Stranica 3 od 5 PrvaPrva 12345 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 61 do 90 od 125

Tema: Najbolji Questovi

  1. #61
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    5.945
    ja mislim da oblivion ima dovoljno stvari za jedan rpg
    AMD Athlon II x4 640 3.0GHz 4 GB Kingmax DDRIII RAM 1333MHz Palit GeForce GTS 450 1GB SATA 500GB Apolon 550W

  2. #62
    Senior Member It lives by night Asai's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    623
    = Citat = Izvorno postao McPingvin
    = Citat = Izvorno postao zoki
    Ja mislim da nema mane (hardwerske zahtjeve ne ubrajam jer imaju opravdanje - grafika)
    aha,recimo tebi užasno mali broj oružja naspram morrowinda i užasno manji broj skillova naspram morrowinda nisu mane?

    Pa kako za koga.Po meni recimo ne,jer bilo mi je glupo ono tipa short sword/long sword i axe/blunt.Ako znaš zamahnut sa mačem od dva metra onda znaš i sa kratkim,ako znaš opalit sa sjekirom znaš i sa buzdovanom tako da su to ok riješili,a što se tiče manjeg broja oružja mi je također ok jer ga ima sasvim dosta nije da ga fali.Možda nisu trebali izbacit samostrijel,no kako je "streličarstvo" urađeno zbilja impresivno i preko toga mogu prijeći.
    Svaki dan kaži mami i tati koliko ih voliš,time si znatno poboljšavaš šanse za novim hardverom!

  3. #63
    Guest
    da,ali ako znaš bost sa vilicom neznači da možeš i sa mačom od 2 metra i 50 kila(da,tolko su težili mačevi od 2 metra)

  4. #64
    Senior Member It lives by night Asai's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    623
    Ah..nema smisla sada ići u krajnosti,želim samo reć kako i nije toliko loše što su dva skoro pa ista skilla stopili u jedan. Ako se želiš osvrnut na realizam onda mogu reć da mi je hiper glupo to što nekome zabiješ 20 strijela u glavu a on te još napada...to su trebali riješit,one shot one kill,bar u glavu,za tijelo 2-3 strijele,no eto..TES 5 se čeka...
    Svaki dan kaži mami i tati koliko ih voliš,time si znatno poboljšavaš šanse za novim hardverom!

  5. #65
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    5.945
    e pa ako ćemo u krajnju realnost onda otkud sada postoje goblini, divovski štakori i ostala čuda neviđena u ovom svijetu. Ajde ljudi pa ovo je IGRA MAŠTE, MAGIJA I OSTALIH STVARI KOJI SU NEMOGUĆI U STVARNOM SVIJETU.
    AMD Athlon II x4 640 3.0GHz 4 GB Kingmax DDRIII RAM 1333MHz Palit GeForce GTS 450 1GB SATA 500GB Apolon 550W

  6. #66
    Senior Member It lives by night Asai's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    623
    LOL!

    E jesi leek...čuj sve ima svoje granice,pa tako i realizam! Opet realnost,poludit ću...Zašto svi moje riječi izvrću do bola!? Zna se na kakav sam realizam mislio...
    Svaki dan kaži mami i tati koliko ih voliš,time si znatno poboljšavaš šanse za novim hardverom!

  7. #67
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Nov 2005
    Postova
    8.709
    = Citat = Izvorno postao Asai
    Ah..nema smisla sada ići u krajnosti,želim samo reć kako i nije toliko loše što su dva skoro pa ista skilla stopili u jedan. Ako se želiš osvrnut na realizam onda mogu reć da mi je hiper glupo to što nekome zabiješ 20 strijela u glavu a on te još napada...to su trebali riješit,one shot one kill,bar u glavu,za tijelo 2-3 strijele,no eto..TES 5 se čeka...
    načekat ćeš se čeka se prava expanzija a ne ova smeća šta se uvaljuju ko official plungins

  8. #68
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    5.945
    Jer to istina da se čeka prava EXSPANZIJA ili si zamjenio za oblivion na PS3??????
    AMD Athlon II x4 640 3.0GHz 4 GB Kingmax DDRIII RAM 1333MHz Palit GeForce GTS 450 1GB SATA 500GB Apolon 550W

  9. #69
    = Citat = Izvorno postao zoki
    Jer to istina da se čeka prava EXSPANZIJA ili si zamjenio za oblivion na PS3??????
    Istina je, čeka se ekspanzija

  10. #70
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    5.945
    TOOOOOOOOOO!!!!!!!!!!!
    AMD Athlon II x4 640 3.0GHz 4 GB Kingmax DDRIII RAM 1333MHz Palit GeForce GTS 450 1GB SATA 500GB Apolon 550W

  11. #71
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Nov 2005
    Postova
    8.709
    = Citat = Izvorno postao zoki
    TOOOOOOOOOO!!!!!!!!!!!
    čini mi se da ovo neće bit punokrvna expanzija već malo oveći official plungin, nadam se da se varam

  12. #72
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Hostile universe
    Postova
    3.468
    = Citat = Izvorno postao Prince-Artas
    = Citat = Izvorno postao zoki
    TOOOOOOOOOO!!!!!!!!!!!
    čini mi se da ovo neće bit punokrvna expanzija već malo oveći official plungin, nadam se da se varam
    Nažalost, ne varaš se.

  13. #73
    Istina, samo plugin koji će u sebi sadržavati sve već izdance official plugine.

  14. #74
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Na kavi sa Samom i Maxom
    Postova
    1.771
    Kad je u intervju netko spomenuo Peteu riješ ekspanzija, ovaj je rekao:

    "Samo da bude jasno, ovo nije ekspanzija! Ovo je DLC... veliki DLC! Smatramo da dodatnih 20 sati nije dovoljno za TES ekspanziju!"

    BTW, ovo je postalo daleko off-topic

    Najbolji quest:
    Nisam siguran da mi je najbolji, ali sviđalo mi se kad su gusari oteli brod dok sam ja spavao na njemu.

  15. #75
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Aug 2006
    Lokacija
    Ryugu-jo
    Postova
    2.490
    TKO, STO, KAKO, KOLKO, KADA, GDJE, ZASTO... sam neke zaboravil??

    uglavnom... ja nisam rijesil taj quest... di ga dobis??

  16. #76
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Nov 2005
    Postova
    8.709
    = Citat = Izvorno postao Ryujin
    TKO, STO, KAKO, KOLKO, KADA, GDJE, ZASTO... sam neke zaboravil??

    uglavnom... ja nisam rijesil taj quest... di ga dobis??
    u waterfront discritu (imperial city), uzmeš sobu za prenoćit u onom brodu u luci i tako će ti počet quest

  17. #77
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Afrika
    Postova
    3.070
    hehe meni je bio baš luda misija ona iz dark brotherhooda kad sam trebo pobit cijelu ekipu...hehe...i da ne zaboravimo kad sam trebao (isto u dark brotherhoodu) zamjenit onom starcu lijek za otrov...ta je bila genijalna ali još bolja je bila kada ssam trebao pobit sve ljude sa onog partya a da me niko ne vidi...

  18. #78
    Senior Member Small step for mankind Gothmog's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Dorthonion
    Postova
    2.287
    = Citat = Izvorno postao aRaGoN
    ali još bolja je bila kada ssam trebao pobit sve ljude sa onog partya a da me niko ne vidi...
    Loše napravljen quest...frajer stoji ispred vrata,baba koju sam naumio ubit,se nalazi iza vrata...dovoljno je bilo da zatvorim vrata...i presto...nitko ni vidio ni cuo...bljeee...

    Od DB mi je najbolji onaj,gdje ti bakica da popis darova za njenu djecu...a ti ih trebas zaklat...a i ovaj sa zamjenom lijekova nije loš...

    M5A97 R2.0//FX6300@3,8GHz//CM Hyper 212 Evo//Kingmax 8GB RAM//F3 1TB//ATI ASUS R9 280 3GB DDR5//Chieftec 550W//Thermaltake Soprano//Dell U2312HM 23"//Logitech G11//Razer Diamondback

  19. #79
    Senior Member Lord of The Fleas ran6er's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2006
    Postova
    353
    Dark brotherhood,battle of Kvatch i Bruma i svi Deadric questovi.

  20. #80
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Afrika
    Postova
    3.070
    = Citat = Izvorno postao Gothmog
    = Citat = Izvorno postao aRaGoN
    ali još bolja je bila kada ssam trebao pobit sve ljude sa onog partya a da me niko ne vidi...
    Loše napravljen quest...frajer stoji ispred vrata,baba koju sam naumio ubit,se nalazi iza vrata...dovoljno je bilo da zatvorim vrata...i presto...nitko ni vidio ni cuo...bljeee...

    Od DB mi je najbolji onaj,gdje ti bakica da popis darova za njenu djecu...a ti ih trebas zaklat...a i ovaj sa zamjenom lijekova nije loš...
    taj mi je dobar ali lokacije su međusobno udaljene jbt ko da se jeb*** po cijelom cyrodillu

  21. #81
    Guest
    Najbolje kad cijeli dark brootherhood ubijas, kako sam se izivljavo

  22. #82
    Senior Member Small step for mankind Gothmog's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Dorthonion
    Postova
    2.287
    = Citat = Izvorno postao aRaGoN
    = Citat = Izvorno postao Gothmog
    = Citat = Izvorno postao aRaGoN
    ali još bolja je bila kada ssam trebao pobit sve ljude sa onog partya a da me niko ne vidi...
    Loše napravljen quest...frajer stoji ispred vrata,baba koju sam naumio ubit,se nalazi iza vrata...dovoljno je bilo da zatvorim vrata...i presto...nitko ni vidio ni cuo...bljeee...

    Od DB mi je najbolji onaj,gdje ti bakica da popis darova za njenu djecu...a ti ih trebas zaklat...a i ovaj sa zamjenom lijekova nije loš...
    taj mi je dobar ali lokacije su međusobno udaljene jbt ko da se jeb*** po cijelom cyrodillu
    pa to je i najveci gust...lagano kaskas na konju preko cijelog cyrodiila,i otkrivas nove stvari...jedino je zajebano di te svako malo prati minotaur,medo ili imp...ekvivalent cliff raceru iz morrowinda...

    M5A97 R2.0//FX6300@3,8GHz//CM Hyper 212 Evo//Kingmax 8GB RAM//F3 1TB//ATI ASUS R9 280 3GB DDR5//Chieftec 550W//Thermaltake Soprano//Dell U2312HM 23"//Logitech G11//Razer Diamondback

  23. #83
    Senior Member Lock'n'Load gray_fox's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    udes u hrvatsku ides 100 metara desno pa 10 ljevo pa nazad pa probaj ponovno
    Postova
    145
    meni su najbolji deadra questovi najbolji su najvise dobijes a lagani su

  24. #84
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    5.945
    Spašavanje Kvatcha.
    AMD Athlon II x4 640 3.0GHz 4 GB Kingmax DDRIII RAM 1333MHz Palit GeForce GTS 450 1GB SATA 500GB Apolon 550W

  25. #85
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Nov 2005
    Postova
    8.709
    dobri su oni questovi od onog bogatuna umbacana

  26. #86
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Pleternica/Požega
    Postova
    4.698
    e da, questovi su mu bas zanimljivi, si mu donio sve one statue? ja sam 8 naso...si znao da postoji Umbacano u Morrowindu, postat cu screen kasnije, nalazi se u nekom rudniku na Red Mountainu...

    Added: 2 months 13 days 21 hours 21 mins ago
    Updated: 37 years 8 months 17 days 19 hours 31 mins ago - može

  27. #87
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    Okolica Rijeke
    Postova
    950
    = Citat = Izvorno postao Axl Rose
    Najbolje kad cijeli dark brootherhood ubijas, kako sam se izivljavo
    E da ovo je fakat najbolji quest u dark brootherhoodu...
    Dobar je onaj u Black handu kad ti ona baba na farmi da pismo u kojem pise di se nalazi svaki clan obitelji, uglavnom quest je ubiti sve clanove te obitelji...
    Sjecam se kad sam trebo ubiti vlasnika lokala(isti taj quest) a tamo strazar u lokalu i dobro ono idem ja pricat s tipom i ima opcija "I slay your mother like a pig" i tip kaze "oh no, what you do with my mother" i napadne me, a cuvar na njega i zakolje ga

    Takodjer dobar je quest kad moram zaklati onog nekog glavnom cuvara, Adam ja mislim da se zove(takodjer Dark Brotherhood). I onda ti slijedeci dan bude u black horse novinama "Adam is death"...

    Sad trenutno rjesavam neki quest za nekog tipa di treba spijunirati odredjene ljude sta rade, i tek sam na tom questu vidio kolko je igrica zapravo dobra, jer spijuniranjem tih tipovi vidis da npcovi imaju inteligenciju, odnosno imaju svoje radno vrijeme(jedna tipica radi 7 sati u vinogradu), vidis kad idu spavati, s kim pricaju po gradu itd...

  28. #88
    Senior Member Small step for mankind vex's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    2.348
    = Citat = Izvorno postao Prince-Artas
    dobri su oni questovi od onog bogatuna umbacana
    Meni nest nije jasno - quest pokrenem tako da nađem i prodam jedno od this kipića? i onda mi dođe lega i pita me ocu radit za njega?

  29. #89
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Nov 2005
    Postova
    8.709
    = Citat = Izvorno postao ja
    = Citat = Izvorno postao Prince-Artas
    dobri su oni questovi od onog bogatuna umbacana
    Meni nest nije jasno - quest pokrenem tako da nađem i prodam jedno od this kipića? i onda mi dođe lega i pita me ocu radit za njega?
    da

  30. #90
    Senior Member Giant leap for forum Kiklop's Avatar
    Datum registracije
    Aug 2006
    Lokacija
    Lezim u krevetu,surfajuci kroz astralnu projekciju citam Kasopejske transkripte
    Postova
    3.134
    meni je fora onaj quest sa onim carobnjakom koji je cjelo selo napravio nevidljivim lol

    You have no Friends,go kill yourself
    I don't care if your world is ending today
    Because I wasn't invited to it anyway

Slične teme

  1. Najbolji SMG u MW2
    By El Klinjo in forum Call of Duty
    Odgovora: 28
    Posljednji post: 11-10-2010, 21:14
  2. Najbolji COD
    By Punisher in forum Call of Duty
    Odgovora: 68
    Posljednji post: 29-01-2008, 22:44
  3. Najbolji RPG
    By Rang€r in forum Gaming općenito
    Odgovora: 153
    Posljednji post: 18-11-2007, 09:43
  4. Najbolji
    By POSA in forum Gaming općenito
    Odgovora: 5
    Posljednji post: 01-01-1970, 01:00

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •