Prikazujem rezultate 1 do 9 od 9

Tema: WonderKing

  1. #1
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Nov 2007
    Lokacija
    t(-.-t)
    Postova
    957

    WonderKing



    Status: In Development

    Code:
    "WonderKing" is a 2D, sidescrolling MMORPG that takes players on story-by-story quests, with the goal of defeating the evil army, Zero Force, and their demon leader.
    The game lists action combat with double jumping, a pet system, player rooms (similar to player housing), siege warfare PvP, crafting and cooking, and mounts and vehicles among its features.
    "WonderKing's" developers are also adamant that the game is not a "MapleStory" clone, citing the siege warfare, double jumping, and emphasis on traditional MMORPG roles such as tanking among key differences.
    Genre: 2D, Fantasy, RPG
    Area: USA / Global
    Official Site: WonderKing
    Publisher: Ndoors Interactive
    Developer: Ryu & Soft
    Platform: Microsoft Windows
    Developer Blog
    Game Control

    System Requirements


    Igra je upravo završila sa Closed Beta I djelom te će uskoro krenuti Closed Beta II dio gdje će svi krenuti sa 30lvl mislim. U igri se nalaze četiri osnovne klase koje se još dalje opredjeljuju.

    Swordsman ->SWarrior -> Berserker
    Swordsman ->SKnight -> PaladinS
    SwordsmanSte ostale njegove podklase troše više mane nego ostale klase ali to nadoknađuju sa superiornijim vitality i defense ratingom. Ova početna klasa koristi 1-handed mač i štit. WarriorSse specijalizira na 2-handed mačeve kako bi nanio što veći damage, ukoliko ga usporedimo sa KnightomSvidljivo je da KnightSima superiorniji defense rating i tank mogućnosti ali zato WarriorSto nadoknađuje sa ogromnim burst damage-om. BerserkerSskroz zanemaruje svoj defense ratio i žrtvuje svoje zdravlje kako bi nanio ogromne količine štete u najkraćem roku. KnightSima najbolji defense rating u igri stoga je naravno i tank, noseći 1-handed mač i štit koji mu omogućuje da ošamuti neprijatelja čini ga izrazito dobrim party igračem koji će jako pridonijet ljudima oko sebe. PaladinSje naravno napredna klasa Knighta, posjeduje odličan defense i vitality rating (najbolji) te dobiva mogućnost prizivanja anđela koji poboljšavaju borbene mogućnosti cijelog partija ali i njega samog.

    Mage ->SPriest -> Saint
    Mage ->SWizard -> Warlock
    Premda MageSima loš defense rating to ipak nadoknađuje sa ogromnim offensive mogućnostima. Dobrog Maga je jako teško uhvatit stoga se ljudi baš i ne obaziru na nizak defense rating. PriestSje naš tipičan healer, on pospješuje mogućnosti partija sa svojim hilanjem i buffovima stoga ga naravno svaki party hoće iako ima najgore offensive mogućnosti (naravno ovisi o specu). SaintSje naravno isto healer sa boljim mogućnostima za održavanje partija na životu putem blessinga i naravno nove mogućnosti koja je resurrection. WizardSje za razliku od PriestaSoffensive mašina (imaju puno AOE napada) koji također ima slab vitality i defense. Premda koristi staff i ne poživi dugo ukoliko ga se neprijatelj dohvati ipak mora biti na određenoj "blizini" kako bi mogao iskoristit svoj arsenal u potpunosti. WarlockSje nadogradnja na WizardaSsa još brutalnijim napadom.

    Thief ->SRogue -> Knave
    Thief ->SNinja -> Assassin
    ThiefSje klasa koja posjeduje malo zdravlja i mane ali zato ima bolji evasion te može napraviti jako puno štete u close combatu, koristi twin blades te se naravno može i sakriti (stealth/invisibility ili kako god hoćete ovo nazvati). RogueSje klasa koja također koristi twin blades te ima veliku šansu za critical napad (tipična rogue klasa, napravi puno štete u malom vremenu i bježi). KnaveSisto koristi twin blades (pazi čuda xD) te oslabljuje protivnika pa ga onda dokrajči u najkraćem mogućem roku. NinjaSima superiorniji evasion te se specijalizirao većinom u range napadima (leteće zvjezdice anyone?). Assassin koristi bombe te se može klonirati kako bi zbunio neprijatelje (Naruto rawrz) te je također specijaliziran za range napade.


    Scout ->SGunner -> Gunslinger
    Scout ->SArcher -> Ranger
    ScoutSkoristi pištolje, puške i luk te premda imaju slab vitality i defense sami range napadi im produljuju rok trajanja. Postavlja zamke koje onda onesposobljuju ili oštećuju neprijatelje. GunnerSkoristi vatrena oružja te s obzirom na udaljenost radi određenu količinu štete (udaljeniji = efikasniji). Može kombinirat više vatrenih oružja u jednoj borbi što mu daje više mogućnosti za rađenje štete i zbunjivanje protivnika. GunslingerSizgleda poput aliena, koristi vatrena oružja koja rade ogromne količine štete sa mogućnosti brzog ulaska u close combat borbu te potpuno uništavanje protivnika. ArcherSmože ukrotiti i prizvati divlje zvijeri, koristi luk kao oružje te je jako opasan pošto koristi prizvate životinje kombinirane sa brzim ranged napadima. RangerSje dijete prirode, uz pomoć još jačih zvijeri te štetnijih range napada radi nered na bojištu iza linije vidljivosti.

  2. #2
    Senior Member My way or the highway hansi's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2009
    Postova
    8.614

    Re: WonderKing

    Bemti ovo jedva čekam.

  3. #3
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    421

    Re: WonderKing

    opisi klasa mi se cini kao copy paste klasa iz dragonice, opis klase je identičan onima u dragonici(u biti mozda su oboje kopija iz maple story ili neke druge igre koju nisam igro) ili je to standardno postalo?
    ostajem definitivno pri dragonici posto sam 38 lvl. jedino sto mi u opisu privlači pažnju je siege warfare kojeg nema u dragonici (bar zasad), double jump (jako važna stvar ), i vehicles/mounts - nije da su potrebni ali su cool

  4. #4
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Nov 2007
    Lokacija
    t(-.-t)
    Postova
    957

    Re: WonderKing

    Meni je igra stvarno zabavna i definitivno ću je igrat. Ono što se meni sviđa je to da nije grindfest pošto netko tko je igrao betu može za 3 sata doći do 30 lvla a i klase su mi puno zanimljivije ovdje te je više balansirano već sada nego što je Dragonica u OB danas. U svakom slučaju probaj, to ti je moja najiskrenija preporuka. I klase u Dragonici su različitije od ovih iz WonderKing-a

  5. #5
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    421

    Re: WonderKing

    hm da balansiranost u dragonici je najveci problem, idem preksutra na more pa mozda probam kad se vratim

  6. #6
    Moderator No Mercy
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Olso novn as Cherry <3
    Postova
    6.225

    Re: WonderKing

    Pa šta nije igra u CB...
    [centern4txjf6]
    We&#39;re gonna bring that back!
    HA HA HO HA HI HO
    HA HO HA HA HI HI

    [/centern4txjf6]

  7. #7
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Nov 2007
    Lokacija
    t(-.-t)
    Postova
    957

    Re: WonderKing

    Naveo sam da je igra u CB-i par puta a beta key nije teško dobiti.

    Slika 1
    Slika 2

  8. #8
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    May 2009
    Postova
    176

    Re: WonderKing

    Ja dobio key za CB preko mmorpg.com. Evo skidam igru. Moj prvi CB key.

  9. #9
    Moderator No Mercy
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Olso novn as Cherry <3
    Postova
    6.225

    Re: WonderKing

    Igrao par minuta, izbrisao u par minuta.
    [centern4txjf6]
    We&#39;re gonna bring that back!
    HA HA HO HA HI HO
    HA HO HA HA HI HI

    [/centern4txjf6]

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •