Stranica 3 od 7 PrvaPrva 12345 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 61 do 90 od 199

Tema: CS 1.6 Vs CSS

  1. #61
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Pakao
    Postova
    4.571
    = Citat = Izvorno postao NortonCommander
    Ja san kupija Half-life generation pack(half-life,opposing force, blue shift i counter-strike) i dobija san dva kljuca za counter strike. Btw, vec san ga da pa me nemojte zicat. Isto dodje oko 250 kn u algoritma.
    ja takodjer imam hl generation 3 samo mi netko vec koristi cd-key na steamu
    dakle sto se tice... cs 1.6 i css ako mene pitate css je bolji eto citiram vas i vase brojke 10000000 puta i jos 10000 toliko. dakle nitko od vas nije naveo prave primjere zasto je 1.6 bolji. ako ne racunamo cijenu i to sto se ne igra, ako gledamo igru kao igru, onda je po mom misljenju source bolji. jeste da se nemoze pucati kroz zidove, ali kakva je fora kad nekom napravis HS kroz zid . sto se tice mapa, bas kao i u obicnom cs, mape se dodavaju sa svakim patchem tako da molim vas da navedete prave razloge zbog kojih je cs 1.6 u "gameplayu" (znate zasto navodnici) bolji od sourcea.

  2. #62
    Prvo: Mogućnost ubijanja protivnika kroz zid daj pravu drža igri, tako možete smišljati sa svojim klanom razne taktike, a u sourceu toga nema, eto prvi + za CS 1.6
    Drugo: CS je proglašen 2000.g najboljom multiplayer igrom, pa su mislili da će i source pokupiti takve nagrade pa ništa, drugi + za CS 1.6
    treće: Gameplay je neopisiv, jednostavno je bolji, treći + za CS 1.6

    I na kraju ispade da se CSS nemože mjeriti sa dobrim starim CS 1.6!

  3. #63
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Pakao
    Postova
    4.571
    evo ja cu radit ko ti...
    grafika je nenadj*****. prvi plus za css +
    igrivost je he****. drugi plus za css ++
    maknuli su pucanje kroz zid. treci plus za css +++

    eto vidis kako i ja mogu govoriti gluposti. kako to da pucanje kroz zid daje vece mogucnosti. ja kad sam prijatelja pogodio sa pistoljem kroz zid na informatici mislio sam da je neki bug. izgleda da se deckima jednostavno nije dalo to micatii...
    eto to je sve. i dalje nisi naveo zasto je igrivost bolja osim po tebi pucanje kroz zid koje je totalno debilno.

  4. #64
    E pa dečko očito nisi dovoljno upoznao Counter Strike pa toliko kakiš po njemu. Pucanje kroz zid je najveća draž u igri, a CSS-u to nedostaje(ta draž)
    I neću više ništa reći, točka.!

  5. #65
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Pakao
    Postova
    4.571
    igram cs odkad postoji a ti samo govori da je pucanje kroz zid zabavno. to idem si nabavit onu super staru graficku, stavit prastare drivere i gledat kroz zid i radit headshootove. hehe tako je i bilo sa starom od 8 MB

  6. #66
    Stvarno se ne volim nadmudrivat, ali CS 1.6 je legenda!

  7. #67
    CS 1.6 je smijurija
    CSS je jos veca smijurija

    CS 1.5 majka ubedljivo, najbolja verzija CS-a ikada!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    And when you kill a man, youre a murderer
    Kill many, and youre a conqueror
    Kill them all...ooh...oh youre a god!

    BSG FAN

  8. #68
    Junior Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    14
    = Citat = Izvorno postao PCPFan
    CS 1.6 je smijurija
    CSS je jos veca smijurija

    CS 1.5 majka ubedljivo, najbolja verzija CS-a ikada!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Neki se kunu da je CS 1.3 (ako se dobro sjecam, najbolja verzija).. Iskreno meni se svidja CS:S. Samo zato jer mi je stari CS vec dojadio...

  9. #69
    I da pucanje kroz zid i objekte je draz cele igre, nema vise kampera iza kutije na aztecu!
    And when you kill a man, youre a murderer
    Kill many, and youre a conqueror
    Kill them all...ooh...oh youre a god!

    BSG FAN

  10. #70
    Ma nemoj, da sam ja admin na nekom serveru ja bih svakog kampera ili stekera BANNANO! Mrzim ih iz dna duše, i pucanje kroz zid je glavna caka CS-a, kakav source, to je za one kojima je samo grafika bitna

  11. #71

  12. #72
    Moderator Fight fire with fire Systematic Reverse's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    10.573
    CS 1.6 RulZ!!! Sorce je SMEĆE!!!
    #paperplatoongoonz

  13. #73
    = Citat = Izvorno postao Systematic Rewerse
    CS 1.6 RulZ!!! Sorce je SMEĆE!!!

    o'rly?



    Ja 1.6 nisam igrao,niti ne namjeravam.Imam lijepo CSS kojeg uzivam igrat s dvojicom frendova,igrivost i grafika rulaju,a vi pravi gameri odite igrat 1.6.ja ostajem na Sorsu
    lolz0rdz

  14. #74
    Senior Member Lock'n'Load 2fast4u's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    134
    = Citat = Izvorno postao goGAMERo
    Ma nemoj, da sam ja admin na nekom serveru ja bih svakog kampera ili stekera BANNANO! Mrzim ih iz dna duše, i pucanje kroz zid je glavna caka CS-a, kakav source, to je za one kojima je samo grafika bitna
    Pucanje kroz zid, pa ti si F****n lud, odi igrat unreal ako volis tako nerealne igre, kakve su to gluposti ubijem tipa kroz zid, Ljudi koji su radili counter strike source valjda nisu tako glupi da ne naprave bolju igru od one koja je proglasena najboljom i to negdje 7 godina nakon izlaska 1.6 verzije, jedini razlog zasto niko nije preso je taj sto je ovaj zahtjevniji, ali mislim da je glavni razlog ipak taj kad neko igra 5 godina neku igru nece samo prec tako lagano na nastavak, upozna se tu ipak ekipa, i imas tako dobar skill, da jednostavno nemozes prec na nastavak, tebi je bolji, al nemozes govorit da je CS 1.6 bolja igra i .

  15. #75
    Senior Member Lock'n'Load 2fast4u's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    134
    = Citat = Izvorno postao goGAMERo
    Ma nemoj, da sam ja admin na nekom serveru ja bih svakog kampera ili stekera BANNANO! Mrzim ih iz dna duše, i pucanje kroz zid je glavna caka CS-a, kakav source, to je za one kojima je samo grafika bitna
    Ti nemas sta radit an ovoj temi, sramota je da uopce izgovoris ime counter.''Mrzis kempere iz dna duse, majko mila''.Pa jel ti znas koji je cilj igre.Counteri moraju spasiti taoce ili moraju cuvat plant siteove, da se ne planta bomba, sta ce drugo covjek napravit neko se skampat na to mjesto s ekipom i cekat, jer to je cilj a ne zaletavat se samo na protivnika, po tome vidim da si pocetnik jer samo zelis nabijat kilse, cilje je da sto manje ljudi umre u ekipi ,a ako tebi nije to cilj onda bar ti pokusaj da ne umres i da omogucis svojoj ekipi da pobijedi jer tako ces dobiti novac za sljedecu rundu i time su vec vece sanse za pobjedu cim tvoja ekipa ima vise novaca za oruzja.

  16. #76
    Member Plants Vs Zombies Gu4rd14n's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    pwnLAND
    Postova
    67
    OMG ljudi...svaki cs ima svoju publiku...a ja cu reci da je cs:s puno bolji nego cs 1.6!!! Po meni je puno realniji zbog havok-a, naravno tu je bolja grafika i igrivost... CS 1.6 ce izumrijeti u roku od max 3 god... Imam frendova kojima je grafika skoro kao i na cs 1.6 pa opet igraju cs:s jednostavno zato sto je bolji...Nikad necu zaboravit onu foru: nemoj gadjat u glavu covca zato sto neces pogodit, gadjaj malo nize..lol(naravno to je cs 1.6)!!

  17. #77
    = Citat = Izvorno postao Awspuh
    = Citat = Izvorno postao Systematic Rewerse
    CS 1.6 RulZ!!! Sorce je SMEĆE!!!

    o'rly?



    Ja 1.6 nisam igrao,niti ne namjeravam.Imam lijepo CSS kojeg uzivam igrat s dvojicom frendova,igrivost i grafika rulaju,a vi pravi gameri odite igrat 1.6.ja ostajem na Sorsu

  18. #78
    Moderator Fight fire with fire Systematic Reverse's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    10.573
    = Citat = Izvorno postao Gu4rd14n
    OMG ljudi...svaki cs ima svoju publiku...a ja cu reci da je cs:s puno bolji nego cs 1.6!!! Po meni je puno realniji zbog havok-a, naravno tu je bolja grafika i igrivost... CS 1.6 ce izumrijeti u roku od max 3 god... Imam frendova kojima je grafika skoro kao i na cs 1.6 pa opet igraju cs:s jednostavno zato sto je bolji...Nikad necu zaboravit onu foru: nemoj gadjat u glavu covca zato sto neces pogodit, gadjaj malo nize..lol(naravno to je cs 1.6)!!
    E Widiš Tu Si Se Zajebao! Ko zna taj gađa u glawu i pogodi u glawu... Nemam ja ništa protiw sourcea što se tiče grafike,ali nije to to... Igram CS 5god ako ne i wiše. 1.6 je prawi. Neznam jel ste widjeli prwu betu CSa? Rađe bi nju igrao nego CS:S... U Sourceu Su Oružija Drwena!!!
    #paperplatoongoonz

  19. #79
    Moderator Fight fire with fire Systematic Reverse's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    10.573
    = Citat = Izvorno postao Blaster32
    = Citat = Izvorno postao Awspuh
    = Citat = Izvorno postao Systematic Rewerse
    CS 1.6 RulZ!!! Sorce je SMEĆE!!!

    o'rly?



    Ja 1.6 nisam igrao,niti ne namjeravam.Imam lijepo CSS kojeg uzivam igrat s dvojicom frendova,igrivost i grafika rulaju,a vi pravi gameri odite igrat 1.6.ja ostajem na Sorsu
    Igraj. Da ga igraš od prwe bete widio bi razliku...
    #paperplatoongoonz

  20. #80
    Member Plants Vs Zombies Gu4rd14n's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    pwnLAND
    Postova
    67
    CS 1.6 je tolko nerealan da boli glava...!!!!

  21. #81
    Moderator Fight fire with fire Systematic Reverse's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    10.573
    = Citat = Izvorno postao Gu4rd14n
    CS 1.6 je tolko nerealan da boli glava...!!!!
    E u tom je fora. Realniji je od SOURCEA definitiwno. U sorceu npr moraš čowječa cijeli OKWir ispaliti iz mp5(3.1) ako hočeš nekoga ubiti!
    #paperplatoongoonz

  22. #82
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Pakao
    Postova
    4.571
    = Citat = Izvorno postao Systematic Rewerse
    = Citat = Izvorno postao Gu4rd14n
    CS 1.6 je tolko nerealan da boli glava...!!!!
    E u tom je fora. Realniji je od SOURCEA definitiwno. U sorceu npr moraš čowječa cijeli OKWir ispaliti iz mp5(3.1) ako hočeš nekoga ubiti!
    a sta bi ti no aim - one shoot one kill?

  23. #83
    = Citat = Izvorno postao Systematic Rewerse
    = Citat = Izvorno postao Gu4rd14n
    CS 1.6 je tolko nerealan da boli glava...!!!!
    E u tom je fora. Realniji je od SOURCEA definitiwno. U sorceu npr moraš čowječa cijeli OKWir ispaliti iz mp5(3.1) ako hočeš nekoga ubiti!
    gađaj u glavu...

  24. #84
    Member Plants Vs Zombies Gu4rd14n's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    pwnLAND
    Postova
    67
    = Citat = Izvorno postao Systematic Rewerse
    = Citat = Izvorno postao Gu4rd14n
    CS 1.6 je tolko nerealan da boli glava...!!!!
    E u tom je fora. Realniji je od SOURCEA definitiwno. U sorceu npr moraš čowječa cijeli OKWir ispaliti iz mp5(3.1) ako hočeš nekoga ubiti!
    Odi na neki bolji njemacki server pa ces vidit da niko ne isparazni vise od 3 metka u tebe(odma headshoot) prije nego te prikolje(naravno s izuzetkom nekih rijetkih n00bova kojima treba cijeli okvir da te pogode..LoL)... 80% fragova su headshootovi!!! E to su ti skileri..

  25. #85
    Senior Member No Mercy MasaKrisT's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Pozega, Gosuland
    Postova
    6.367
    ma oba csa rulaju,ja bi igro oba al previse trose,jednostavno previse...50 mb po satu je previse
    Won't Bow Don't Know How.

  26. #86
    Member Plants Vs Zombies Gu4rd14n's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    pwnLAND
    Postova
    67
    = Citat = Izvorno postao MasaKrisT
    ma oba csa rulaju,ja bi igro oba al previse trose,jednostavno previse...50 mb po satu je previse
    Nisam siguran kolko trose..al za 7 sati igranja(cs:s) sam bio potrosio 140 mb(server je bio prepun..vecinu vremena se igralo 20 vs 20)!!

  27. #87
    de nek neko izračuna kolko troši na sat pa nek javi..

  28. #88
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Pakao
    Postova
    4.571
    = Citat = Izvorno postao MasaKrisT
    ma oba csa rulaju,ja bi igro oba al previse trose,jednostavno previse...50 mb po satu je previse
    u pcpu su rekli 50 ali ako se nevaram. ali oni su testirali sa 4 igraca

  29. #89
    Moderator Fight fire with fire Systematic Reverse's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    10.573
    = Citat = Izvorno postao Gu4rd14n
    = Citat = Izvorno postao Systematic Rewerse
    = Citat = Izvorno postao Gu4rd14n
    CS 1.6 je tolko nerealan da boli glava...!!!!
    E u tom je fora. Realniji je od SOURCEA definitiwno. U sorceu npr moraš čowječa cijeli OKWir ispaliti iz mp5(3.1) ako hočeš nekoga ubiti!
    Odi na neki bolji njemacki server pa ces vidit da niko ne isparazni vise od 3 metka u tebe(odma headshoot) prije nego te prikolje(naravno s izuzetkom nekih rijetkih n00bova kojima treba cijeli okvir da te pogode..LoL)... 80% fragova su headshootovi!!! E to su ti skileri..
    Rijetko ko igra SOURCE na netu koliko sam čuo... Sa m4a1 je dosta tri metka,ali sa mp5---------------SUMLJAM!!!!
    #paperplatoongoonz

  30. #90
    [quote=Systematic Rewerse][quote=Gu4rd14n][quote="Systematic Rewerse":25dx1ccs][quote=Gu4rd14n]CS 1.6 je tolko nerealan da boli glava...!!!! [/quote]

    E u tom je fora. Realniji je od SOURCEA definitiwno. U sorceu npr moraš čowječa cijeli OKWir ispaliti iz mp5(3.1) ako hočeš nekoga ubiti! [/quote]

    Odi na neki bolji njemacki server pa ces vidit da niko ne isparazni vise od 3 metka u tebe(odma headshoot) prije nego te prikolje(naravno s izuzetkom nekih rijetkih n00bova kojima treba cijeli okvir da te pogode..LoL)... 80% fragova su headshootovi!!! E to su ti skileri..[/quote]

    Rijetko ko igra SOURCE na netu koliko sam čuo... Sa m4a1 je dosta tri metka,ali sa mp5---------------SUMLJAM!!!![/quote:25dx1ccs]


    krivo si čuo.Istina je da se 1.6 ipak puno više igra nego Source,ali Source se itekako igra.

    [url="http://steampowered.com/status/game_stats.html"]http://steampowered.com/status/game_stats.html[/url]S<-- čitaj
    lolz0rdz

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •