Stranica 2 od 35 PrvaPrva 123412 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 31 do 60 od 1040

Tema: Need for Speed Carbon

  1. #31
    PA ti si sramota Kakav si ti onda fan? Road Challenge kao i Motor City Online su bili recenzirani u PCplayu, i NISU EKSPANZIJE, nego cijele igre. A to sto ti ne znas za njih je tvoj problem, dakle Carbon je 12 nastavak!!!!

  2. #32
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Wolf 3D
    Postova
    2.034
    Sad sam našao da je High Stakes američka verzija, a Road Challenge europska Need for Speeda 4(ustvari je ista igra). A Motor City Online ustvari nije službeno NFS, nego je bio NFS samo kada je bio u izradi (Need for Speed: Motor City). Zato 12-2(Motor City i High Stakes)=10. Za ovo gore pogledaj ovdje.
    Bow down before the one you serve, you're going to get what you deserve.

  3. #33
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Bordel
    Postova
    1.005
    Bilo bi dobro da uvedu aerodinamiku u igru a ne da karoserijski dodaci budu isključivo kozmetilke prirode kao do sada.

  4. #34
    Moderator Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    1.352
    Zašto stat na aerodinamici? nek se dodaju i stvari poput utjecaja topline guma na sposobnosti manevriranja asfaltom ... nek postane simulacija u potpunosti

  5. #35
    ili možda znojenje vozača što utječe na njegovu koncentriranost tijekom utrke te mu možda treba ručnik ili će izgubiti kontrolu i ugodno popuniti obližnji jarak??

  6. #36
    Senior Member Lord of The Fleas gamer4life's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Metropola Vrbani
    Postova
    359
    Da uvedu pravu simulaciju nebi bilo dobro...jer pri 250km/h ući u zavoj uz realistično ponašanje auta nebi bilo moguće...igra bi izgubila onaj hero style đe vi radite svakakve stantove ...murija nebi onako jurila na vas jer nemože izgubit 30 auta na jednoga tipa poput vas
    CPU AMD Athlon64 BOX 3000+,sck.939
    DDR 1GB,SuperRAM Kingmax
    HDD Segate barracuda 120 GB
    GPU GF 7600GT,256MB,PCI-E
    Plextor PX-712A
    Logitech MX-518

  7. #37
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Unknown
    Postova
    1.549
    očekujem brzinu kao u mw i vožnju nabrijanu adrenalinom. Da se nfs pretvori u simulaciju uopće mu ne bi više stajao naslov need for speed. Što više auta, što veći grad, a najbitnije, što više različitosti da se razbije monotonost. Trebaju ubacit malo rpg stvari, misije poput ubacivanja u policijske redove itd.

  8. #38
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340
    Od Need For Speeda očekujem da prestane izlaziti, jer sami sebe sramote s takvim igrama. Zadnja 3-4 nastavka nisu igrivi proizvodi.

  9. #39
    glupo bi bilo da se pravi neka priča o nfs.
    nfs je jurilica i to treba i ostat...simulacija bi bila totalno glupa...
    a što bi onda bilo sa driftom?
    malo jača brzina i eto mene u gredi
    razina fizike auta neka ostane kao i u nfsu2 jer u most wantedu je nekako previše prekoračila nfs granice.
    znam da je glupo juriti sa 300 km/h i zabit se u gredu i onda fino pobjeći
    -----
    al to je nfs! nemože se od njega praviti nki toca race ili nešto!
    neka ostane fizika kakva je,neka se unese malo filmskog štiha tipa:
    proći ispod kamionske prikolice ili u sekundi izbjeći sudar kao što je to u midnight club 2.

    staze su se previše u daljile od samog grada. naziv most wanted ili underground nedokazuju ništa u vezi sa mjestima događanja utrka!
    sad se utrkuje po nekim obalama, a ne u središtu grada.
    midnight club 2 je pravi primjer kakve utrke trebaju biti.

    tuning bi se trebao dovesti na najjaču razinu nego dosad,
    od pimperskih dodataka kao kockice za retrovizorom sa uzorkom leoparda (dobro,sad sam pretjero) do ultratuning branika.
    ipak je to tuning igra - i to jedna koja se prva usudila ući u takvu vrstu
    racinga - tuninga i bježanje od policajaca.

    modeli auta - od peugota 206 i golfa gt (klasika) do nissana 350z, honde s2000 i nissana gtr skylinea. uglavnom izbor kao u nfsu 2.
    ako će to biti underground street race igra,onda nema mjesta ferrarijima i lamburghinijima...to moraju biti ulični auti i eto neki sportski i par džipova za high pimpere.

    grad netreba biti velik,otprilike mw...
    shopovi trebaju biti jasno vidljivi jer kakav je to tuner ili racer kad mora gubiti vrijeme tražiti shopove...trebaju biti na mapi fino označeni!

    priču bi trebalo staviti kao u strip,kao što se to radilo u nfsu 2 jer gluma most wantedovaca je preočajna i tipa rtl niskobudžetnih filmova.
    zato,neka ostanu slike.

    to su neki moji updatovi na prošlo razmišljanje i ideje...
    kasnije se javim...
    pozz

  10. #40
    Pa citas li ti? Ne samo da ovaj link potvrduje da je Motor City Online Need For Speed, vec dodaje i Need For Speed V-Rally, i V-Rally 2. Ok, mozemo izbaciti Road Challenge, ostaviti Motor City Online, jer jeste Need For Speed iako su odustali od predugackog naziva... Dodas jos V-Rally i V-Rally 2, i dobijes da je Carbon 13 nastavak

  11. #41
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Karlovac
    Postova
    2.199
    = Citat = Izvorno postao Valtiel
    Pa citas li ti? Ne samo da ovaj link potvrduje da je Motor City Online Need For Speed, vec dodaje i Need For Speed V-Rally, i V-Rally 2. Ok, mozemo izbaciti Road Challenge, ostaviti Motor City Online, jer jeste Need For Speed iako su odustali od predugackog naziva... Dodas jos V-Rally i V-Rally 2, i dobijes da je Carbon 13 nastavak
    joj, daj ne fantazirajte ljudi...
    I noga u guzicu korak je naprijed!

    // Pentium 4C 2.8@3.5 / 7000AlCu // P4P800E-Deluxe // 1 GB TwinMOS @ 400 // Radeon 9800Pro @ 400/692 / VF700-Cu // 2x Baracuda 80GB / Maxtor 76 GB // Creative SB PCI 128 / Sony CMT-CP101 // Hauppauge WinTV // Asus DRW-1604P // Tagan EasyCon 430W / Chieftec LBX-02B-B-B // Logi G15, Logi Mx518, Logi Chillstream, M$ FreeStyle Pro, Logi MOMO // 2x SM 710N \\

  12. #42
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Wolf 3D
    Postova
    2.034
    = Citat = Izvorno postao Valtiel
    Pa citas li ti? Ne samo da ovaj link potvrduje da je Motor City Online Need For Speed, vec dodaje i Need For Speed V-Rally, i V-Rally 2. Ok, mozemo izbaciti Road Challenge, ostaviti Motor City Online, jer jeste Need For Speed iako su odustali od predugackog naziva... Dodas jos V-Rally i V-Rally 2, i dobijes da je Carbon 13 nastavak
    SLUŽBENO se MCO ne zove NFS pa nije. Za PC, to je 10. nastavak bez ekspanzija. V-Rally je izašao samo za PSX. Ako brojiš sve konzole i ekspanzije to je 17. nastavak onda.
    Bow down before the one you serve, you're going to get what you deserve.

  13. #43
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Nov 2005
    Postova
    8.709
    = Citat = Izvorno postao W3DR4N
    Od Need For Speeda očekujem da prestane izlaziti, jer sami sebe sramote s takvim igrama. Zadnja 3-4 nastavka nisu igrivi proizvodi.

  14. #44
    Senior Member Lock'n'Load KENWOOD's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2006
    Lokacija
    Honda S2000
    Postova
    135
    most wanted je shit, ali underground 2 je zakon

  15. #45
    = Citat = Izvorno postao half-dead-cro
    = Citat = Izvorno postao Valtiel
    Pa citas li ti? Ne samo da ovaj link potvrduje da je Motor City Online Need For Speed, vec dodaje i Need For Speed V-Rally, i V-Rally 2. Ok, mozemo izbaciti Road Challenge, ostaviti Motor City Online, jer jeste Need For Speed iako su odustali od predugackog naziva... Dodas jos V-Rally i V-Rally 2, i dobijes da je Carbon 13 nastavak
    SLUŽBENO se MCO ne zove NFS pa nije. Za PC, to je 10. nastavak bez ekspanzija. V-Rally je izašao samo za PSX. Ako brojiš sve konzole i ekspanzije to je 17. nastavak onda.
    Dakle... Ako nema Need For Speed u naslovu ne znaci da nije dio Need For Speed-a. Rekao si 10 nastavak NFS-a, ne NFS-a za racunar... Mada te moram razocarati, jer ja posjedujem V-Rally 2 za racunar

    Ali eto, ako zelis, mozemo cak i izbaciti V-Rally, ali MCO nikako, ipak... Carbon je onda 11 nastavak

  16. #46
    Dajte ljudi...10 ili 999 uopće je svejedno...glavno je da nebude novi stalker i da neodgađaju kao prijestupnu godinu i sve će biti ok

  17. #47
    Senior Member It lives by night tomifish2002's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    623
    pa ljudi što vi očekujete? kakva bi onda morala biti igra da zadovolji nekog poput mene??? imam 17 godina igraćeg staža. skoro 2 desetljeća. pa mislim da je naprimjer nfs mw ok igra i neću reći da je ćesme kad znam da sam (a i većina vas) prezahtjevan korisnik. zato imate desetak nastavaka i svaki je bar malo drukčiji pa si birajte koji vam paše. nije mw tako loš ako ćemo realno. nije savršen ali je sasvim solidna igra.
    Core2 duo e6400 @ 3.2 ghz / Thernaltake Big Typhoon / Ga-965-p DQ6 / 2gb Supertalent cl4 / P-O-V 8800gtx 768mb / WD 200gb sata2 / hitachi 80gb sata / Creative X-fi extreme music / Seasonic s12 600w / Samsung 940BF 2ms

  18. #48
    Senior Member It lives by night reiki_'s Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Modrič
    Postova
    707
    postali su monotoniji od teletubbiesa ( i to od svih cetvero ).

  19. #49
    jedva cekam igru!zivotni mi je san voziti se u krug s nabrijanim autom,kupovati nove djelove i jos se malo voziti u krug.onda kupujem novi auto i idem opet ponoviti stare staze jer mi se bas super voziti u krug.vrlo originalno,svaka cast developerima lol.no,shvatili ste-ne volim igre s autima

  20. #50
    = Citat = Izvorno postao hanzaplast
    jedva cekam igru!zivotni mi je san voziti se u krug s nabrijanim autom,kupovati nove djelove i jos se malo voziti u krug.onda kupujem novi auto i idem opet ponoviti stare staze jer mi se bas super voziti u krug.vrlo originalno,svaka cast developerima lol.no,shvatili ste-ne volim igre s autima
    Za ovo te castim najvecim sladoledom!!!

    LEGENDA SI!

  21. #51
    Senior Member It lives by night tomifish2002's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    623
    = Citat = Izvorno postao hanzaplast
    jedva cekam igru!zivotni mi je san voziti se u krug s nabrijanim autom,kupovati nove djelove i jos se malo voziti u krug.onda kupujem novi auto i idem opet ponoviti stare staze jer mi se bas super voziti u krug.vrlo originalno,svaka cast developerima lol.no,shvatili ste-ne volim igre s autima
    pa imaš 10 nastavaka. sigurno ćeš pronaći i auto i stazu po ukusu
    Core2 duo e6400 @ 3.2 ghz / Thernaltake Big Typhoon / Ga-965-p DQ6 / 2gb Supertalent cl4 / P-O-V 8800gtx 768mb / WD 200gb sata2 / hitachi 80gb sata / Creative X-fi extreme music / Seasonic s12 600w / Samsung 940BF 2ms

  22. #52
    Member Plants Vs Zombies =k.o='s Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    u carstvu ladovine
    Postova
    77
    ovo je jedan od najboljih i najdužih trailera koje sam ikad vidio
    = djeca u autu prave incidente,incidenti u autu prave djecu =

  23. #53
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Karlovac
    Postova
    2.199
    = Citat = Izvorno postao =k.o=
    ovo je jedan od najboljih i najdužih trailera koje sam ikad vidio
    lol, trailer je malo bez veze...

    ali koliko vidim iz njega, bit će izlijetanja kroz ograu i padanja niz liticu
    I noga u guzicu korak je naprijed!

    // Pentium 4C 2.8@3.5 / 7000AlCu // P4P800E-Deluxe // 1 GB TwinMOS @ 400 // Radeon 9800Pro @ 400/692 / VF700-Cu // 2x Baracuda 80GB / Maxtor 76 GB // Creative SB PCI 128 / Sony CMT-CP101 // Hauppauge WinTV // Asus DRW-1604P // Tagan EasyCon 430W / Chieftec LBX-02B-B-B // Logi G15, Logi Mx518, Logi Chillstream, M$ FreeStyle Pro, Logi MOMO // 2x SM 710N \\

  24. #54
    ak se može naučit iz trailera nešto,onda je to da ćemo imati svjetla i da će mo igrati po mraku...to znači novi underground,nadamo se bolji

  25. #55
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Karlovac
    Postova
    2.199
    = Citat = Izvorno postao Trima-gamer
    ak se može naučit iz trailera nešto,onda je to da ćemo imati svjetla i da će mo igrati po mraku...to znači novi underground,nadamo se bolji
    NADAMO se....hey! šta fali Undergroundu?!?!?!?!

    samo da ne bude vožnja samo po mraku i u gradu. treba malo prirode, dnevnog svjetla...

    ma jedva čekam Test Drive Unlimited
    I noga u guzicu korak je naprijed!

    // Pentium 4C 2.8@3.5 / 7000AlCu // P4P800E-Deluxe // 1 GB TwinMOS @ 400 // Radeon 9800Pro @ 400/692 / VF700-Cu // 2x Baracuda 80GB / Maxtor 76 GB // Creative SB PCI 128 / Sony CMT-CP101 // Hauppauge WinTV // Asus DRW-1604P // Tagan EasyCon 430W / Chieftec LBX-02B-B-B // Logi G15, Logi Mx518, Logi Chillstream, M$ FreeStyle Pro, Logi MOMO // 2x SM 710N \\

  26. #56
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Postova
    9.747
    igrajte radije "Death Rally"
    = Citat = Izvorno postao Praetorian the Wise
    Ma "nove" igre su sto puta bolje od "starih". Napredovale su u apsolutno svemu, oni koji govore da su stare igre bolje lažu sami sebe.

  27. #57
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    the City
    Postova
    4.506
    meni i dalje od NFS-a jedino odgovara MW, ovo drugo mi je sve nekako...isto?
    Cheap, but not as cheap as your girlfriend.
    I'm so goth I don't drink coffee, I drink goffee.

  28. #58
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Karlovac
    Postova
    2.199
    meni su bili najbolji High Stakes, Porsche Unleashed, U2 i MW donekle....

    kad bi bar stavili tuning iz PU-a, dijelove iz UG-a 2,aute iz HS i MW, igra bi bila oober detaljna
    I noga u guzicu korak je naprijed!

    // Pentium 4C 2.8@3.5 / 7000AlCu // P4P800E-Deluxe // 1 GB TwinMOS @ 400 // Radeon 9800Pro @ 400/692 / VF700-Cu // 2x Baracuda 80GB / Maxtor 76 GB // Creative SB PCI 128 / Sony CMT-CP101 // Hauppauge WinTV // Asus DRW-1604P // Tagan EasyCon 430W / Chieftec LBX-02B-B-B // Logi G15, Logi Mx518, Logi Chillstream, M$ FreeStyle Pro, Logi MOMO // 2x SM 710N \\

  29. #59
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    5.945
    Ma najbolji je nfs hot pursuit 3 kada se igra na podjeljenom ekranu
    AMD Athlon II x4 640 3.0GHz 4 GB Kingmax DDRIII RAM 1333MHz Palit GeForce GTS 450 1GB SATA 500GB Apolon 550W

  30. #60
    Moderator Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    1.352
    = Citat = Izvorno postao Trima-gamer
    ak se može naučit iz trailera nešto,onda je to da ćemo imati svjetla i da će mo igrati po mraku...to znači novi underground,nadamo se bolji
    Ono je bio teaser...

    Od onda je igra službeno najavljena od strane Electronic Artsa te je izdan prvi pravi trailer, te 4 screenshota ( ovog petog smo se dočepali ekskluzivno ).


    Screenovi:
    http://www.hcl.hr/index.php?option=com_ ... &Itemid=52

    Par detalja o igri i prvi trailer:
    http://www.hcl.hr/index.php?option=com_ ... 4&Itemid=2

Slične teme

  1. NFS-Carbon
    By Y0$$1p in forum Pljuvačnica
    Odgovora: 171
    Posljednji post: 24-08-2007, 17:40
  2. Need For Speed: Carbon
    By dzanny in forum Gaming općenito
    Odgovora: 63
    Posljednji post: 09-03-2007, 20:43

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •