Stranica 2 od 11 PrvaPrva 1234 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 31 do 60 od 303

Tema: Guys and make up :s

  1. #31
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Jan 2009
    Lokacija
    Liberty City
    Postova
    15.884

    Re: Guys and make up :s

    = Citat = Izvorno postao Sickmanno1
    Meni u dzep nestane...2x Mobitela, kljucevi, 2 kutije cigara, 2 upaljaca, zvakace, maramice i naocale...
    Kuzim te u potpunosti. Ja furam Champion "pederusu" iz nuzde, tj. samo zato sto ima puno odvojenih pretinaca za razne pizdarije i vecinom ju nosam u ruci. Ne volim kad su mi dzepovi puni i radije ovako sve potrpam i imam na jednom mjestu. Sa sobom furam dva mobitela, punjac, čačkalice (da čačkalice), novcanik, suncane (po ljeti) ili kisobran (u proljece/jesen/zimu), a nekad kada mi dopizdi skinem i sat s ruke i metnem ga nutra. Od kozmetike koristim ono najosnovnije, a odkad sam si kupio masinicu za sisanje i za brijanje (Phillips FTW) ne koristim ni gel vise i postal sam "prava skinjara". Volim imati dobar parfem tipa Armani/Versace, al cisto zbog sebe i da, vecinom zaboravim na njega pa se povremeno reda radi naspricam ko kreten da malo mirisim ljudima tak bzvz...


  2. #32
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Jan 2009
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    316

    Re: Guys and make up :s

    dezic i koristio sam kremu za ruke jedno vrijeme dok sam radio u praonici jer mi je koza bila skroz ispucana.

    Ali mislim da je sve to stvar izbora i dok se to nekim curama svidja normalno da ce se naci decki koji ce to radit (ono ko ponuda i potraznja ako cure traze to, nace se decki koji ce im to i ponuditi).

    Torbice (bilo koje vrste) se nose prvenstveno iz prakticnosti. Ako imas puno stvari za ponijeti pretrpani djepovi nisu lijepi ni za vidjeti ni ugodni(udobni) za hodanje.

    pcplay>>>sve ostalo

  3. #33
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Jan 2009
    Lokacija
    Liberty City
    Postova
    15.884

    Re: Guys and make up :s

    = Citat = Izvorno postao weird1
    Torbice (bilo koje vrste) se nose prvenstveno iz prakticnosti. Ako imas puno stvari za ponijeti pretrpani djepovi nisu lijepi ni za vidjeti ni ugodni(udobni) za hodanje.
    Ovo je jedina prava istina i tuzno je da mnogi kupuju takve torbice radi pomodarstva pa onda trpaju u njih stvari koje im ni ne trebaju da ih ne furaju prazne.


  4. #34
    Senior Member Master Blaster Feanor's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Zadar
    Postova
    4.480

    Re: Guys and make up :s

    Dezodorans, šampon, sapun i gel, ali gel samo zato jer mi kosa izgleda ko bitlsica kad mi je poluduga pa je sa gelom samo razbacam da ne izgledam ko austin powers...
    Od torbi, nosim uvjek ruksak sa sobom, i to školski heheh, u nju su uvjek potrpane dvije,tri knjige koje trenutno citam par skripti i indeks, novčanik, cigare, mobitel i kljucevi su mi obicno u đepovima, zato preferiram da mi ljetne haće imaju mali milijun đepova što obično i imaju...
    Look at us. Everything is backwards; everything is upside down. Doctors destroy health, lawyers destroy justice, universities destroy knowledge, governments destroy freedom, the major media destroy information and religions destroy spirituality

  5. #35

    Re: Guys and make up :s

    = Citat = Izvorno postao D.E.M.O.
    Oprosti, Helena, ali to sto se ti ne sminkas ne znaci da se i mi, muskarci, ne mozemo.
    edit.
    I da, ne vole sve djevojke da bazdi na znoj.
    da zivimo u srednjem vijeku i da je dosao deodorans za muskarce ti bi rekla; "OH NEMOJTE DA BUDETE KO ŽEMSKE AMPA FUJ TO ODVRATNO, NENORMALNO, JA VOLIM KADA BAZDI NA ZNOJ DA BUDE MUŠKO, A NE KO ŽENSKO DA MIRIŠI FUJ FUJ. JA VOLIM ZNOJ I PONEKAD SE UPITAM, JEL TO MUŠKO ILI ŽEMSKO AMPA, FUUUUUJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJ."
    Hahahahaha. Umirem od smijeha. -.-

    = Citat = Izvorno postao Maloki
    Ne znam jel ovo zajebancija ili si ozbiljan, ali ja se slažem sa rečenim.
    Po meni je prvi post poprilično seksistički.
    Ni sam nisam fan metroseksualaca ali imaju potpuno pravo na to i neka rade što žele.
    U kojem dijelu svog posta sam ja rekla da oni ne smiju raditi/nositi što žele? Samo sam rekla da mi nije normalno da frajer koristi više kozmetičkih proizvoda nego ja.

    = Citat = Izvorno postao Sickmanno1
    Ja guram torbu slicnu ovoj



    Jabrek, jel sam ja gay ?
    Nisi.

    = Citat = Izvorno postao Deadwalker
    Osobno ne pratim te "nove trenodove". Vise sam old skull, hehe...od kozmetickih preparata, well, jedino dok se brijem aftershave te uvijek nekakav dezedorans. Pederuse mi ne trebaju, dok je lito kupim si kratke hlace sa 6 džepova i sve stane(novcanik, mobitel, kljucevi, suncane cvike). Po zimi ofkors problema jos manje s time. I u globalu nemam nista protiv ljudi koji se sminkaju i paze jako na svoj look. Ako im je tako lijepo i ugodno se osjecaju, neka samo furaju, sta bi im ja sad. Kako se kaze, odjeca ne cini covjeka, I guess... Ne valja ih suditi po tomeS
    Ne sudim nikoga samo po izgledu, dok ih ne upoznam. Dapače, pola mog razreda iz srednje je bilo takvo da su nosili roze majice i koristili neznam kakve kremice. Al većina njih su bili sasvim okej dečki. Al velim, da moj dečko koristi više kozmetičkih preparata od mene... Zapitala bih se malo...

  6. #36
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Jun 2008
    Lokacija
    Široki Brijeg
    Postova
    2.551

    Re: Guys and make up :s

    Meni ta roza majica i nije nešto toliko neobično.
    Ali vidjeti neku crvenu torbicu ili slično, to je pretjerivanje.
    Kao kod onog tipa čiju si sliku stavila.

  7. #37
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Oct 2008
    Postova
    1.981

    Re: Guys and make up :s

    zkn mi je ona reklama Nivea for men, 3 u 1 (gel za tusiranje, sampoon i pijena za brijanje)...i kad ono, na kraju oce koristiti to isto i kao pastu za zube, ali neide
    da bar ide, zamisli sve imas u jednoj bocici, jbna utopija (volim jednostavnost)

  8. #38
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Jan 2009
    Lokacija
    Liberty City
    Postova
    15.884

    Re: Guys and make up :s

    = Citat = Izvorno postao Helena
    Ne sudim nikoga samo po izgledu, dok ih ne upoznam. Dapače, pola mog razreda iz srednje je bilo takvo da su nosili roze majice i koristili neznam kakve kremice. Al većina njih su bili sasvim okej dečki. Al velim, da moj dečko koristi više kozmetičkih preparata od mene... Zapitala bih se malo...
    Mozda se ti premalo riktas i sminkas? Kao sto ima pederastih tipova ima i "macho zena" koje se premalo riktaju. Meni je ultraglupo kad vidim zenske koje je dobri Bog (nazalost) stvorio na svoju sliku i priliku i koje se (nazalost) moraju sminkat, a one uvjerenu u svoju krasnost bjeze od sminke i cekaju slijepog ili barem slabovidnog princa na bijelom konju. Sminka je tu da istakne neciju ljepotu i prikrije nedostatke, a posto kod muskaraca ljepota ne bi trebala biti na prvom mjestu totalno mi je glupo vidjeti nekog tko je pobrkao uloge. Da nije feministkinja ne bi bilo tog sminkanja kod ruznijeg spola ni pederluka. Lijepe i zenstvene zene nisu pokrenule feminizam nego su tu svoje prste imale "one druge" i eto sad smo tu di smo...


  9. #39

    Re: Guys and make up :s

    = Citat = Izvorno postao h3@dhunt3r
    Mozda se ti premalo riktas i sminkas?SKao sto ima pederastih tipova ima i "macho zena" koje se premalo riktaju. Meni je ultraglupo kad vidim zenske koje je dobri Bog (nazalost) stvorio na svoju sliku i priliku i koje se (nazalost) moraju sminkat, a one uvjerenu u svoju krasnost bjeze od sminke i cekaju slijepog ili barem slabovidnog princa na bijelom konju. Sminka je tu da istakne neciju ljepotu i prikrije nedostatke, a posto kod muskaraca ljepota ne bi trebala biti na prvom mjestu totalno mi je glupo vidjeti nekog tko je pobrkao uloge. Da nije feministkinja ne bi bilo tog sminkanja kod ruznijeg spola ni pederluka. Lijepe i zenstvene zene nisu pokrenule feminizam nego su tu svoje prste imale "one druge" i eto sad smo tu di smo...
    Srećo, ja sam žena, riktam se i šminkam samo za odlazak do dućana, kamoli za bilo kaj drugo.

    Al to kaj veliš, frendica iz srednje je takva... Inače je malo tamnoputa, jer joj je stari iz Jordana il otkud već... Al ono, podočnjaci do poda, nepočupane obrve, brkovi ... Našminkanu sam ju vidjela samo za maturalnu zabavu. Tak da, slažem se u principu s tobom, isto kak ima frajera koji se šminkaju, postoje žene koje se ne šminkaju, a trebale bi... A opet postoje one koje svaki dan imaju zacementiranu facu, pa kad skine sve to sa sebe, ne prepoznaš ju.

    Znam po sebi... Imam podočnjake, a kad me pms uhvati uredno mi koji prištić izbije. Al to ne znači da si moram zacementirat facu: malo korektora i to je to. Puder koristim svake prijestupne. Pogotovo sad po ljetu. Ne kužim kak ženama to ne smeta, uredno vidim cure zacementirane, s tonom pudera na sebi, a sve se topi na faci od vrućine...

    Ajd nek se sad nađe još neki frajer koji veli da se ne šminkam i slikala bum ak treba svu kozmetiku kaj imam doma. -.-

  10. #40
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    17.106

    Re: Guys and make up :s

    Još jednom sam se razočarao u ljudsku rasu.

    Nevjerojatno koliki ste seksisti i hipokriti, čak ste odredili koje su boje muške, a koje ženske. Dabogda se ugušili u svojoj netoleranciji. Pusa. :*

    Demo, kraljino. )))))))
    (╯°□°)╯︵ ┻━┻

    Relaxation.mp3

  11. #41
    Senior Member Master Blaster Da_killah's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    4.372

    Re: Guys and make up :s

    = Citat = Izvorno postao D.E.M.O.
    = Citat = Izvorno postao W3DR4N
    Jambrek, kad mi veliš gdje da stavim novčanik, mobitel, mobitel, ključeve i ključeve, onda više neću furati nikakve torbice.
    Jebiga, kad je zima, imaš jaknu s 13 džepova. Kad je ljeto, nema mjesta.
    novcanik, desni dzep. osobno, drzim i mobitel u njemu jer nije cigla, a ne volim ga drzati s kljucevima. kljuceve u lijevi dzep. Ako ti je prenapuceno, stavi novcanik i kljuceve u desni dzep a mobitel u lijevi. tako ne bi trebao imati problema. Vjeruj mi, meni stane, a moj novcanik se jedva zatvara (ne, ne zelim reci da sam mali bogati pizdun, nego furam pun kurton kartica i pizdarija).
    sve stane u džepove ako treba, u lijevi novčanik, prometna i vozačka i ključevi, a u desni mobitel, kutijica s naočalama, žvakaće i ključ od auta, ako treba i mp3 stane

    inače normala, koristim gel za tuširanje, dezodorans i aftershave, eventualno parfem i gel na kosi kad mi je kratka i idem van, ali rijetko ga stavljam
    Peace is a lie. There is only passion. Through passion I gain strength. Through strength I gain power. Through power I gain victory. Through victory my chains are broken. The Force shall set me free.

  12. #42
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    17.106

    Re: Guys and make up :s

    Okej, idem smisliti taktički plan kako ugurati sve predmete u jaknu. Nedobog da si kupim torbicu.

    Inače, ja sam pravi muškarac. Ne koristim gelove, sprejeve i slično jer mi se neda i jer ih mrzim.
    (╯°□°)╯︵ ┻━┻

    Relaxation.mp3

  13. #43
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Jun 2008
    Lokacija
    Široki Brijeg
    Postova
    2.551

    Re: Guys and make up :s

    Još malo pa će muškarci početi nositi i haljine.
    Ako već nisu.

  14. #44
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    17.106

    Re: Guys and make up :s

    Ohne.
    (╯°□°)╯︵ ┻━┻

    Relaxation.mp3

  15. #45

    Re: Guys and make up :s

    = Citat = Izvorno postao ###DK###
    Još malo pa će muškarci početi nositi i haljine.
    Ako već nisu.
    Kasniš drugar - Man bra.

  16. #46
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Jun 2008
    Lokacija
    Široki Brijeg
    Postova
    2.551

    Re: Guys and make up :s

    O jebote.
    Ko da sam znao.

  17. #47
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Jan 2009
    Lokacija
    Liberty City
    Postova
    15.884

    Re: Guys and make up :s

    Mene najvise zivcira sto vecinom pederi i zene dizajniraju robu pa nije cudo da se ljudi oblace tak kako se oblace...


  18. #48

    Re: Guys and make up :s

    [quote=Arbiter of Change]
    = Citat = Izvorno postao "###DK###":2zgbhmp1
    Još malo pa će muškarci početi nositi i haljine.
    Ako već nisu.
    Kasniš drugar - Man bra.[/quote:2zgbhmp1]

  19. #49
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    17.106

    Re: Guys and make up :s

    Niste dosad znali za Man Bra?

    (((
    (╯°□°)╯︵ ┻━┻

    Relaxation.mp3

  20. #50

    Re: Guys and make up :s

    Jebeš me da to postoji
    "O, words are poor receipts for what time hath stole away."
    - John Clare, Remembrances

  21. #51

    Re: Guys and make up :s

    Its for Bitch tits,neponosni vlasnik sam istih.
    *shy*
    SE i Sonic,ne moraš istaknuti svoju posebnost više,svi znaju.

  22. #52
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Pakao
    Postova
    4.571

    Re: Guys and make up :s

    Osobno, smatram da nitko nista nema pravo okarakterizirati kao nenormalno. Po meni je sve normalno do te granice dok nije fizicki nasilno (ili ne ukljucuje tjelesne izlucevine). Naravno, ne mozes reci da ti izgled nekog fegeta bode oci pa ga zato mrzis i sl. Postoje ukusi i mozes reci da je netko gadan ili lijep, ali nenormalan, bozemprosti.

    Dati cu primjer;
    gej parada. E sada, ljudi kazu da je to nenormalno, pizde materine, ali po meni su nenormalni ti koji se bune oko toga. Da se nitko ne buni, protesta ne bi ni bilo. Dakle, mogu meni homoseksualci biti vidno i mentalno neprihvatljivi, ali kada vidim drugu stranu koja je ocito zavidno primitivna i divljacki nastrojena, po mojoj logici je jedini zakljucak da je ta strana nenormalna i dodje mi da uzmem tablu i paradiram s ovima. lmao

    Nego, jelte, gospodo, ako zelite biti toliko normalni, promijenite prezime u Horvat neka vam zena sa sela rodi sina, maloga Ivana/Josipa Horvata koji ce se jednoga dana udati za Ivanu/Mariju iz Beketinaca. Nositi ce polo majicu, izbjeljene traperice i adidas/nike patike i baviti se poljoprivredom i uzgajati mrkvu, a nedeljom ce ici u crkvu i davati 20 kuna lemojzine.
    Jebo vas normalno.

  23. #53
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: Guys and make up :s

    Koristim samo gel, rollon za pazduhe, parfem i aftershave.


    Često viđam u gradu likove sa brdo šminke, istaknu si okice i trepavice, stave pudera i gayišaju se po vani. Boli me qurac, neka rade kaj žele, ali me boli što ti pederčići imaju više žemskinja oko sebe nego "normalni" frajeri. Nema mi ljepšeg prizora nego gojazni, prištav, šepav, ružan frajer, i mama bi ga se posramila, a pokraj sebe ima komada da ti srce stane... To je pravi frajer

  24. #54
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Jun 2008
    Lokacija
    Široki Brijeg
    Postova
    2.551

    Re: Guys and make up :s

    = Citat = Izvorno postao D.E.M.O.
    Osobno, smatram da nitko nista nema pravo okarakterizirati kao nenormalno. Po meni je sve normalno do te granice dok nije fizicki nasilno (ili ne ukljucuje tjelesne izlucevine). Naravno, ne mozes reci da ti izgled nekog fegeta bode oci pa ga zato mrzis i sl. Postoje ukusi i mozes reci da je netko gadan ili lijep, ali nenormalan, bozemprosti.

    Dati cu primjer;
    gej parada. E sada, ljudi kazu da je to nenormalno, pizde materine, ali po meni su nenormalni ti koji se bune oko toga. Da se nitko ne buni, protesta ne bi ni bilo. Dakle, mogu meni homoseksualci biti vidno i mentalno neprihvatljivi, ali kada vidim drugu stranu koja je ocito zavidno primitivna i divljacki nastrojena, po mojoj logici je jedini zakljucak da je ta strana nenormalna i dodje mi da uzmem tablu i paradiram s ovima. lmao

    Nego, jelte, gospodo, ako zelite biti toliko normalni, promijenite prezime u Horvat neka vam zena sa sela rodi sina, maloga Ivana/Josipa Horvata koji ce se jednoga dana udati za Ivanu/Mariju iz Beketinaca. Nositi ce polo majicu, izbjeljene traperice i vans patike i baviti se poljoprivredom i uzgajati mrkvu, a nedeljom ce ici u crkvu i davati 20 kuna lemojzine.
    Jebo vas normalno.
    Nije u tome stvar. Može se tebi nešto više sviđati, a nešto manje. Ali postoje određena pravila. Ne možeš ti doći nekome u goste u haljini ili sličnome. Imaš ti odjeću za muškarce i odjeću za žene. A to što određena osoba voli, to je njezina stvar.
    Ali to ne znači da može raditi kako hoće. Ta nećeš ući u neko kulturno društvo imajući na sebi samo veš.
    Ne govorim ja o nečijem ukusu u oblačenju, ali postoje određena pravila oblačenja. Crvene torbice nisu namjenjene muškarcima, niti su grudnjaci namijenjeni muškarcima.

  25. #55

    Re: Guys and make up :s

    Upravo sam poželio izletjeti na ulicu u gaćama i štiklama samo da ti poručim da jebem društvo i njegova pravila.I tebe kao člana toga jela.
    Ali neka.
    I has plenty of time.

  26. #56

    Re: Guys and make up :s

    = Citat = Izvorno postao Bartuc
    Koristim samo gel, rollon za pazduhe, parfem i aftershave.
    Ono, mogao si još staviti i kremicu za ruke pa onda reći "samo".
    Mislim, krema za ruke? Ono, razumijem ako jadni radite u polju ili imate zdravstveni problem, ali ovako gradska ekipa? Ono.

  27. #57
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: Guys and make up :s

    Pa to i je "samo", osnovni paket svakog homosapiens muškarca. To što si muško ne znači da moraš smrditi ispod ruke te imati bakterijafest na licu nakon brijanja. Gel i parfem nije esencijalno koristiti, ali gel koristim pošto mi se kosa prirodno razdjeljuje, a mrzim razdjeljke. Parfem je standardni poklon za rođendan i blagdane, pa kad ih već imaš...

  28. #58
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Pakao
    Postova
    4.571

    Re: Guys and make up :s

    = Citat = Izvorno postao ###DK###

    Nije u tome stvar. Može se tebi nešto više sviđati, a nešto manje. Ali postoje određena pravila. Ne možeš ti doći nekome u goste u haljini ili sličnome.
    Naravno, niti ja ne bih zvao muskarca u haljini da mi dodje u goste, ali postoje ljudi koji bi bas to vjerojatno i htjeli. Iskreno, da mi dodje netko takav, ne bih ga tjerao niti nista, ali bih razmislio hocu li ga pozvati slijedeci put. Isto tako, kao sto rekoh, nekom drugom bi se mozda cak i veoma svidjelo. Svatko si bira drustvo, jel.

    = Citat = Izvorno postao ###DK###
    Imaš ti odjeću za muškarce i odjeću za žene. A to što određena osoba voli, to je njezina stvar.
    Ali to ne znači da može raditi kako hoće. Ta nećeš ući u neko kulturno društvo imajući na sebi samo veš.
    U biti, mozes, osim na mjesta gdje postoji drescode. To nije ulica, jer na njoj bi svatko trebao imati mogucnost odijevati se kako hoce, dokle god ne izlaze genitalije/dojke, a opca kultura je suzdrzati se javnih komentara na neciji racun, pogotovo upucenih direktno njemu/njoj. Naravno, nitko ti ne brani da sa svojim kolegama komentiras neciji izgled.


    = Citat = Izvorno postao ###DK###
    Ne govorim ja o nečijem ukusu u oblačenju, ali postoje određena pravila oblačenja. Crvene torbice nisu namjenjene muškarcima, niti su grudnjaci namijenjeni muškarcima.
    Postoje muskarci koji ne vide boje, te oni kojima se ta boja vjerojatno i svidja. Takodjer, postoje muskarci koji imaju manboobs (ako znas o cemu je rijec ), pa su primorani nositi manbra. Sada ti razmisli sto ti je lepse za vidjeti; Otegnute sise na muskarcu ili ostati u neznanju da ispod majice nosi muski grudnjak.

  29. #59
    Moderator No Mercy IGoR_2803's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2007
    Lokacija
    Mise Eire
    Postova
    6.083

    Re: Guys and make up :s

    ovak, pročitao sam samo Helenin post, prvi u temi i mogu reći da se to isto ja pitam... do zadnjeg slova... mislim, ne možeš mi jebemu doći u grad u rozoj polo majici s kožnom torbicom i lacoste tzv. "bolid" patikama...

    kuzim ja da se vremena mijenjaju, i da ne mogu gledati na to sa stavom da su se nekad ljudi tuširali jednom tjedno i sl. pa bi i danas tako moralo biti, ali što je previše je previše...

    The fools, the fools, the fools, They have left us our Fenian dead, And while Ireland holds these graves, Ireland unfree shall never be at peace!

    RAPALJE - wat zullen we drinken

  30. #60
    Senior Member Respawned sorcerer megalodon's Avatar
    Datum registracije
    May 2009
    Postova
    1.168

    Re: Guys and make up :s

    UBI UBI PEDERA.
    = Citat = Izvorno postao Doctor Freak
    = Citat = Izvorno postao megalodon
    Ja sam lvl 78 paladin u Azerothu. U slobodno vrijeme sam i maticar. U WoWu naravno.
    Vidi se po postovima da nemas zivota.GG for ju...nejebica je strasna stvar

Slične teme

  1. TIP: How to make origami CD
    By MuseOfNet in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 19-08-2009, 09:25

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •