Stranica 1 od 10 123 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 30 od 293

Tema: Roditelji

  1. #1
    Super Moderator Fight fire with fire marijanovic's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Virovitica
    Postova
    10.759

    Roditelji

    S roditeljima sam dogovorio da idem danas s njima u ZG, tata obavi kontrolu kod doktora (artritis, 2x godisnje), provjerim vid u poliklinic Svjetlost i onda odemo u ADM. Samo sam htio vidit kakav je ducan iz kojeg cesto slazem konfiguracije, a mozda bi i nesto uzeo pa da ne placam dostavu. Pogodite sto je od toga izvisilo; cak su me namjerno i provozali blizu samo da mi napakoste. Jebpip takve roditelje.

    Ovo pisem na povratku iz ZG preko moba Siemens s65 i posvecujem svima s slicnim roditeljima.
    Moj YT kanal | Komp i periferija | Mob: OnePlus 6
    I'm running out of boxes to think outside of.

  2. #2
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Dec 2006
    Postova
    1.047

    Re: Roditelji

    tell me about it. znam da mi starci žele sve najbolje u životu al mislim da su promašaj što se tiče roditeljskih obaveza
    THIS IS NOT A JOKE!! YOU ARE A 999,999,999th VISITOR!!! CLICK HERE TO CLAIM!!!!!!!111oneoneon

  3. #3
    Senior Member Respawned sorcerer megalodon's Avatar
    Datum registracije
    May 2009
    Postova
    1.168

    Re: Roditelji

    Ova tema je tako infantilna.
    = Citat = Izvorno postao Doctor Freak
    = Citat = Izvorno postao megalodon
    Ja sam lvl 78 paladin u Azerothu. U slobodno vrijeme sam i maticar. U WoWu naravno.
    Vidi se po postovima da nemas zivota.GG for ju...nejebica je strasna stvar

  4. #4
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    9.855

    Re: Roditelji

    Vidim da imaš (autor teme ) 22 godine.Stari , punoljetan si odavno i sigurno ti vrata obiteljske kuće nisu zaključana...put pod noge i sam si stvori vlastitu sreću.

  5. #5
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Nov 2007
    Lokacija
    Primošten
    Postova
    4.381

    Re: Roditelji

    Brinuli su se za tebe 22 godine,odgojili te i prehranjivali,i bez njih ne bi postojao,ali zbog ove sitnice si se našao pljuvat po njima?Zbilja te može biti sram,zbilja si nezahvalan.Osim toga,imaš 22 godine,pa mislim i da više ni ne bi trebao živjet s njima.

  6. #6
    Super Moderator Fight fire with fire marijanovic's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Virovitica
    Postova
    10.759

    Re: Roditelji

    Ma nije to samo ovaj put, stalno mi rade tako nešto.
    Ajd još bi bilo i ok da se radi o njihovim novcima, ne o nečem što sam zaradio svojim rukama...
    Moj YT kanal | Komp i periferija | Mob: OnePlus 6
    I'm running out of boxes to think outside of.

  7. #7
    Senior Member Fight fire with fire Xero's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2009
    Lokacija
    Roxbury
    Postova
    12.727

    Re: Roditelji

    Fight parents with parents !

  8. #8
    Senior Member You have been warned Aral's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Sanctuary
    Postova
    18.718

    Re: Roditelji

    Ak imas 22godine kak ti pise u profilu i dopustas starcima da te tak pile, neznam kaj da kazem. Mene bi bilo sram uopce otvorit temu takvu. Da imas 13-14 godina onda bi nes rekao. Al ovako...
    "Extinction is the rule. Survival is the exception." - Carl Sagan

  9. #9
    Moderator My way or the highway Raz's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2009
    Postova
    9.692

    Re: Roditelji

    Uf, ja kakav jesam pi se posvađao ako bi bili bezobrazni pa makar ne pričali mjesec dana .
    Jednostavno nesmiješ dopustit da manipuliraju tobom, imaš 22 godine izbori se.

  10. #10
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Kino Pobjeda
    Postova
    2.338

    Re: Roditelji

    Slažem se s Aralom. Daj položi vozački i počni živit sam.
    °°**°°♥.♥.♥ƸӜƷ A kO ne woWi RaW nIje ZdRAw ƸӜƷ♥.♥.♥°°**°°

  11. #11
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    Zadar
    Postova
    1.003

    Re: Roditelji

    = Citat = Izvorno postao bezimeni
    Vidim da imaš (autor teme ) 22 godine.Stari , punoljetan si odavno i sigurno ti vrata obiteljske kuće nisu zaključana...put pod noge i sam si stvori vlastitu sreću.
    Yep, moram se slozit, nisi vise dijete, nekuzim zasto ti mater i caca mogu branit da kupis neku komponentu (vidio u jednoj temi). Mi maloljetni smo jos vezani za njih do 18 godine, ti mozes i moras otici iz kuce i osamostalit se. Jbt nemozes zavrsit ko papucar koji zivi s roditeljima koji mu nedaju da kupi novi proc

  12. #12
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Feb 2009
    Postova
    1.708

    Re: Roditelji

    = Citat = Izvorno postao Sphinx
    = Citat = Izvorno postao bezimeni
    Vidim da imaš (autor teme ) 22 godine.Stari , punoljetan si odavno i sigurno ti vrata obiteljske kuće nisu zaključana...put pod noge i sam si stvori vlastitu sreću.
    Yep, moram se slozit, nisi vise dijete, nekuzim zasto ti mater i caca mogu branit da kupis neku komponentu (vidio u jednoj temi). Mi maloljetni smo jos vezani za njih do 18 godine, ti mozes i moras otici iz kuce i osamostalit se. Jbt nemozes zavrsit ko papucar koji zivi s roditeljima koji mu nedaju da kupi novi proc
    Hm... ja sam 2 godine mlađa od tebe... Jaako volim svoje roditelje, a vjerujem da ih i ti voliš, samo kaj si sad jaako povrijeđen kaj si nisi mogao kupiti komponente.. jao, kraj svijeta... Postoji vlak, sjedneš, oeš u Zg, kupiš kaj ti treba i to je to.
    Shvaćam da i kod tebe vrijedi ona politika: "Dok si pod mojim krovom slušat ćeš mene i živjet po mojim pravilima, a kad budeš sam na svojem, onda radi što hoćeš." Nije lako živjeti sam u današnja vremena, pogotovo ako ne zarađuješ dovoljno da bi se mogao sam uzdržavati. Svi mladi radije ostaju s roditeljima, jer osjećaju sigurnost.
    Nemoj, ali nemoj govoriti protiv svojih roditelja, jer jedino se u njih možeš pouzdati na ovom svijetu. Samo oni će uvijek biti tu za tebe- nitko drugi.

    Kažem opet, mlađa sam od tebe, napravila sam najveću glupost u životu, koju nikada neću prežaliti. Ne živim više s njima i krivo mi je zbog toga. Imala sam problema i sa tatom, pio je puno, maltretirao nas kada se znao napiti, i toliko me izluđivao da sam se znala uhvatiti kako molim Boga da ga vrag odnese. I žderem se zbog toga. Jer se promijenio otkad me nema, jer je sav jadan što više nismo svi skupa u kući kao nekada... I kada se sjetim kako je meni i seki kupovao smokiće kada se vraćao s posla, a seka i ja bismo mu se objesile oko vrata i već instinktivno gurnule ruku u džep na njegovoj jakni, jer smo uvijek našle neke slatkiše. Jedino nam nije volio kupovati lizalice, jer smo se uvijek usvinjile.

    Evo, sad sam se rasplakala opet, kao i svaki put kada se sjetim tih malih uspomena....A to će mi jedino ostati kada ih više ne bude. Moj tata bi za mene dao svoju krv i ja za njega. Strašno smo vezani, pogotovo nas dvoje, jer je seka više k mami.

    Evo, samo sam ti htjela reći da su roditelji tu da ti pomognu i izvedu te na pravi put i da ti pokažu kako da izgradiš svoj život, a na tebi je hoćeš li ih poslušati, ili ćeš po svome.
    Moraš shvatiti da je njima kupovanje komponenti za kompjuter vjerojatno bezveze i samo gubljenje vremena i novca, ali moraš ih shvatiti, jer je danas svaka kuna bitna.

    Voli svoje roditelje, jer i oni vole tebe- u to sam 100% sigurna!
    There is a Hell, believe me I've seen it.. There is a Heaven, let's keep it a secret...

  13. #13

    Re: Roditelji

    Žene - podnose maltretiranje za slatkiše.
    Neka je jadan, budući da njegovo ponašanje i je očigledni razlog tvoje selidbe.

  14. #14
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Feb 2009
    Postova
    1.708

    Re: Roditelji

    Žene - podnose maltretiranje za slatkiše.
    To je bilo puno prije toga....S
    There is a Hell, believe me I've seen it.. There is a Heaven, let's keep it a secret...

  15. #15
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Jan 2009
    Lokacija
    Liberty City
    Postova
    15.884

    Re: Roditelji

    Lina jesi ti sigurna da imas samo 20 godina?


  16. #16
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Feb 2009
    Postova
    1.708

    Re: Roditelji

    = Citat = Izvorno postao h3@dhunt3r
    Lina jesi ti sigurna da imas samo 20 godina?
    Da, zašto?S
    There is a Hell, believe me I've seen it.. There is a Heaven, let's keep it a secret...

  17. #17
    Moderator My way or the highway Raz's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2009
    Postova
    9.692

    Re: Roditelji

    @Medolina - Mislim da si učinila pravu stvar, vjerojatno je tvoje preseljenje i bio jedan od razloga zašto se promijenio nabolje, jer je uvidio što je napravio

  18. #18
    Senior Member You have been warned Maloki's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Duga Resa/Zagreb
    Postova
    15.390

    Re: Roditelji

    = Citat = Izvorno postao Arbiter of Change
    Žene - podnose maltretiranje za slatkiše.
    Zar si sumnjao?

  19. #19
    Super Moderator Fight fire with fire marijanovic's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Virovitica
    Postova
    10.759

    Re: Roditelji

    Ma neki dan sam se skoro s čaćom potukao, jedva sam ga zaustavio da mi ne razbije kompjuter.
    Kažem vam, da je stanje normalno nebi vam ništa ni spominjao.

    I netko je spominjao vozački; imam vozačku već oko 4 godine.

    @ Medolina: Moji bi prolupali da odem; stari bi sigurno umro (od bolesti izazvanom sramotom, a ne tugom!). A i mogu mi još zapovjedat kad si sam ne mogu izfinancirati studij koji trebam završiti (ne studiram uz plačanje, ali treba svaki dan jesti i ostalo...)i nisam dovoljno samostalan.

    Svaki put kad se nešto usprotivim jako loše završi (po mene).
    Da znam da ću biti takav prema svojo djeci, radje bi otišao u celibat/svečenike nego imao djecu.
    Nisu oni uvjek bili loši, POLJOPRIVREDA ZAGLUPLJUJE LJUDE!
    Moj YT kanal | Komp i periferija | Mob: OnePlus 6
    I'm running out of boxes to think outside of.

  20. #20
    Senior Member No Mercy Death By Sexy's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Čakovec
    Postova
    6.088

    Re: Roditelji

    Joj daj. Nisu htjeli u dućan s komp opremom boo-fakin-hoo. Ak imaš vozačku i svoje novce za to idi sam.. Ili idi vlakom(ako Babić i ja možemo).. Baš me zanima oko čega ste se posvađali da ti je skoro komp razbio? Zadnja konstatacija ti je debilna, jako.

    Grow a pair.

  21. #21
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Jun 2008
    Lokacija
    Okrnjak!
    Postova
    884

    Re: Roditelji

    Hvala Bogu ja imam normalne roditelje,sto god mi treba oni su tu da daju koju kintu,pogotov Stari .
    "Programski jezici kao što su C++ i Java dizajnirani su za profesionalni razvoj sa velikim timovima iskusnih programera koji se brinu za efikasnost izvršavanja svog koda."

  22. #22
    Senior Member You have been warned Aral's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Sanctuary
    Postova
    18.718

    Re: Roditelji

    Tak i moji, normalan odgoj, u granicama normalne, nikad prerazmazeno i nikad prestrogo. Hell, starci pol stvari nekad nece napravit a da mene ne pitaju za savjet.
    Rjesenje problema sigurno neces nac na ovom forumu, pogotovo kad velis da bi ti stari umro od sramote da se odselis. Ako je tako onda te vec vidim za 20 godina: zivis i dalje s njima i dvoris ih. Bjezi cim prije, osnuj familiju kad za to dodje vrijeme i budi prema djeci kak vjerujes da trebas bit.
    "Extinction is the rule. Survival is the exception." - Carl Sagan

  23. #23
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Jan 2009
    Lokacija
    Liberty City
    Postova
    15.884

    Re: Roditelji

    = Citat = Izvorno postao marijanovic
    Ma neki dan sam se skoro s čaćom potukao, jedva sam ga zaustavio da mi ne razbije kompjuter.
    Kažem vam, da je stanje normalno nebi vam ništa ni spominjao.

    I netko je spominjao vozački; imam vozačku već oko 4 godine.

    @ Medolina: Moji bi prolupali da odem; stari bi sigurno umro (od bolesti izazvanom sramotom, a ne tugom!). A i mogu mi još zapovjedat kad si sam ne mogu izfinancirati studij koji trebam završiti (ne studiram uz plačanje, ali treba svaki dan jesti i ostalo...)i nisam dovoljno samostalan.

    Svaki put kad se nešto usprotivim jako loše završi (po mene).
    Da znam da ću biti takav prema svojo djeci, radje bi otišao u celibat/svečenike nego imao djecu.
    Nisu oni uvjek bili loši, POLJOPRIVREDA ZAGLUPLJUJE LJUDE!
    Mnogi ovdje ne znaju da tvoj stari ocekuje da (posto je takav obicaj na selu) nadjes curu, ozenis se i ostanes zivjeti tamo u obiteljskoj kuci pa da im ti i tvoja zena pomazete oko poljoprivrede i jos uz to radite normalan posao. Vecina ljudi sa sela nazalost tako gleda na buducnost svoje djece. Razlog zasto tvoj stari pizdi na kompjuter je taj sto bi zelio da trazis nevjestu, a ne da igras igre i visis na forumu. Njima je to nesto neprirodno i nenormalno i sto prije to shvatis to bolje za tebe. Kuzis frende?


  24. #24
    Super Moderator Fight fire with fire marijanovic's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Virovitica
    Postova
    10.759

    Re: Roditelji

    = Citat = Izvorno postao Death By Sexy
    ... Baš me zanima oko čega ste se posvađali da ti je skoro komp razbio?
    U ponedjeljak smo imali kirvaj (poodne, ručak u 15h nadalje), prijepodne je valjalo pripremit stolove i drugo. To smo napravili mama i ja, a tata je išao vadit krv u VT (nalazi su trebali za jučer). Nakon što je sve bilo završeno i bio sam slobodan (nekih pola 11) mogao sam slobodno odmarati se i upalio sam komp. Tata je došao u 11 i odmah mi rekao da ugasim komp. Pitam što, trebam li štogod napraviti ili? Ne, već samo trebam ugasiti zato što je kirvaj. A taman sam počeo nešt... I ja fino ugasim i za njim u kuhinju i sve mi nije pravo (umirati od dosade dok ne dođu gosti najranije oko 3 popodne). Da završim to što sam počeo (mislim da je bio neki odgovor na forumu ili tako nešto) i ugasim komp trebalo mi je par minuta... Onda mi je počeo da nisam normalan da je kirvaj i da ne smjem taj cjeli dan paliti komp. Tad sam fino instinktivno provalio "idem ga odmah upalit" fino krenuo ka sobi, on se zacrvenio i zamnom da ga razbije. I razbio bi ga da se nisam ispriječio pred vrata i zadržao ga dok se nije malo ohladio. Onda smo se gadno posvađali, ali za pola sata mi je dopustio da budem na kompu jer sam ga toliko iznervirao da su ga počeli boliti svi zglobovi (reagira na nervnoj bazi taj njegov prokleti artritis ili što već je) i što mu je mama rekla da smo sve napravili, da nemam šta dok ne dođu gosti. Kako znam da je baš htio razbit komp? Tako što mu to nebi bila prva stvar što je u bijesu razbio, a bio je toliko bjesan. Burno reagira u afektu.


    = Citat = Izvorno postao h3@dhunt3r
    Mnogi ovdje ne znaju da tvoj stari ocekuje da (posto je takav obicaj na selu) nadjes curu, ozenis se i ostanes zivjeti tamo u obiteljskoj kuci pa da im ti i tvoja zena pomazete oko poljoprivrede i jos uz to radite normalan posao. Vecina ljudi sa sela nazalost tako gleda na buducnost svoje djece. Razlog zasto tvoj stari pizdi na kompjuter je taj sto bi zelio da trazis nevjestu, a ne da igras igre i visis na forumu. Njima je to nesto neprirodno i nenormalno i sto prije to shvatis to bolje za tebe. Kuzis frende?
    Što se toga tiće, podsjetio si me, nije mogao nekoliko noči spavati nakon onog dana kad sam mu prije koju godinu rekao da ja nemam nikakve namjere baviti se poljoprivredom, pogotovo ne uz posao osim ako mi ne bude neophodno za preživljavanje. S poljoprivredom sam od malena i znam sav njem smrad. Ludi ne približavaje joj nos ako baš nije hitno. Koštat će vas najviše vremena, brige, živaca, snage, mozga, pameti, novaca, alata, rada i međuljudskih odnosa.
    To što je stari već s 20 godina radio i skrbio za svoju obitelj (roditelje i dvije sestre) jer su bili jad i bjeda, takoreći "ruglo" u Kukujevcima i oženio se tek s 30 meni ne znači ništa, ja nisam on. I nemam namjere ženit se dok si ne osiguram materialnu stabilnost (posao kao prvo) i samostalnost. Ne želim si dovest neku koja bi radila u poljoprivredi, ta ne studiram Računarstvo za to. Da sam htio biti poljoprivrednik nebi mi trebo faks, a da volim nogomet nebi mi trebale kile.
    Moj YT kanal | Komp i periferija | Mob: OnePlus 6
    I'm running out of boxes to think outside of.

  25. #25
    Senior Member You have been warned flander's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Ispod hrasta,zarađujem plaću
    Postova
    15.767

    Re: Roditelji

    = Citat = Izvorno postao Samael
    SDaj položi vozački i počni živit sam.
    vozačka ti daje i dozvolu za samostalan život ??

    btw wtf is "kirvaj" ?

  26. #26
    Super Moderator Fight fire with fire marijanovic's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Virovitica
    Postova
    10.759

    Re: Roditelji

    = Citat = Izvorno postao flander
    btw wtf is "kirvaj" ?
    Ko još ne zna što je kirvaj???
    Ajmo reći ovako; dan svetca koji je zaštitnik župe. Onaj dan na kojem mnogi iz mjesta feštaju, a u centru bude puno onih šatora s dječjim igračkama, igrama i sličnim.
    U gradini je to Sv. Ilija 20.07. i baš se poklapa i s danom opčine.
    Moj YT kanal | Komp i periferija | Mob: OnePlus 6
    I'm running out of boxes to think outside of.

  27. #27
    Senior Member You have been warned Aral's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Sanctuary
    Postova
    18.718

    Re: Roditelji

    Mislim da si ti u nekom drugacijem svijetu nego sto je ovaj ovdje na forumu. Zbog cega te u opce ne krivim, naprotiv bas. Tesko da mi iz grada mozemo upopce i zamisliti takve stvari. Moj stari da je ko tvoj valjda bi vec zavrsio u ludnici xD

    Lijepo je o svemu tome porazgovarat ali nekako imam osjecaj da tvoj stari ima neke druge planove za tebe. Fascinantno mi je kak si uopce uspio kupit i ovaj komp kaj sad imas.

    Enviej, zelim ti sve najbolje, nemoj se dat zezat samo i budi svoj.
    "Extinction is the rule. Survival is the exception." - Carl Sagan

  28. #28
    Senior Member You have been warned flander's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Ispod hrasta,zarađujem plaću
    Postova
    15.767

    Re: Roditelji

    = Citat = Izvorno postao marijanovic
    = Citat = Izvorno postao flander
    btw wtf is "kirvaj" ?
    Ko još ne zna što je kirvaj???
    Ajmo reći ovako; dan svetca koji je zaštitnik župe. Onaj dan na kojem mnogi iz mjesta feštaju, a u centru bude puno onih šatora s dječjim igračkama, igrama i sličnim.
    U gradini je to Sv. Ilija 20.07. i baš se poklapa i s danom opčine.

    ahaa, mi to zovemo proštenje, ako je to to

  29. #29
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Jan 2009
    Lokacija
    Liberty City
    Postova
    15.884

    Re: Roditelji

    Imam kucu u jednom manjem mjestu gdje isto bude tak nesto svake godine i to mi je toliko jadno da me boli falus za to. Dodje hrpa brdjana pa onda densaju na cajke do kasno u noc i opijaju se. Bio jednom i dosta sam vidio. Da nisam taj put naletio na jednu malu "s velikim ocima" i jos par random ljudi koje nisam dugo vidio istog bi se trena pokupio kuci. Ivane duso, iduci put im lijepo reci da te boli falus za kirvaj kao sto i njih boli za tvoj hardver. Imas li sestru ili brata ili si jedini primjerak djeteta koji tvoji matorci posjeduju?


  30. #30
    Super Moderator Fight fire with fire marijanovic's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Virovitica
    Postova
    10.759

    Re: Roditelji

    = Citat = Izvorno postao flander
    ahaa, mi to zovemo proštenje, ako je to to
    Točno to. U biti to. Ili barem tome slično. BTW WTF je proštenje? xD

    @ h3@dhunt3r: Sin sam jedinac.
    & Na kirvaju mi je bio i frend iz gimnazije, koji u VG studira "održavanje računalnih sustava" i jedan bratič koji je u skoro istoj situaciji kao i ja (osim što je konobar pa radi); tako da smo mi uglavnom bili u mojoj sobi za kompovima.

    Jedino što volim na kirvaju je dobar hrana i kolači. Da nema toga zabranio bih to nepotrebno bacanje resursa.
    Moj YT kanal | Komp i periferija | Mob: OnePlus 6
    I'm running out of boxes to think outside of.

Slične teme

  1. Roditelji - koliko su znanja prenijeli na vas?
    By Arbiter of Change in forum Alt-F4
    Odgovora: 79
    Posljednji post: 13-12-2008, 12:23
  2. Roditelji - koliko su znanja prenijeli na vas?
    By Arbiter of Change in forum Pljuvačnica
    Odgovora: 79
    Posljednji post: 13-12-2008, 12:23

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •