Prikazujem rezultate 1 do 17 od 17

Tema: Death to Spies/DTS: Moment of Truth

  1. #1

    Death to Spies/DTS: Moment of Truth

    Dakle, tema za obje igre (budući da ne postoji jedna posvećena prvom dijelu), ali posebno za nastavak koji izlazi; Moment of Truth. Da ne duljim previše, obje igre su u maniri Hitmana i The Great Escape-a, s tim da je prvi dio ponekad znao biti prokleto težak tako da ako vas to možda zanima obavezno bacite pogled. Ovih dana je izašao i demo za drugi dio tako da se isplati pogledati, čisto informativno.

    Set in World War II, the player's character is a captain in the eponymous Soviet counterintelligence agency (SMERSH).

    Smersh is short for "Death to Spies" in Russian, and was the name of a set of counterintelligence agencies formed in the Soviet Army during World War II. Their mission was to secure the rear of the active Red Army by arresting traitors, deserters, spies and criminal cells. During the war these agents became the main force combating the German intelligence service. As captain of the 4th department of Smersh, it is the player's job to execute these operations in the heart of enemy territory. Players are required to complete various tasks, including stealing important documents, eliminating enemy officers, kidnapping high-ranking officials, and sabotaging enemy plans.
    SLUŽBENA STRANICA


  2. #2
    Moderator No Mercy
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Olso novn as Cherry <3
    Postova
    6.225

    Re: Death to Spies/DTS: Moment of Truth

    Čini se zanimljivom igrom, budem skinuo demo.
    [centern4txjf6]
    We&#39;re gonna bring that back!
    HA HA HO HA HI HO
    HA HO HA HA HI HI

    [/centern4txjf6]

  3. #3
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Jul 2009
    Postova
    613

    Re: Death to Spies/DTS: Moment of Truth

    ja sam igrao prvi dio,i bio je PROKLETO težak,no opet mi je bio bolji od Splinter Cella,jer svi znamo da je posao špijuna u tim vremenima posebno težak...
    Ma ne treba mi sig!nisam ga niti htio praviti...o sh.....

  4. #4
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    May 2008
    Lokacija
    In my fucked up dream...
    Postova
    1.176

    Re: Death to Spies/DTS: Moment of Truth

    gledao sam recenziju i igra izgleda super,atmosferična je ali prokleto teška,mislim da je samo za strpljive i stealth veterane,no svakako je moglo puno bolje pošto igra ima ogromni potencijal.Malo me podsječa na hitmana.
    I’ve walked amongst the living dead
    And I’m sick of the voices that are in my head
    I’ve taken the ride and I’ve danced with death

  5. #5
    Moderator My way or the highway Grim's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2007
    Postova
    7.823

    Re: Death to Spies/DTS: Moment of Truth

    Teska, hmm, to mi se svida, volim izazov.
    "Fornicate and take drugs against the terrible strain of idiots who govern the world."
    - Albert Szent-Gyorgy

  6. #6

    Re: Death to Spies/DTS: Moment of Truth

    Evo video recenzija nastavka... klasična next gen pritužba; "It's too hard, durrr".
    http://www.gamespot.com/pc/action/death ... deo-review

  7. #7
    Moderator My way or the highway Raz's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2009
    Postova
    9.692

    Re: Death to Spies/DTS: Moment of Truth

    Baš nabavio, djeluje odlično. Isprobam kasnije kad nađem vremena.

  8. #8
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: Death to Spies/DTS: Moment of Truth

    Omg, prvi put čujem, ali kad ste spomenuli Hitmana i "jako teška" u istoj rečenici, moram odigrat.

  9. #9
    Moderator My way or the highway Raz's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2009
    Postova
    9.692

    Re: Death to Spies/DTS: Moment of Truth

    Lol, ja nabavio odmah nastavak.

    Hoću li imat rupa u radnji ako ne odigram jedinicu, ili je u Hitman stilu 'mission based' i igranje prethodnika nije nužno potrebno za uživanje u igri?

  10. #10
    Senior Member Master Blaster GDra's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2008
    Lokacija
    Vvardenfell
    Postova
    4.623

    Re: Death to Spies/DTS: Moment of Truth

    Moglo bi biti zanjimljivo. Skinut ću demo.
    "Snow falls. Why worry where it goes. M'aiq thinks the snowflakes are pretty."

  11. #11
    Moderator My way or the highway Raz's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2009
    Postova
    9.692

    Re: Death to Spies/DTS: Moment of Truth

    Evo, igrao kojih 20-ak minuta. Naravno... poginuo.

    Grafika je prilično dobra (negdje na razini zadnjeg hitmana) i lijepo mi se vrti na 1024x768 4x AA i max detaljima. Ovdje ste za razliku od Hitmana odmah neprijatelj, te je šuljanje pored cijelih odreda njemaca prava muka. Nema više samo "aware" bara kao kod hitmana, već svaka osoba ima svoj viewsight tako da to dodatno otežava igru. Sjećate se misije sa snajperiranjem u CoD4 i šuljanja pored odreda vojnika? E, taj je feeling i tu prisutan... malo prije smrti su mi se baš dva njemačka vojnika prošetala kraj glave, a da ih nisam ni primjetio pošto sam planirao kako prigutit 3. vojnika koji je bio ispred mene (pošto preslačenje u izbušena odjela od metaka ne dolazi u obzir, jel ).

  12. #12
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: Death to Spies/DTS: Moment of Truth

    Počeo igrati prvi dio, zasada ne mogu reći da je bolji od Hitmana, ovaj prvi ga još uvijek šiša po nekim elementima, ali tko voli Hitmana, voljet će i ovo, definitivno. Sve u svemu zasad mislim da je igra odlična. Za razliku od Hitmana ima neke realističnije elemente poput spomenutog da se treba suzdržati od uporabe vatrenog oružja i noževa ako se mislite presvući u neprijatelja, preko vozila koja je moguće voziti, pa sve do inventory sustava zbog kojeg veće i teže stvari možete nositi samo u ruksaku a s kojim pak ne možete ušetati prerušeni u nijemca misleći da vas neće raskrinkati. Sve u svemu, sjajno.

  13. #13
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: Death to Spies/DTS: Moment of Truth

    Igra je čista koma, baš promašen naslov.
    Zaljubljenici u WW2 stealth bi trebali odigrati Hidden and Dangerous serijal.

  14. #14
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: Death to Spies/DTS: Moment of Truth

    Opet ne pričamo o istoj igri, pa da samo naglasim da je DTS zaista dobra igra. Nije u rangu kvalitete Hitmana, ali nije ni daleko, i zaista je gušt za igrat. Bugova gotovo da i nema, misije su zanimljive i izazovne, s time da ih možete prelaziti u pravom stealth stilu u kamuflažnim bojama, ili na Hitman način, a svaki od ta dva pristupa ima svoje prednosti. DTS je uveo neke elemente koji su dobro došli, ali volio bih vidjeti više fičra koji fale u Hitman serijalu primjerice.

    Tako igra postaje dosta teška skuže li vas pa se morate oslanjati na čistu pucnjavu, jer je takav tip kontrole i kamere nespretan za to. Dosta su loše i tehničke strane, grafika je hajde-de, ali animacije su nekako tupe. Igrivost je ipak na razini, tako da je ovo apsolutno igriva i vrlo zabavna igra, dođe super za fanove Hitmana koji bi nešto odigrali nakon što su prošli sve nastavke.

    EDIT: Najbolje da napišem recenziju, samo kad uspijem uzimat sshotove...

  15. #15
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: Death to Spies/DTS: Moment of Truth

    Znam da smo joj u PC Playu dali jedvice 60-ak. Apsolutno nikakve karizme i značaja.

  16. #16
    Moderator Fight fire with fire Deadwalker's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    13.180

    Re: Death to Spies/DTS: Moment of Truth

    Svo sta kaze Vedran da ne valja, vrijedi odigrati. Tak da ono, ako nadem vremena, isprobat cu demo
    "Death smiles at us all. All a man can do is smile back."


  17. #17
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    Under ur bed
    Postova
    5.938

    Re: Death to Spies/DTS: Moment of Truth

    Ja se slažem sa Vedranom u ovom slučaju bože mi pomozi
    I haven't reported my missing credit card to the police because whoever stole it is spending less than my wife

Slične teme

  1. South Park: Stick of Truth
    By Arbiter of Change in forum Gaming općenito
    Odgovora: 121
    Posljednji post: 11-03-2014, 21:13
  2. Death Knight
    By RaptOR? in forum World Of Warcraft
    Odgovora: 214
    Posljednji post: 29-03-2011, 16:47
  3. Death Metal
    By CrazySmurf in forum Pljuvačnica
    Odgovora: 7
    Posljednji post: 13-07-2009, 16:40
  4. Truth
    By TeraBajt in forum Genetski modificirani krpelji
    Odgovora: 34
    Posljednji post: 19-04-2009, 14:31

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •