Prikazujem rezultate 1 do 4 od 4

Tema: Problem sa web browserom

  1. #1
    Senior Member Nuke me please
    Datum registracije
    Jan 2009
    Lokacija
    Los Anđeles
    Postova
    204

    Problem sa web browserom

    Instaliro sam safari i sad kad zelim staviti da mi on bude glavni pretrazivac, znaci kada kliknem na neki link, da mi to otvara preko safaria, ali to se uopce ne sprema, nego stalno otvara preko usranog internet explorera, a na exploreru nigdje ne mogu naci kako da maknem da on ne bude glavni browser. Jel mi moze neko pomoci kako da rijesim problem? Inace kada instaliram mozillu sve radi normalno, i cim je instaliram firefox mi je glavni pretrazivac, u cemu je problem sa safariem? Da nebi mislili da sam budala, isao sam ja u options, i tamo naredjivo da je savari glavni pretrazivac, ali to se ne sprema...

  2. #2
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Feb 2009
    Postova
    1.708

    Re: Problem sa web browserom

    = Citat = Izvorno postao TutBlut
    Instaliro sam safari i sad kad zelim staviti da mi on bude glavni pretrazivac, znaci kada kliknem na neki link, da mi to otvara preko safaria, ali to se uopce ne sprema, nego stalno otvara preko usranog internet explorera, a na exploreru nigdje ne mogu naci kako da maknem da on ne bude glavni browser. Jel mi moze neko pomoci kako da rijesim problem? Inace kada instaliram mozillu sve radi normalno, i cim je instaliram firefox mi je glavni pretrazivac, u cemu je problem sa safariem? Da nebi mislili da sam budala, isao sam ja u options, i tamo naredjivo da je savari glavni pretrazivac, ali to se ne sprema...
    Pa jel te tražio taj preglednik safari prilikom instalacije, da sa postojećeg browsera, odnosno internet explorera, prebaci sve podatke na ovaj novi koji instaliraš?

    Brijem da ga tek onda možeš staviti i da će ti stajati u opcijama.... Barem sam ja tako morala za mozillu...
    There is a Hell, believe me I've seen it.. There is a Heaven, let's keep it a secret...

  3. #3
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    Džurdževac
    Postova
    733

    Re: Problem sa web browserom

    Odeš u Control Panel\Add or Remove Programs i tamo se prebaciš u Set Program Access and Defaults i tamo postavi koji browser želiš po defaultu.

  4. #4
    Senior Member Nuke me please
    Datum registracije
    Jan 2009
    Lokacija
    Los Anđeles
    Postova
    204

    Re: Problem sa web browserom

    Hvala, radi.

Slične teme

  1. Problem s MSN-om
    By Kronox in forum Software
    Odgovora: 4
    Posljednji post: 09-11-2009, 00:41
  2. GTA 4 Problem
    By Hrca1 in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 13-02-2009, 18:39
  3. Problem
    By Prnčo in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 11
    Posljednji post: 08-10-2007, 10:06

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •