Prikazujem rezultate 1 do 8 od 8

Tema: EVGA 8800 GT ode u vjecna lovista?

  1. #1
    Moderator No Mercy IGoR_2803's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2007
    Lokacija
    Mise Eire
    Postova
    6.083

    EVGA 8800 GT ode u vjecna lovista?

    evo, malo prije me zove frend da je jucer navecer gledao neki film, najnormalnije gasio komp i jutros se više ne pali... opce ne reagira na power on, spajanje jumpera - ništa... reko ništa, uzmem ja svoje napajanje do njega, probamo - opet ništa, ventovi se ne vrte, jedino ledica na mrežnoj na tren zatreperi... iskopcamo sve sa napajanja, znaci diskove, optiku, grafu uzmemo van i gle cuda, pali se, ventovi se vrte itd... reko ajmo ispocetka, stavimo ovaj puta samo grafu nutra - opet ništa... uzmemo grafu do mene i probamo sa oba napajanja - ne pali se... znaci ode grafa u vjecna lovista? fakat mi nije jasno kako i zbog cega, nije bilo nikakve grmljavine ni ništa, napajanje je ok, temp su bile ok, grafa nikad klokana... konfiguracija je: 4000 x2, m56s-s3, evga 8800gt 512 MB, chieftec 550 W PSU... znam da se nista ne moze, ali ima li neko ideje što je moglo poći po zlu?

    uglavnom, srećom pa ima garanciju na grafu u admu do ovog prosinca... i vezano upravo uz tu garanciju, vidim da ADM u jamstvenim uvjetima ima napisano da se prilikom reklamacije proizvod mora donijeti u origigi ambalaži uz sav priložen bundle itd... znam da inzistiraju na tome ako vraćaš ispravan proizvod u roku 8 dana od kupnje, ali kolko ja znam nemaju pravo tražiti ambalažu prilikom reklamiranja po jamstvu?! ima li netko iskustva sa reklamacijom kod njih? najbolje da imam kući jednu posebnu prostoriju u kojoj ću čuvati ambalaže od svih sranja koje kupim...

    The fools, the fools, the fools, They have left us our Fenian dead, And while Ireland holds these graves, Ireland unfree shall never be at peace!

    RAPALJE - wat zullen we drinken

  2. #2
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Jan 2009
    Lokacija
    Liberty City
    Postova
    15.884

    Re: EVGA 8800 GT ode u vjecna lovista?

    Broj servisa ti je 01/6399-920 pa nazovi sutra ujutro i pitaj. Fakat ne znam, ali mozda je riknuo vent na grafi pa je prdnula. To se meni dogodilo na prastaroj Radeon 9550 GT i popravili su ju najnormalnije, a u medjuvremenu sam dobio obicnu Radeon 9550 dok mi ovu ne poprave...


  3. #3
    Senior Member Fight fire with fire RIDER32's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2008
    Lokacija
    u nekoj nezapisanoj baladi
    Postova
    11.126

    Re: EVGA 8800 GT ode u vjecna lovista?

    Dođi tamo i ako nece da ju prime bez ambalaze digni ton i reci
    = Citat = Izvorno postao IGoR_2803
    najbolje da imam kući jednu posebnu prostoriju u kojoj ću čuvati ambalaže od svih sranja koje kupim...
    i probaj jos jednom istestirati maticnu plocu jer mi je cudno zasto se nista nije desavalo.
    Ako je maticna ispravna onda bi se trebao upaliti komp ali i javljati error.

  4. #4
    Moderator No Mercy IGoR_2803's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2007
    Lokacija
    Mise Eire
    Postova
    6.083

    Re: EVGA 8800 GT ode u vjecna lovista?

    = Citat = Izvorno postao RIDER32
    Dođi tamo i ako nece da ju prime bez ambalaze digni ton i reci
    = Citat = Izvorno postao IGoR_2803
    najbolje da imam kući jednu posebnu prostoriju u kojoj ću čuvati ambalaže od svih sranja koje kupim...
    i probaj jos jednom istestirati maticnu plocu jer mi je cudno zasto se nista nije desavalo.
    Ako je maticna ispravna onda bi se trebao upaliti komp ali i javljati error.
    ma rjesit ce to frend sa njima, nemam sumnje u to, ali samo da vidim kakav protokol imaju sto se toga tice... uostalom, decki iz ADMa su mi se uvijek cinili korektni i fer...

    @rider32: maticna nije problem, frendu sam privremeno posudio staru radeonku (x550) iz stare kante i radi mu najnormalnije, dok njegova grafa ne radi ni na mom kompu u kojem pak moja hd3850 radi najnormalnije... grafa je prdnula, to sam 100% siguran ali mi nije jasno kako i zašto...

    @headhunter: nije do ventilatora jer veli frend da je jucer radio prije nego je gasio komp, ipak je to referentni nvidijin cooler gore, a to se cuje ko mlaznjak, tesko da ga ne cujes...

    The fools, the fools, the fools, They have left us our Fenian dead, And while Ireland holds these graves, Ireland unfree shall never be at peace!

    RAPALJE - wat zullen we drinken

  5. #5
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Feb 2009
    Postova
    2.418

    Re: EVGA 8800 GT ode u vjecna lovista?

    vidiš, ja imam poseban ormar za ambalaže
    Intel Core 2 Quad Q6600 @ 2.40 GHz // GTX 260 896MB (216SP) // 4 GB RAM // HDD: 320 GB

    last.fm

  6. #6
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    May 2009
    Lokacija
    iSHOP
    Postova
    2.953

    Re: EVGA 8800 GT ode u vjecna lovista?

    = Citat = Izvorno postao Insert
    vidiš, ja imam poseban ormar za ambalaže
    I ja, i svaki četvrtak ga prazni "saubermacher"...
    http://marinadacovic.files.wordpress.co ... 700323.jpg
    STARI PC ->
    NOVI PC ->
    A otključani?

  7. #7
    Senior Member Fight fire with fire RIDER32's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2008
    Lokacija
    u nekoj nezapisanoj baladi
    Postova
    11.126

    Re: EVGA 8800 GT ode u vjecna lovista?

    = Citat = Izvorno postao Insert
    vidiš, ja imam poseban ormar za ambalaže
    Ja sve trpam na ormar da mi krasi sobu

  8. #8
    Moderator No Mercy IGoR_2803's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2007
    Lokacija
    Mise Eire
    Postova
    6.083

    Re: EVGA 8800 GT ode u vjecna lovista?

    = Citat = Izvorno postao Insert
    vidiš, ja imam poseban ormar za ambalaže
    i ti se nadjes odgovarati na temu staru mjesec dana...

    uglavnom, frend je reklamirao grafu u admu, nisu mu stvarali nikakve probleme jer nije imao ambalažu, čak su mu i zamjensku grafu dali na korištenje dok je čekao novu (8600 gt) - stvarno za svaku pohvalu... a uzeo je hd4850 (ne znam koju) uz nadoplatu od 100 kn i s time da su mu je poslali poštom doma... ADM ftw!

    The fools, the fools, the fools, They have left us our Fenian dead, And while Ireland holds these graves, Ireland unfree shall never be at peace!

    RAPALJE - wat zullen we drinken

Slične teme

  1. Graficka,8800 gts vs 8800 gt oc graficke
    By Cazze in forum Hardware F.A.c.Q.
    Odgovora: 4
    Posljednji post: 10-06-2008, 17:21
  2. 8800 GTS 320mb vs 8800 GTS 512mb koju?
    By kripton32000 in forum Hardware F.A.c.Q.
    Odgovora: 105
    Posljednji post: 16-01-2008, 23:02

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •