Prikazujem rezultate 1 do 5 od 5

Tema: HP 6735s i elektrošokovi

  1. #1
    Moderator No Mercy IGoR_2803's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2007
    Lokacija
    Mise Eire
    Postova
    6.083

    HP 6735s i elektrošokovi

    Ovako, mislio sam do malo prije da sam jedini i da je ovo u najmanju ruku vrlo čudan problem, ako ne i tragikomičan ali guglanjem sam vidio da ima ljudi sa tim problemom. Nisam nešto posebno istraživao, nemam baš vremena, ali u svakom slučaju želim ako ništa podijeliti sa vama, a ko zna, možda netko ima neko rješenje...

    anyways, problem je sljedeći, cura ima HP 6735sSlaptop koji i ja često koristim i zadnjih par dana sam primjetio da kada dotaknem metalni dio na laptopu (dio gdje su zvučnici) da me lagano drma struja... to se naravno događa samo kada sa recimo nogama dodirujem metalnu nogu od stolice ili sl., kada sam u papučama ne...

    e sad, iako nisam neki znalac što se struje tiče, ali jasno mi je da to nije normalno... koji bi mogao biti uzrok toga?

    The fools, the fools, the fools, They have left us our Fenian dead, And while Ireland holds these graves, Ireland unfree shall never be at peace!

    RAPALJE - wat zullen we drinken

  2. #2
    Administrator My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Uncanny Valley
    Postova
    9.450

    Re: HP 6735s i elektrošokovi

    Prazni se baterija u armaturu laptopa, ako je preko tebe ili ičega zatvoren strujni krug sa zemljom. Nosi nazad na reklamaciju.
    Najbrži pištolj Policije Okusa. Može da pogodi sve od bilo gdje. Također piše i poeziju.

  3. #3
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Nov 2007
    Lokacija
    on way to the moon
    Postova
    3.850

    Re: HP 6735s i elektrošokovi

    Boz(si sad ti rekao,da je došlo do proboja na masu,negdje otišla izolacija)?
    Ako se nekad osjetiš malen, zapostavljen i depresivan... Uvijek se sjeti da si nekad bio najbrži spermić u svojoj grupi

  4. #4
    Moderator No Mercy IGoR_2803's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2007
    Lokacija
    Mise Eire
    Postova
    6.083

    Re: HP 6735s i elektrošokovi

    = Citat = Izvorno postao The Boz
    Prazni se baterija u armaturu laptopa, ako je preko tebe ili ičega zatvoren strujni krug sa zemljom. Nosi nazad na reklamaciju.
    i mislio sam ga nositi na reklamaciju pošto je laptop star 6 mj. ali tek tolko da se zna da se događa ista stvar kad je uključen samo preko adaptera (bez baterije)...

    The fools, the fools, the fools, They have left us our Fenian dead, And while Ireland holds these graves, Ireland unfree shall never be at peace!

    RAPALJE - wat zullen we drinken

  5. #5
    Moderator No Mercy IGoR_2803's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2007
    Lokacija
    Mise Eire
    Postova
    6.083

    Re: HP 6735s i elektrošokovi

    bamp... kaj, nitko nema ideje? ma idem ja do vemila, samo što ako im ga sada odnesem, neću ga dobiti natrag sigurno mjesec dana, a za 2,3 tjedna idem na more, pa mi treba...

    The fools, the fools, the fools, They have left us our Fenian dead, And while Ireland holds these graves, Ireland unfree shall never be at peace!

    RAPALJE - wat zullen we drinken

Slične teme

  1. hp 6735s problem
    By IGoR_2803 in forum Konfiguracije
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 11-06-2011, 00:44
  2. HP 6735s problem
    By IGoR_2803 in forum Konfiguracije
    Odgovora: 3
    Posljednji post: 14-12-2010, 09:29
  3. Problem sa zvucnom na lapu hp 6735s!
    By $p1tf1r3 in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 8
    Posljednji post: 20-06-2010, 18:21
  4. Notebook Hp 6735s - review
    By Hellboy in forum Mobilno
    Odgovora: 17
    Posljednji post: 20-05-2009, 17:17
  5. Driveri za laptop HP Compaq 6735s FU372ES
    By Duke of Earl in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 07-11-2008, 08:49

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •