Stranica 18 od 28 PrvaPrva ... 81617181920 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 511 do 540 od 814

Tema: Hitman: Absolution

  1. #511
    Senior Member My way or the highway Hexfire's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2011
    Lokacija
    Konjščina
    Postova
    7.552

    Re: Hitman: Absolution

    Pa samo ono na početku je tutorial.

  2. #512
    Senior Member You have been warned flander's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Ispod hrasta,zarađujem plaću
    Postova
    15.767

    Re: Hitman: Absolution

    tutorial koji kaže "možeš se zabit u lika u hebat ga sleđa i nece te skužit"

    opasan tutorial ^^

  3. #513
    Moderator God from the machine Kid A's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2009
    Lokacija
    5-HT2A
    Postova
    21.916

    Re: Hitman: Absolution

    Ma i da je igrao na very very easy to svejedno nije opravdanje na onakav AI protivnika koji su ocigledno jos zaglavili u beti
    = Citat = Izvorno postao flander Pregledaj post
    kolko se sjećam u First class Xavier je pokušao navest Magneta da ne napravi neku pizdariju, dakle isti klinac je i mind kontrol i čitanje misli

  4. #514
    Moderator God from the machine Kid A's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2009
    Lokacija
    5-HT2A
    Postova
    21.916

    Re: Hitman: Absolution

    c/p s drugog foruma

    Poceo sam veceras igrati i zavrsio 2 levela, nazalost - ne mogu reci da sam odusevljen.
    Prva polovica prvog levela je tutorial, kasnije se dobije malo vise slobode. Odmah se vidi da je igra poglupljena i da su leveli jako ograniceni. Nema custom save opcije, nego je prisutan checkpoint sistem. Ako se igra na nizim tezinama, izmedju glavnih checkpointa se nalaze oni sporedni. Nema one otvorenosti na koju su fanovi serijala naviknuti. Nekad ste mogli istrazivati citav level koji je bio na neki nacin mini sandbox, mogli ste slobodno setati i promatrati cime se NPC-ovi bave bez da se uplicete i natrag se vratiti na mjesto gdje ste poceli level. Sad je sve poprilicno linearno i iako imate mogucnost izbora, sve je to minimalno i primitivno u odnosu na prethodnike. Npr. imate kuhinju, veliku prostoriju u kojoj se nalazi meta i kat na kojem su zakljucana vrata kroz koja morate proci. Nekoliko je nacina na koji mozete meti uzeti kljuceve i nakon toga otkljucavate vrata te aktivirate checkpoint. Nakon toga vise niste u stanju se vratiti natrag kroz ta vrata, nego mozete samo napredovati naprijed. Sok, nevjerica, glavobolja i skoro infarkt - ne mogu vjerovati da je tolko poglupljen! Druga stvar koja me nije odusevila je disguise sistem koji mi je u pocetku djelovao kao najpomrdanija stealth mehanika svih vremena.

    Sada postoji kao neka hijerarhija po tom pitanju. Npr. prerusite se u vrtlara i smatrate da budete bez problema prolazili kraj drugih vrtlara, ali ce vam biti nedostupna podrucja unutar kojih patrolira osobna straza, ali NE. Upravo taj vrtlar ce postati tolko sumnjicav da ce nakon 3 sekunde pozvati strazu koje ce vas pokusati uhapsiti, a na kraju i ubiti. Ako se prerusite u cuvara, vrtlari vise nece biti sumnjicavi, ali ce postati upravo oni u koje ste se prerusili. Znaci uvijek ce biti sumnjicavi oni koji su po "cinu" jednaki vama, a svi nizi cinovi ce se normalno ponasati. U teoriji to super zvuci, ali u praksi jako smijesno. Dodjem ja u Chinatown u kojem se nalazi preko stotinu ljudi i hodam najnormalnije u odijelu bez da itko sumnja. Ugledam policajca, uspavam ga i presvucem se u njegovu uniformu - ocekujuci da cu lakse prici meti. Kad ono, tek tada je svaki j***ni zbir postao sumnjicav i nakon svega par sekundi bi me pokusao uhapsiti (tijekom takvih situacija imate opciju onesposobiti ga ili ga uzeti za taoca). Ok, svatko od nas je vjerojatno primjetio nerealnost u prethodnicima po pitanju prerusavanja. Znaci ako uzmes uniformu vrtlara i odes medju njegove kolege, trebali bi prepoznati novu osobu koju nikad prije nisu vidjeli na radnom mjestu, ali jebemu, ovo je igra i mora postojati neka mehanika koja sluzi svrsi. Nekad ako sam zelio proci pokraj FBI agenta, morao sam imati njegovu uniformu, a sad bi trebao biti prokleti predsjednik SAD-a da prodjem neopazeno. Jos jedna stvar koja me nervira je koristenje instincta na nizim tezinama (hard) gdje je dostupan.

    Dok netko posumnja, samo stisnete tipku za instinct i 47 se pocne cesati po nosu i na taj nacin zavara sve oko sebe Mozete im okrenuti i ledja da vam ne vide lice ili pokraj krafni (ako ste murjak) stisnuti tipku za interakciju. Napredovanjem se osvajaju bodovi koji otkljucavaju razne vjestine, a tako i ovu za bolje prerusavanje i manju sumnjicavost neprijatelja. Jos nisam vidio opciju za odabir oruzja prije misije ili customizaciju istog. Chinatown koji su nam prikazali traje upravo onoliko koliko onaj video. Uzasno malo podrucje nakrcano ljudima. Jos jedan minus su izazovi koje mozete vidjeti tijekom misije, otkrivaju nacine na koje mozete eliminirati metu i tu nestaje iznenadjenje i uzbudjenje tijekom istrazivanja. Od prve sam dobio silent assassin rank. Stavio sam liku fugu ribu (otrovna) u kokain, ima jos 11 nacina da ga se ubije, ali su previse predvidljivi i lako izvedivi
    AI nije previse napredovao u odnosu na prethodnike, sad znaju razgovarati medjusobno i tijekom izravne borbe koristiti cover, ali su glupi. Zato vam je bolje da ne igrate ovo kao akcijsku igru jer cete dobiti los TPS. Sad sam na tecem levelu koji mi na prvi pogled izgleda malo veci s vise mogucnosti (mozda se varam). Ovo su prvi dojmovi koji se mogu promijeniti do kraja jos sto puta, ali za sad mi vise djeluje blood money kao pravi next gen. naslov. Previse linearno za moj ukus i bas se vidi da se podilazi masama. Cak nema ni sedativa, nego morate gutiti likove ko zadnji mesar da bi ih uspavali. Nema onog klasicnog i profinjenog osjecaja profisionalnog ubojice koji se "skriva" na otvorenom gdje bi meta najmanje posumnjala, vise podsjeca na dishonored i skrivanje poput stakora. Vizualno jako podsjeca na Kane & Lynch-a, Chinatown izgleda identicno kao i tamo, kolorit je cudan i bloom efekt previse naglasen. Pucanje je takodjer identicno (detekcija) kao u spomenutome naslovu. Vise nema prebacivanja u FPS perspektivu. Hvalili su se da je za motion capture zaduzen studio koji je radio na Avatar filmu, a ovo izgleda blago receno tek prosjecno - cak i tijekom animacija izmedju misija. Trudim se da mi se svidi igra jer sam fan serijala, al eto, prvi dojmovi nisu dobri
    = Citat = Izvorno postao flander Pregledaj post
    kolko se sjećam u First class Xavier je pokušao navest Magneta da ne napravi neku pizdariju, dakle isti klinac je i mind kontrol i čitanje misli

  5. #515
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Aug 2012
    Postova
    7.489

    Re: Hitman: Absolution

    SNekoliko je nacina na koji mozete meti uzeti kljuceve i nakon toga otkljucavate vrata te aktivirate checkpoint. Nakon toga vise niste u stanju se vratiti natrag kroz ta vrata, nego mozete samo napredovati naprijed.
    Wtf



    @Disguise sistem

    Ne kužim, ovaj očito nije igrao Hitman 2. Tamo je bila ista situacija. Također lošost.

    Šteta, igra je mogla biti dobra.
    = Citat = Izvorno postao Neven <R>
    Aral, StormCr0w i W3DR4N. Trijumvirat.
    Ispod toga su svi koji vole Scotta Pilgrima.
    May our only occupation be not having a job, and may the only cocktails that we make be molotov!

  6. #516
    Senior Member My way or the highway Hexfire's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2011
    Lokacija
    Konjščina
    Postova
    7.552

    Re: Hitman: Absolution

    Jos jedan minus su izazovi koje mozete vidjeti tijekom misije, otkrivaju nacine na koje mozete eliminirati metu i tu nestaje iznenadjenje i uzbudjenje tijekom istrazivanja.


  7. #517
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Aug 2012
    Postova
    7.489

    Re: Hitman: Absolution

    Na kojoj to težini? Jer se iskreno nadam da na najtežoj tog nema.
    = Citat = Izvorno postao Neven <R>
    Aral, StormCr0w i W3DR4N. Trijumvirat.
    Ispod toga su svi koji vole Scotta Pilgrima.
    May our only occupation be not having a job, and may the only cocktails that we make be molotov!

  8. #518
    Senior Member You have been warned flander's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Ispod hrasta,zarađujem plaću
    Postova
    15.767

    Re: Hitman: Absolution

    = Citat = Izvorno postao StormCr0w
    Na kojoj to težini? Jer se iskreno nadam da na najtežoj tog nema.

    nebudi smiješan, bez obzira na težine sva nabrojena sranja su ista

  9. #519
    Moderator God from the machine Kid A's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2009
    Lokacija
    5-HT2A
    Postova
    21.916

    Re: Hitman: Absolution

    Napredujem i dojmovi se bas ne mijenjaju na bolje. Leveli nisu bas tolko linearni i mali kao sto se u pocetku dobije dojam, ali smeta checkpoint sustav. Ima dosta prolaza i mogucnosti, ali je svaki level rasclanjen na vise dijelova i nema povratka nakon checkpointa koji oznacava ulazak u novo podrucje unutar istog levela. Broj mogucnosti za eliminaciju odusevljava. Samo ovaj disguise sistem je totalno unisten i nesto neoprostivo! Igram na expert i instincta gotova da i nema i ne obnavlja se, znaci cim me netko vidi, makar sam prerusen - odmah shvati da se radi o neprijatelju.

    Nabili su si jedan debeli paradoks u dupe. Imas jedan element koji uzasno utjece na gameplay iskustvo i onda ga pretvoris u beskorisno smece. Vecinom se morate vucarati po zaklonima u stilu deus exa. Ok, to je odlika dobre stealth igre, ali nikako ne hitman serijala. Ako nesto ne mozes promijeniti na bolje i ako dobro funkcionira kakvo je, zasto to mijenjati? Fascinatno je kako se unutar gomile svih 50 policajca (ili bilo koja skupina unutar igre) savrseno dobro poznaju i dok imas njihovu uniformu odmah shvate da si neprijatelj. Dok im uspavas sefa koji cak ima kosu i obuces njegovu uniformu, apsolutno nitko nista ne sumnja jer je po igrinoj hijerarhiji visi cin. Ima pametnjakovica koji ce na to odgovoriti da je ovo ipak samo igra i nije potrebna realnost. DA i zasto onda mijenjati stari sustav koji je mila majka prema ovome. Koja realnost? Npr. radite u pogonu od 50 ljudi i mala je vjerojatnost da budete obracali pozornost ako se netko od njih ne pojavi ili su na bolovanju, pa ih netko mijenja, ali valjda bi trebali odmah vidjeti ako vam zarascenog i bradatog sefa nema na poslu i mijenja ga celavac sa krvavim flasterom na glavi. Dobra ideja koja je lose realizirana.

    Uzasno skriptirani AI koji ti nepogresivo skenira ako treba i DNK-a u radijusu od 50m mi totalno ubija imerzivnost.
    Moze igra proci kao dobar stealth naslov, ali ne kao dobar Hitman nastavak. Pogotovo jer se nakon 6 godina ocekivala najbolja igra u serijalu. Vise nema ni mogucnosti gledanja kroz kljucanicu, niti open/close opcije na vratima, samo open i automatski se zatvaraju nakon par sekundi. Da, pravi next gen. naslov. Sve je to samo debeli marketing i nema sanse da se radilo na igri tijekom ovih 6 godina. Kane & LYnch je dozivio financijski fijasko i u Hitmanu su vidjeli priliku za laganu zaradu. Mnoge stvari odusevljavaju ako ste povrsni igrac koji pada na trikove poput 500 ljudi na jednom podrucju itd. Cinjenica da se na istom levelu moze uci u samo jednu prostoriju vjerojatno ce malo koga zanimati. Blood money je jos uvijek puno naprednija igra po pitanju nekih stvari koje su sustina ovog serijala
    = Citat = Izvorno postao flander Pregledaj post
    kolko se sjećam u First class Xavier je pokušao navest Magneta da ne napravi neku pizdariju, dakle isti klinac je i mind kontrol i čitanje misli

  10. #520
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Aug 2012
    Postova
    7.489

    Re: Hitman: Absolution

    Ja sam želio Blood Money s novim levelima
    = Citat = Izvorno postao Neven <R>
    Aral, StormCr0w i W3DR4N. Trijumvirat.
    Ispod toga su svi koji vole Scotta Pilgrima.
    May our only occupation be not having a job, and may the only cocktails that we make be molotov!

  11. #521
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: Hitman: Absolution

    Trailer je znači bio u pravu.

  12. #522
    Senior Member Master Blaster Mirogamemasta's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    Planet: Char
    Postova
    4.138

    Re: Hitman: Absolution

    Znači najbolje da odigram Blood Money još 2 puta. Šteta

    AMD Athlon II X4, 2800 Mhz/Gigabyte 790XTA-UD4/Radeon R9 280X/2x 4 GB DDR3 -1333 Mhz/Intel SSD 240 GB, Hitachi HDD 2+3 TB/Seasonic 620W/Scyte-Mugen 2 Revision B/Windows 7


    The Arreat Summit

  13. #523
    Administrator My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Uncanny Valley
    Postova
    9.450

    Re: Hitman: Absolution

    Čekaj... nema pre-mission inventory selectiona? Nikakvog?
    What the fucksticks!?
    Najbrži pištolj Policije Okusa. Može da pogodi sve od bilo gdje. Također piše i poeziju.

  14. #524
    Moderator God from the machine Kid A's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2009
    Lokacija
    5-HT2A
    Postova
    21.916

    Re: Hitman: Absolution


    o jebemti
    = Citat = Izvorno postao flander Pregledaj post
    kolko se sjećam u First class Xavier je pokušao navest Magneta da ne napravi neku pizdariju, dakle isti klinac je i mind kontrol i čitanje misli

  15. #525
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Aug 2012
    Postova
    7.489

    Re: Hitman: Absolution

    Zar nije Instinct postao nužnost izbacivanjem taktičke mape?
    = Citat = Izvorno postao Neven <R>
    Aral, StormCr0w i W3DR4N. Trijumvirat.
    Ispod toga su svi koji vole Scotta Pilgrima.
    May our only occupation be not having a job, and may the only cocktails that we make be molotov!

  16. #526
    Senior Member Fight fire with fire Windwalker's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    10.651

    Re: Hitman: Absolution

    Znate kaj?

    Nikad još nisam odigrao Blood Money, tako da za mene još postoji 'nova' Hitman igra kojoj se veselim.

    Hahaha!

  17. #527
    Senior Member Master Blaster Mirogamemasta's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    Planet: Char
    Postova
    4.138

    AMD Athlon II X4, 2800 Mhz/Gigabyte 790XTA-UD4/Radeon R9 280X/2x 4 GB DDR3 -1333 Mhz/Intel SSD 240 GB, Hitachi HDD 2+3 TB/Seasonic 620W/Scyte-Mugen 2 Revision B/Windows 7


    The Arreat Summit

  18. #528
    Administrator My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Uncanny Valley
    Postova
    9.450

    Re: Hitman: Absolution

    = Citat = Izvorno postao Windwalker
    Znate kaj?

    Nikad još nisam odigrao Blood Money, tako da za mene još postoji 'nova' Hitman igra kojoj se veselim.

    Hahaha!
    iJelly.
    Najbrži pištolj Policije Okusa. Može da pogodi sve od bilo gdje. Također piše i poeziju.

  19. #529
    Senior Member You have been warned flander's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Ispod hrasta,zarađujem plaću
    Postova
    15.767

    Re: Hitman: Absolution

    pa meni izgleda cist ok, svaki nastavak je imal svojih apsurda i mana

    ako niš vise bar za odigrat jedamput radi priče

  20. #530
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Aug 2012
    Postova
    7.489

    Re: Hitman: Absolution

    Blood Money nije imao mana.
    = Citat = Izvorno postao Neven <R>
    Aral, StormCr0w i W3DR4N. Trijumvirat.
    Ispod toga su svi koji vole Scotta Pilgrima.
    May our only occupation be not having a job, and may the only cocktails that we make be molotov!

  21. #531
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: Hitman: Absolution

    Blood Money je bio superodličan, ali ja bih volio prije svega malo bolji sustav nišanjenja, kad bi stavili preko ramena kao u GTA ili nešto, bilo bi bolje. Ako ću bit baš picajzla volio bih i više randomizacije u misijama za replay value i neki oblik restrikcije prigušenih pištolja jer su overpowered. Ili recimo smanjiti pare koje zarađuješ da bude izazovnije, da nemaš uvijek raspoloživ baš sav arsenal.

  22. #532
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Aug 2012
    Postova
    7.489

    Re: Hitman: Absolution

    Ako ti je problem ciljat stisneš F1. A pare se i ne zarađuju tako lako ako ne znaš misiju napamet ili ne igraš na easy/normal, jer trebaš kupovat informacije, ostavljanje odijela se dodatno naplaćuje, dobiješ manje para nakon misije etc.
    = Citat = Izvorno postao Neven <R>
    Aral, StormCr0w i W3DR4N. Trijumvirat.
    Ispod toga su svi koji vole Scotta Pilgrima.
    May our only occupation be not having a job, and may the only cocktails that we make be molotov!

  23. #533
    Senior Member My way or the highway Hexfire's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2011
    Lokacija
    Konjščina
    Postova
    7.552

    Re: Hitman: Absolution

    Kakvo ciljanje vas spopada, Hitman se igra sa fiberwire.

  24. #534
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Aug 2012
    Postova
    7.489

    Re: Hitman: Absolution

    Kako ćeš preć sa žicom onu božićnu misiju? Ovako ozmeš gan i rokneš metak u đakuzi. Il ne znam, na vjenčanju onom, prerušiš se u popa i sakriješ sačmaricu ispod stola pa rokneš mladoženju dok svatovi pucaju. Kakva žica čovječe! Neke misije jednostavno su zabavnije s vatrenim oružjem.
    = Citat = Izvorno postao Neven <R>
    Aral, StormCr0w i W3DR4N. Trijumvirat.
    Ispod toga su svi koji vole Scotta Pilgrima.
    May our only occupation be not having a job, and may the only cocktails that we make be molotov!

  25. #535

    Re: Hitman: Absolution

    Vatrena oružja su lazy man's way. Just sayin'.
    "O, words are poor receipts for what time hath stole away."
    - John Clare, Remembrances

  26. #536
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Aug 2012
    Postova
    7.489

    Re: Hitman: Absolution

    Dođe na isto. Ja ću radije nekom prosipat mozak, što je brže i efikasnije, nego ga mučki zadavit. Sve je stvar izbora i milosti. Also, otrov.
    = Citat = Izvorno postao Neven <R>
    Aral, StormCr0w i W3DR4N. Trijumvirat.
    Ispod toga su svi koji vole Scotta Pilgrima.
    May our only occupation be not having a job, and may the only cocktails that we make be molotov!

  27. #537

    Re: Hitman: Absolution

    Veći izazov mi je ne-koristiti vatrena oružja osim ako to baš ne moram. Besides, neću zaboraviti u Silent Assasinu onu misiju u Japanu kada možeš namjestiti da izgleda kao da je kuhar ubio vođu yakuza jer je loše očistio Fugu ribu. Zapravo zajedno sa misijom u Kuala Lumpuru u Petronas Towers mi je jedna od omiljenijih; ta je misija bila napravljena u tri dijela. Good times.
    "O, words are poor receipts for what time hath stole away."
    - John Clare, Remembrances

  28. #538
    Senior Member My way or the highway Hexfire's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2011
    Lokacija
    Konjščina
    Postova
    7.552

    Re: Hitman: Absolution

    Da, ta je super. Također sve u kojima je moguće neko ubojstvo prikazati kao slučajnost: nivo u kazalištu, u predgrađu, u klinici za rehabilitaciju.

    Svatko igra kako hoće naravno, znam ljude koji igraju Hitmana dual barrels blazing jer im je tako najzabavnije. Moj pristup je uvijek bio sa što manje krvi.

    Ustvari jedina mana Blood Moneya je bila što te u 2-3 misije prisilio da koristiš vatreno oružje.

  29. #539
    Senior Member Small step for mankind Horny Devil's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2009
    Postova
    2.299

    Re: Hitman: Absolution

    Nesreće ftw!

    I sad odmah ide reinstall Krvave Love.
    Through this fog they came along
    Dark creatures singing a terrible song

  30. #540
    Senior Member Fight fire with fire Windwalker's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    10.651

    Re: Hitman: Absolution

    Meni je najveća mana Blood Moneya ta što mi je bio savršen i onda mi se na četvrtom levelu pojavio gamebreaking bug (jer sam tada koristio zlu verziju igre).

    Od onda se bojim to igrati. Znam da se to sigurno neće više dogoditi jer više ne igram zle igre, ali svejedno me strah.

Slične teme

  1. Hitman ownage
    By Kid A in forum Pepeljarom u gimpa
    Odgovora: 81
    Posljednji post: 26-08-2011, 14:43
  2. Hitman
    By The Patriot in forum Gaming općenito
    Odgovora: 53
    Posljednji post: 22-05-2011, 00:49
  3. Hitman- problemi
    By Ivana_88 in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 4
    Posljednji post: 24-12-2008, 12:40
  4. Hitman
    By d0mba in forum Gaming općenito
    Odgovora: 62
    Posljednji post: 04-03-2008, 21:19

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •