Stranica 1 od 2 12 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 30 od 32

Tema: Vraćanje u istrošeni WWII

  1. #1
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Vraćanje u istrošeni WWII

    Kao da Call of Duty nije bio dovoljno promašen nakon što se s moderne bojišnice u savršenom Modern Warfareu vratio u WW2, sada to čini i Battlefield.
    Battlefield je nakon WW2 settinga prošao Vietnam, zatim moderno doba i budućnost, da bi najnoviji izdanak bio vraćanje korjenima, u serijalu već iskorištenu istočnu bojišnicu.
    S obzirom da Call of Duty 2, Day of Defeat: Source i Red Orchestru, ima li Battlefield 1943 ikakve šanse na multiplayer tržištu?
    Je li dobar potez proizvođača vratiti se prokušanoj recepturi?

  2. #2

    Re: Vraćanje u istrošeni WWII

    Ne.
    Make your own war EA,this one is taken.

  3. #3
    Moderator Giant leap for forum
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    U kanti za smeche
    Postova
    3.552

    Re: Vraćanje u istrošeni WWII

    Zelim WWI. I argument da ne bi bilo okej zbog rovovskog ratovanja je nevaljan. Istocni front je bio sve, samo ne statican.

  4. #4
    Moderator My way or the highway Grim's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2007
    Postova
    7.823

    Re: Vraćanje u istrošeni WWII

    = Citat = Izvorno postao Herr Schnitzel
    Zelim WWI. I argument da ne bi bilo okej zbog rovovskog ratovanja je nevaljan. Istocni front je bio sve, samo ne statican.
    Potpis, WWI.
    "Fornicate and take drugs against the terrible strain of idiots who govern the world."
    - Albert Szent-Gyorgy

  5. #5
    Senior Member Respawned sorcerer megalodon's Avatar
    Datum registracije
    May 2009
    Postova
    1.168

    Re: Vraćanje u istrošeni WWII

    WWI je nemoguce prikazat kako je bilo a da bude zanimljivo igracu, bio to Zapadni ili Istocni front. Sad, moze se napravit neka kvazi simulacija u kojoj junak uzme pusku i zakolje bajonetom pecto vojnika, ali po cemu se to onda razlikuje od WWII igre?
    I moram se slozit, CoD5 je bilo takvo kriminalno lose smece na toliko nivoa da Treyarchu treba zabranit da pravi igre ubuduce.
    = Citat = Izvorno postao Doctor Freak
    = Citat = Izvorno postao megalodon
    Ja sam lvl 78 paladin u Azerothu. U slobodno vrijeme sam i maticar. U WoWu naravno.
    Vidi se po postovima da nemas zivota.GG for ju...nejebica je strasna stvar

  6. #6
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Jun 2008
    Lokacija
    Široki Brijeg
    Postova
    2.551

    Re: Vraćanje u istrošeni WWII

    Meni bilo koja WW pucačina nikada nije bila nešto posebno. Valjda zato što mi ta tematika i nije baš draga (doduše, CoD 2 mi je bio OK).
    Tako da mi je glupo ovo vraćanje u WWII.

  7. #7

    Re: Vraćanje u istrošeni WWII

    CoD je prepustio Modern Warfare i stvorio od njega novu franšizu a obožavaocima starog (ww2) CoDa nastaviti/o će/je sa novim nastavcima. CoD zajedno sa svojim nastavcima može i hoće pomesti sve suparnike sa tržišta, uključujući i EA-ove ispljuvke.

  8. #8
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    9.855

    Re: Vraćanje u istrošeni WWII

    WWII je odličan kao pokretač i mjesto radnje ...da COD 5 je smeće ali pogledajte zadnji BIA ...ja jedva čekam nastavak te igre a mjesto i vrijeme radnje mi ni najmanje ne smetaju.Iskreno , ne znam što bi to bilo zanimljivije u jednom Vijetnamu kojeg smo isto do sada već poprilično prožvakali ...nije mi nešto simpatično biti nadmoćni amer koji mlati vjetnamsku malodobnu sirotinju...WWII je daleko politički korektniji naslov te su snage na terenu bile izjednačenije i time zanimljivije.Meni osobno ubijanje nacista nikada neće dosaditi .

  9. #9
    Moderator My way or the highway Grim's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2007
    Postova
    7.823

    Re: Vraćanje u istrošeni WWII

    BiA Hell's Highway je fakat bio dobar , jedva cekam nastavak.
    "Fornicate and take drugs against the terrible strain of idiots who govern the world."
    - Albert Szent-Gyorgy

  10. #10
    Moderator My way or the highway Raz's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2009
    Postova
    9.692

    Re: Vraćanje u istrošeni WWII

    Smeta me jedino manjak kreativnosti proizvođaća koji ne mogu izmislit neki nov zanimljiv rat koji će se provlaćit kroz čitav serijal pa se zato vraćaju WW2 i ostale stvari prožvakane već xx puta. Ali ne, nemam inače ništa protiv WW2 settinga, dokle je god sama igra dobra. Uzmimo za primjer Brothers in Arms serijal koji je fenomenalno napravljen. Inače volio bi vidjeti neku igru u vijetnamu koji je bezimeni spomenuo jer ga ni u jednoj dobrojSnovijojSigri još nisam vidio.

  11. #11
    Senior Member Respawned sorcerer megalodon's Avatar
    Datum registracije
    May 2009
    Postova
    1.168

    Re: Vraćanje u istrošeni WWII

    Ja bih volio da vas igra stavi u ulogu njemackog ili japanskog vojnika. Jer se u igrama nekako stice utisak da su svi oni bili zlocinci i ubice a ovi heroji koji su spasili svijet.
    = Citat = Izvorno postao Doctor Freak
    = Citat = Izvorno postao megalodon
    Ja sam lvl 78 paladin u Azerothu. U slobodno vrijeme sam i maticar. U WoWu naravno.
    Vidi se po postovima da nemas zivota.GG for ju...nejebica je strasna stvar

  12. #12
    Moderator My way or the highway Raz's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2009
    Postova
    9.692

    Re: Vraćanje u istrošeni WWII

    = Citat = Izvorno postao (V)
    Ja bih volio da vas igra stavi u ulogu njemackog ili japanskog vojnika. Jer se u igrama nekako stice utisak da su svi oni bili zlocinci i ubice a ovi heroji koji su spasili svijet.
    Potpis na rečeno.

  13. #13
    Moderator Fight fire with fire Deadwalker's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    13.180

    Re: Vraćanje u istrošeni WWII

    Mislim da je vrijeme da se vise developeri maknu od WW2. Neznam kako drugima, al ja vise uopce nemam interesa igrati te naslove. Vec su mi dojadila jedna te ista iskrcavanja na Normandiju, ulazak u njemacki parlament, borba po africi...I ove WW2 strategije sta dolaze, također sumnjam da cu ih igrati, makar i bile kvalitetne. Jednostavno, ide mi vise na bubreg ta tematika.
    "Death smiles at us all. All a man can do is smile back."


  14. #14
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    9.855

    Re: Vraćanje u istrošeni WWII

    Odigraj zadnji BIA ako nisi , možda promjeniš mišljenje .

  15. #15
    Moderator Fight fire with fire Deadwalker's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    13.180

    Re: Vraćanje u istrošeni WWII

    Cuo sam da je igra filmski kvalitetna, mogao bih odigrati. Al svejedno, previse je tih naslova do sada na tu tematiku. Veseli me jedino nadolazeca ww2 igra Saboteur, koja ce ipak ponuditi drugaciji pogled na taj sukog(ne samo bojisnice i masivno razaranje), samo se nadam da ce igra i biti kvalitetna.
    "Death smiles at us all. All a man can do is smile back."


  16. #16
    Moderator My way or the highway Raz's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2009
    Postova
    9.692

    Re: Vraćanje u istrošeni WWII

    = Citat = Izvorno postao Deadwalker
    Cuo sam da je igra filmski kvalitetna, mogao bih odigrati. Al svejedno, previse je tih naslova do sada na tu tematiku. Veseli me jedino nadolazeca ww2 igra Saboteur, koja ce ipak ponuditi drugaciji pogled na taj sukog(ne samo bojisnice i masivno razaranje), samo se nadam da ce igra i biti kvalitetna.
    Odigraj Brothers in Arms... jedina WW2 igra koja me zasad privlači, ostale su sve izlizane i na isti kalup. Nemam ništa protiv WW2 ali neka ih onda bar naprave inovativnima. Od nadolazićih WW2 igara me zasad jedino RUSE privlaći i novi BiA kada izađe.

  17. #17
    Moderator Fight fire with fire Deadwalker's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    13.180

    Re: Vraćanje u istrošeni WWII

    Ajda, kad me vec dvojica tjeraju da odigram, onda bih i mogao...
    "Death smiles at us all. All a man can do is smile back."


  18. #18

    Re: Vraćanje u istrošeni WWII

    A ja se dam kladiti da bi ako se naglo prestanu praviti WW2 igre komuna počela sva kukati od jada "zašto?".

  19. #19
    Senior Member My way or the highway Neven <R>'s Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    wololo
    Postova
    7.914

    Re: Vraćanje u istrošeni WWII

    WW2 je superioran setting i ne čudi me se što se toliko koristi. To je povijesno razdoblje kada imamo 3 strane sa podjednakim tehnološkim razvojem. Uz to razvoj oružja nije na previsokoj razini kao npr. u modernom ratovanju što omogućava i veću raznolikost oružja i veću razliku i potrebni skill u baratanju istim (ako je igra dobro napravljena fkors).

    Futuristički i drugi settinzi su još gori po tom pitanju i vidim ih samo iskorištene u fast paced pucačinama tipa UT ili Quake.

  20. #20
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: Vraćanje u istrošeni WWII

    Evo budem i ja odigrao BIA,još prije sam čitao od nekih na forumu da je igra odlična,da ima odličnu priču...makar mi se prvi BIA nije svidio.A što se tiče ww2 igara mislim da svaka takva igra može biti još uvijek zanimljiva ako je kvalitetno napravljena i ako su misije u sp zanimljive,ali mene više zanima multi ww2.Inače oružja iz tog razdoblja su mi puno zanimljivija nego moderna iz recimo cod4.

  21. #21
    Moderator My way or the highway Grim's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2007
    Postova
    7.823

    Re: Vraćanje u istrošeni WWII

    = Citat = Izvorno postao Deadwalker
    Ajda, kad me vec dvojica tjeraju da odigram, onda bih i mogao...
    Nemoj odmah odigrat Hell's Highway, nego i prethodne da pohvatas pricu, neke stvari ovako neces shvatit.
    Znaci prvo Road to Hill 30, pa Earned in Blood, te onda nakraju Hell's Highway. BiA je jedna od boljih WW2 igra, te se definitivno isplati odigrat.
    "Fornicate and take drugs against the terrible strain of idiots who govern the world."
    - Albert Szent-Gyorgy

  22. #22
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Nov 2007
    Lokacija
    Primošten
    Postova
    4.381

    Re: Vraćanje u istrošeni WWII

    = Citat = Izvorno postao (V)
    Ja bih volio da vas igra stavi u ulogu njemackog ili japanskog vojnika. Jer se u igrama nekako stice utisak da su svi oni bili zlocinci i ubice a ovi heroji koji su spasili svijet.
    Slažem se.Neka naprave likove po onima iz Hasselovih romana,pa nek u međuscenama govore protiv Hitlera,NSDAP-a,SS-a i vlade,možda čak i da eventualno prebjegnu...Pa mislim,Staljinov režim je bio totalitaran i pobio je više ljudi čak i od Hitlerovog,pa svejedno u masu igara možeš igrati sa Rusima...Al najviše mi ide na živce to što se uvijek u WW2 igrama forsiraju Istočni front,Afrika i Zapadni front,eventualno invazija na Italiju i Pacifik...Pa jebemu,zašto nikad ne mogu stavit napad na Poljsku,napad na Benelux i Francusku,napad na skandinavske zemlje,Finsko-sovjetski Zimski rat 39./40.,napad na Jugu i Grčku,ulazak Sovjeta u sredjoeuropske i balkanske zemlje,Kinesko-japanski rat,ili ratove između partizana/pokreta otpora i okupatora?A osim toga,ne sjećam se igre koja je obradila Španjolski građanski rat,Kineski građanski rat,,Ruski građanski rat (inače jedan od najsloženijih i meni najzanimljivijih sukoba u 20.st.),pa čak ni Korejski rat!Materijala ima na bacanje,al svi se drže tih dijelova WW2 kao pijan plota!

  23. #23
    Senior Member Respawned sorcerer megalodon's Avatar
    Datum registracije
    May 2009
    Postova
    1.168

    Re: Vraćanje u istrošeni WWII

    Pa vidis, te igre se prave za siroku (glupu) publiku, koja je naucena da su WWII Njemci zli nacisti a Britanci hrabri ratnici. Iako su ti Britanci eksploatisali ogromnu teritoriju i ljudstvo.
    = Citat = Izvorno postao Doctor Freak
    = Citat = Izvorno postao megalodon
    Ja sam lvl 78 paladin u Azerothu. U slobodno vrijeme sam i maticar. U WoWu naravno.
    Vidi se po postovima da nemas zivota.GG for ju...nejebica je strasna stvar

  24. #24
    Senior Member My way or the highway TeraBajt's Avatar
    Datum registracije
    May 2007
    Lokacija
    dale
    Postova
    8.021

    Re: Vraćanje u istrošeni WWII

    co-op u WWII

    E BURAZ KAKO TO RULA E.
    "KAD VIDIM DA ONAJ KOME JE EMPEROR KLASA DA MI NAPISE DA JE OVO GOVNO...
    MENI JE DRAGO KO MAJMUNU KAD JEDE BANANU..."
    ~Vozd Jovan Pogani

  25. #25
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Nov 2007
    Lokacija
    Primošten
    Postova
    4.381

    Re: Vraćanje u istrošeni WWII

    Al ide mi na živce i to što se borba u svakoj jebenoj igri čija se radnja uglavnom svodi na borbu (izuzev tabačina tipa Tekken i nekih akcijskih avantura kao što su one LOTR igre) mora odvijati s puškama i pištoljima.Ne znam zašto ne bi napravili jednu realističnu igru smještenu u doba Križarskih ratova ili Stogodišnjeg rata gdje bi se mogli boriti mačevima,sjekirama i kopljima.Ne znam zašto ne postoji nijedna takva igra,a da istovremeno ne uključuje i neke magije i mitološke zvijerke.
    Inače,baš sam mislio otvorit ovakvu temu par dana prije nego što sam ugledao ovo.

  26. #26
    Moderator Giant leap for forum
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    U kanti za smeche
    Postova
    3.552

    Re: Vraćanje u istrošeni WWII

    Mount&Blade, sine, Mount&Blade.

  27. #27
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Nov 2007
    Lokacija
    Primošten
    Postova
    4.381

    Re: Vraćanje u istrošeni WWII

    To je RPG ako se ne varam...I nije baš povijesni...

  28. #28
    Moderator Giant leap for forum
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    U kanti za smeche
    Postova
    3.552

    Re: Vraćanje u istrošeni WWII

    = Citat = Izvorno postao The Great Duck
    realističnu igru
    Realisticna je koliko moze biti s obzirom na engine, ima jedan od najboljih sistema borbe na konju i melee borbe opcenito.
    Check.

    = Citat = Izvorno postao The Great Duck
    smještenu u doba Križarskih ratova ili Stogodišnjeg rata
    Postoji hrda modova, za jedan znam da se odvija za vrijeme Stogodisnjeg rata, a za Krizarske ratove guglaj.
    Check.

    = Citat = Izvorno postao The Great Duck
    gdje bi se mogli boriti mačevima,sjekirama i kopljima
    Check.

    = Citat = Izvorno postao The Great Duck
    ne uključuje i neke magije i mitološke zvijerke.
    Check.

    I igra ima RPG elemenata, ali to nije punokrvni RPG.
    Kog vraga vise hoces?

  29. #29
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Nov 2007
    Lokacija
    Primošten
    Postova
    4.381

    Re: Vraćanje u istrošeni WWII

    Jebi ga,igra se odvija u nekoj zamišljenoj zemlji,a to nije ono što bih htio...Ono što bih volio vidjet je nekakva igra kao nekekav srednjovjekovni CoD ili MoH (s mačevima)...A osim toga,jel to zbilja jedina igra koja bi bila imalo blizu tome?

  30. #30
    Moderator Giant leap for forum
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    U kanti za smeche
    Postova
    3.552

    Re: Vraćanje u istrošeni WWII

    Ali u srednjem vijeku nisu postojale puske, tako da ne znam kako bi htio CoD u srednjem vijeku.

Slične teme

  1. Vraćanje slika sa digitalca...
    By Marija_1985 in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 7
    Posljednji post: 18-02-2008, 01:08
  2. Vraćanje memorije
    By v4MP1r3 in forum Gaming općenito
    Odgovora: 22
    Posljednji post: 30-12-2005, 09:32

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •