Prikazujem rezultate 1 do 20 od 20

Tema: Nema LANa ni za Diablo 3

  1. #1
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    Behind the blue eyes
    Postova
    7.757

    Nema LANa ni za Diablo 3

    Tek što smo se osvjestili od šoka "No-Lan za Starcraft 2" Blizzard najavljuje nestašicu istog i za drugi njihov hit - Diablo 3 :

    http://translate.google.com/translate?u ... n&ie=UTF-8

  2. #2
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    Mostar
    Postova
    1.655

    Re: Nema LANa ni z Diablo 3

    I want but cant say it... BLIZZ DIE !!!

  3. #3
    Senior Member You have been warned Aral's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Sanctuary
    Postova
    18.718

    Re: Nema LANa ni z Diablo 3

    Ma, whatever...ako novi battle net ispadne ok onda mi je tak svejedno.
    "Extinction is the rule. Survival is the exception." - Carl Sagan

  4. #4
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    Ithilien
    Postova
    7.624

    Re: Nema LANa ni z Diablo 3

    bah diablo 3 svejedno mislim kupit original tak da nemam problema s tim..

  5. #5
    Senior Member You have been warned Aral's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Sanctuary
    Postova
    18.718

    Re: Nema LANa ni z Diablo 3

    Pa da, isto kao i SC2...to je cijela poanta
    "Extinction is the rule. Survival is the exception." - Carl Sagan

  6. #6
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Area 51 - talking to Helios
    Postova
    2.357

    Re: Nema LANa ni z Diablo 3

    Al, ajd nije tolki bed za Diablo. Kad si vidio Diablo u LANu? Ali Starcraft, majku RTSa koj se igrao uvjek na LAN partyima da nema lan pa
    A.K.A 7h30n
    = Citat = Izvorno postao Terran Marine
    It says press any key....but which one's the any key?!

  7. #7
    Moderator Fight fire with fire Deadwalker's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    13.180

    Re: Nema LANa ni z Diablo 3

    Kao sto sam si i mislio, ovo bi mogao postati trend. Barem sto se Blizzardovih igara tice. No nema veze, Diablo 3 se 100% kupuje...
    "Death smiles at us all. All a man can do is smile back."


  8. #8

    Re: Nema LANa ni z Diablo 3

    Kad si vidio Diablo u LAN-u? Ono... stalno?
    Po meni je ovo udarac JAKO sličan onomu za S2, ali bilo je za očekivati. Samo što će ovo pogoditi vjerojatno i mene osobno pa me malo više uznemirila spoznaja.

  9. #9
    Moderator Fight fire with fire Deadwalker's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    13.180

    Re: Nema LANa ni z Diablo 3

    No, kao sto rekoh, bilo je ocekivano pomalo. Jebi ga, necu sad plakat, valjda ce preko Battleneta to sve normalno sljakat
    "Death smiles at us all. All a man can do is smile back."


  10. #10
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Area 51 - talking to Helios
    Postova
    2.357

    Re: Nema LANa ni z Diablo 3

    = Citat = Izvorno postao Arbiter of Change
    Kad si vidio Diablo u LAN-u? Ono... stalno?
    Po meni je ovo udarac JAKO sličan onomu za S2, ali bilo je za očekivati. Samo što će ovo pogoditi vjerojatno i mene osobno pa me malo više uznemirila spoznaja.
    Zoooom. Sarcasm just flew by you

    A onak kaj da kazem. Mislim neznam ima li ikog kome nedostatak LANa nije veliki minus
    A.K.A 7h30n
    = Citat = Izvorno postao Terran Marine
    It says press any key....but which one's the any key?!

  11. #11
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    Behind the blue eyes
    Postova
    7.757

    Re: Nema LANa ni z Diablo 3

    = Citat = Izvorno postao Teon
    = Citat = Izvorno postao Arbiter of Change
    Kad si vidio Diablo u LAN-u? Ono... stalno?
    Po meni je ovo udarac JAKO sličan onomu za S2, ali bilo je za očekivati. Samo što će ovo pogoditi vjerojatno i mene osobno pa me malo više uznemirila spoznaja.
    Zoooom. Sarcasm just flew by you

    A onak kaj da kazem. Mislim neznam ima li ikog kome nedostatak LANa nije veliki minus

    Ne vjerujem da si pokušavao biti sarkastičan

  12. #12

    Re: Nema LANa ni z Diablo 3

    Moj brat također. Sad bi se na neki sarkazam tu vadio, pff.

    Inače, bilo je tamo dosta toga još za pročitati (samo što se u prijevodu malo gubi kontekst) i pored ove LAN bombe - ne vidiš više koji drugi loot dobijaju, inspect mogućnost, otkrivanje kako za sada funkcioniraju Orbovi (premda mene zanima gdje se u tu shemu onda uklapaju napitci, osim ako ih ne zahvati deblji kraj batine u obliku fiksnih vrijednosti), dramatična promjena u principu borbi protiv bossova (nema više portal pa nazad u grad... prvenstveno jer gradovi više NEMAJU portala), itd. Samo me brine kako će srediti questove jer iskreno ne želim neke nebitne sidequestove budući da mi se sviđa ovaj stari pristup gdje je svaki quest u biti bitan za glavnu priču, neovisno o njihovom konačnom broju.

    Isto tako, za oko mi je zapelo frfljanje oko BattleNeta... što mi smrdi, jako. Ono, reci hoće li biti besplatno ili će biti više paketa (Basic, Advance, itd) pa će neki plaćati, a neki neće, ne nas ovako potezati za nos. Osobno se nadam da neće biti paketa, samo da budem jasan.

  13. #13
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    Behind the blue eyes
    Postova
    7.757

    Re: Nema LANa ni z Diablo 3

    = Citat = Izvorno postao Arbiter of Change
    Isto tako, za oko mi je zapelo frfljanje oko BattleNeta... što mi smrdi, jako. Ono, reci hoće li biti besplatno ili će biti više paketa (Basic, Advance, itd) pa će neki plaćati, a neki neće, ne nas ovako potezati za nos. Osobno se nadam da neće biti paketa, samo da budem jasan.
    Neznam kako ti je promaklo, no postavio sam vijest gdje predsjednik i suosnivač Blizzarda, Michael "Mike" Morhaime naglašava kako će Battle.Net biti besplatan.

  14. #14

    Re: Nema LANa ni z Diablo 3

    Nije mi promaklo (možda sam se krivo izrazio prije), nego mi je baš zbog toga i čudno zašto se gotovo izmotava na nekakve financijske planove i trenutna stanja ako je već odlučeno. Ali dobro, shvaćam da trebaju neku vrstu PR cart blanchea ako odluče promijeniti stvari.

  15. #15
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    Behind the blue eyes
    Postova
    7.757

    Re: Nema LANa ni z Diablo 3

    = Citat = Izvorno postao Arbiter of Change
    Nije mi promaklo (možda sam se krivo izrazio prije), nego mi je baš zbog toga i čudno zašto se gotovo izmotava na nekakve financijske planove i trenutna stanja ako je već odlučeno. Ali dobro, shvaćam da trebaju neku vrstu PR cart blanchea ako odluče promijeniti stvari.
    Hm, gdje se izmotava na financijske planove i trenutna stanja? Moze citat? Thx.

  16. #16

    Re: Nema LANa ni z Diablo 3

    = Citat = Izvorno postao ReiKo
    Hm, gdje se izmotava na financijske planove i trenutna stanja? Moze citat? Thx.
    Čitav odlomak koji je mogao biti zamijenjen sa: "Da, BattleNet će biti besplatan i nadamo se da će igrači uživati". Bespotrebne PR priče.
    Pardon, okoliša, ne izmotava se (citirao bi odlomak, ali hvata ga kao njemački, zadnji je u pitanju).

  17. #17
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    Behind the blue eyes
    Postova
    7.757

    Re: Nema LANa ni z Diablo 3

    = Citat = Izvorno postao Arbiter of Change
    = Citat = Izvorno postao ReiKo
    Hm, gdje se izmotava na financijske planove i trenutna stanja? Moze citat? Thx.
    Čitav odlomak koji je mogao biti zamijenjen sa: "Da, BattleNet će biti besplatan i nadamo se da će igrači uživati". Bespotrebne PR priče.
    Pardon, okoliša, ne izmotava se (citirao bi odlomak, ali hvata ga kao njemački, zadnji je u pitanju).
    Citat. Quote. Link.

    Mislim ono, malo i ti pričaš svašta...moraš izvore potvrditi prije nego što kazes da se izmotava. Čovjek je rekao da se neće Battle.Net plaćati i to je to

  18. #18

    Re: Nema LANa ni z Diablo 3

    Issa ti Reiko, iz ovog tvoga... pročitaj zadnji odlomak. To je moje viđenje toga, mogao je jednostavnije reći.
    Jay Wilson: I can not as far out of the window sit and say that no charges will be. Unser Ziel ist Box Produkt und dem entsprechend sieht auch unser Finanzmodel aus. Our goal is the product box and the line also from our financial model. Das Problem ist, das wir eine multinationale Firma sind, und die einzelnen Märkte sind sehr verschieden. The problem is that we are a multinational company, and the individual markets are very different. Das Box Model funktioniert in Asien zum Beispiel überhaupt nicht. The Box Model works in Asia, for example, do not. Wenn wir ein Finanzmodel veröffentlichen dann müssen wir das simultan für jede Region machen und daher ist es schwer zu sagen, wie das Finanzmodel endgültig aussehen wird. If we publish a financial model then we must simultaneously for each region and therefore it is difficult to say what the final financial model will look like. Was ich sagen kann ist, das es unser Ziel ist, ein Box Model Spiel zu machen und kein Abonnement Basiertes, aber ich kann im Moment nicht sagen, das wir überhaupt keine Gebühren für was auch immer haben werden. What I can say is that our aim is to develop a box model to make the game and not subscription based, but I can not say at the moment, we do not charge for what ever will have. Es ist nicht unser Ziel und ich denke nicht, das es ein primäres Finanzmodel für uns ist. It is not our goal and I do not think that it is a primary financial model for us.

  19. #19
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    Behind the blue eyes
    Postova
    7.757

    Re: Nema LANa ni z Diablo 3

    = Citat = Izvorno postao Arbiter of Change
    Issa ti Reiko, iz ovog tvoga... pročitaj zadnji odlomak. To je moje viđenje toga, mogao je jednostavnije reći.
    Jay Wilson: I can not as far out of the window sit and say that no charges will be. Unser Ziel ist Box Produkt und dem entsprechend sieht auch unser Finanzmodel aus. Our goal is the product box and the line also from our financial model. Das Problem ist, das wir eine multinationale Firma sind, und die einzelnen Märkte sind sehr verschieden. The problem is that we are a multinational company, and the individual markets are very different. Das Box Model funktioniert in Asien zum Beispiel überhaupt nicht. The Box Model works in Asia, for example, do not. Wenn wir ein Finanzmodel veröffentlichen dann müssen wir das simultan für jede Region machen und daher ist es schwer zu sagen, wie das Finanzmodel endgültig aussehen wird. If we publish a financial model then we must simultaneously for each region and therefore it is difficult to say what the final financial model will look like. Was ich sagen kann ist, das es unser Ziel ist, ein Box Model Spiel zu machen und kein Abonnement Basiertes, aber ich kann im Moment nicht sagen, das wir überhaupt keine Gebühren für was auch immer haben werden. What I can say is that our aim is to develop a box model to make the game and not subscription based, but I can not say at the moment, we do not charge for what ever will have. Es ist nicht unser Ziel und ich denke nicht, das es ein primäres Finanzmodel für uns ist. It is not our goal and I do not think that it is a primary financial model for us.
    Pa vidiš da ti neće naplaćivati, što si se odmah ustrtario

  20. #20

    Re: Nema LANa ni za Diablo 3

    A jo, za svrhu rasprave i dramatični učinak.

    Ne, bilo je jer bespotrebno okoliša umjesto da samo kaže što spada i to je to (mislim, kad okolišaju kod opisivanja featura igra onda da, neka govori do sutra, ali kad je ovako DA ili NE jednostavna stvar u pitanju mislim da nema potrebe).

    Još više kad mi Blizzard počne o financijama, ej.

Slične teme

  1. call of duty 5 co-op preko LANa
    By Dozer in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 19-08-2009, 17:08

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •