Stranica 3 od 11 PrvaPrva 12345 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 61 do 90 od 303

Tema: Guys and make up :s

  1. #61
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    9.855

    Re: Guys and make up :s

    Ja koristim samo pastu za zube , sapun, šampon protiv peruti , mirišljavi stik protiv znojenja ispod ruke i vodicu poslije bijanja jer mi je fora kad me zapeče ...a brijem se na suho...mrzim si kvasiti lice ili stavljati pjenu .Nosim normalnu odjeću koja ne privlači bilo kakvu pažnju ili potrebu za komentiranjem a mijenjam ju kad postane prljava ..tj. zaboli me za odjeću i za moj izgled. Frizuru mi radi žena...jednom mjesečno mi izbrije glavu na nulu mašinicom za šišanje...i to samo zato jer se meni ne da kod frizera a ona ne zna šišati drugačije .

  2. #62
    Senior Member Respawned sorcerer megalodon's Avatar
    Datum registracije
    May 2009
    Postova
    1.168

    Re: Guys and make up :s

    Brijanje na suvo je jednostavno lose, ali tako sam navikao
    = Citat = Izvorno postao Doctor Freak
    = Citat = Izvorno postao megalodon
    Ja sam lvl 78 paladin u Azerothu. U slobodno vrijeme sam i maticar. U WoWu naravno.
    Vidi se po postovima da nemas zivota.GG for ju...nejebica je strasna stvar

  3. #63
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: Guys and make up :s

    Brijanje na suho Kaj to ne peče/boli? Ja imam pre tvrdu bradu da bi se na suho brijao, čak mi ne odgovaraju niti brijače mašine, a bome niti skupe Gillete britvice pošto imaju pre uske noževe pa mi čupaju bradu umjesto da je režu.



    PS: Mrzim Lacoste brand, nema mi gore od tog krokodilčića

  4. #64
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    9.855

    Re: Guys and make up :s

    Ja koristim upravo Gillete mah 3 i brijanje na suho je milina...gotov sam doslovno za manje od minute

    ps. tako to rade pravi muškarci ( barem oni sa malom bradomS)

  5. #65
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: Guys and make up :s

    Da, i ja imam taj Gillete, onaj najskuplji što još može i vibrirati Ali nema šanse se sa time brijati, toliko čupa za poluditi. Na kraju koristim one jednokratne plave britvice, s time da ih koristim po 2 tjedna umjesto 1 dan

  6. #66
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Pakao
    Postova
    4.571

    Re: Guys and make up :s

    = Citat = Izvorno postao Bartuc
    Da, i ja imam taj Gillete, onaj najskuplji što još može i vibrirati Ali nema šanse se sa time brijati, toliko čupa za poluditi. Na kraju koristim one jednokratne plave britvice, s time da ih koristim po 2 tjedna umjesto 1 dan
    to su jednokratne?

    kako su ljudi nemastoviti. isperes, ili u krajnjem slucaju izvadis zilet i presijeces si vene

  7. #67
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: Guys and make up :s

    Bar sam ja čuo da su jednokratne, ali nemoj me držati za riječ. Valjda nitko normalan ne baca to čudo nakon jednog korištenja, pre skup je to sport.

  8. #68
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    9.855

    Re: Guys and make up :s

    Hi , hi...kaji i kondome sušiš na štriku

  9. #69
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Pakao
    Postova
    4.571

    Re: Guys and make up :s

    = Citat = Izvorno postao bezimeni
    Hi , hi...kaji i kondome sušiš na štriku
    sta ti majicu bacas u kantu nakon sto ju jednom nosis?

  10. #70
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    9.855

    Re: Guys and make up :s

    Da , tako to rade muškarci u mom kvartu...svi od reda.Zašto bih ja bio iznimka ? Zato jer ne želim !

  11. #71
    Moderator Fight fire with fire Deadwalker's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    13.180

    Re: Guys and make up :s

    = Citat = Izvorno postao bezimeni
    Hi , hi...kaji i kondome sušiš na štriku

    = Citat = Izvorno postao Bartuc
    Bar sam ja čuo da su jednokratne, ali nemoj me držati za riječ. Valjda nitko normalan ne baca to čudo nakon jednog korištenja, pre skup je to sport.
    Ja isto koristem te najobicnije, ne vidim neki smisao kupovanja brijaceg aparata ili onih skupih zileta. I da, koristim jednog te istog nekoliko puta...
    Iako, sada mi i netreba toliko zilet posto pustam bradu, hehe
    "Death smiles at us all. All a man can do is smile back."


  12. #72

    Re: Guys and make up :s

    = Citat = Izvorno postao D.E.M.O.
    = Citat = Izvorno postao bezimeni
    Hi , hi...kaji i kondome sušiš na štriku
    sta ti majicu bacas u kantu nakon sto ju jednom nosis?

    kantu za prljavi veš

  13. #73

    Re: Guys and make up :s

    = Citat = Izvorno postao Bartuc
    Da, i ja imam taj Gillete, onaj najskuplji što još može i vibrirati Ali nema šanse se sa time brijati, toliko čupa za poluditi. Na kraju koristim one jednokratne plave britvice, s time da ih koristim po 2 tjedna umjesto 1 dan
    Kad probaš epilator, onda mi se javi. Nemaš pojma kak TOSčupa.

    Inače, gilette mach 3 su sto puta bolje britvice od bilo kojih ženskih. Treba mi par minuta za obje noge obrijat.

  14. #74
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    9.855

    Re: Guys and make up :s

    Ne znam da li već bilo spomenuto , jer mi se neda čitati cijelu temu , ali imate u opticaju i muški grudnjak...klik...japanezeri su oduševljeni sa njime .Ja ako nastavim ovoliko jesti mogao bih i sam postati korisnik za koju godinu .

  15. #75
    Senior Member You have been warned Maloki's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Duga Resa/Zagreb
    Postova
    15.390

    Re: Guys and make up :s

    = Citat = Izvorno postao Bartuc
    Bar sam ja čuo da su jednokratne, ali nemoj me držati za riječ. Valjda nitko normalan ne baca to čudo nakon jednog korištenja, pre skup je to sport.
    Ja koristim jednu otprilike 2 puta. Brijem se jednom tjedno i to se moram natjerati. Možda bi bilo bolje da se brijem svakih 2-3 dana ali jednostavno mi se neda

  16. #76

    Re: Guys and make up :s

    Pfff. Aparatom na suho i nema nikakvog kupovanja žileta ili čega već.

  17. #77
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    17.106

    Re: Guys and make up :s

    = Citat = Izvorno postao Arbiter of Change
    = Citat = Izvorno postao Bartuc
    Koristim samo gel, rollon za pazduhe, parfem i aftershave.
    Ono, mogao si još staviti i kremicu za ruke pa onda reći "samo".
    Mislim, krema za ruke? Ono, razumijem ako jadni radite u polju ili imate zdravstveni problem, ali ovako gradska ekipa? Ono.
    SJa po zimi moram svaki dan mazati ruke kremom, inače budu totalno suhe i crvene i nastanu rane pa krvarim nakon svakog pranja ruke i... Uglavnom, nije lijepo.

    To me čini gej?
    (╯°□°)╯︵ ┻━┻

    Relaxation.mp3

  18. #78
    Senior Member Fight fire with fire
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    11.945

    Re: Guys and make up :s

    = Citat = Izvorno postao Bartuc
    Nema mi ljepšeg prizora nego gojazni, prištav, šepav, ružan frajer, i mama bi ga se posramila, a pokraj sebe ima komada da ti srce stane... To je pravi frajer
    Hahaha, respekt

    Upravo takvog frenda imam...ono odem s njim u grad jerbo pokraj njega sam ja maneken i onda lik zbari sve zenske a ja ostanem suhog kurca

  19. #79
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Jun 2008
    Lokacija
    Široki Brijeg
    Postova
    2.551

    Re: Guys and make up :s

    = Citat = Izvorno postao D.E.M.O.

    Naravno, niti ja ne bih zvao muskarca u haljini da mi dodje u goste, ali postoje ljudi koji bi bas to vjerojatno i htjeli. Iskreno, da mi dodje netko takav, ne bih ga tjerao niti nista, ali bih razmislio hocu li ga pozvati slijedeci put. Isto tako, kao sto rekoh, nekom drugom bi se mozda cak i veoma svidjelo. Svatko si bira drustvo, jel.

    U biti, mozes, osim na mjesta gdje postoji drescode. To nije ulica, jer na njoj bi svatko trebao imati mogucnost odijevati se kako hoce, dokle god ne izlaze genitalije/dojke, a opca kultura je suzdrzati se javnih komentara na neciji racun, pogotovo upucenih direktno njemu/njoj. Naravno, nitko ti ne brani da sa svojim kolegama komentiras neciji izgled.

    Postoje muskarci koji ne vide boje, te oni kojima se ta boja vjerojatno i svidja. Takodjer, postoje muskarci koji imaju manboobs (ako znas o cemu je rijec ), pa su primorani nositi manbra. Sada ti razmisli sto ti je lepse za vidjeti; Otegnute sise na muskarcu ili ostati u neznanju da ispod majice nosi muski grudnjak.
    Ovako ja to gledam.
    Istina da svatko sebi bira društvo, ali treba se prilagođavati. Nitko neće imati ništa protiv da se takva osoba obuče u svom stilu pred tim svojim društvom. Ali na mjestima gdje su i ostali ljudi treba paziti.
    Volim i ja trenerku više nego išta, jer mi je najudobnija. Ali ipak, na određenim mjestima se moraš obući onako kako se od tebe traži. Ulica spada u jedno od tih mjesta. Istina da možeš malo rastegnuti tu granicu, ali opet se treba držati nečega.
    Jer opet, možeš ti hodati ulicom neopran već godinu dana, s raspadnutim hlačama i majicom, ali vidi se da nemaš neke velike kulture. Ne kažem ja da će tebe netko tjerati ako se tako obučeš, ali u jednu ruku, opet nije u redu. Gdje god da si, osim u vlastitom domu, moraš paziti na određena pravila.
    A što se tiče boje, ne smetaju meni ljudi kojima se ta boja sviđa. Nikako. A što se tiče skrivenog grudnjaka, pa neka ga nosi ako već ima problema s manboobsima. Ali ono, nosati takve stvari bez ikakvog razloga mi je glupo.
    Doduše, tako bar ja mislim.
    Ali eto, neću ja tim ljudima ništa braniti što se tiče nošenja, niti to meni toliko smeta, ali mogli bi sami malo u to pogledati.

  20. #80
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    17.106

    Re: Guys and make up :s

    Mene najviše od svega zanima zašto nije primjereno da muškarac nosi crvenu torbicu?

    A tebe, DK, nikako ne kužim. Proizvodi postoje da se kupuju - Man Bra je namijenjen da ga muškarci nose, pa onda krivi industriju, a ne ljude.
    (╯°□°)╯︵ ┻━┻

    Relaxation.mp3

  21. #81
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Jun 2008
    Lokacija
    Široki Brijeg
    Postova
    2.551

    Re: Guys and make up :s

    = Citat = Izvorno postao Sonic_Moronic
    Mene najviše od svega zanima zašto nije primjereno da muškarac nosi crvenu torbicu?

    A tebe, DK, nikako ne kužim. Proizvodi postoje da se kupuju - Man Bra je namijenjen da ga muškarci nose, pa onda krivi industriju, a ne ljude.
    Namijenjen je ako imaš problema sa znaš već čim.
    A nije primjereno iz istog razloga iz kojeg nije primjereno da nosi haljinu, šminka se (ali ono doslovno, ne samo malo neke gluposti po licu), itd. Zbog toga što tako izgleda kao debil. Možda ne istomišljenicima, ali dobroj većini drugih ljudi. A nije nužno da te drugi ljudi smatraju debilom zbog toga. A zna se da su od pamtivijeka žene nosile haljine i slično, a muškarci ono što je njima prikladno.

  22. #82
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    17.106

    Re: Guys and make up :s

    Mislim da uz odjeću ne dolazi nikakav korisnički vodič, pa ne razumijem kako ti znaš točno što je prikladno i kulturno, a što ne.

    (╯°□°)╯︵ ┻━┻

    Relaxation.mp3

  23. #83
    Senior Member Fight fire with fire
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    11.945

    Re: Guys and make up :s

    = Citat = Izvorno postao Sonic_Moronic
    Mislim da uz odjeću ne dolazi nikakav korisnički vodič, pa ne razumijem kako ti znaš točno što je prikladno i kulturno, a što ne.

    Pa svaka budala zna da npr. u sabor nemres docu u trenirci, ili kak nemres otic ko podsljednja seljacina u svatove ili tako nesto gdje je primjereno nositi odjelo ili barem traperice + kosulja, ako vec nemas para za odjelo...

  24. #84

    Re: Guys and make up :s

    = Citat = Izvorno postao Sonic_Moronic
    Mislim da uz odjeću ne dolazi nikakav korisnički vodič, pa ne razumijem kako ti znaš točno što je prikladno i kulturno, a što ne.
    Onda obuci haljinu, prošeći među ljudima i snimi sve to, pa nam pokaži svima da smo u krivu.

  25. #85
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    17.106

    Re: Guys and make up :s

    Uf, sad moram editirati.


    Ja ne znam jeste li vi zaista toliko osjetljivi, ili se pravite. Meni ne bi smetalo vidjeti muškarca sa haljinom na ulici jednostavno zato što me boli prozor. Nitko vas ne tjera da buljite u nečiju odjeću, ali sigurno vam to neće povrijediti osjećaje.

    Enivej, ja apsolutno svugdje nosim trenerku, jednostavno zato što se tako osjećam udobno.

    ISUSE KOJA SELJAČINA
    (╯°□°)╯︵ ┻━┻

    Relaxation.mp3

  26. #86

    Re: Guys and make up :s

    Ti se ponašaš ko da mi tebi ovom temom vrijeđamo osjećaje, jer si dosad 90% toga kaj smo napisali iskrenuo.

    Ono, spomenem mušku kozmetiku i sl fore, a ti uletiš s postom "koristim kremu za ruke, jesam zato gej". -.-

    Ak tebi ne smeta da vidiš frajera u haljini, dobro. Nebi ni meni smetalo, al kvragu naravno da bih buljila u njega u nevjerici i naravno da mi to nebi bilo normalno. Ono, sry...

  27. #87

    Re: Guys and make up :s

    I muškarci imaju potrebe Helena.

  28. #88

    Re: Guys and make up :s

    Pričaj mi o tome...

  29. #89
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    17.106

    Re: Guys and make up :s

    = Citat = Izvorno postao Helena
    Ti se ponašaš ko da mi tebi ovom temom vrijeđamo osjećaje, jer si dosad 90% toga kaj smo napisali iskrenuo.

    Ono, spomenem mušku kozmetiku i sl fore, a ti uletiš s postom "koristim kremu za ruke, jesam zato gej". -.-

    Ak tebi ne smeta da vidiš frajera u haljini, dobro. Nebi ni meni smetalo, al kvragu naravno da bih buljila u njega u nevjerici i naravno da mi to nebi bilo normalno. Ono, sry...
    Ono je bilo jasno upućeno Arbiju. Tko sad iskreće?

    Ne znam, zovi me glupim, ali meni je to seksistički. Nisam u stanju shvatiti zašto genitalije određuju što se smije nositi. Npr. meni parfemi općenito smetaju, neovisno o spolu. Haljine su mi većinom ružne, preferiram casual kućnu odjeću. Ali neću pljuvati po tome, jer nisam osjetljiva kuja kao vi.
    (╯°□°)╯︵ ┻━┻

    Relaxation.mp3

  30. #90
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Jun 2008
    Lokacija
    Široki Brijeg
    Postova
    2.551

    Re: Guys and make up :s

    = Citat = Izvorno postao Sonic_Moronic
    Uf, sad moram editirati.


    Ja ne znam jeste li vi zaista toliko osjetljivi, ili se pravite. Meni ne bi smetalo vidjeti muškarca sa haljinom na ulici jednostavno zato što me boli prozor. Nitko vas ne tjera da buljite u nečiju odjeću, ali sigurno vam to neće povrijediti osjećaje.

    Enivej, ja apsolutno svugdje nosim trenerku, jednostavno zato što se tako osjećam udobno.

    ISUSE KOJA SELJAČINA
    Ta osoba ispada kreten. I to misli većina ljudi.
    I sada, ako je osoba spremna da ju nazivaju kretenom i da ju gledaju kao kretena zbog gluposti poput odijevanja, onda i jest kreten.
    A to zašto genitalije određuju odjeću, to je jednostavno jedna činjenica. Ženama je oduvijek bilo draže nositi haljine i torbice, dok je s muškarcima suprotno. I osoba koja se tako šminka jednostavno izgleda kretenski pred svima, jer se zna što je odjeća za muškarce, a što za žene.

Slične teme

  1. TIP: How to make origami CD
    By MuseOfNet in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 19-08-2009, 09:25

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •