Stranica 3 od 3 PrvaPrva 123
Prikazujem rezultate 61 do 76 od 76

Tema: "gameri", i ostali wannabe junaci...

  1. #61

    Re: "gameri", i ostali wannabe junaci...

    = Citat = Izvorno postao Outmind
    Pljujem po svim nazovi gamerima koji misle da su pokupili svu pamet ovog svijeta. Recimo kad neki klinac pocne srat da je aoe 3 najbolja strategija svih vremena ili da q4 ima najbolji mp, a drugo nista ni igrao nije, pa tu su onda ljudi kaj igraju samo dotu a pljuju po ostalim war3 mapama. Isto tako pljujem po ljudima koji vrijeđaju druge samo zato sto im se neka igra ne sviđa a svima drugima je kakti super (max payne je po mom misljenju sranje, kaj se moze). Pljujem i po ljudima koji igraju samo jedan žanr igara i onda su im recimo morrowind ili baldurs gate bezveze jer "moraš liku podešavat tam neka sr***a". Na kraju pljujem po samom sebi jer toliko pljujem druge, i jer ce ovaj post vjerojatno brzo lockat, ali ako vam je stalo, napisite svoje misljenje o laznim idiotima ovdje. Kritike na vlastiti račun sa zadovoljstvom prihvaćam.
    dobar govor...

  2. #62
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Mar 2007
    Lokacija
    Outland
    Postova
    151
    Dobar post sa pocetka, svaka cast.

    Meni se dogodilo dok sam jedan dan stajao u AH u Orgrimmaru da tip stoji iza mene, inspecta me i vidjeci Staff of Natural Fury, koji bas nije lako nac (world drop, opako rijetko pada, ima ga samo 5 ljudi na mom serveru, ja sam ga kupio, hehe) kaze kako mrzi vidjet takvu stvar na "randomu", mislim, WTF??? random??? ja mu uredno odvratim "kiss my Ass" i stavim ga na ignore. Par dana kasnije radim sa frendom arenu, njemu treba, ja sam strogo PvE, kad evo mog "random" tipa protiv nas, joj, kako je tip patio, nakon 8 njihovih poraza, zavrsavamo mi 10 partija, i ja necu vise, al posaljem tipu /w "so much for random". Mislim zbilja, sta ljudima to treba, ko da sam mu ja krvi sto je on grindao Arenu, a ja pare, pa sam si mogao priustit taj staff. i sad je on toliko veca faca od mene jer on ima Par dijelova Merciless seta, a ja sam noob i "random" jer imam skoro skroz Blue gear (bio, sad sam epic)
    Barghast, lvl 70 Tauren Druid, Karazhan Server

    http://eu.wowarmory.com/character-sheet ... n=Barghast

  3. #63
    imas ti puno pljuvacke u sebi a?

  4. #64
    Moderator Giant leap for forum
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    U kanti za smeche
    Postova
    3.552
    = Citat = Izvorno postao Blaster32
    imas ti puno pljuvacke u sebi a?
    Pa nick mu je Gorki...

  5. #65
    Member Plants Vs Zombies m4dn3ss's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Negdje oko Varazdina
    Postova
    35

    Re: "gameri", i ostali wannabe junaci...

    = Citat = Izvorno postao DesertEagle
    = Citat = Izvorno postao Outmind
    Pljujem po svim nazovi gamerima koji misle da su pokupili svu pamet ovog svijeta. Recimo kad neki klinac pocne srat da je aoe 3 najbolja strategija svih vremena ili da q4 ima najbolji mp, a drugo nista ni igrao nije, pa tu su onda ljudi kaj igraju samo dotu a pljuju po ostalim war3 mapama. Isto tako pljujem po ljudima koji vrijeđaju druge samo zato sto im se neka igra ne sviđa a svima drugima je kakti super (max payne je po mom misljenju sranje, kaj se moze). Pljujem i po ljudima koji igraju samo jedan žanr igara i onda su im recimo morrowind ili baldurs gate bezveze jer "moraš liku podešavat tam neka sr***a". Na kraju pljujem po samom sebi jer toliko pljujem druge, i jer ce ovaj post vjerojatno brzo lockat, ali ako vam je stalo, napisite svoje misljenje o laznim idiotima ovdje. Kritike na vlastiti račun sa zadovoljstvom prihvaćam.
    dobar govor...
    S

    DOBAR GOVOR
    "Power never takes a back step - only in the face of more power."
    "Silence is deep as Eternity; speech is shallow as Time."


  6. #66
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Mar 2007
    Lokacija
    BS 75
    Postova
    956
    hrrrr plju

  7. #67
    Senior Member It lives by night Duh's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2007
    Lokacija
    Međimurje
    Postova
    585
    Meni na živce idu tipovi koji se prave da znaju sve o kompovima a kad ih pitaš koji procesor imaju kažu 3 ghz,ili kad kažu grafička 256mb.Tako mi jedan tip iz razreda kaže da ima 3 ghz proc.Ja ga pitamk ak se mu zove proc on nema pojma sam tupi 3 ghz.Drugi dan sam ga pitao jel zna što je to dual core .a on se počne preseravatual core sranje od sranja ta grafa ništ ne valja.A ja I onda on počne govorit po razredu da nemam pojma o kompovima

  8. #68
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Jebem radoznale
    Postova
    1.209
    Wannabe gameri?

    Mislite na onog lika iz mog razreda koji igra tibiu pa mi kaže baš si lol,nobu jedan (tako kaže,kako se čita),tibia je MRPG....
    Pa me pita koji si level na counter strike-u...

    E,da živcira me kada netko misli da je gamer jer igra WoW
    = Citat = Izvorno postao Fenrir
    ...Onda se pobereš doma gdje isplačeš potisnuti bijes,staviš si frišku crnu maskaru na oči i metneš na plejlistu diskografiju tokyo hotela...
    Sickmanno1:Meni se na te spike dize

  9. #69
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Unknown
    Postova
    1.549
    = Citat = Izvorno postao Duh
    Meni na živce idu tipovi koji se prave da znaju sve o kompovima a kad ih pitaš koji procesor imaju kažu 3 ghz,ili kad kažu grafička 256mb.Tako mi jedan tip iz razreda kaže da ima 3 ghz proc.Ja ga pitamk ak se mu zove proc on nema pojma sam tupi 3 ghz.Drugi dan sam ga pitao jel zna što je to dual core .a on se počne preseravatual core sranje od sranja ta grafa ništ ne valja.A ja I onda on počne govorit po razredu da nemam pojma o kompovima
    sad ću citirat svog profesora:

    "Informatičko obrazovanje u Hrvatskoj počelo je u trenutku kad se na netu pojavio severinin video-uradak."

    eh da, dual core grafička... heh, a moja sestrična još ni dan danas ne može shvatiti razliku između ram-a i hard diska... i uvjerena je da joj se mp3-ice spremaju na 256mb ram memoriju...

  10. #70
    Senior Member Ninja hurdle Ryd3R's Avatar
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    838
    mene živciraju oni ljudi koji igraju samo jednu igru i nećeju probat niti jednu drugu govoreći da su druge igre, koje su zapravo dobre, sranje. a nikad ih nisu igrali

    isto me živciraju oni klinci koji igraju wow a neznaju pročitati kaj im je quest i oni su sad teški gameri i okolo govore kak oni igraju wow

  11. #71
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Nov 2005
    Postova
    1.492
    Pita mene frend kaj igram sad...kažem evo sad malo medieval 2 total war...
    on:kae to?
    ja: aaa....igra...nedamise objasnjavat odi na google i napisi medieval 2.

    on: budem vidio slike

    15 sec.

    on: SRANJE!
    ja
    on: a sve te igre gdje imaš puno vojske su sranje, cod je 10x bolji



    EXTENDED VERSION (CONTINUED):
    kako možeđ uspoređivat te 2 igre pa potpuni drugi žanr su?

    on: kaj?

    on je inace gamer

  12. #72
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    17.106
    = Citat = Izvorno postao Snake
    = Citat = Izvorno postao Duh
    Meni na živce idu tipovi koji se prave da znaju sve o kompovima a kad ih pitaš koji procesor imaju kažu 3 ghz,ili kad kažu grafička 256mb.Tako mi jedan tip iz razreda kaže da ima 3 ghz proc.Ja ga pitamk ak se mu zove proc on nema pojma sam tupi 3 ghz.Drugi dan sam ga pitao jel zna što je to dual core .a on se počne preseravatual core sranje od sranja ta grafa ništ ne valja.A ja I onda on počne govorit po razredu da nemam pojma o kompovima
    sad ću citirat svog profesora:

    "Informatičko obrazovanje u Hrvatskoj počelo je u trenutku kad se na netu pojavio severinin video-uradak."

    eh da, dual core grafička... heh, a moja sestrična još ni dan danas ne može shvatiti razliku između ram-a i hard diska... i uvjerena je da joj se mp3-ice spremaju na 256mb ram memoriju...
    Onak, koji hebeni car.
    (╯°□°)╯︵ ┻━┻

    Relaxation.mp3

  13. #73
    Senior Member Lord of The Fleas Kablam's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2007
    Lokacija
    Gospić
    Postova
    390
    Jedan moj prijatelj misli da je Dawn of war glupost
    http://en.wiktionary.org/wiki/Appendix:Internet_slang

    da ne moram stalno ić u kafanu za link

  14. #74
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Sarajevo
    Postova
    1.462
    = Citat = Izvorno postao Kablam
    Jedan moj prijatelj misli da je Dawn of war glupost
    S
    jedna od rijetkih strategija gdje ti ne sluzi mass army rush strategija...

  15. #75
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Vienna
    Postova
    1.949

    Re: "gameri", i ostali wannabe junaci...

    = Citat = Izvorno postao Outmind
    Pljujem po svim nazovi gamerima koji misle da su pokupili svu pamet ovog svijeta. Recimo kad neki klinac pocne srat da je aoe 3 najbolja strategija svih vremena ili da q4 ima najbolji mp, a drugo nista ni igrao nije, pa tu su onda ljudi kaj igraju samo dotu a pljuju po ostalim war3 mapama. Isto tako pljujem po ljudima koji vrijeđaju druge samo zato sto im se neka igra ne sviđa a svima drugima je kakti super (max payne je po mom misljenju sranje, kaj se moze). Pljujem i po ljudima koji igraju samo jedan žanr igara i onda su im recimo morrowind ili baldurs gate bezveze jer "moraš liku podešavat tam neka sr***a". Na kraju pljujem po samom sebi jer toliko pljujem druge, i jer ce ovaj post vjerojatno brzo lockat, ali ako vam je stalo, napisite svoje misljenje o laznim idiotima ovdje. Kritike na vlastiti račun sa zadovoljstvom prihvaćam.
    sry što nisam prije odgovorio,ali nisam ni skontao...
    sve što imam za nadodati je
    You're not defined by what you have, but by what you do with what you have.

  16. #76
    Junior Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Dec 2007
    Postova
    26
    Ma pljujem i ja i po gejmerima i po sebi
    What comes around goes back around.

Slične teme

  1. I´m the Freeman - "trailer" za Half-Life "film"
    By IgGy in forum Komentari vijesti PCPlay.hr i PlayZone.hr
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 20-09-2010, 20:30
  2. "Zubi" s kabela od tipkovnice ostali u matičnoj!
    By The Great Duck in forum Hardware F.A.c.Q.
    Odgovora: 18
    Posljednji post: 09-02-2009, 18:56

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •