Prikazujem rezultate 1 do 28 od 28

Tema: Fallout 4 sugestije

  1. #1

    Fallout 4 sugestije

    Prije nego vas strefi srčani - Bethesda nije još najavila pravi nastavak.

    Dakle, što bi željeli vidjeti staro/poboljšano/novo u idućem nastavku Fallouta? Bi li se Bethesda možda trebala konačno udaljiti od već predobro nam znanog Gamebryo engina i probati nešto novo? Na kraju krajeva, koliko je Falloutov svijet modularan i gdje se MOŽE još proširiti? Što vi mislite?

    Naravno, mislim na pravi nastavak, ne igru na kojoj Obsidian trenutno radi.

  2. #2
    Moderator My way or the highway Grim's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2007
    Postova
    7.823

    Re: Fallout 4

    Zamalo sam se srusio sa stolice kada sam vidio temu.

    Neznam kada ce biti, ni kako ce biti, ni kako mislim da bude....
    Nadam se da ce se ostavit Gamebryo engina i otic na nesto novo, jer je vec previse izlizan.
    "Fornicate and take drugs against the terrible strain of idiots who govern the world."
    - Albert Szent-Gyorgy

  3. #3
    Moderator My way or the highway Raz's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2009
    Postova
    9.692

    Re: Fallout 4

    = Citat = Izvorno postao Arbiter of Change
    Prije nego vas strefi srčani - Bethesda nije još najavila pravi nastavak.
    Ovo si trebao odmah u naslovu teme napomenut


    ... oh wait, I c wat u did thar.

    Inače, bilo bi lijepo da naprave fallout 4 u novom engineu, nisam baš fallout fan pa neznam koliko se može po sadržaju proširit, ali lokacija barem ima na pretek tako da se nadam da neće opet bit washiington u nastavku.

  4. #4
    Moderator My way or the highway Grim's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2007
    Postova
    7.823

    Re: Fallout 4

    Ja se nadam da ce se moci modat, te da engine bude dobar i da se moze ovako lako modat kao u F3.
    Jer modova za Fallout 3 ima tona, i to produzuje gameplay.
    "Fornicate and take drugs against the terrible strain of idiots who govern the world."
    - Albert Szent-Gyorgy

  5. #5
    Moderator My way or the highway Grim's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2007
    Postova
    7.823

    Re: Fallout 4 sugestije

    Megaton, as in mjerna jedinica za jacinu eksplozije, or something like that.
    "Fornicate and take drugs against the terrible strain of idiots who govern the world."
    - Albert Szent-Gyorgy

  6. #6
    Senior Member Small step for mankind Horny Devil's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2009
    Postova
    2.299

    Re: Fallout 4

    Volio bih vidjeti bolje quest-ove u F4. U trojci mi je istrazivanje karte bilo najzabavniji dio, dok su quest-ovi bili prejednostavni za moj ukus. Mislim, onaj razvikani quest s bombom u Megaton-u mi je bio totalno antiklimaktican.

    Htio bih i da se malo pozabave balansom igre, jer sam vec s likom na 6. level-u prelagano ubijao Super Mutanate. Znam da ima modova za F3, ali volio bih dobiti pravi balans direktno iz kutije.

    Isto neka izbace ogranicenja u leveliranju. Koja je poanta doci do maksimalnog level-a bez da posteno zaigram glavni quest.
    Through this fog they came along
    Dark creatures singing a terrible song

  7. #7
    Moderator My way or the highway Grim's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2007
    Postova
    7.823

    Re: Fallout 4 sugestije

    Vidim naslov teme je promjenjen.

    Da istina, questovi u F3 su prelagani, a balans igre je nikakav. Ali zato Wasteland je dosta detaljno napravljen, te je istrazivanje njega je prezabavno, otkriju se svakakve stvari, te mi je to produzilo gameplay dodatno.
    "Fornicate and take drugs against the terrible strain of idiots who govern the world."
    - Albert Szent-Gyorgy

  8. #8
    Senior Member Small step for mankind Horny Devil's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2009
    Postova
    2.299

    Re: Fallout 4 sugestije

    Istrazivanje Wasteland-a je i meni bio najzabavniji dio. Doduse, volio bih vidjeti vise vecih gradova u nastavku.
    Through this fog they came along
    Dark creatures singing a terrible song

  9. #9
    Moderator Fight fire with fire Deadwalker's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    13.180

    Re: Fallout 4 sugestije

    Mislim da cemo se za Fallout 4 jos jako dugo nacekati. Koliko znam u planu je Elder Scrolls 5(vjerojatno na novom engine-u koji ce biti koristene za potrebe i F4), a i treba prvo jos odigrat Fallout Vegas. Al ono, glede samog gameplay-a neka samo ostane na razini trice i ja sretan. Jos bi bilo lijepo kada bi umjesto dlc-ova dobili recimo 2 prave ekspanzije
    "Death smiles at us all. All a man can do is smile back."


  10. #10
    Moderator My way or the highway Grim's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2007
    Postova
    7.823

    Re: Fallout 4 sugestije

    TES 5, to ce biti lijepo kada izade, ali imam osjecaj da cemo se dugo nacekat.
    A i vrlo vjerojatno je (kao sta je Deadwalker rekao) da ce isti engine biti koristen i u F4.
    "Fornicate and take drugs against the terrible strain of idiots who govern the world."
    - Albert Szent-Gyorgy

  11. #11

    Re: Fallout 4 sugestije

    Promjena enginea, gamebryo je preplastičan. Za fantasy setting rula, ali za post-apoc nimalo. Recimo stalker je taman pogodio atmosferu.

  12. #12
    Moderator Fight fire with fire Deadwalker's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    13.180

    Re: Fallout 4 sugestije

    ma meni je ok engine, barem igra ide glatko i moze se igrati na velikom rasponu strojeva tj. mozes imati perfomanse, ali i kvalitetu. Al kao sto rekoh, za iduci nastavak nas vjerojatno ceka nadograđeni engine. I nadam se da ce rijesiti te uzasne animacije
    "Death smiles at us all. All a man can do is smile back."


  13. #13
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    provincija
    Postova
    340

    Re: Fallout 4 sugestije

    fali mi ona megalomanska povezanost questova iz dvojke (EDIT: sad vidim da su mnogi ovdje to već primijetili). S obzirom na taj aspekt, količinom i kvalitetom F3 je rpg liteSigra.
    A iako osobno nisam fan takvih radikalnih poteza, ipak mislim da je prelazak u first person u trojci odrađen izvrsno i ne očekujem da će se vraćati u izometriju u budućnosti.
    Long road out of Eden.

  14. #14
    Senior Member My way or the highway Neven <R>'s Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    wololo
    Postova
    7.914

    Re: Fallout 4 sugestije

    Da skillovi i razvoj charactera imaju nekakvog smisla, da SPECIAL sustav ima nekog smisla, izbalansirana oružja koja bi se trebala pojavljivati puno rjeđe, VATS koji ne čini borbe smješno lakima i u kojem se traži više taktiziranja tj. da ozljede npr. ruku, nogu itd. imaju veću važnost.

    Kompleksniji questovi, duži storyline s manje predvidljivosti, traženje da igrač donese odluke koje nisu očito dobre i loše te da igračeve odluke imaju veće posljedica po nastavak igre i promjene u odnosima u svijetu. Izbaciti "GPS", izbaciti retardirane mini igre za koje praktički nije ni potrebno ulagati u skill, izbaciti instant travel barem dok se ne dobije neko vozilo, natjerati igrača da se malo više potrudi gdje, kako i koga pitati, bez da bude preočito.

    Raznolikiji svijet sa više različitih neprijatelja, veći opis lorea, više opcija u razgovoru (po mogućnosti izbaciti voice acting koji ograničava developere).

    Inače je sve ostalo OK u igri.

  15. #15
    Moderator Fight fire with fire Deadwalker's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    13.180

    Re: Fallout 4 sugestije

    = Citat = Izvorno postao Neven <R>
    Da skillovi i razvoj charactera imaju nekakvog smisla, da SPECIAL sustav ima nekog smisla, izbalansirana oružja koja bi se trebala pojavljivati puno rjeđe, VATS koji ne čini borbe smješno lakima i u kojem se traži više taktiziranja tj. da ozljede npr. ruku, nogu itd. imaju veću važnost.

    Kompleksniji questovi, duži storyline s manje predvidljivosti, traženje da igrač donese odluke koje nisu očito dobre i loše te da igračeve odluke imaju veće posljedica po nastavak igre i promjene u odnosima u svijetu. Izbaciti "GPS", izbaciti retardirane mini igre za koje praktički nije ni potrebno ulagati u skill, izbaciti instant travel barem dok se ne dobije neko vozilo, natjerati igrača da se malo više potrudi gdje, kako i koga pitati, bez da bude preočito.

    Raznolikiji svijet sa više različitih neprijatelja, veći opis lorea, više opcija u razgovoru (po mogućnosti izbaciti voice acting koji ograničava developere).

    Inače je sve ostalo OK u igri.
    Imas i glazbenu zelju?
    "Death smiles at us all. All a man can do is smile back."


  16. #16

    Re: Fallout 4 sugestije

    Neka Fallout 4 bude malo,malo,malo... fuckin bolji opčenito jer mi je pun K::::,toga danigdje ne možeš nači nekog dostojnog protivnika.
    P.S.-nisam nepismen

  17. #17
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jun 2008
    Lokacija
    Jako, jako daleko
    Postova
    1.350

    Re: Fallout 4 sugestije

    pa ak ti e tak tuce, nadji onog big mf mutanta i jos cijelu malu vojsku negdje blizu history muzeuma, a i imas pplacenike....
    tamo otiđes sam bez fallowera i to ti je protivnik....

    Viva La Bella Mafia, Viva La Quen Bee y Viva La Rap Muzika

  18. #18
    Junior Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Jun 2008
    Lokacija
    budućnost
    Postova
    15

    Re: Fallout 4 sugestije

    = Citat = Izvorno postao neox99buleseye
    pa ak ti e tak tuce, nadji onog big mf mutanta i jos cijelu malu vojsku negdje blizu history muzeuma, a i imas pplacenike....
    tamo otiđes sam bez fallowera i to ti je protivnik....
    Ja sam ih bio sve pobio tamo
    I ja mislim da ćemo se načekati jedno 5-6 godina za novi nastavak jer koliko sam čuo ovaj je izašao nakon 12 god. A i trebaju uvesti nešto novo.
    ps3 and psp owner

  19. #19
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jun 2008
    Lokacija
    Jako, jako daleko
    Postova
    1.350

    Re: Fallout 4 sugestije

    xD 5-6

    kada bi stavili sada stavili jos 3-4 dlc-a svaka 2 mjeseca jedan, i onda bi bilo puno lakse cekati

    Viva La Bella Mafia, Viva La Quen Bee y Viva La Rap Muzika

  20. #20
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Lost at Sea
    Postova
    311

    Re: Fallout 4 sugestije

    Only the dead have seen the end of war.

  21. #21

    Re: Fallout 4 sugestije

    Glasine postaju sve glasnije.
    http://newvegas.nexusmods.com/news/929/
    The rumors are true, Fallout 4 will take place in Boston. In case you haven't heard, Bethesda has recently been scoping out and researching Boston. They also have a strong connection to MIT. I may or may not be an MIT employee. But that's really all I can say for fear of losing my job.

  22. #22

    Re: Fallout 4 sugestije

    Što PC Gamer želi od Fallouta 4.
    http://www.pcgamer.com/2013/01/25/what- ... fallout-4/
    A use for everything.SSpeaking of that, Fallout New Vegas allowed you to mod your guns a little, augmenting them with scopes and such. That’s a good start. This is a world where invention is a necessary part of survival, and where scavenging should be part of a crafting system that allows you build everything and anything, and to mod things on top of that. I’d even lobby for individual components to be brought in from the Steam Workshop. Oh yeah…

  23. #23
    Senior Member Giant leap for forum FaTaL_mRkvA's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    3.701

    Re: Fallout 4 sugestije

    Meni je stvarno najvažnije ovo što ste već spomenuli par puta - da nije da nakon par lvla sve ubijaš prelagano i nemaš nikakvih izazova u igri.

    Naravno postoji još puno stvari, ali to mi je stvarno najveća želja.

  24. #24

    Re: Fallout 4 sugestije

    Nove vijesti?
    http://www.bubblews.com/news/660463-fal ... nouncement
    SFallout 4 has (apparently) been absent from E3 this year. However, behind closed doors, Bethesda gave details and a 37 second trailer for the upcoming Fallout 4. Pete Hines of Bethesda is keeping tight lipped about the 45 minute presentation, but it seems there was a leaker inside who was willing to give this information.

    Fallout 4 has been in development since January 2011 by a small team, as the majority were working on Skyrim.
    As of February 2013, the team working on Fallout 4 is the size of the team which was working on Skyrim. This is due to Skyrim development ending.
    As it stands now, Fallout 4 will release on Xbox One, PS4, PC, Xbox 360 and PS3. However, this is still subject to change.
    The actual announcement for Fallout 4 will come BEFORE E3 2014, but will NOT launch in 2014.
    The expected launch is in October 2015.
    The game is (as of June 2013) 55% complete, consequently, voice actors will be hired towards the end of 2014.
    There is no planned multi-player, but there is a possibility of Co-Op locally.

    The game will take place in Somerville, Cambridge, Arlington (and surrounding areas). The main setting is in a Post-Apocalyptic Boston. However, this area will not be immediately accessible.
    The story is not clear, however, Vaults exist.

    The 37 second trailor starts starts with a half-broken phone sparking. The scene pulls out slowly with the stereotypical music you would hear. Slowly you work out the scene is pulling out of a belltower. As it pulls further out, you see a destroyed town around. This is Boston. Suddenly, you hear the bell chime loudly, and the screen changes black instantly. The words of Ron Pearlman are heard "War... War never changes...". The logo for Fallout 4 appears with the 5 platforms above listed.

  25. #25
    Senior Member Giant leap for forum mravojed20's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Postova
    3.755

    Re: Fallout 4 sugestije

    Bome ako je istina kad će izaći, načekat ćemo se.

  26. #26
    Senior Member Giant leap for forum crnisokol's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Čakovec
    Postova
    3.543

    Re: Fallout 4 sugestije

    nisam još ni New Vegas odigrao tako da nek si uzmu vremena

  27. #27
    Moderator Fight fire with fire Deadwalker's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    13.180

    Re: Fallout 4 sugestije

    Radi Bethesda - znači overhajpana dosada.
    "Death smiles at us all. All a man can do is smile back."


  28. #28
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Flame of Eternal Darkness
    Postova
    609

    Re: Fallout 4 sugestije

    samo nek ubace ovaj co-op i ja najsretnija osoba na svijetu
    Intel i5 2500k
    NVidia GeForce GTX770
    HDD WD Black 1TB
    HDD Seagate 320GB
    RAM, 4GB KINGMAX

Slične teme

  1. Fallout 2
    By Totoro in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 3
    Posljednji post: 25-03-2011, 20:06
  2. Fallout 3
    By kulamasta in forum Pljuvačnica
    Odgovora: 95
    Posljednji post: 11-06-2010, 22:13
  3. Fallout 3
    By Korpse in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 10
    Posljednji post: 28-05-2009, 08:09

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •