Prikazujem rezultate 1 do 7 od 7

Tema: Peh 2 u 1

  1. #1

    Peh 2 u 1

    Neki dan u hg-spotu naišao sam na zvučnike logitech z-cinema po stvarno niskoj cijeni, 1050 kn.
    Tek doma sam skuzio da je subwofer razbijen, falio je komad plastike. Zamjenio sam ga za drugi, al to nije bio kraj.
    Spojio sam ih prek usb-a u komp i krenuo isprobavat. Instalirao sam drivere i preslusao par pjesama. Zvuk je bio preslab i vrlo tih cak i na najjace.
    Restartao sam komp al vise se nije htio upalit xD koja sreca... Svako iduce paljenje su se cula 1 dugi i 3 kratka bipa, slike nije bilo uopce.
    AMD athlon x2 5600@ 3.1 ghz| Asus M2N-E | 2 GB CRUCIAL ballistix | XFX 8800 GT| Corsair 550w |MX518 + eXactMat|

  2. #2

    Re: Peh 2 u 1

    To mi se desavalo i prije, al obicno se upalio nakon par pokusaja. Osim toga cesto se i zaledivao, cak i u biosu xD Sumnjao sam na ram pa sam testirao svaku plocicu zasebno i radilo je bez greske. Kasnije sam vratio obje i tak je radilo do dns.
    U cem bi mogao bit problem?
    P.s .Pisem na mobu pa mi nije sve stalo u jedan post
    AMD athlon x2 5600@ 3.1 ghz| Asus M2N-E | 2 GB CRUCIAL ballistix | XFX 8800 GT| Corsair 550w |MX518 + eXactMat|

  3. #3
    Senior Member Fight fire with fire
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    11.945

    Re: Peh 2 u 1

    Preblem sa grafickom. Mozda nije dobro sjela, a mozda neprima dovoljno struje. I sam sam imao problema sa 8800GT zbog toga. Problem sam rijesio updejtanjem biosa graficke. A moze se problem rijesiti i smanjivanjem Mhz-a memorije na grafickoj u RivaTuneru...sa kojih 900, na recimo 850Mhz...

  4. #4

    Re: Peh 2 u 1

    Mogao bi probat updateat kad bi ga uspio upalit xD
    Ne vjerujem da nije sjela jer vec god. i pol tak radi, al i to cu provjerit.
    Kaj je najbolje graficka je bila clockana do prije par mj. i nije bilo problema
    AMD athlon x2 5600@ 3.1 ghz| Asus M2N-E | 2 GB CRUCIAL ballistix | XFX 8800 GT| Corsair 550w |MX518 + eXactMat|

  5. #5
    Senior Member Fight fire with fire RIDER32's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2008
    Lokacija
    u nekoj nezapisanoj baladi
    Postova
    11.126

    Re: Peh 2 u 1

    A sto niko nema srece sa tom 8800GT


    Sto se tice zvucnika , odnesi ih u trgovinu i nek ih isprobaju na drugom kompu. Ili ih cak ti odnesi do frenda i isprobaj.

  6. #6

    Re: Peh 2 u 1

    Ma stvarno nemam srece, ispalo na kraju da su prvi bili razbijeni, a kod drugih subwofer nije radio...
    Nije mi se dalo nosit na servis, pa sam uzeo z-2300 i ispalo da ovi cak rade
    Komp se opet pali xD i sad odjednom radi normalno
    AMD athlon x2 5600@ 3.1 ghz| Asus M2N-E | 2 GB CRUCIAL ballistix | XFX 8800 GT| Corsair 550w |MX518 + eXactMat|

  7. #7
    Moderator No Mercy
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Las Bjelkas
    Postova
    6.624

    Re: Peh 2 u 1

    updateaj bios maticne...

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •