Stranica 1 od 11 123 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 30 od 303

Tema: Guys and make up :s

  1. #1

    Guys and make up :s

    Daklem, potaknuta ovimSvideom, otvaram ovu temu...

    Sve više na televiziji gledam reklame za muške proizvode: muška krema protiv bora, muška hidratanta krema, muška krema za podočnjake pa krema za svjež izgled (ona "stvarno ne razumijem zašto si to radiš" nivea for men reklama...), pa muški piling za lice i još hrpetina drugih stvari... I mislim si WTF?!!!

    Neki dan u city centru, stojim u mulleru na blagajni, a kraj mene ženska (nakvarcana, umjetni nokti duljine orlovih kandži) i s njom frajer, također nakvarcan: 3/4 hlače, na nogama sandale neke, polo majica, zalizana kosa (sjajna, naravno) i ogromne sunčane onak gore na glavi dignute... I načujem njihov razgovor: ženska traži kremu za sunčanje, a frajer joj objašnjava da nemre imat istu kremu za lice i tijelo, da nek si za tijelo uzme tu jednu, a za lice nek si uzme dior (naravno, to dior je uzviknul tak da ga je pol dućana čulo). Ja sva u nevjerici, pogledam mog dragog kraj mene, koji je već sav živčan bio zbog vremena provedenog u tom "ženskom" dućanu i mislim si "hvala bogu da je normalan".

    Mislim, kud ide ovaj svijet? Frajeri po gradu hodaju u rozim majčicama i košuljama, s više šminke na licu nego ja, s više kremica doma nego kaj ih ja imam, a kaj je najveća fora, kolko čitam po netu, curama je to najnormalnija stvar.

    Mom dragom je vrhunac kozmetičkih proizvoda koje posjeduje krema za poslije brijanja, dezić i eventualno parfem stavi na sebe (ako se sjeti da ga ima na polici doma...).

    Temu otvaram ovdje jer je pretežito muška populacija na forumu. Što od tih "kozmetičkih" proizvoda koristite? U to ulazi sve od kreme za brijanje, aftershave-a, dezića, parfema te općenito kakvi su vam stavovi o muškoj kozmetici (tu prvenstveno mislim na te raznorazne kremice i sl. fore). Samo molim bez komentara kak su frajeri koji to nose i rabe pederi, da to treba pobit i sl.

  2. #2

    Re: Guys and make up :s

    Nego zanimljiva mi logika,lik ima neku rozu majicu,a ja tamno ljubičastu,i lik mi kaže da u tome izgledam kao neki peder.
    HEJ BAREM ROZA NIJE ŽENSKA BOJA!!1111
    Loša sam osoba,neka te osobe umru.

  3. #3
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Na rubu egzistencije
    Postova
    2.263

    Re: Guys and make up :s

    likove s rozim maicama i gelom u kosi dozivljavam kao da su si na celo napisali: "debil sam"
    AMD Phenom x4 B35 @3.2 Ghz/Gigabyte HD6850@920/1150Mhz/DDR667 3gb/Dell U2311H

  4. #4
    Senior Member Lock'n'Load vivi's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2009
    Lokacija
    zg-dubrava
    Postova
    130

    Re: Guys and make up :s

    = Citat = Izvorno postao kikl0p
    likove s rozim maicama i gelom u kosi dozivljavam kao da su si na celo napisali: "debil sam"
    Hmmm zanimljiv pogled na ljude,ja recimo ne furam roze majce ali kad se izlazi gel stavljam,i neznam nekak nisam primjetio svih ovih godina da me ljudi cudno gledaju,mozda mi ipak na celu ne pise "debil sam".
    Never argue with a fool. Someone watching may not be able to tell the difference.

  5. #5
    Senior Member No Mercy Lord Jambrek's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Kod tvoje mame u krevetu
    Postova
    6.948

    Re: Guys and make up :s

    HELENA OĆEŠ SE UDAT ZA MENE

    To se i ja pitam cijelo vrijeme (ne mislim na gore spomenutu rečenicu, nego na post od helene ). Danas je sve puno nekih pederkastih debila, ovi kaj kruže po narodnjacima. Roza majica, bijele trifrtaljke, neke bijele gay lakostice i onda vrhunac: torbica ( :rotfl ). Da ljudi, torbica, negdje veličine prosječnog ženskog novčanika, onak ide remen oko njega i torbica taman iznad dupeta. Ja si mislim wtf? Kud taj svijet ide? Još malo pa ćemo bit kao u epizodi south parka kad su svi postali metroseksualci. Dok idem zagrebom osjećam se ugroženo, toliko tih copy-paste našminkanih debila da je to strašno, nit stila, nit ukusa imaju. Još malo pa će gradovi izgledat ko da je gay pride svaki dan ak se takvi guzoljupci nastave rađat. Znate kaj mi je još najgore u tom? Kaj takve budale uvijek idu sa većim brojem pičoka okolo. Ak tak se nastavi, zar ćemo mi muškarci još morat dildo imat u čmaru da nas žene zavole? Žene imaju sve veća prava i mogućnosti kontroliranja muškaraca, muškarci postaju sve veće žene! Na kraju ćemo se doslovno pitat: "ko tu koga jebe?"

    Helena, odličan post, good job.

    Koristim dezodorans da ne smrdim ko kuga i to je to, ni parfeme, ništa.

    @Vivi

    Ne misli na to ako imaš gel ili rozu majicu, nego ako je to dvoje u kombinaciji.
    Mislio sam da sam lud, ali glasovi u glavi su mi rekli da nisam!

  6. #6
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: Guys and make up :s

    Miller ima bogovske čokse kojih nigdje drugdje nema.

  7. #7

    Re: Guys and make up :s

    Ne bih znala, nisam probala njihove čokolade...

    Jambrek - točno to. Jebote, ponekad vidim frajera na ulici i pitam se jel muško ili žensko.

    Kaj se tiče torbica oko struka, to mi ne smeta ukoliko je frajer normalno obučen i ukoliko je torbica muška. Znači, ne pederuše one, nego one prave sportske torbice kaj se nose oko pasa. Al ak frajer obuče rozu majicu i sl. i najmuževniju torbicu upropasti... Najviše popizdim kad vidim frajera da fura takvu torbicu na ramenu. Isusti, prizora...

    Nedavno sam na fhr-u naišla na sliku frajera u SUKNJI i s crvenom TORBICOM u rukama.



    Nakon kaj sam ga popljuvala žene me napale da nisam normalna, da je frajer presexy i sl komentare...

  8. #8
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: Guys and make up :s

    Jambrek, kad mi veliš gdje da stavim novčanik, mobitel, mobitel, ključeve i ključeve, onda više neću furati nikakve torbice.
    Jebiga, kad je zima, imaš jaknu s 13 džepova. Kad je ljeto, nema mjesta.

  9. #9

    Re: Guys and make up :s

    Wedran ti si praktična osoba,nošenje pederuša nema veze s time,nego s trendovima.
    I pederima jel.

  10. #10
    Senior Member No Mercy Lord Jambrek's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Kod tvoje mame u krevetu
    Postova
    6.948

    Re: Guys and make up :s

    = Citat = Izvorno postao W3DR4N
    Jambrek, kad mi veliš gdje da stavim novčanik, mobitel, mobitel, ključeve i ključeve, onda više neću furati nikakve torbice.
    Jebiga, kad je zima, imaš jaknu s 13 džepova. Kad je ljeto, nema mjesta.
    Okej pederuške ili baš torbice kaj onak više sportski djeluju i to, ali ono je bilo pre strašno.



    Bilo je tak slično, samo što je išlo onak preko leđa i pri kraju su bili oni kromirani lanci koji su kačili torbu i remen. Grozno, nemrem opisat. Ja isto furam pederušu samo zato što je praktična (ne onu klasičnu pederušu, nego one kakve danas većinom mlađi nose, imaju ili cifer ili su na čičak.)

    Da si ti ono vidio, pisao bi isto što i ja sad.
    Mislio sam da sam lud, ali glasovi u glavi su mi rekli da nisam!

  11. #11
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Pakao
    Postova
    4.571

    Re: Guys and make up :s

    Oprosti, Helena, ali to sto se ti ne sminkas ne znaci da se i mi, muskarci, ne mozemo.


    edit.

    I da, ne vole sve djevojke da bazdi na znoj.


    da zivimo u srednjem vijeku i da je dosao deodorans za muskarce ti bi rekla; "OH NEMOJTE DA BUDETE KO ŽEMSKE AMPA FUJ TO ODVRATNO, NENORMALNO, JA VOLIM KADA BAZDI NA ZNOJ DA BUDE MUŠKO, A NE KO ŽENSKO DA MIRIŠI FUJ FUJ. JA VOLIM ZNOJ I PONEKAD SE UPITAM, JEL TO MUŠKO ILI ŽEMSKO AMPA, FUUUUUJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJ."

  12. #12
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Pakao
    Postova
    4.571

    Re: Guys and make up :s

    = Citat = Izvorno postao W3DR4N
    Jambrek, kad mi veliš gdje da stavim novčanik, mobitel, mobitel, ključeve i ključeve, onda više neću furati nikakve torbice.
    Jebiga, kad je zima, imaš jaknu s 13 džepova. Kad je ljeto, nema mjesta.
    novcanik, desni dzep. osobno, drzim i mobitel u njemu jer nije cigla, a ne volim ga drzati s kljucevima. kljuceve u lijevi dzep. Ako ti je prenapuceno, stavi novcanik i kljuceve u desni dzep a mobitel u lijevi. tako ne bi trebao imati problema. Vjeruj mi, meni stane, a moj novcanik se jedva zatvara (ne, ne zelim reci da sam mali bogati pizdun, nego furam pun kurton kartica i pizdarija).
    Osobno, mislim da za pederusu nema isprike, osim ako kao devojke furas 100 privjesaka za kljuceve.
    Za pederusu nema isprike. Ne zato sto je gej. Ja veoma postujem gej ljude. Ali je gej. I pederska. I kriminalno losa. E kakste losi. Bar vam ta pederusa nije gej. HAH

  13. #13
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Karlovac, Banija
    Postova
    2.973

    Re: Guys and make up :s

    meni sve stane u dva đepa i sada i po zimi ... u jednom novcanik i kljucevi a u drugom mobitel. A kaj se tice kozmetike -.- nemam komentara. podrzavam do parfema ali na kremice za bore i pudere... ne
    DELL Inspiron 3737
    17.3" (1600x900) , i7-4500U 1.8 GHz , 8GB DDR3 1600MHz, 1TB HDD, AMD Radeon HD 8870M 2GB DDR3
    Logitech MX518 i Sennheiser RS 120

  14. #14
    Senior Member You have been warned Aral's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Sanctuary
    Postova
    18.718

    Re: Guys and make up :s

    Koristim kremu za ruke i poslije brijanja. Gel za tusiranje, sapun i sampon za kosu. To je to
    A tzv pederusu nosim, al onu preko ramena, furam se na motoru cesto i jednostavno ponekad nemam kam sa stvarima. A i kad idem auto, slicna stvar. Tak da ono, ne nosim je bas puno al kad treba treba, necu ko idiot furat naocale, kljuceve, novcanik, mobitel i ostale stvari po đepovima. Osim kad bas trebam ^^
    "Extinction is the rule. Survival is the exception." - Carl Sagan

  15. #15

    Re: Guys and make up :s

    = Citat = Izvorno postao D.E.M.O.
    novcanik, desni dzep. osobno, drzim i mobitel u njemu jer nije cigla, a ne volim ga drzati s kljucevima. kljuceve u lijevi dzep. Ako ti je prenapuceno, stavi novcanik i kljuceve u desni dzep a mobitel u lijevi. tako ne bi trebao imati problema. Vjeruj mi, meni stane, a moj novcanik se jedva zatvara (ne, ne zelim reci da sam mali bogati pizdun, nego furam pun kurton kartica i pizdarija).
    Aha, to kao ja dođem kući pa vadim iz hlača: novčanih, iPod, mobitel i ključeve, svaki u zasebnom džepu... ono, kao kad u humorističnim filmovima vidiš lika da vadi iz majice čitav arsenal oružja, tako se osjećam. Ne nosim peder(???)uše, ja nosim full-blown torbu u koju može stati laptop jer obično treba potezati stvari uokolo, a bilo što manje bi ostavio negdje (inače je ne nosim, zato su mi hlače ovako napućene).

    Šminka... ne.
    Postoji razlika između make-up pizdarija i ovih stvari tipa protiv prišteva što vjerujem da smo svi koristili u tinejdžerskim danima.

  16. #16
    Senior Member You have been warned Maloki's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Duga Resa/Zagreb
    Postova
    15.390

    Re: Guys and make up :s

    = Citat = Izvorno postao D.E.M.O.
    da zivimo u srednjem vijeku i da je dosao deodorans za muskarce ti bi rekla; "OH NEMOJTE DA BUDETE KO ŽEMSKE AMPA FUJ TO ODVRATNO, NENORMALNO, JA VOLIM KADA BAZDI NA ZNOJ DA BUDE MUŠKO, A NE KO ŽENSKO DA MIRIŠI FUJ FUJ. JA VOLIM ZNOJ I PONEKAD SE UPITAM, JEL TO MUŠKO ILI ŽEMSKO AMPA, FUUUUUJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJ."
    Ne znam jel ovo zajebancija ili si ozbiljan, ali ja se slažem sa rečenim.
    Po meni je prvi post poprilično seksistički.
    Ni sam nisam fan metroseksualaca ali imaju potpuno pravo na to i neka rade što žele.

    Inače koristim dezodorans (onaj u sticku), gel za tuširanje, afteršejv i parfem (malo stavim na vrat i onda utrljam sa rukom, tek toliko da se može malo osjetiti).

  17. #17
    Senior Member You have been warned flander's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Ispod hrasta,zarađujem plaću
    Postova
    15.767

    Re: Guys and make up :s

    = Citat = Izvorno postao Helena
    Mom dragom je vrhunac kozmetičkih proizvoda koje posjeduje krema za poslije brijanja, dezić i eventualno parfem stavi na sebe (ako se sjeti da ga ima na polici doma...)
    također ^^

    = Citat = Izvorno postao kikl0p
    likove s rozim maicama i gelom u kosi dozivljavam kao da su si na celo napisali: "debil sam"
    roze majice to nemrem smislit ni pod razno, ali da gel koristim da, više da mi kosu sravna nego da radim sad neke uber seksi frizure ^^

    = Citat = Izvorno postao Lord Jambrek
    (ne mislim na gore spomenutu rečenicu, nego na post od helene)
    ispravak gramatičkog navoda : "Helenin post", a ne "post od Helene" ccc

    = Citat = Izvorno postao W3DR4N
    kad mi veliš gdje da stavim novčanik, mobitel, mobitel,ključeve
    novčanik u desni đep,mog u ljevi, osobno imam 3 ključa i to sasvim solidno stane u svake hlaće

  18. #18
    Senior Member Fight fire with fire
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    11.945

    Re: Guys and make up :s

    Ja guram torbu slicnu ovoj



    Jabrek, jel sam ja gay ?

  19. #19
    Moderator My way or the highway Raz's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2009
    Postova
    9.692

    Re: Guys and make up :s

    Koristim šampon, gel za tuširanje, dezodorans, kremu za ruke i eventualno sprej. Nikakve šminkice ne dolaze u obzir, torbicu bi imao jedino ako je praktična, a ne da je tu samo zbog izgleda. Inače ključevi, mobitel, novčanik mi stanu u džep tako da nemam problema sa tim.

  20. #20
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Jun 2008
    Lokacija
    Široki Brijeg
    Postova
    2.551

    Re: Guys and make up :s

    Koristim gel za tuširanje, šampon, dezodorans i aftershave. I gel za kosu, ali čisto da mi ispravi kosu jer inače strši na sve strane. A te torbice i ostale gluposti nikako ne podnosim. Ne smeta meni kako se netko oblači, ali bome moraju postojati neke norme.
    Ta zna se što je za muškarce a što za žene. A crvene i slične torbice su, da pogodite, za žene.

  21. #21
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Pakao
    Postova
    4.571

    Re: Guys and make up :s

    = Citat = Izvorno postao Maloki
    = Citat = Izvorno postao D.E.M.O.
    da zivimo u srednjem vijeku i da je dosao deodorans za muskarce ti bi rekla; "OH NEMOJTE DA BUDETE KO ŽEMSKE AMPA FUJ TO ODVRATNO, NENORMALNO, JA VOLIM KADA BAZDI NA ZNOJ DA BUDE MUŠKO, A NE KO ŽENSKO DA MIRIŠI FUJ FUJ. JA VOLIM ZNOJ I PONEKAD SE UPITAM, JEL TO MUŠKO ILI ŽEMSKO AMPA, FUUUUUJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJ."
    Ne znam jel ovo zajebancija ili si ozbiljan, ali ja se slažem sa rečenim.
    Po meni je prvi post poprilično seksistički.
    Ni sam nisam fan metroseksualaca ali imaju potpuno pravo na to i neka rade što žele.

    Inače koristim dezodorans (onaj u sticku), gel za tuširanje, afteršejv i parfem (malo stavim na vrat i onda utrljam sa rukom, tek toliko da se može malo osjetiti).
    bilo je ozbiljno

  22. #22
    Senior Member Fight fire with fire Electromaster's Avatar
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    U krevetu s tipkovnicom...
    Postova
    10.945

    Re: Guys and make up :s

    [quote=Arbiter of Change]
    = Citat = Izvorno postao "D.E.M.O.":1a9pbx59
    novcanik, desni dzep. osobno, drzim i mobitel u njemu jer nije cigla, a ne volim ga drzati s kljucevima. kljuceve u lijevi dzep. Ako ti je prenapuceno, stavi novcanik i kljuceve u desni dzep a mobitel u lijevi. tako ne bi trebao imati problema. Vjeruj mi, meni stane, a moj novcanik se jedva zatvara (ne, ne zelim reci da sam mali bogati pizdun, nego furam pun kurton kartica i pizdarija).
    Aha, to kao ja dođem kući pa vadim iz hlača: novčanih, iPod, mobitel i ključeve, svaki u zasebnom džepu... ono, kao kad u humorističnim filmovima vidiš lika da vadi iz majice čitav arsenal oružja, tako se osjećam. Ne nosim peder(???)uše, ja nosim full-blown torbu u koju može stati laptop jer obično treba potezati stvari uokolo, a bilo što manje bi ostavio negdje (inače je ne nosim, zato su mi hlače ovako napućene).[/quote:1a9pbx59]
    Same here.
    Do neke mjere, sve trpam u hlače, s obzirom da uvijek kupujem one sa hrpom džepova [ Cargo?]... A ako mi to nije dovoljno, uzmem si ruksak. Works for me.
    Inače, jedva čekam da Sonić dođe u ovu temu. <3

    I da, roze majice su megaloše.

    EDIT: Evo, čisto primjera radi, kratke hlače koje sada nosim imaju 6 džepova s prednje strane + poseban džep za mobitel, te još 2 džepa na dupetu. Vgg? Vgg.
    Make a contract with me! /人‿‿ 人\

  23. #23
    Senior Member You have been warned Aral's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Sanctuary
    Postova
    18.718

    Re: Guys and make up :s

    Ma roze majice su kul. I ljubicaste. Naravno, ako nisu u stilu Ante Gotovca, to samaram.
    Samo mi cura ne voli tu boju pa mi sere. Meni su bas fensi.
    "Extinction is the rule. Survival is the exception." - Carl Sagan

  24. #24
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Albonian Asylum
    Postova
    8.050

    Re: Guys and make up :s

    = Citat = Izvorno postao Helena
    Daklem, potaknuta ovimSvideom, otvaram ovu temu...

    Sve više na televiziji gledam reklame za muške proizvode: muška krema protiv bora, muška hidratanta krema, muška krema za podočnjake pa krema za svjež izgled (ona "stvarno ne razumijem zašto si to radiš" nivea for men reklama...), pa muški piling za lice i još hrpetina drugih stvari... I mislim si WTF?!!!

    Neki dan u city centru, stojim u mulleru na blagajni, a kraj mene ženska (nakvarcana, umjetni nokti duljine orlovih kandži) i s njom frajer, također nakvarcan: 3/4 hlače, na nogama sandale neke, polo majica, zalizana kosa (sjajna, naravno) i ogromne sunčane onak gore na glavi dignute...SI načujem njihov razgovor: ženska traži kremu za sunčanje, a frajer joj objašnjava da nemre imat istu kremu za lice i tijelo, da nek si za tijelo uzme tu jednu, a za lice nek si uzme dior (naravno, to dior je uzviknul tak da ga je pol dućana čulo). Ja sva u nevjerici, pogledam mog dragog kraj mene, koji je već sav živčan bio zbog vremena provedenog u tom "ženskom" dućanu i mislim si "hvala bogu da je normalan".

    Mislim, kud ide ovaj svijet? Frajeri po gradu hodaju u rozim majčicama i košuljama, s više šminke na licu nego ja, s više kremica doma nego kaj ih ja imam, a kaj je najveća fora, kolko čitam po netu, curama je to najnormalnija stvar.

    Mom dragom je vrhunac kozmetičkih proizvoda koje posjeduje krema za poslije brijanja, dezić i eventualno parfem stavi na sebe (ako se sjeti da ga ima na polici doma...).

    Temu otvaram ovdje jer je pretežito muška populacija na forumu. Što od tih "kozmetičkih" proizvoda koristite? U to ulazi sve od kreme za brijanje, aftershave-a, dezića, parfema te općenito kakvi su vam stavovi o muškoj kozmetici (tu prvenstveno mislim na te raznorazne kremice i sl. fore). Samo molim bez komentara kak su frajeri koji to nose i rabe pederi, da to treba pobit i sl.
    jel svjetluca na suncu ?


    = Citat = Izvorno postao W3DR4N
    Jambrek, kad mi veliš gdje da stavim novčanik, mobitel, mobitel, ključeve i ključeve, onda više neću furati nikakve torbice.
    Jebiga, kad je zima, imaš jaknu s 13 džepova. Kad je ljeto, nema mjesta.
    Novčanik ide u jedan džep, mobitel ide u drugi džep a ključevi idu u džep kamo je mobitel ili novčanik. Problem gotov. S tim da meni još stanu i slušalice od mp3-a za mobitel

    = Citat = Izvorno postao Sickmanno1
    Ja guram torbu slicnu ovoj



    Jabrek, jel sam ja gay ?
    Takvu torbicu ima moja sestra za u školu ako se ne varam :/

    Stvarno je žalosno šta trendovi čine od ljudi :/
    Jebeni metroseksualci, jedva podnosim ona tri debila na telki ( sveto trojstvo ciganko, mačor i guzu, pardon guru ) a još hi moran gledat po ulici

  25. #25
    Senior Member Respawned sorcerer megalodon's Avatar
    Datum registracije
    May 2009
    Postova
    1.168

    Re: Guys and make up :s

    Ne smeta mi upotreba krema, samo dok je u nekim normlanim granicama. A za pederuse, sasvim lagano se mogu smjestit telefon, iPod, pare i slicno u dzep. Nikad mi dzepovi nisu prenabudzeni.
    = Citat = Izvorno postao Doctor Freak
    = Citat = Izvorno postao megalodon
    Ja sam lvl 78 paladin u Azerothu. U slobodno vrijeme sam i maticar. U WoWu naravno.
    Vidi se po postovima da nemas zivota.GG for ju...nejebica je strasna stvar

  26. #26
    Senior Member Fight fire with fire
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    11.945

    Re: Guys and make up :s

    Meni u dzep nestane...2x Mobitela, kljucevi, 2 kutije cigara, 2 upaljaca, zvakace, maramice i naocale...

  27. #27
    Senior Member My way or the highway Neven <R>'s Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    wololo
    Postova
    7.914

    Re: Guys and make up :s

    Meni svejedno da'l se šminkaju ili ne. Mislim ako se šminkaju vrlo je vjerojatno da se neće naći u mom krugu prijatelja čisto zbog razlika u interesima, ali inače bmk, a za stvari nosim ruksak stalno.

  28. #28
    Moderator My way or the highway Grim's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2007
    Postova
    7.823

    Re: Guys and make up :s

    Ja koristim aftershave, dezodorans i šampon, ništa više ne koristim jer mi je uzaldno. Te smatram da je šminka za ženske, a ako vidim lika sa šminkom, peder je, što god netko kaže za njega, ili on za sebe, ja ga smatram fagom.

    Pederuše su mi glupe, obično imam (stalno imam) slušalice oko vrata, mobitel mi je u desnom džepu (preko njega slušam muziku) te u istom džepu držim i žvakače, u lijevom džepu su mi ključevi, a u stražnjem mi je novčanik.

    Vrlo često, nosim i rusksak na leđima (pravi ruksak ne pederušu) u kojem držim laptop.
    "Fornicate and take drugs against the terrible strain of idiots who govern the world."
    - Albert Szent-Gyorgy

  29. #29
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Albonian Asylum
    Postova
    8.050

    Re: Guys and make up :s

    ja koristim aftershave jer jednostavno obožavam onaj osjećaj kad ga staviš na tek obrijano lice

  30. #30
    Moderator Fight fire with fire Deadwalker's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    13.180

    Re: Guys and make up :s

    Osobno ne pratim te "nove trenodove". Vise sam old skull, hehe...od kozmetickih preparata, well, jedino dok se brijem aftershave te uvijek nekakav dezedorans. Pederuse mi ne trebaju, dok je lito kupim si kratke hlace sa 6 džepova i sve stane(novcanik, mobitel, kljucevi, suncane cvike). Po zimi ofkors problema jos manje s time. I u globalu nemam nista protiv ljudi koji se sminkaju i paze jako na svoj look. Ako im je tako lijepo i ugodno se osjecaju, neka samo furaju, sta bi im ja sad. Kako se kaze, odjeca ne cini covjeka, I guess... Ne valja ih suditi po tome
    "Death smiles at us all. All a man can do is smile back."


Slične teme

  1. TIP: How to make origami CD
    By MuseOfNet in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 19-08-2009, 09:25

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •