Prikazujem rezultate 1 do 3 od 3

Tema: zvucna i sli

  1. #1
    Senior Member Small step for mankind Tegla Ajvara's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2008
    Lokacija
    Špaiz
    Postova
    2.104

    zvucna i sli

    ovak, danas sam kupio od geniusa zvucnu i sve skopco i instaliro drajvere i centar mi neprepoznaje
    frontovi i rear i sub rade a centar neradi a na zvucnoj od maticne je sve radilo
    jel se moze kako to namjestiti?

    ovak, jel bi valjalo uzet 2 najjace nVidijine graficke trenutno i stavit u SLI?
    zanimame kolko bi to funkcioniralo i bilo korisno i isplativo
    Intel core i7 5820k 3.3 ghz // nVidia gtx 970 // 12gb ram ddr4 // gigabyte ud4 x99 // ssd samsung 128 gb // hdd caviar black 500gb // dvd rw samsung // internal card reader // xfx 750w

  2. #2
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Feb 2009
    Postova
    1.708

    Re: zvucna i sli

    = Citat = Izvorno postao Tegla Ajvara
    ovak, danas sam kupio od geniusa zvucnu i sve skopco i instaliro drajvere i centar mi neprepoznaje
    frontovi i rear i sub rade a centar neradi a na zvucnoj od maticne je sve radilo
    jel se moze kako to namjestiti?

    ovak, jel bi valjalo uzet 2 najjace nVidijine graficke trenutno i stavit u SLI?
    zanimame kolko bi to funkcioniralo i bilo korisno i isplativo
    Geniusova ima 4-5 utora.. možda si krivo spojio, provjeri kablove....
    Ak imaš para isplatilo bi se, makar malo igrica koristi Quad sli... Jer najjače grafe na tržištu su 2- jezgrene 295GTX od Nvidie i 4780X2 od ATIa. Ako misliš uzimati grafičke sada, bolje pričekaj kojih par mjeseci, kada izlaze nove grafe od ATI i Nvidie, koje će imati podršku novijih tehnologija, bolju memoriju i koje će najjača biti sigurno 30-40% jača od ovih sada. Tak da sada je neisplativo uzimati nove, kada za iste novce izlazi uskoro duplo jača.
    S

    Ne isplati se uzimati takve grafičke, ako ti drugi dijelovi na kompu nisu vrhunski, jer nikada ih nećeš moći u potpunosti iskoristiti.
    There is a Hell, believe me I've seen it.. There is a Heaven, let's keep it a secret...

  3. #3
    Moderator Fight fire with fire Deadwalker's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    13.180

    Re: zvucna i sli

    = Citat = Izvorno postao Tegla Ajvara
    ovak, jel bi valjalo uzet 2 najjace nVidijine graficke trenutno i stavit u SLI?
    onak sorry, al koji ce ti k****? Sa samo jednom mozes vrtiti sve danasnje naslove u vrlo dobrom framerate-u i to na 22'' monitoru. I da, dobro kaze medolina, da i stavis u SLI nebi ih imao niti di iskoristiti. Cisto bacanje novaca. Rađe pricekaj jesen i kupi si neku jaku(ako vec oces trosit pare) dx11 grafulju. Kolko sam cuo, novi "sou s grafickama" pocinje od jeseni...
    "Death smiles at us all. All a man can do is smile back."


Slične teme

  1. USB zvucna!
    By $p1tf1r3 in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 21
    Posljednji post: 18-01-2011, 16:58
  2. zvucna i zvucnici
    By Razzer_007 in forum Komponente
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 04-10-2009, 21:55
  3. zvucna kartica
    By Blacky_123 in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 3
    Posljednji post: 13-07-2009, 16:24
  4. Z-3 i zvucna
    By MTF* in forum Hardware F.A.c.Q.
    Odgovora: 11
    Posljednji post: 29-12-2007, 18:30

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •