Stranica 9 od 11 PrvaPrva ... 7891011 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 241 do 270 od 303

Tema: Guys and make up :s

  1. #241
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Jan 2009
    Lokacija
    Liberty City
    Postova
    15.884

    Re: Guys and make up :s

    Skuzio sam da furam u zadnje vrijeme uglavnom sve nijanse crne, sive i bijele uz poneki crveniSili zeleniSdetalj, a takodjer furam i tamno plavo/svijetlo plavo (trapke) i serem se na pedere koji isfuravaju modne trendove...

    Još kad počnu točit pivo u roza boce odosmo u racku...


  2. #242
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    4.438

    Re: Guys and make up :s

    uske majce toleriram ako ih nosi strukiran frajer, koji ima misica za pokazat.... al kad neki usrani pederko to obuce, koji kako kaze bartuc nije digo nista teze od case vode...
    sto se tice boja, ok su mi sve osim ljubicaste i roze, no pretezito crno ili zuto furam...

  3. #243
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Jan 2009
    Lokacija
    Liberty City
    Postova
    15.884

    Re: Guys and make up :s

    = Citat = Izvorno postao MTF*
    ili zuto furam...
    Gdje ti nalaziš lijepe žute majice? Imao sam jednu takvu davno ('02) i od tada ih nigdje ne uvidjam više (al zato se rozih nakotilo pun racku)...


  4. #244
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    4.438

    Re: Guys and make up :s

    ima u tom tailoru, esprit, cak se i u zari nadje lijepih jednostavnih...beneton u zadnje vrijeme sve losiji i losiji... bas sam zadnju u espritu kupio u city centru, prdivna je, malo su kraci rukavi, strukirana.... ma zmaj za show off (a opet dovoljno da nije gay...)

  5. #245
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Jan 2009
    Lokacija
    Liberty City
    Postova
    15.884

    Re: Guys and make up :s

    = Citat = Izvorno postao MTF*
    u zari
    Šta to nije ladies only trgovina?!

    Inače, ja sam totalno prešao na košulje. Puno su mi elegantnije (but ima i otkačenih), a i ne moram pazit previše na liniju s tim da ti vjerojatno niti ne moram napominjati koliko jedna strukirana košulja bolje izgleda nego ista takva majica i kad svakim većim pomakom ruke "trgaš" rukave, jer se materijal ne rasteže kao kod majice...

    Probaj...


  6. #246
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    4.438

    Re: Guys and make up :s

    nosim i kosulje ja, mnogo
    ispod imam potkusulje one uz tijelo, obicno crne ili bijela, pa gore otkopcana kosulja ^^

    sto se tice zare, ne, nije... imas u avenue mallu ducan, ima muskih stvari, nes sitno al ima...

  7. #247
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Pakao
    Postova
    4.571

    Re: Guys and make up :s

    Nosim crno, bijelo ili smeđe. Inače, nemam ništa protiv niti jednog stila odijevanja dokle god ne izbacuje genitalije i ne smrdi.

  8. #248
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Jan 2009
    Lokacija
    Liberty City
    Postova
    15.884

    Re: Guys and make up :s

    = Citat = Izvorno postao D.E.M.O.
    Nosim crno, bijelo ili smeđe. Inače, nemam ništa protiv niti jednog stila odijevanja dokle god ne izbacuje genitalije i ne smrdi.
    KRALJ

    You're very open minded...


  9. #249
    Banner No Mercy
    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    Archbishop Lazarus' lair
    Postova
    5.316

    Re: Guys and make up :s

    Ovako.
    Ako netko nosi rozu majicu, briga me, neću mu se rugati zbog toga.
    Ima pravo nositi što hoće, neka ga.

    Ubrzo će muški smjeti nositi samo crne majice, inače će bit pederi.

  10. #250
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Jan 2009
    Lokacija
    Liberty City
    Postova
    15.884

    Re: Guys and make up :s

    = Citat = Izvorno postao mirko l
    Ovako.
    Ako netko nosi rozu majicu, briga me, neću mu se rugati zbog toga.
    Ima pravo nositi što hoće, neka ga.

    Ubrzo će muški smjeti nositi samo crne majice, inače će bit pederi.
    Ljudima je pun kurac tradicionalnih vrijednosti i sve im to ide nakurac, pa me stoga "roza majice" kao znak nekakvog bunta nimalo ne čude. Ipak, oni ljudi koji ih nose samo zato što ih nose i drugi pomenisunajvećiretajinakuglizemaljskojitriokolnas ela!


  11. #251
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    4.438

    Re: Guys and make up :s

    kazem, meni sam roza smeta i ljubicasta, bas mi nisu neke boje
    ali nek nosi tko oce...
    ja volim i zelene, plave, zute, naranjaste, crvene,sive, bijele, sarene, ma svega imam ^^

  12. #252
    Senior Member You have been warned Maloki's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Duga Resa/Zagreb
    Postova
    15.390

    Re: Guys and make up :s

    Ne volim ni ja rozu, ali ljubičasta je fora.

  13. #253
    Senior Member Nuke me please
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    239

    Re: Guys and make up :s

    Šta fali rozoj?? Baš je muževna boja

  14. #254
    Senior Member Master Blaster Mirogamemasta's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    Planet: Char
    Postova
    4.138

    Re: Guys and make up :s

    Slika govori vise od tisucu rijeci. Mislim da vise ne moramo o ovome diskutirati. Moze lock.

    AMD Athlon II X4, 2800 Mhz/Gigabyte 790XTA-UD4/Radeon R9 280X/2x 4 GB DDR3 -1333 Mhz/Intel SSD 240 GB, Hitachi HDD 2+3 TB/Seasonic 620W/Scyte-Mugen 2 Revision B/Windows 7


    The Arreat Summit

  15. #255
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    17.106

    Re: Guys and make up :s

    [quote=h3@dhunt3r]
    = Citat = Izvorno postao "mirko l":33celews
    Ovako.
    Ako netko nosi rozu majicu, briga me, neću mu se rugati zbog toga.
    Ima pravo nositi što hoće, neka ga.

    Ubrzo će muški smjeti nositi samo crne majice, inače će bit pederi.
    Ljudima je pun kurac tradicionalnih vrijednosti i sve im to ide nakurac, pa me stoga "roza majice" kao znak nekakvog bunta nimalo ne čude. Ipak, oni ljudi koji ih nose samo zato što ih nose i drugi pomenisunajvećiretajinakuglizemaljskojitriokolnas ela![/quote:33celews]

    Ti budi alternativan i idi gol po gradu.

    Haha, koje budale, drugi ljudi nose odjeću i moraju i ovi. ROFL.
    (╯°□°)╯︵ ┻━┻

    Relaxation.mp3

  16. #256

    Re: Guys and make up :s

    = Citat = Izvorno postao McPingvin_v2.0
    = Citat = Izvorno postao SorrorSuiExcidium
    suknje na dečkima - ne.
    Zašto, pobogu?
    Ok ok, suknja (tj kilt) na frajerima može proć Samo zato jer je ljudina od 150kg mišića pa ga ne smiješ ništa pitat.
    Ali isto kao što tu negdje iznad piše za uske majice, kad suknju nosi neki queer, to onda ne izgleda nimalo kul.
    "God darnit Mr. Lamarr, you use your tongue prettier than a twenty dollar whore."

  17. #257
    Administrator God from the machine
    Datum registracije
    Mar 2007
    Lokacija
    Chicago
    Postova
    20.497

    Re: Guys and make up :s

    Mislim, ako mužjak nosi suknju koja NIJE kilt treba biti eutanaziran parom cigli
    [center:chmelrcv][/center:chmelrcv]
    [center:chmelrcv]BITCH, IT IS 5:30![/center:chmelrcv]

    -kazem ti, nisu sredeni.

  18. #258
    Senior Member Giant leap for forum NITROS's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    3.346

    Re: Guys and make up :s

    Nisam pročitao cijeli topic, ali prvih par postova mi je bilo dovoljno da zaključim par stvari.
    Ne nosim roze majice, ali isto tako ih ne smatram ženskim.
    Roza je do prije 50 godina bila normalna muška boja da bi onda marketing počeo okretati stvari. Zadnjih par godina roza opet ulazi u modu kao muška boja.
    Najbolja je stvar što mnogi ljude koji se vole lijepo i dobro obući, koji su namirisani, koji paze do svojeg izgleda su često i pljuvani na ovakvim "gamerskim" forumima, al to je normalno, jer ruku na srce mnogi gameri ne paze do svojeg izgleda, nije ih briga kako izgledaju, da li miriše ili smrde ili da li im je kosa masna.
    Najbolja mi je fora kada se netko nađe pljuvati po tuđem stilu. Ja ne pljujem darkere, ne pljujem emače, ne pljujem metalce. To je njihov stil, oni se tak oblače i to je to.

    A ovi majmuni, koji se nađu govoriti da bi oni nekoga odmah prebili, to su nepodojeni klinci od 12-13 godina kojima je najveći domet srat nekome preko foruma, također i srati o nekome.

    Osobno se različito oblačim, od šminke do street stila. Ovisi o mojem raspoloženju i u čemu se taj dan najbolje osjećam. Najbolje se osjećam inače u odjelu, ali ga nemam priliku često nositi.
    Od kozmetike koristim sve što i većina muškaraca, ali obožavam parfeme i volim fino mirisati.
    Apple Macbook Pro, late 2011 Quad i7 2.2.ghz, 16GB So-dimm DDR3 RAM / Wacom Intuos 4 / Asus PA246Q

  19. #259
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Jan 2009
    Lokacija
    Liberty City
    Postova
    15.884

    Re: Guys and make up :s

    Očito je iz ovog gore napisanog da si odrastao čovjek koji više nije podložan utjecajima i mišljenjima lokalnih i globalnih grupica koje kopiraju neke druge grupice i tako dalje. Znaš što ti paše, a što ne paše i uvažavaš razlike među ljudima, jer one nam svijet čine ljepšim i zanimljivijim mjestom, a bome i daju materijala za ćakule uz kavicu. Mogao bi i češće dolazit na forum. Fali ođe takijeh ljudi. Sjedi 5.


  20. #260
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Aug 2009
    Postova
    136

    Re: Guys and make up :s

    = Citat = Izvorno postao NITROS

    A ovi majmuni, koji se nađu govoriti da bi oni nekoga odmah prebili, to su nepodojeni klinci od 12-13 godina kojima je najveći domet srat nekome preko foruma, također i srati o nekome.


    Ironija fredaču.
    I kad je to roza bila muška boja?U vrh slučaja je bila ignorirana zbog prevlasti jedostavnih kombinacija crne/bjele/smeđe.
    Ljubičast je jebena boja s druge strane.

  21. #261
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Jan 2009
    Lokacija
    Liberty City
    Postova
    15.884

    Re: Guys and make up :s

    = Citat = Izvorno postao zerica
    = Citat = Izvorno postao NITROS

    A ovi majmuni, koji se nađu govoriti da bi oni nekoga odmah prebili, to su nepodojeni klinci od 12-13 godina kojima je najveći domet srat nekome preko foruma, također i srati o nekome.


    Ironija fredaču.
    I kad je to roza bila muška boja?U vrh slučaja je bila ignorirana zbog prevlasti jedostavnih kombinacija crne/bjele/smeđe.
    Ljubičast je jebena boja s druge strane.
    Glupo je raspravljati koja boja je za koga, mnogo je bitnije da li ti ta boja dobro stoji ili ne. Džabe ti roza ili crna majica, ako ti zelena najbolje stoji...


  22. #262
    Administrator God from the machine
    Datum registracije
    Mar 2007
    Lokacija
    Chicago
    Postova
    20.497

    Re: Guys and make up :s

    = Citat = Izvorno postao NITROS
    Najbolja je stvar što mnogi ljude koji se vole lijepo i dobro obući, koji su namirisani, koji paze do svojeg izgleda su često i pljuvani na ovakvim "gamerskim" forumima, al to je normalno, jer ruku na srce mnogi gameri ne paze do svojeg izgleda, nije ih briga kako izgledaju, da li miriše ili smrde ili da li im je kosa masna.
    Postoji razlika između lijepog, urednog i preseravanja. Ako s tebe pršte marke, imaš Bvlglvblglarijev parfem od 500 ili više kuna dok ideš na plac po grincajg - preseravanje. Takvim ljudima vidiš u očima: "Bolji sam od tebe, KMETE KOJI IMAŠ PUMIN PARFEM OD 150 KUNA!"

    Osobno bih takvim ljudima u očima htio vidjeti... Igle
    = Citat = Izvorno postao h3@dhunt3r
    Očito je iz ovog gore napisanog da si odrastao čovjek koji više nije podložan utjecajima i mišljenjima lokalnih i globalnih grupica koje kopiraju neke druge grupice i tako dalje. Znaš što ti paše, a što ne paše i uvažavaš razlike među ljudima, jer one nam svijet čine ljepšim i zanimljivijim mjestom, a bome i daju materijala za ćakule uz kavicu. Mogao bi i češće dolazit na forum. Fali ođe takijeh ljudi. Sjedi 5.
    Nitors je sad 4. razred srednje škole i daleko je od odraslog čovjeka, ili je barem bio prije 6 mjeseci
    [center:chmelrcv][/center:chmelrcv]
    [center:chmelrcv]BITCH, IT IS 5:30![/center:chmelrcv]

    -kazem ti, nisu sredeni.

  23. #263
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Jan 2009
    Lokacija
    Liberty City
    Postova
    15.884

    Re: Guys and make up :s

    = Citat = Izvorno postao McPingvin_v2.0
    Postoji razlika između lijepog, urednog i preseravanja. Ako s tebe pršte marke, imaš Bvlglvblglarijev parfem od 500 ili više kuna dok ideš na plac po grincajg - preseravanje. Takvim ljudima vidiš u očima: "Bolji sam od tebe, KMETE KOJI IMAŠ PUMIN PARFEM OD 150 KUNA!"

    Osobno bih takvim ljudima u očima htio vidjeti... Igle
    Oj, ti si recimototako pametan u neku ruku. Esad, ono što me zanima je kako se boriti protiv takvih ljudiSili protiv samog sebe da se ne pretvoriš u njih. Pogotovo (vidi podcrtano) ako su ženske u pitanju, pa nasilje (i slično ponašanje) nije opcija...


  24. #264
    Administrator God from the machine
    Datum registracije
    Mar 2007
    Lokacija
    Chicago
    Postova
    20.497

    Re: Guys and make up :s

    Dobar čovjek će uvijek biti dobar čovjek, bez obzira prolazio kroz govna koja sežu do brkova ili kroz vlastiti novac koji ima isti vodostaj

    Boriti se protiv sebe ne možeš. Isprobali milijun puta milijuni ljudi. Ako si karakterni proljev i hemorid po horoskopu nema ti spasa, što god ti pokušavao. Možeš se samo sramiti toga pa će ti ljudi ipak malo gledati kroz prste
    [center:chmelrcv][/center:chmelrcv]
    [center:chmelrcv]BITCH, IT IS 5:30![/center:chmelrcv]

    -kazem ti, nisu sredeni.

  25. #265

    Re: Guys and make up :s

    Oda sada je netko loša osoba jer se voli preseravati,jebote imate velike predrasude.

  26. #266
    Administrator God from the machine
    Datum registracije
    Mar 2007
    Lokacija
    Chicago
    Postova
    20.497

    Re: Guys and make up :s

    A preseravanje je pozitivna osobina koja se malu djecu uči od vrtića, jel?
    [center:chmelrcv][/center:chmelrcv]
    [center:chmelrcv]BITCH, IT IS 5:30![/center:chmelrcv]

    -kazem ti, nisu sredeni.

  27. #267
    Moderator God from the machine Kid A's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2009
    Lokacija
    5-HT2A
    Postova
    21.916

    Re: Guys and make up :s

    = Citat = Izvorno postao McPingvin_v2.0
    Mislim, ako mužjak nosi suknju koja NIJE kilt treba biti eutanaziran parom cigli
    = Citat = Izvorno postao flander Pregledaj post
    kolko se sjećam u First class Xavier je pokušao navest Magneta da ne napravi neku pizdariju, dakle isti klinac je i mind kontrol i čitanje misli

  28. #268

    Re: Guys and make up :s

    = Citat = Izvorno postao McPingvin_v2.0
    A preseravanje je pozitivna osobina koja se malu djecu uči od vrtića, jel?

    Po čemu bi bila loša osobina?
    Jel tebi šteti?Ne.
    Jel ti želiš štetit nekome makar on tebi ne šteti?Da.
    Ti si loša osoba.

  29. #269
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Jan 2009
    Lokacija
    Liberty City
    Postova
    15.884

    Re: Guys and make up :s

    Ovak, sorry mama/tata, ali ipak bi bilo zgodno da možemo birati roditelje i da nas isti ne prave u cvijetu mladosti nego kad steknu nešto u životu, pa makar to bilo i samo iskustvo življenja na zemlji. Ak ništa, neće više tak puno djece živjet s roditeljima i tijekom odrastanja neće pratiti nečije sazrijevanje i transformacije...

    Kao što ću uvijek reći. Svi se rađamo isti. Mržnju, predrasude i ostala closeminded sranja kao i predrasude koje su boje odjeće za koga, ipak prvo primjetimo, naučimo i ozbiljnije shvatimo ako to vidimo od roditelja nego od susjeda Stevana s trećeg kata, kao i ako isti (roditelji) ne ulože trud da pobiju neke naše krive stavove i razmišljanja...


  30. #270

    Re: Guys and make up :s

    Mislim da je DNK dovoljan dokaz da se svi ne rađamo isti.
    Nadalje tekst nisam čitao jer je prvotna teza bila pogrešna.

Slične teme

  1. TIP: How to make origami CD
    By MuseOfNet in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 19-08-2009, 09:25

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •