Ovdje ćete trabunjati, dakle pričati, stavljati screen shootove i sl....šta ste radili za zajebanciju u LAN-u ili na netu. Pri tome nam se potrudite objasniti šta ste radili.



Pa da ja počnem. S frendom sam neki dan igrao Battlefield 2 u LAN-u. Igra je bila strava. Našli smo na mapi mjesto na kojem imaju u krugu 5 drveća, i posredini tog kruga još jedno drvo. Dofurali smo sva moguća prijevozna sredstva i taj krug totalno blokirali, da se ne može izaći iz njega (osim skakanjem preko), i ima par mjesta koja nisu dio kruga (npr. na slici dolje-desno), ali kada tamo odeš, pitanje je hoćeš li se vratiti u krug, jer nemaš gdje izmicati. A u ringu je malo zeznuto, jer je posredini ringa jedno drvo, oko kojeg se ganjate.
Fora je bila da se u tom "ringu" pokoljemo noževima.
Pravila su da nema skakanja, čučanja, ležanja, i brzog trčanja (i korištenja vatrenih oružija).
Znači samo se kreći i napadaj, pa tko koga zakolje.

Evo na screen shotovima se vidi velik dio "ringa", i početak, tj. završetak jednog od mečeva.

Prije:


Poslije:


Najžešće mi je bilo kada sam ja stojao samo na jednom mjestu, a on se kreće lijevo-desno oko mene, krene me napasti iznenada, podleti mi pod nož i ja ga ubijem. Smiješno za vidjeti.