Prikazujem rezultate 1 do 12 od 12

Tema: National Racing

  1. #1
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jun 2008
    Lokacija
    Jako, jako daleko
    Postova
    1.350

    National Racing

    Evo ovak radi se o filmu na kojem radimo RIDER32 i ja i trebamo glumce, zato svi dobrovoljci koji želite pomoći. Trebaju nam glumci. Oko 5-6 glumaca nam treba .
    Kaj se filma tiće dio ću ga ja snimiti u sp-u, a ostalo( dijaloge i dm) ćemo srediti u sampu.

    Prijavnica: Ime na forumu:
    Glumačko iskustvo:
    Zašzo želite sudjelovati u ovom projektu:

    Viva La Bella Mafia, Viva La Quen Bee y Viva La Rap Muzika

  2. #2
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jun 2008
    Lokacija
    Jako, jako daleko
    Postova
    1.350

    Re: National Racing

    Sry za duble post ali zaboravio sam staviti scenarij kojeg cu staviti ispod.....
    Evo i trailer sam zavrsio pa da vidite ovdje, kojeg sam radio ja sam

    A Scenarij vam je ovo:


    Film pocinje sa uvodnom spicom- prvo je u glavnom planu kotač , pa onda se snima iz ptičje perspektive. Film počinje završetkom utrke. Tip izlazi iz auta i odlazi u drustvo 2 muskarca i 1 zene. Oni se trkom upute do prijestolja i preuzimaju nagradu, a poobjednik zahvaljuje navijačima i sponzorima. Poslje toga odlaze u party u nekoj birtiji (9 green botles) i tak na festi saznaju za Nacionalno prvenstvo u utrkivanju. Sljedeće jutro se Eddie i Curtis (2 brata) upute do prijava... Nakon prijava odlaze kući igrati košarku sa svojim frendovima do večeri kada se upute na večeru razgovaraju, pa završe u svađi. Sljedeća scena je jutro prije lokalne utrke. Eddie i Curtis se bude, sastaju sa frendovima, odlaze do kamijona u kojima su automobili ui upućuju se do staze. Tamo se prikazuju auti već izvedeni iz kamiona i kamioni. Iz zvučnika se začuje da se sfvi natjecatelji spreme i da utrka započinje za pola sata. Ova dvojica zavrse kao 1. i 2. i tako se kvalificiraju za drzavno. Opet prikaz razgovora dok se pakiraju i onda kak dolaze u skladiste di ih docekuju 2 dilera drogom i odvode u disko na party. I tako se Eddie, Curtis, Denise (Edieva cura) i 2 mehanicara Marco i Steve uputiše u disko na party, koji je trajao daleko u noć. Sljedeće jutro prikazuje sekako se sa kamionima i jednim lowriderom krece na put u grad u kojem se odrzava utrka. Kada dođu tamo zateknu puno kamiona i ljudi , vecinom natjecatelja. Tamo je i pozornica sa nekim reperom. Otiđu u dučan automobila kojemu je vlasnik talijan Leo. Eddie kupi novi auto i nasi judi se upućuju u sobe spavatti jer je “Veliki” dan ispred njih. Sljedeće jutro se Denise probudi i nađe Eddia kako se sprema za utrku kod automobila i “zazekli mu srecu”.Tako do starta dolaze nathjecatelji kako Eddie i Curtis , tako i Juraj , sin Ruskog mafijaša. Utrka počne i svi automobili krenu. Prikazuje se utrka ,u kojoj Juraj izgura Curtisa iz staze i diskgvalificira ga. Kroz cilj dolazi 1. mjesto Eddie, 2. je Juraj, a treći neki tip. Curtis prozove Juraja za varanje, no ovoga samo izbace iz arene. Poslje slikanja odlaze slaviti u sbvoju garažu. To slavlje zaustave Ruski mafijaši koji pobiju sve osim Eddija i mehaničara Marca. Tako se Eddie u velikom gradu bez pomoći dolazi k Leu kojeg zatraži za uslugu, ovaj prihvaća. Zatim slijedi pokop umrlih i Eddijevo tugovanje. Ova trojica sklope “savez”u kojem će Eddie kao protuuslugu pomoći eliminirati konkurenciju u trgovini automobila. Pošto je Eddie dobar vozač počne krasti automobile konkurentskih salona , a zajedno sa Maarcom smještati bombe u konkurentske salone automobila. Tako ukradu 3 automobila i bombiraju 1 salon za kraj. Naravno to su bile velike akcije pa je za to začuo Vladimir, Jurajev otac i glava ruske mafijaške obitelji u kojoj je i Juraj. Oni nabave lažne svjedoke i pošalju ih korumpiranom FBI-jevcu Michellu koji smješta suđenje Eddiju. Zbpog toga Eddie skoro propušta Nacionalnu i završnu utrku prvenstva. No Leo pošanlje svoje assassine na Michella i svjedoke pa sudac nema druge nego pustiti Eddija iz zatvora. Van zatvora ih čeka limuzina koja ih odvodui do staze za utrkivanje. Utrka počne i završi. Eddie pobjedi. Juraj pošalje očeve ljude na Eddija, koji im uspjeva pobječi. Leo zaposli Maarca , a Eddie odlazi u napad na Juraja i Vladimkira, ali pošto nezna gdje se nalaze potplate par njegovih ljudi da ih odvedu do Juraja . Tako Eddie i potplaćeni ljudi ubijaju Vladimirove ljudie i Juraja. Ovi brišu od tamo , ali ih prate Vladimitovi ljudi. Eddie uspjeva pobječi. S ljedeće jutro Vladmir saznaje što se dogodilo, no kada sjedne u auto taj auto ekspoldira, a Eddie konačno nalazi mir.

    Viva La Bella Mafia, Viva La Quen Bee y Viva La Rap Muzika

  3. #3
    Senior Member Master Blaster Markecgrad's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    Odra
    Postova
    4.661

    Re: National Racing

    Kul,šteta što mi ne radi SAMP pa nemogu sudjelovat

  4. #4
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jun 2008
    Lokacija
    Jako, jako daleko
    Postova
    1.350

    Re: National Racing

    da, al stvarno nadam se da vbude ovo uspjelo....

    Viva La Bella Mafia, Viva La Quen Bee y Viva La Rap Muzika

  5. #5
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    May 2009
    Lokacija
    PcPlay Forum
    Postova
    515

    Re: National Racing

    Kladim se da hoće, al se dvoumim jel ova tema namijenjena za Multimedia podforum ili...
    Ljudi moji, ja nemam internet. Sve postove sam napiso sa tuđih računala koje imaju internet. Priča se da ću ga uskoro dobiti. Drž'te mi fige.

  6. #6
    Senior Member Fight fire with fire RIDER32's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2008
    Lokacija
    u nekoj nezapisanoj baladi
    Postova
    11.126

    Re: National Racing

    Ne. Namjenjena je ovdje jer je ovo projekt comunitya GTA podforuma, a ne multimedia comunitya.

  7. #7
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    May 2009
    Lokacija
    PcPlay Forum
    Postova
    515

    Re: National Racing

    Sretno sa filmom. Bio bih ja glumac, ali nemam samp
    Ljudi moji, ja nemam internet. Sve postove sam napiso sa tuđih računala koje imaju internet. Priča se da ću ga uskoro dobiti. Drž'te mi fige.

  8. #8
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jun 2008
    Lokacija
    Jako, jako daleko
    Postova
    1.350

    Re: National Racing

    = Citat = Izvorno postao RIDER32
    Ne. Namjenjena je ovdje jer je ovo projekt comunitya GTA podforuma, a ne multimedia comunitya.
    I kao takav ce ovdje ostati , nije rađeno nigdje drugdje neg u samp-u i singleplayeru.....
    sad da stvim Copyright na ovo:

    National Racing Movie (c)-2009. Bullseye Entertainment, Bullseye Entertainment Logo are trademarks of Bullseye Entertainment and/or RIDER32 in Croatia.All rights reserved.

    btw skini ga na www.sa-mp.com

    Viva La Bella Mafia, Viva La Quen Bee y Viva La Rap Muzika

  9. #9
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    May 2009
    Lokacija
    PcPlay Forum
    Postova
    515

    Re: National Racing

    = Citat = Izvorno postao neox99buleseye
    btw skini ga na http://www.sa-mp.com
    Pročitaj mi sig.
    Ljudi moji, ja nemam internet. Sve postove sam napiso sa tuđih računala koje imaju internet. Priča se da ću ga uskoro dobiti. Drž'te mi fige.

  10. #10
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jun 2008
    Lokacija
    Jako, jako daleko
    Postova
    1.350

    Re: National Racing

    = Citat = Izvorno postao Mr Vercetti
    = Citat = Izvorno postao neox99buleseye
    btw skini ga na http://www.sa-mp.com
    Pročitaj mi sig.
    pa skini kod frneda i usb-om na svoj komp

    Viva La Bella Mafia, Viva La Quen Bee y Viva La Rap Muzika

  11. #11
    Senior Member Master Blaster Markecgrad's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    Odra
    Postova
    4.661

    Re: National Racing

    A kako će ga igrati?

  12. #12
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jun 2008
    Lokacija
    Jako, jako daleko
    Postova
    1.350

    Re: National Racing

    sry neznam kaj mi je , ali dosta oftopic spike

    Viva La Bella Mafia, Viva La Quen Bee y Viva La Rap Muzika

Slične teme

  1. Real Racing (iPhone)
    By W3DR4N in forum Igraće konzole i igre za njih
    Odgovora: 8
    Posljednji post: 10-09-2009, 20:16
  2. Underground Racing League
    By RIDER32 in forum Gaming općenito
    Odgovora: 3
    Posljednji post: 01-07-2009, 02:59
  3. MG-Racing
    By Veroneze in forum Gaming općenito
    Odgovora: 9
    Posljednji post: 26-08-2007, 15:08
  4. Ash Racing
    By *Fila* in forum Online gaming & living
    Odgovora: 9
    Posljednji post: 01-01-2007, 18:01

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •