Stranica 1 od 2 12 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 30 od 31

Tema: Mobilni internet

  1. #1

    Mobilni internet

    Ovako...prije dva mjeseca sam odlučio uzeti mobilni internet od Vipa...Razlog toj odluci je,iako živim u Zagrebu...Ja ne mogu dobiti ADSL vezu od T-Coma...Prošli mjesec sam dobio račun od 165,87 kn...Imam tarifu od 10gb(to je njima flat-rate)a taj sam mjesec potrošio 3 gigabajta...jer se ne može više potrošiti...ovaj sam mjesec dobio račun od 208,55 kn...za potrošene 2.5 gb...Ta najviša tarifa košta preko Carneta 195 kn...kod nekih ljudi sam vidio da se dobivaju određena ubrzanja od 2 Mbit/s a kod mene je najviše 300 Kb/s...tražim pomoć kako to sve potrošiti...jer sada sam dao sve podatke...veza mi je spora...često i nestabilna...A na Sv.Roku bih garant imao bolju propusnost...

  2. #2
    Moderator No Mercy IGoR_2803's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2007
    Lokacija
    Mise Eire
    Postova
    6.083

    Re: Mobilni internet

    nije da sam baš skuzio sto hoces reci, ali ako imas paket od 10 GB, a svaki mjesec placas drugaciju cifru onda je ocigledno da je doslo do neke pogreske i najbolje da se obratis sluzbi za korisnike, ovdje ti nitko ne moze pomoci s tim...

    sto se tice brzine, ne kuzim na kakva ubrzanja mislis? 2 Mbit/s odgovara brzini od cca. 250 kB/s odnosno 250 kilobyte-ova u seknudi... mozda brkas bitove i bajtove... ako placas 2 Mbit/s, a skidas 300 kB/s to je u redu...

    The fools, the fools, the fools, They have left us our Fenian dead, And while Ireland holds these graves, Ireland unfree shall never be at peace!

    RAPALJE - wat zullen we drinken

  3. #3

    Re: Mobilni internet

    Ne...stalno imam vezu od 14-25 Kbit/s...što je jako malo...a iskreno sam već pisao mail Vipu...a oni se prave glupi,kao da ne znaju o čemu pričam...još sam išao u Vip centar...priložio svu dokumentaciju...sve račune...ugovor...čak i isprintane scrrenshotove brzine...oni se opet prave da ništa ne znaju...

  4. #4

    Re: Mobilni internet

    Pa pizde lopovske, neka ti ode otac tamo i riješi problem ili nekako drugačije.
    Life goes on, we love and live, we win and sometimes we lose. Change is the only thing constant in this world...live it or hate it..
    = Citat = Izvorno postao xarabas
    Saznao sam......u majko kakav je.Nije ni cudo sto se izivljava po forumu.I ja bih

  5. #5

    Re: Mobilni internet

    Pa bili smo...priložio sam čak i isprintane screenshotove kako se kreće brzina...no oni previše seru...

  6. #6
    Moderator No Mercy IGoR_2803's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2007
    Lokacija
    Mise Eire
    Postova
    6.083

    Re: Mobilni internet

    = Citat = Izvorno postao guessWhosback
    Ne...stalno imam vezu od 14-25 Kbit/s...što je jako malo...a iskreno sam već pisao mail Vipu...a oni se prave glupi,kao da ne znaju o čemu pričam...još sam išao u Vip centar...priložio svu dokumentaciju...sve račune...ugovor...čak i isprintane scrrenshotove brzine...oni se opet prave da ništa ne znaju...
    opet muljas, prije govoris o 300 kbps sad govoris o 14-25 kbps?! wtf? anyways, brzina ti je premala, to kuzim i nema vip sta muljati, ocito niste bili dovoljno ostri i sigurni u sebe... meni su prosle godine naplacivali prijenos podataka posebno iako sam imao aktivirani paket od 10 MB na mobitelu, pa su mi lijepo uz to sto su mi naplatili paket 20ak kn, jos oderali 100njak kn za prijenos podataka, kao da paket ni nije aktiviran... prvi puta sam bio ljubazan na telefon... drugi dan sam zahtjevao da mi kazu kada ce poslati novi racun... treci dan kad me nisu zvali sam ih spucao prek telefona i kroz tjedan dana mi je dosao novi racun...

    The fools, the fools, the fools, They have left us our Fenian dead, And while Ireland holds these graves, Ireland unfree shall never be at peace!

    RAPALJE - wat zullen we drinken

  7. #7

    Re: Mobilni internet

    Gle,imam neka ubrzanja i do 300 kb/s...no najčešće mi je 14-25 kb/s...ma svi su oni muljatori...

  8. #8

    Re: Mobilni internet

    Ček, je li to dok skidaš torrente ili što?
    Life goes on, we love and live, we win and sometimes we lose. Change is the only thing constant in this world...live it or hate it..
    = Citat = Izvorno postao xarabas
    Saznao sam......u majko kakav je.Nije ni cudo sto se izivljava po forumu.I ja bih

  9. #9

    Re: Mobilni internet

    Ne,tako mi je uvijek...jedino dok gledam neki video,onda mi se veza odnosno propusnost povećava do 300 Kbit/s...a kada skidam torrente...onda mi dođe do 200 Bit/s i pukne mi veza...

  10. #10

    Re: Mobilni internet

    Probaj zamjeniti modem, možda ga je grom načeo.
    Life goes on, we love and live, we win and sometimes we lose. Change is the only thing constant in this world...live it or hate it..
    = Citat = Izvorno postao xarabas
    Saznao sam......u majko kakav je.Nije ni cudo sto se izivljava po forumu.I ja bih

  11. #11
    Moderator No Mercy IGoR_2803's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2007
    Lokacija
    Mise Eire
    Postova
    6.083

    Re: Mobilni internet

    čekaj malo, jesi ti actually izmjerio brzinu s nekim speedtestom? ovo što ti puca veza može biti i do lošeg signala...

    The fools, the fools, the fools, They have left us our Fenian dead, And while Ireland holds these graves, Ireland unfree shall never be at peace!

    RAPALJE - wat zullen we drinken

  12. #12

    Re: Mobilni internet

    Ma kakav grom,ma kakav modem...dobio ja USB STICK!koristim ga za stolno računalo...ma dobiješ nekakav softver koji ti pokaže propusnost...a signal je da bog sačuva...Ej,još živim u Zagrebu...do centra grada ima manje od 15 minuta...

  13. #13

    Re: Mobilni internet

    Aha, ok, jer to je meni bilo i sada je sve ok. Neznam do čega je, probaj odvrtiti speedtest.net pa nam javi
    Life goes on, we love and live, we win and sometimes we lose. Change is the only thing constant in this world...live it or hate it..
    = Citat = Izvorno postao xarabas
    Saznao sam......u majko kakav je.Nije ni cudo sto se izivljava po forumu.I ja bih

  14. #14

    Re: Mobilni internet

    Ako mi i to bude moglo odvrtit...

  15. #15

    Re: Mobilni internet

    guessWhosback, ma o cemu ti, kojih 10gb, pa to ni ne postoji, jesi ti pijan hehe? imas 10gb, a mozes potrosit samo 3gb, je li ti cujes sebe sta brbljas hehe?.. dobro su te nasamarili.. max vipov paket mobilnog interneta je 3gb.. ja sam na tele2 mobilnom netu, imam 3gb, 2o5kn mjesecna pretplata, i super mi je, nista mi ne koci, jako brzo se otvara, i nemam ama bas nikakvih problema.. kad ti istekne ta pretplata, prijedi na tele2, ti to je to..btw, mogao bi probat obrisat vipov program, i opet ga instalirat, mozda ti se nesto poremetilo, ali ugl.. vipovci su najveci lopovi, to je davno dokazano.. pozz svima..

  16. #16
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Aug 2006
    Postova
    3.167

    Re: Mobilni internet

    Ne znam zasto uopce uzimat taj mobilni net. Moje najjednostavnije rjesenje je naci negdje otkljucan WLAN i na njega se sa mobom spojit.
    Now you're old and full of hatred
    Take a pill to masturbatred
    Children point to you and scream
    Because they will become that thing

  17. #17
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Opatija
    Postova
    4.594

    Re: Mobilni internet

    = Citat = Izvorno postao Human m0nst3r
    Ne znam zasto uopce uzimat taj mobilni net. Moje najjednostavnije rjesenje je naci negdje otkljucan WLAN i na njega se sa mobom spojit.
    istina .. uvjek se nađe jedna zgrada ili kuća koja ima otključan WLAN bar u opatiji i rijeci
    samo je problem što neki mobiteli nemaju wlan
    AMD ATHLON X2 7750BE @3.2GHz ZALMAN 9500LED
    GIGABYTE MA770-DS3 REV. 2.0
    2X1GB G.SKILL PK PC8500 1066 MHz
    POWERCOLOR HD4850 PLAY
    2X500GB SAMSUNG F1
    SEASONIC S12II 430W

  18. #18
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Jan 2009
    Lokacija
    Liberty City
    Postova
    15.884

    Re: Mobilni internet

    Imam Mobile Broadband Flat vezan uz SIM karticu od mobitela i nikad problema. Shvati brate da to nije ADSL nego bezicni pristup internetu i ovisis o pokrivenosti Vip signalom. IMHO, imao si 5 ili 8 dana nakon kupnje da vratis USB stick i raskines ugovor ako nisi bio zadovoljan uslugom. Ja sam i u fakinbladi Bosni i Hercegovini imao dobar signal negdje u 11 mj. prosle godine kad sam se probao spojiti i od tamo. Naravno, ja se spajam preko mobitela, ali kad se spajam s kompom ili laptopom na net povezem ih s mobitelom USB kabelom pa je opet mobitel taj koji prima/odasilje signal. Eventualno probaj u Vip centru stick na nekom od njihovih izlozenih laptopa. Ako i tad bude problema onda je tvoj stick u banani ili ti signal saka es...

    Neznanje nije opravdanje i da si bio dovoljno uporan ekipa iz sluzbe za korisnike mogla ti je sve to lijepo prvi dan objasniti. Naravno, da bi dobio prave odgovore moras postaviti i prava pitanja, a sudeci po prvom postu nekako sumnjam da si to u stanju...



  19. #19
    Moderator No Mercy
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Deepinaharta. Nowhere
    Postova
    6.360

    Re: Mobilni internet

    = Citat = Izvorno postao Human m0nst3r
    Ne znam zasto uopce uzimat taj mobilni net. Moje najjednostavnije rjesenje je naci negdje otkljucan WLAN i na njega se sa mobom spojit.
    S

    a kad odem na posao na zagrebački žitnjak.. u industrijsku zonu.. ??

    i lociran sam 300m od najbližeg ureda i 500m od najbliže obiteljske kuće??

    na kaj da se spojim onda??

    jel sad znaš zašto???
    [center:tmc6d2x6]I am my own god, I do as I please....
    [/center:tmc6d2x6]

  20. #20
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Jan 2009
    Lokacija
    Liberty City
    Postova
    15.884

    Re: Mobilni internet

    Od tog pogotovo imaju koristi ljudi koji cesto putuju. Umro bi u vlaku od dosade da nemam neta...


  21. #21
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Aug 2006
    Postova
    3.167

    Re: Mobilni internet

    Gwin ako radis u nekoj firmi onda ona plati to. A headhunter tebi bas i nije potreban.
    Now you're old and full of hatred
    Take a pill to masturbatred
    Children point to you and scream
    Because they will become that thing

  22. #22
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Jan 2009
    Lokacija
    Liberty City
    Postova
    15.884

    Re: Mobilni internet

    = Citat = Izvorno postao Human m0nst3r
    A h3@dhunt3r tebi bas i nije potreban.
    Molim? Ja ti putujem oko 12 sati tjedno, a i na poslu se mnogo puno dosadjujem. Da nemam neta na mobitelu umro bi od dosade momentalno. Mobitel najvise i koristim bas za surfanje i da mi nije potreban za to imao bi nesto u stilu Samsung M110 (onaj gumeni) i neki Sony mp3 od 16 GB za mjuzu, a ne bi furao N81 + 5800 XpressMusic...

    Ako ikome treba mobitel sa svime onda je to drug h3@dhunt3r. Jea


  23. #23
    Moderator No Mercy
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Deepinaharta. Nowhere
    Postova
    6.360

    Re: Mobilni internet

    moster.. firme nisu poznate po tome da plaćaju svojim ljudima usluge koje nisu striktno vezane uz posao..
    [center:tmc6d2x6]I am my own god, I do as I please....
    [/center:tmc6d2x6]

  24. #24
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Oct 2008
    Lokacija
    Kising lovers and Haters. I love them <3
    Postova
    3.270

    Re: Mobilni internet

    = Citat = Izvorno postao bLack_Lady
    guessWhosback, ma o cemu ti, kojih 10gb, pa to ni ne postoji, jesi ti pijan hehe?
    What the fuck? Ja imam taj od VIP-a i to 10GB.. kak ne postoji?

    Anyway...

    @ guessWhosback


    Ja eto upravo sad imam skinuto 5.7GB sa tim VIP usb-om (tak da neznam u čemu problem)

    e i da... da ti nisi gledao možda slučajno AVERAGE DOWNLOAD SPEED!???!!
    Meni je konstantno SIGNAL ili Very Good ili Excellent i prejeben je usb. Bolji od teleta. Da ti nisi malo sa previše zidova zatvoren pa ti guši signal?

    *MSN me trenutno jebe u mozak pa sam rijetko na njemu*

  25. #25

    Re: Mobilni internet

    = Citat = Izvorno postao borlic5
    = Citat = Izvorno postao Human m0nst3r
    Ne znam zasto uopce uzimat taj mobilni net. Moje najjednostavnije rjesenje je naci negdje otkljucan WLAN i na njega se sa mobom spojit.
    istina .. uvjek se nađe jedna zgrada ili kuća koja ima otključan WLAN bar u opatiji i rijeci
    samo je problem što neki mobiteli nemaju wlan

    Rijeka ima besplatan net za čitav grad.

    @Gwin,a zašto bi netko opće bio na Žitnjaku?

  26. #26
    Moderator No Mercy
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Deepinaharta. Nowhere
    Postova
    6.360

    Re: Mobilni internet

    zato što radim na osiguranju Robnih Terminala Zagreb, u čijem sklopu je Ministarstva Financija - Carinska Ispostava Žitnjak??
    [center:tmc6d2x6]I am my own god, I do as I please....
    [/center:tmc6d2x6]

  27. #27

    Re: Mobilni internet


    A dobro,ali većina ljudi radi na normalnijim mjestima....na normalnijim poslovima jel.

  28. #28
    Moderator No Mercy
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Deepinaharta. Nowhere
    Postova
    6.360

    Re: Mobilni internet

    eto.. za nas NEnormalne je izmišljen mobilni internet..

    point being.. POSTOJI razlog zašto bi netko uzimao mobilni internet..
    [center:tmc6d2x6]I am my own god, I do as I please....
    [/center:tmc6d2x6]

  29. #29
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    May 2009
    Lokacija
    iSHOP
    Postova
    2.953

    Re: Mobilni internet

    Ne postoji nenormalni korisnik.
    Postoji nenormalna država...
    Mislim ono, po cjeloj Sloveniji, Austriji, Njemačkoj, gdje god sam bio, imam WiFi slobodnih signala koliko hoću.
    U hr je stanje očajno...

    Tj mi živimo u nenormalnoj državi jer imamo nesposobne ljude na vlasti.
    I tako će biti još 150-200 godina dok ne pocrkaju svi današnji lopovi i njihovi naslijednici.
    STARI PC ->
    NOVI PC ->
    A otključani?

  30. #30

    Re: Mobilni internet

    = Citat = Izvorno postao Gwin
    eto.. za nas NEnormalne je izmišljen mobilni internet..

    point being.. POSTOJI razlog zašto bi netko uzimao mobilni internet..


    mah,samo nemoj biti osjetiljiv...
    fabija je mislio više da ljudi koriste mobilni net,a mogu se spajati na net preko nečijeg routera

Slične teme

  1. Mobilni internet
    By Wolfwrath in forum Mobilno
    Odgovora: 4
    Posljednji post: 17-08-2013, 14:18
  2. Vip i usb internet
    By Viper33 in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 4
    Posljednji post: 08-08-2011, 00:24
  3. Mobilni internet help
    By Don Kihot in forum Mobilno
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 18-08-2009, 19:33
  4. internet / TV
    By crofiren in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 12
    Posljednji post: 23-04-2008, 19:38
  5. Mobilni gaming
    By Burek_fr0m_SPACE in forum Gaming općenito
    Odgovora: 91
    Posljednji post: 09-01-2008, 13:41

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •