šta ispred stoji brojka 9.

  25. #55
    Moderator Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    1.352
    = Citat = Izvorno postao kulamasta
    cut
    u svakoj recenziji postoji dašak subjektivnosti...

    u nekim više, u nekima manje... kad se recenziraju ovakvi "hitovi" obično je ta subjektivnost na većem nivou, pogotovo na sajtovima, časopisima koji teže opuštenijoj atmosferi, gdje nije sve uštogljeno i puno profesionalih termina... ako razumiješ što hoću reći.

    Evo sad gledam na Metacritic malo overall score Prey-a za PC i on iznosi 84% od strane recenzenata te 7.3 od strane korisnika...

    Tako da je ocjena od 71% na mjestu. Neki respektabilni sajtovi poput gamespota(75%), Gamespy-a (70%) i Pro-G-a(70%) su ju isto ocjenili u tom rangu, a uglavnom je pobrala 80% od ostalih sajtova. S tim da je user score igre 7.3, što dovoljno govori koliko se ljudima uopće sviđa...

    Igra je jednostavno kratka (350-ak kuna za 6-8 sati "zabave".. razmislite o ovome, jer znam da igrate piratliju ), što bi se i dalo opravdat dobrimSmultiplayerom... ali on ne postoji.


    .ali tema je o prey-u... ne o recenziju na HCL-u...
    za komentirate HCL-ove recenzije imate podforum na HCL forumu... paslobodno recite sve što mislite...

  26. #56
    Senior Member Small step for mankind kulamasta's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Postova
    2.241
    = Citat = Izvorno postao W3DR4N
    Nisam igrao niti igru, niti čitao Solidusovu recenziju, ali mogu komentirati sustav ocjenjivanja. Svaka igra jednostavno treba dobiti 85+, čak i neigrivi Postal. Jednostavno, nitko se ne žali na previsoke ocjene, samo na preniske, a ako hoćeš zadržati kakav-takav broj čitatelja, jednostavno morašSdavati ocjene koje igre ne zaslužuju čisto zato jer je makar i 1/10 čitatelja popizditi radi nje. Znači, opet postoje ocjene od 1-10, samo šta ispred stoji brojka 9.
    Ja sam za jako strogo ocjenjivanje, ali da bude konzistentno...
    Ako cemo strogo, Prey je zasluzio takvu ocjenu, ali su zasluzile i druge igre pa su dobile puuuuno vecu... i to na istim sajtovima i casopisima.. gledajuci ocjene ispada da je Phariah bolji od Preya... tesko

    Oblivion po meni nije zasluzio niti 75 % pa je dobio napuhane recenzije da glava boli! a igra smece
    Kupujem Sonic Tower!
    Ponude na PM

  27. #57
    Senior Member Lord of The Fleas jeretik's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    486
    Ja i dalje igram i igra je i dalje fenomenalna. I dalje mislim da je 95+ % ocjena.

    Onaj diletant iznad sto je reko da engine nevalja nek si uzme glavu u ruke i razbije je od zid, sta ce mu dzaba...
    Psihopatološki poremećaji kod slabo samosvjesne kvazi-individue (kojoj je identitet otet od strane "Identitetnog Entiteta Vječnosti Trajanja Ojha Uzduž i Poprijeko Bijeli Labud Limunativ Grah Trešnjo") mogu izazvati teške... poremećaje... kupus...

  28. #58
    Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Privlaka
    Postova
    89
    Igra je stvarno ispala ispod svih očekivanja, dosadna je, monotona je, orušja saksaju, ima ih malo i neorginalna su... Igra je jebeno kratka i toliko lagana da je to uvrijedljivo za sve igrače... Tko nemože riješit zagonetku u Prey-u taj je blago rečeno idiot, a ona fora da nemoš umrijeti je također uber debilna... Igra nije zaslužila ni tih 70% ili koliko je već dobila...

    "I told you, I'm a cleaner. I feel no remorse for seeing dead bodies. To me, it's just cold, rotting flesh."

  29. #59
    Senior Member Lord of The Fleas jeretik's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    486
    = Citat = Izvorno postao Wildboy
    Igra je stvarno ispala ispod svih očekivanja, dosadna je, monotona je, orušja saksaju, ima ih malo i neorginalna su... Igra je jebeno kratka i toliko lagana da je to uvrijedljivo za sve igrače... Tko nemože riješit zagonetku u Prey-u taj je blago rečeno idiot, a ona fora da nemoš umrijeti je također uber debilna... Igra nije zaslužila ni tih 70% ili koliko je već dobila...
    Jel to Gamespot govori iz tebe?
    Psihopatološki poremećaji kod slabo samosvjesne kvazi-individue (kojoj je identitet otet od strane "Identitetnog Entiteta Vječnosti Trajanja Ojha Uzduž i Poprijeko Bijeli Labud Limunativ Grah Trešnjo") mogu izazvati teške... poremećaje... kupus...

  30. #60
    Senior Member Small step for mankind kulamasta's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Postova
    2.241
    = Citat = Izvorno postao Wildboy
    Igra je stvarno ispala ispod svih očekivanja, dosadna je, monotona je, orušja saksaju, ima ih malo i neorginalna su... Igra je jebeno kratka i toliko lagana da je to uvrijedljivo za sve igrače... Tko nemože riješit zagonetku u Prey-u taj je blago rečeno idiot, a ona fora da nemoš umrijeti je također uber debilna... Igra nije zaslužila ni tih 70% ili koliko je već dobila...
    Lagana... ajde priznaj koliko si puta zapeo... nama mozes sve rec
    Kupujem Sonic Tower!
    Ponude na PM

Slične teme

  1. Prey 2
    By Deadwalker in forum Gaming općenito
    Odgovora: 56
    Posljednji post: 19-04-2012, 15:32
  2. Wings Of Prey
    By Tegla Ajvara in forum Gaming općenito
    Odgovora: 5
    Posljednji post: 02-04-2010, 14:19
  3. Prey
    By Đevad in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 30-11-2008, 17:49
  4. Prey rezolucija
    By Rz Brzotrz in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 03-09-2006, 20:57
  5. Problem s gledanjem NWN2 i Prey Treilera
    By BINUX in forum Hardware F.A.c.Q.
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 11-05-2006, 10:34

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •