Prikazujem rezultate 1 do 9 od 9

Tema: Novi podforum u Hardver zoni?!

  1. #1
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Čakovec
    Postova
    2.427

    Novi podforum u Hardver zoni?!

    Ovako, gledam malo druge naše forume i vidim da skoro svi imaju podforum Overclocking.
    Pa si ja mislim, zšto i mi ne bi imali!

    Nije da bi nešto kopirali druge forume, al bi bilo dobro da i "naš" forum to ima pod hardver zonom! Možda kod nas na forumu nije zastupljen toliko OC koliko je kod drugih, ali bi se to možda promjenilo, a možda i ne bi!

    Tak da sam mišljenja da bi bilo možda dobro otvoriti neki podforum gdje bi se raspravljalo o: overclockingu, twekanju, pa čak i modingu, kojeg vidim da ima jako dosta na forumu u zadnje vrijeme....

    E, a sad se postavlja pitanje zašto još jedan podforum, kada ima sličan, a to je "radioničke vježbe"! Po meni je taj podforum nije za to. To je više podforum, gdje forumaši stavljaju svoje eksperimente i radove, tj. više kao samogradnja i takve stvari.


    Evo to mi je palo na pamet. Pa sad vi ostali komentirajte, dal da se otvori nešto novo ili ne!?

    PS: sory ako nisam na dobrom mjestu otvorio temu, al sa pretpostavio da će egdje u hardveru biti najposjećenija, pa eto...
    // P55A-UD3R // i5 750 // Scythe Katana 3 // G.Skill 4GB DDR3 // HD5850 // EVO840 SSD // Chief 650W TS //
    // Bach VX // P2414H // X-540 // Blackwindow Elite & Deathadder / KrakenPRO V2 // Asus Xonar DG //


    & Asus G75VW - DS72

  2. #2
    Moderator No Mercy
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Las Bjelkas
    Postova
    6.624

    Re: Novi podforum u Hardver zoni?!

    ili jednostavno promjenimo ime iz radioničke vjezbe u radionicke vjezbe i overclocking... ovaj podforum je ovako i onako manje vise mrtav....

  3. #3
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Čakovec
    Postova
    2.427

    Re: Novi podforum u Hardver zoni?!

    I tu mogućnost sam mislio, al sam mislio da bolje neka ostane!
    Jer se dosta ljudi vole igai " sam svoj majstor" pa je podforum "radioničke vježbe" ko stvoreno za njih!
    A za OC bi ja opet drugi podforum otvorio!

    A može i tako ako ne može drugačije
    // P55A-UD3R // i5 750 // Scythe Katana 3 // G.Skill 4GB DDR3 // HD5850 // EVO840 SSD // Chief 650W TS //
    // Bach VX // P2414H // X-540 // Blackwindow Elite & Deathadder / KrakenPRO V2 // Asus Xonar DG //


    & Asus G75VW - DS72

  4. #4
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Lokacija
    Split
    Postova
    9.374

    Re: Novi podforum u Hardver zoni?!

    bespotrebno,ionako je hardware sekcija ovdje polumrtva a nikom od modova se neda updejtat benmch liste islicno.

  5. #5
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Čakovec
    Postova
    2.427

    Re: Novi podforum u Hardver zoni?!

    Neka nda postave nove moderatore.
    Možda netko želi biti, šta ja znam....
    // P55A-UD3R // i5 750 // Scythe Katana 3 // G.Skill 4GB DDR3 // HD5850 // EVO840 SSD // Chief 650W TS //
    // Bach VX // P2414H // X-540 // Blackwindow Elite & Deathadder / KrakenPRO V2 // Asus Xonar DG //


    & Asus G75VW - DS72

  6. #6
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Opatija
    Postova
    4.594

    Re: Novi podforum u Hardver zoni?!

    ovaj podjeljeni hardver je totalni promašaj .. em ljudi neznaju gdje i da postaju temu pa ih buni konfiguracije i konponente kad traže par konponenti .. em radioničke vježbe i nemaju nekog smisla kad vidiš kakve teme su unutra

    najbolje bi bili ili sve u jedno ili podjelit na bar 6 podforuma

    i da .. još nešto ..

    Onaj tko je spustio cjeli hardver na dno stranice nije mogo usrat više nego je ..

    more retardiranih tema iznad hardvera .. da ne kažem mravlja kiselina i ostale pizdarije ..

    AMD ATHLON X2 7750BE @3.2GHz ZALMAN 9500LED
    GIGABYTE MA770-DS3 REV. 2.0
    2X1GB G.SKILL PK PC8500 1066 MHz
    POWERCOLOR HD4850 PLAY
    2X500GB SAMSUNG F1
    SEASONIC S12II 430W

  7. #7
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Čakovec
    Postova
    2.427

    Re: Novi podforum u Hardver zoni?!

    Najbolje da moderatori zaključaju ovu temu, jer neće biti ništa od toga!
    // P55A-UD3R // i5 750 // Scythe Katana 3 // G.Skill 4GB DDR3 // HD5850 // EVO840 SSD // Chief 650W TS //
    // Bach VX // P2414H // X-540 // Blackwindow Elite & Deathadder / KrakenPRO V2 // Asus Xonar DG //


    & Asus G75VW - DS72

  8. #8
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    May 2009
    Lokacija
    iSHOP
    Postova
    2.953

    Re: Novi podforum u Hardver zoni?!

    = Citat = Izvorno postao Ivan_87

    Onaj tko je spustio cjeli hardver na dno stranice nije mogo usrat više nego je ..

    more retardiranih tema iznad hardvera .. da ne kažem mravlja kiselina i ostale pizdarije ..


    True.

    Poderem kotačić od miša dok dođem do dolje, a gore >70% podforuma je sranje i spam (mravlja kiselina i nedaj bože još nešto,
    tamo sam samo jednom zalutao i nikad više, nisam ni post ostavio, bojim se da bi mi umanjilo kvalitetu života).
    STARI PC ->
    NOVI PC ->
    A otključani?

  9. #9
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Opatija
    Postova
    4.594

    Re: Novi podforum u Hardver zoni?!

    eto ljudi složi me se zaključajmo ovo i hajmo u podforum ( pc play forum ) napravimo temu i rješimo ovo već jednom .. od kad su se stvari promjenile popularnost ovog podforuma je opako pala ..
    AMD ATHLON X2 7750BE @3.2GHz ZALMAN 9500LED
    GIGABYTE MA770-DS3 REV. 2.0
    2X1GB G.SKILL PK PC8500 1066 MHz
    POWERCOLOR HD4850 PLAY
    2X500GB SAMSUNG F1
    SEASONIC S12II 430W

Slične teme

  1. prijedlog za podforum. KORISTAN podforum.
    By TeraBajt in forum PC Play Forum
    Odgovora: 26
    Posljednji post: 13-02-2010, 21:55
  2. Novi podforum
    By X-Plosiv in forum PC Play Forum
    Odgovora: 9
    Posljednji post: 15-04-2006, 14:41

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •