Stranica 3 od 7 PrvaPrva 12345 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 61 do 90 od 187

Tema: Prey

  1. #61
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Pakao
    Postova
    4.571
    = Citat = Izvorno postao Om3G@
    ENGINE je totalno jadan. Osim toga, vidi se u svakom hodu da je Doom 3 engine u raspadu. Mislim da je ovo dovoljno da onaj tko nije isprobao igru shvati kakvom ce grafickom okruzenju biti izlozen!
    pogledaj ET: quake wars. istina jos nije izasao.. ALI TO JE DOOM 3 ENGINE

  2. #62
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    3.994
    čekaj, jel ta igra već na tržištu???
    oće bit recenzija u slijedećem pcplayu??
    jel horror ili laki-horror?? npr. horror ko F.E.A.R. ili Doom 3?



    usput:S1500. post

  3. #63
    Da igra je na tržištu, lol i nadam se da će na sljedećem DVD-u biti demo igre . . .!

  4. #64
    Senior Member Lord of The Fleas jeretik's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    486
    = Citat = Izvorno postao MindReader
    čekaj, jel ta igra već na tržištu???
    oće bit recenzija u slijedećem pcplayu??
    jel horror ili laki-horror?? npr. horror ko F.E.A.R. ili Doom 3?



    usput:S1500. post
    Nije horor, al je svejedno ozbiljna atmosfera, malkice tjeskobna...
    Psihopatološki poremećaji kod slabo samosvjesne kvazi-individue (kojoj je identitet otet od strane "Identitetnog Entiteta Vječnosti Trajanja Ojha Uzduž i Poprijeko Bijeli Labud Limunativ Grah Trešnjo") mogu izazvati teške... poremećaje... kupus...

  5. #65
    Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Privlaka
    Postova
    89
    = Citat = Izvorno postao kulamasta
    = Citat = Izvorno postao Wildboy
    Igra je stvarno ispala ispod svih očekivanja, dosadna je, monotona je, orušja saksaju, ima ih malo i neorginalna su... Igra je jebeno kratka i toliko lagana da je to uvrijedljivo za sve igrače... Tko nemože riješit zagonetku u Prey-u taj je blago rečeno idiot, a ona fora da nemoš umrijeti je također uber debilna... Igra nije zaslužila ni tih 70% ili koliko je već dobila...
    Lagana... ajde priznaj koliko si puta zapeo... nama mozes sve rec

    "I told you, I'm a cleaner. I feel no remorse for seeing dead bodies. To me, it's just cold, rotting flesh."

  6. #66
    Odlična igra, zemlja je napadnuta, oteli su te vanzemaljci i ti samo tokom cijele igre želiš naći svoju curu i vratit se doma u rezervat. pametni indijanac

  7. #67
    Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Privlaka
    Postova
    89
    = Citat = Izvorno postao MIKI
    Odlična igra, zemlja je napadnuta, oteli su te vanzemaljci i ti samo tokom cijele igre želiš naći svoju curu i vratit se doma u rezervat. pametni indijanac
    S

    oh da legendo

    "I told you, I'm a cleaner. I feel no remorse for seeing dead bodies. To me, it's just cold, rotting flesh."

  8. #68
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    3.994
    pa većina igara je na taj kalup... ili - ubiše_mi_pola_rodbine_i_sad_ja_idem_sam_pokokat_pola_manjeg_zagorskog_mjesta_da_bih_se_os vetio! i nemojte pomišljat na Max Paynea

  9. #69
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Nov 2005
    Postova
    8.709
    Meni se prey čini kao solidan fps

  10. #70
    Senior Member Respawned sorcerer Om3G@'s Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    505
    Postova
    1.461
    [quote=D.E.M.O.]
    = Citat = Izvorno postao "Om3G@":jkdb8bmp
    ENGINE je totalno jadan. Osim toga, vidi se u svakom hodu da je Doom 3 engine u raspadu. Mislim da je ovo dovoljno da onaj tko nije isprobao igru shvati kakvom ce grafickom okruzenju biti izlozen!
    pogledaj ET: quake wars. istina jos nije izasao.. ALI TO JE DOOM 3 ENGINE[/quote:jkdb8bmp]

    Oh da, kad bolje pogledas, ET: Quake Wars ima isti princip - - samo treba znati odmjerenost svakog enginea. Doom 3 engine je vec u Doomu 3 bio nategnut do nekih granica, a sad ce pucati po savovima - - ujedno katastrofa od enginea...

  11. #71
    Senior Member Lord of The Fleas jeretik's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    486
    U vezi Doom 3 enginea - djeco, ne serite dok ne vidite Prey na najvisim detaljima. Doom 3 engine JE bolji od Source enginea.

    E sad, proso sam Prey. Igra je po meni zasluzila 80%.
    Stvari koje smanjuju ocjenu su:

    - Nema levela na Zemlji
    - Oni veliki leveli gdje letite s brodom
    - Besmrtnost
    - Neupecatljivi neprijatelji

    Sve ostalo je na mjestu.
    Psihopatološki poremećaji kod slabo samosvjesne kvazi-individue (kojoj je identitet otet od strane "Identitetnog Entiteta Vječnosti Trajanja Ojha Uzduž i Poprijeko Bijeli Labud Limunativ Grah Trešnjo") mogu izazvati teške... poremećaje... kupus...

  12. #72
    Moderator Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    1.352
    Čitao sam da je Carmack pronašao neki način kako stvarno iskoristiti Doom3 engine za otvorene prostore ( tu će tehniku iskoristiti za ET:QW ). Nešto da će staviti jednu veliku teksturu kao podlogu... ne sjećam se više. Ali ta ideja mi se činilia totalno glupom i iracionalnom, jer bi u tom slučaju trebao trzati još više...

  13. #73
    Senior Member Lord of The Fleas jeretik's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    486
    = Citat = Izvorno postao S
    [R]Čitao sam da je Carmack pronašao neki način kako stvarno iskoristiti Doom3 engine za otvorene prostore ( tu će tehniku iskoristiti za ET:QW ). Nešto da će staviti jednu veliku teksturu kao podlogu... ne sjećam se više. Ali ta ideja mi se činilia totalno glupom i iracionalnom, jer bi u tom slučaju trebao trzati još više...
    Care, slican sistem vec ima u Unreal 2 engineu. To "tekstura" uslovno shvati. Slican sistem su koristila i prva tri dijela Delta Forcea...
    Psihopatološki poremećaji kod slabo samosvjesne kvazi-individue (kojoj je identitet otet od strane "Identitetnog Entiteta Vječnosti Trajanja Ojha Uzduž i Poprijeko Bijeli Labud Limunativ Grah Trešnjo") mogu izazvati teške... poremećaje... kupus...

  14. #74
    Senior Member Lord of The Fleas jeretik's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    486
    = Citat = Izvorno postao Hellboy
    = Citat = Izvorno postao jeretik
    - Besmrtnost
    molim??? čija besmrtnost???
    Nakon nekoliko levela, bude jedan preokret u prici i vise ne mozes umrijet, quicksave je beskoristan.
    Psihopatološki poremećaji kod slabo samosvjesne kvazi-individue (kojoj je identitet otet od strane "Identitetnog Entiteta Vječnosti Trajanja Ojha Uzduž i Poprijeko Bijeli Labud Limunativ Grah Trešnjo") mogu izazvati teške... poremećaje... kupus...

  15. #75
    Moderator Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    1.352
    = Citat = Izvorno postao jeretik
    = Citat = Izvorno postao S
    [R]Čitao sam da je Carmack pronašao neki način kako stvarno iskoristiti Doom3 engine za otvorene prostore ( tu će tehniku iskoristiti za ET:QW ). Nešto da će staviti jednu veliku teksturu kao podlogu... ne sjećam se više. Ali ta ideja mi se činilia totalno glupom i iracionalnom, jer bi u tom slučaju trebao trzati još više...
    Care, slican sistem vec ima u Unreal 2 engineu. To "tekstura" uslovno shvati. Slican sistem su koristila i prva tri dijela Delta Forcea...
    imaš tekst gdje carmack objašnjava kako će to riješti u quake warsu?

    da se sjetim šta je uopće pisalo...ali koliko se sjećam carmackova ideja je svježa.. nisu BAŠ TO koristili prije...

  16. #76
    Senior Member Respawned sorcerer Om3G@'s Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    505
    Postova
    1.461
    [quote=S][R]
    = Citat = Izvorno postao jeretik
    = Citat = Izvorno postao "S
    [R":1l0ge25q]Čitao sam da je Carmack pronašao neki način kako stvarno iskoristiti Doom3 engine za otvorene prostore ( tu će tehniku iskoristiti za ET:QW ). Nešto da će staviti jednu veliku teksturu kao podlogu... ne sjećam se više. Ali ta ideja mi se činilia totalno glupom i iracionalnom, jer bi u tom slučaju trebao trzati još više...
    Care, slican sistem vec ima u Unreal 2 engineu. To "tekstura" uslovno shvati. Slican sistem su koristila i prva tri dijela Delta Forcea...
    imaš tekst gdje carmack objašnjava kako će to riješti u quake warsu?

    da se sjetim šta je uopće pisalo...ali koliko se sjećam carmackova ideja je svježa.. nisu BAŠ TO koristili prije...[/quote:1l0ge25q]

    Znate u cemu je glavni problem Doom 3 enginea? To sto ga je gotovo nemoguce nesto bitnije unaprijediti. Isto tako, mislim da smo vidjeli dobre primjere na Preyu kako tekture ne valjaju (igrao na svim detaljim!!!) - - evo vam primjer: udmah u pocetku samo gledajte u FACU onom starcu indijancu i vidjeti cete prokletost i tvrdoglavost ovog enginea pri forsiranju bump mapa. I tocka. Necete vidjeti kvalitetne shadere...
    A sto se tice tehnologije koju ce Carmack koristiti u QW-u, to je samo cista usteda resursa koja se ne moze primijeniti na blizim objektima, a sve ove lose znacajke enginea ce ostati do kraja Doom 3 enginea. Plz bolje pogledajte.

  17. #77
    Senior Member Lord of The Fleas jeretik's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    486
    da, face u Preyu nisu cemu. A face u Quakeu 4? Mislim, stvarno lupetate... engine je odlican.
    Psihopatološki poremećaji kod slabo samosvjesne kvazi-individue (kojoj je identitet otet od strane "Identitetnog Entiteta Vječnosti Trajanja Ojha Uzduž i Poprijeko Bijeli Labud Limunativ Grah Trešnjo") mogu izazvati teške... poremećaje... kupus...

  18. #78
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    gol ispred kompa
    Postova
    561
    a onaj lik iz dooma3,onaj kancelar na početku igre?po meni jako dobra faca,isto kao i onaj ludi doktor.slazem se s jeretikom.engine je dobar.
    When you kill 5 enemies in a row in UT its MONSTERKILL,in Quake 3 its EXCELLENT in Counter Strike its KICKED BY CONSOLE.

  19. #79
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Unknown
    Postova
    2.705
    Ja danas vidio trailer i mislim igru dodati u svoju kolekciju!

  20. #80
    Sada kad nabavim PC PLAY novi, dolazi DEMO na DVD-u, ako mi se svidi nabavljam igru!?

  21. #81
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    5.945
    Ajmo se kladiti da će ti se svidjeti. Ako ti se ne svidi udri me nekim žestokim smajlijem.. OK?
    Prey je zasigurno jedna od najboljih i najčudnijih FPS-ova!
    AMD Athlon II x4 640 3.0GHz 4 GB Kingmax DDRIII RAM 1333MHz Palit GeForce GTS 450 1GB SATA 500GB Apolon 550W

  22. #82
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Unknown
    Postova
    2.705
    = Citat = Izvorno postao zoki
    Ajmo se kladiti da će ti se svidjeti. Ako ti se ne svidi udri me nekim žestokim smajlijem.. OK?
    Prey je zasigurno jedna od najboljih i najčudnijih FPS-ova!
    PotpiS!

  23. #83
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Mar 2006
    Postova
    1.102
    cek,kaj onaj prostor pri kraju demo-a...to je to cudovište kao progutalo cijelu kucu???

  24. #84
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    8.355
    igra je prejebena!najbolje možeš gasit palit svjetla i to baš realno no u onome brodu najjače mi je kad staroga probodu svaka čast developerima!

  25. #85
    Senior Member No Mercy MasaKrisT's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Pozega, Gosuland
    Postova
    6.367
    evo sad je instaliram vidjet cemo sta ce biti...
    Won't Bow Don't Know How.

  26. #86
    Moderator Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    1.352
    = Citat = Izvorno postao Jerry
    igra je prejebena!najbolje možeš gasit palit svjetla i to baš realno no u onome brodu najjače mi je kad staroga probodu svaka čast developerima!


    šta se mogu gasit i palit svijetla!?



  27. #87
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    8.355
    da ali baš realno ili kad puštatš vodu pa pomakneš one "ručice" ma prejebeno moram nabaviti igru!i da uspio sam ju pokrenuti!!

  28. #88
    Senior Member No Mercy MasaKrisT's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Pozega, Gosuland
    Postova
    6.367
    nesmijem prenaglit,al ovo mi je naj shooter do sada....i radi bez beda na medium 800x600,3200venice 2x256rama i 9550 infinite: )
    Won't Bow Don't Know How.

  29. #89
    Senior Member Small step for mankind Gothmog's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Dorthonion
    Postova
    2.287
    Nakon odigranog demoa,i procitanih peripetija oko preya...ostajem ravnodusan prema igri...dobro za odigrat,no nije hit materijal...

    svaka cast nekim odličnim inovacijama i atmosferi, no na kraju se ipak stekne deja vu feeling...

    M5A97 R2.0//FX6300@3,8GHz//CM Hyper 212 Evo//Kingmax 8GB RAM//F3 1TB//ATI ASUS R9 280 3GB DDR5//Chieftec 550W//Thermaltake Soprano//Dell U2312HM 23"//Logitech G11//Razer Diamondback

  30. #90
    Da ja sam odigrao demo, i full verziju ne planiram, razlozi, one fore sa portalima . . . brzo postaju monotone, preeeelako, protivnici glupi, a i priča nije bog zna što!

Slične teme

  1. Prey 2
    By Deadwalker in forum Gaming općenito
    Odgovora: 56
    Posljednji post: 19-04-2012, 15:32
  2. Wings Of Prey
    By Tegla Ajvara in forum Gaming općenito
    Odgovora: 5
    Posljednji post: 02-04-2010, 14:19
  3. Prey
    By Đevad in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 30-11-2008, 17:49
  4. Prey rezolucija
    By Rz Brzotrz in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 03-09-2006, 20:57
  5. Problem s gledanjem NWN2 i Prey Treilera
    By BINUX in forum Hardware F.A.c.Q.
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 11-05-2006, 10:34

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •